APP-1
|
0000-00-00 |
|
Avia Solar Sędziszów Małopolski |
- |
pauzuje |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
1
|
2023-09-22 |
16:00 |
Dresdner SC |
- |
DevelopRes Bella Dolina Rzeszów |
I
Stachnik Jerzy | II nieobsadzony | Sekretarz Setlik Barbara |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
2
|
2023-09-22 |
18:00 |
ŁKS Commercecon Łódź |
- |
ITA TOOLS Stal Mielec |
I
Gadzina Mariusz | II Stachnik Jerzy | Sekretarz Setlik Barbara |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
3
|
2023-09-23 |
15:00 |
ŁKS Commercecon Łódź |
- |
DevelopRes Bella Dolina Rzeszów |
I
nieobsadzony | II Janusz Grzegorz | Sekretarz Setlik Barbara |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
4
|
2023-09-23 |
17:00 |
ITA TOOLS Stal Mielec |
- |
Dresdner SC |
I
Janusz Grzegorz | II Gadzina Mariusz | Sekretarz Setlik Barbara |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
5
|
2023-09-24 |
10:00 |
ŁKS Commercecon Łódź |
- |
Dresdner SC |
I
Wierzbowicz Patryk | II Pałka Mirosław | Sekretarz Setlik Barbara |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
6
|
2023-09-24 |
12:00 |
ITA TOOLS Stal Mielec |
- |
DevelopRes Bella Dolina Rzeszów |
I
Pałka Mirosław | II Wierzbowicz Patryk | Sekretarz Setlik Barbara |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
4
|
2023-09-30 |
17:00 |
MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło |
- |
Karpaty - PANS Krosno |
Sekretarz
Setlik Katarzyna |
L1
Marcisz Katarzyna |
L2 Michalska Magdalena |
5
|
2023-09-30 |
17:00 |
Avia Solar Sędziszów Małopolski |
- |
TS Volley Rybnik |
Sekretarz
Stachnik Jerzy |
L1
Dynarek Wiktoria |
L2 Dynarek Marzena |
III-5
|
2023-10-04 |
17:00 |
Karpaty MOSiR Krosno II |
- |
Karpaty MOSiR Krosno I |
I
Grajper Bartosz | II Setlik Katarzyna | Sekretarz Domaradzki Maciej |
2
|
2023-10-06 |
19:30 |
ProSport Marmax Czudec |
- |
SST Lubcza Racławówka |
I
Barć Jakub | II Semeniuk Wiesław | Sekretarz Kocur Krzysztof |
5
|
2023-10-06 |
19:00 |
SPS Pruchnik |
- |
Renga SST Sportur Gmina Łańcut |
I
Bujak Marcin | II Mliczek Michał | Sekretarz Głuch Natalia |
I-1
|
2023-10-07 |
10:00 |
KS Wisłoka Dębica |
- |
SST Lubcza Racławówka |
I
Dynarek Marzena | II Dynarek Wiktoria | Sekretarz Moździoch Mirosław |
1
|
2023-10-07 |
17:30 |
AKS V LO Rzeszów |
- |
TSV Sanok |
I
Dobel Marcin | II Robak Piotr | Sekretarz Głowala Sebastian |
1
|
2023-10-07 |
9:00 |
AOZ Rzeszów |
- |
AKS V LO Rzeszów I |
I
Sobolski Piotr | II Bandelak Jakub | Sekretarz Cetnar Mateusz |
I-2
|
2023-10-07 |
10:00 |
DAS Kępa Dębica |
- |
SST Lubcza Racławówka |
I
Dynarek Wiktoria | II Moździoch Mirosław | Sekretarz Dynarek Marzena |
2
|
2023-10-07 |
9:00 |
AKS V LO Rzeszów I |
- |
AKS V LO Rzeszów II |
I
Bandelak Jakub | II Cetnar Mateusz | Sekretarz Sobolski Piotr |
I-3
|
2023-10-07 |
10:00 |
DAS Kępa Dębica |
- |
AOZ Rzeszów |
I
Moździoch Mirosław | II Dynarek Marzena | Sekretarz Dynarek Wiktoria |
3
|
2023-10-07 |
18:00 |
TKF Anilana Rakszawa |
- |
KLIMA Błażowa |
I
Kazała Michał | II Lic Damian | Sekretarz Piekiełek Jacek |
3
|
2023-10-07 |
9:00 |
AOZ Rzeszów |
- |
AKS V LO Rzeszów II |
I
Cetnar Mateusz | II Sobolski Piotr | Sekretarz Bandelak Jakub |
I-4
|
2023-10-07 |
10:00 |
KS Wisłoka Dębica |
- |
AOZ Rzeszów |
I
Dynarek Marzena | II Dynarek Wiktoria | Sekretarz Moździoch Mirosław |
4
|
2023-10-07 |
17:00 |
MKS Wisłok Strzyżów |
- |
TKS Żagiel Radymno |
I
Zarzycki Jarosław | II Jędrejek-Kicior Anna | Sekretarz Gadzina Mariusz |
II-5
|
2023-10-07 |
10:30 |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
- |
MKS Paradiso Łańcut |
I
Popadeńczuk Janusz | II Thomas Maria | Sekretarz Litwiński Marek |
7
|
2023-10-07 |
10:00 |
TSV Sanok |
- |
Karpaty MOSiR Krosno |
I
Pasterz Michał | II Książek Jacek | Sekretarz Gałuszka Barbara |
8
|
2023-10-07 |
10:00 |
Karpaty MOSiR Krosno |
- |
TKF Anilana Rakszawa |
I
Książek Jacek | II Gałuszka Barbara | Sekretarz Pasterz Michał |
9
|
2023-10-07 |
17:00 |
Karpaty - PANS Krosno |
- |
Avia Solar Sędziszów Małopolski |
Sekretarz
Setlik Katarzyna |
L1
Flaga Małgorzata |
L2 Pamuła Tomasz |
9
|
2023-10-07 |
10:00 |
TSV Sanok |
- |
TKF Anilana Rakszawa |
I
Gałuszka Barbara | II Pasterz Michał | Sekretarz Książek Jacek |
11
|
2023-10-07 |
14:00 |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
- |
UJ-CM Solna Wieliczka |
Sekretarz
Naspiński Marek |
L1
Kuszyk Dariusz |
L2 Popadeńczuk Janusz |
III-1
|
2023-10-08 |
12:00 |
UKS SAN Lesko |
- |
AOZ Rzeszów |
I
Wójcik Barbara | II nieobsadzony | Sekretarz Kocur Krzysztof |
II-1
|
2023-10-08 |
10:00 |
MKS V LO Developres Rzeszów |
- |
LKS Łęk Ostrów |
I
Ostrowska Katarzyna | II nieobsadzony | Sekretarz Kawa Andrzej |
I-1
|
2023-10-08 |
10:00 |
KS Wisłoka Dębica III |
- |
SMS Stal Mielec |
I
Grądzka Agnieszka | II nieobsadzony | Sekretarz Szydło Katarzyna |
I-1
|
2023-10-08 |
10:00 |
MKS V LO Developres Rzeszów I |
- |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola |
I
Bujak Marcin | II Dobrzański Michał | Sekretarz Dworak Robert |
II-1
|
2023-10-08 |
12:30 |
MKS V LO Developres Rzeszów II |
- |
TS Sanoczanka Sanok |
I
Dobel Marcin | II Głuch Natalia | Sekretarz Schöntag Piotr |
III-2
|
2023-10-08 |
|
UKS MOSiR Dukla |
- |
AOZ Rzeszów |
I
Kocur Krzysztof | II nieobsadzony | Sekretarz Wójcik Barbara |
II-2
|
2023-10-08 |
10:00 |
RKS Bolesław Rzeszów |
- |
LKS Łęk Ostrów |
I
Kawa Andrzej | II nieobsadzony | Sekretarz Ostrowska Katarzyna |
I-2
|
2023-10-08 |
10:00 |
Stowarzyszenie ULKS Niedźwiada |
- |
SMS Stal Mielec |
I
Szydło Katarzyna | II nieobsadzony | Sekretarz Grądzka Agnieszka |
I-2
|
2023-10-08 |
10:00 |
KPS Nowa Dęba |
- |
SMS Stal Mielec |
I
Bieniarz Anetta | II Międlar Aleksandra | Sekretarz Piekiełek Jacek |
II-2
|
2023-10-08 |
10:00 |
Karpaty MOSiR Krosno |
- |
AOZ Rzeszów |
I
Setlik Katarzyna | II Gorgosz Laura | Sekretarz Grajper Bartosz |
III-3
|
2023-10-08 |
|
UKS SAN Lesko |
- |
UKS MOSiR Dukla |
I
Wójcik Barbara | II nieobsadzony | Sekretarz Kocur Krzysztof |
II-3
|
2023-10-08 |
10:00 |
MKS V LO Developres Rzeszów |
- |
RKS Bolesław Rzeszów |
I
Ostrowska Katarzyna | II nieobsadzony | Sekretarz Kawa Andrzej |
I-3
|
2023-10-08 |
10:00 |
KS Wisłoka Dębica III |
- |
Stowarzyszenie ULKS Niedźwiada |
I
Grądzka Agnieszka | II nieobsadzony | Sekretarz Szydło Katarzyna |
III-4
|
2023-10-08 |
10:00 |
TSV Sanok II |
- |
UKS Dębowiec |
I
Pamuła Tomasz | II nieobsadzony | Sekretarz Flaga Małgorzata |
II-4
|
2023-10-08 |
10:00 |
MKS Paradiso Łańcut II |
- |
MUKS Sparta Rzeszów II |
I
Naspiński Marek | II nieobsadzony | Sekretarz Thomas Maria |
I-4
|
2023-10-08 |
10:00 |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola |
- |
KPS Nowa Dęba II |
I
Głowala Sebastian | II nieobsadzony | Sekretarz Robak Piotr |
III-5
|
2023-10-08 |
10:00 |
TSV Sanok I |
- |
UKS Dębowiec |
I
Flaga Małgorzata | II nieobsadzony | Sekretarz Pamuła Tomasz |
II-5
|
2023-10-08 |
10:00 |
MKS Paradiso Łańcut I |
- |
MUKS Sparta Rzeszów II |
I
Thomas Maria | II nieobsadzony | Sekretarz Naspiński Marek |
I-5
|
2023-10-08 |
|
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany |
- |
KPS Nowa Dęba II |
I
Robak Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Głowala Sebastian |
III-6
|
2023-10-08 |
10:00 |
TSV Sanok I |
- |
UKS MOSiR Jasło |
I
Pamuła Tomasz | II nieobsadzony | Sekretarz Flaga Małgorzata |
II-6
|
2023-10-08 |
10:00 |
MKS Paradiso Łańcut I |
- |
MUKS Sparta Rzeszów I |
I
Naspiński Marek | II nieobsadzony | Sekretarz Thomas Maria |
I-6
|
2023-10-08 |
|
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany |
- |
KPS Nowa Dęba I |
I
Głowala Sebastian | II nieobsadzony | Sekretarz Robak Piotr |
III-7
|
2023-10-08 |
10:00 |
TSV Sanok II |
- |
UKS MOSiR Jasło |
I
Flaga Małgorzata | II nieobsadzony | Sekretarz Pamuła Tomasz |
II-7
|
2023-10-08 |
10:00 |
MKS Paradiso Łańcut II |
- |
MUKS Sparta Rzeszów I |
I
Thomas Maria | II nieobsadzony | Sekretarz Naspiński Marek |
I-7
|
2023-10-08 |
|
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola |
- |
KPS Nowa Dęba I |
I
Robak Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Głowala Sebastian |
9
|
2023-10-12 |
19:30 |
SST Lubcza Racławówka |
- |
TKF Anilana Rakszawa |
I
Bujak Marcin | II Pępek Mateusz | Sekretarz Piekiełek Jacek |
3
|
2023-10-13 |
10:00 |
AKS V LO Rzeszów II |
- |
AKS V LO Rzeszów I |
I
Dobrzański Michał | II Chmiel Michał | Sekretarz Piekiełek Jacek |
I-4
|
2023-10-13 |
18:00 |
SMS Stal Mielec |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów I |
I
Stachnik Jerzy | II Dynarek Marzena | Sekretarz Jędrejek-Kicior Anna |
2
|
2023-10-14 |
17:00 |
AZS UR Developres II Rzeszów |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów |
I
Naspiński Marek | II Kapłon Leszek | Sekretarz Dworak Robert |
3
|
2023-10-14 |
17:00 |
TS Sanoczanka Sanok |
- |
SST Mark-Bud Lubcza Racławówka |
I
Lemiech Łukasz | II Kielar Tomasz | Sekretarz Maczuga Patrycja |
4
|
2023-10-14 |
15:00 |
UKS MOSiR Jasło |
- |
TSV Sanok |
I
Szydło Katarzyna | II Domaradzki Maciej | Sekretarz Dynarek Wiktoria |
I-6
|
2023-10-14 |
10:00 |
SST Lubcza Racławówka |
- |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany |
I
Setlik Barbara | II Dobrzański Michał | Sekretarz Pałka Mirosław |
6
|
2023-10-14 |
17:00 |
TSV Sanok |
- |
Renga SST Sportur Gmina Łańcut |
I
Kawa Andrzej | II Ostrowski Arkadiusz | Sekretarz Międlar Aleksandra |
II-6
|
2023-10-14 |
10:00 |
MKS V LO Developres Rzeszów I |
- |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
I
Grądzka Agnieszka | II Wierzbowicz Patryk | Sekretarz Sobolski Piotr |
III-6
|
2023-10-14 |
10:00 |
UKS Dębowiec |
- |
Karpaty MOSiR Krosno II |
I
Książek Jacek | II Gałuszka Barbara | Sekretarz Setlik Katarzyna |
I-7
|
2023-10-14 |
10:00 |
AOZ Rzeszów |
- |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany |
I
Dobrzański Michał | II Pałka Mirosław | Sekretarz Setlik Barbara |
7
|
2023-10-14 |
18:00 |
TKS Żagiel Radymno |
- |
SPS Pruchnik |
I
Popadeńczuk Janusz | II Jabłoński Rafał | Sekretarz Kuszyk Dariusz |
II-7
|
2023-10-14 |
10:00 |
MKS V LO Developres Rzeszów II |
- |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
I
Wierzbowicz Patryk | II Sobolski Piotr | Sekretarz Grądzka Agnieszka |
III-7
|
2023-10-14 |
10:00 |
UKS MOSiR Jasło |
- |
Karpaty MOSiR Krosno II |
I
Gałuszka Barbara | II Setlik Katarzyna | Sekretarz Książek Jacek |
I-8
|
2023-10-14 |
10:00 |
AOZ Rzeszów |
- |
SMS Stal Mielec |
I
Pałka Mirosław | II Setlik Barbara | Sekretarz Dobrzański Michał |
8
|
2023-10-14 |
18:00 |
KLIMA Błażowa |
- |
MKS Wisłok Strzyżów |
I
Pasterz Michał | II Marcisz Katarzyna | Sekretarz Ziobro Łukasz |
II-8
|
2023-10-14 |
10:00 |
MKS V LO Developres Rzeszów II |
- |
MKS Paradiso Łańcut |
I
Sobolski Piotr | II Grądzka Agnieszka | Sekretarz Wierzbowicz Patryk |
III-8
|
2023-10-14 |
10:00 |
UKS MOSiR Jasło |
- |
Karpaty MOSiR Krosno I |
I
Setlik Katarzyna | II Gałuszka Barbara | Sekretarz Książek Jacek |
I-9
|
2023-10-14 |
10:00 |
SST Lubcza Racławówka |
- |
SMS Stal Mielec |
I
Setlik Barbara | II Dobrzański Michał | Sekretarz Pałka Mirosław |
II-9
|
2023-10-14 |
10:00 |
MKS V LO Developres Rzeszów I |
- |
MKS Paradiso Łańcut |
I
Grądzka Agnieszka | II Wierzbowicz Patryk | Sekretarz Sobolski Piotr |
III-9
|
2023-10-14 |
10:00 |
UKS Dębowiec |
- |
Karpaty MOSiR Krosno I |
I
Setlik Katarzyna | II Książek Jacek | Sekretarz Gałuszka Barbara |
I-10
|
2023-10-14 |
10:00 |
KS Wisłoka Dębica |
- |
DAS Kępa Dębica |
I
Ostrowska Katarzyna | II Mliczek Michał | Sekretarz Dynarek Wiktoria |
III-10
|
2023-10-14 |
10:00 |
TSV Sanok |
- |
UKS SAN Lesko |
I
Kocur Krzysztof | II Barć Jakub | Sekretarz Wojnarowski Maciej |
15
|
2023-10-14 |
18:00 |
MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło |
- |
AT Jastrzębski Węgiel |
Sekretarz
Setlik Katarzyna |
L1
Gałuszka Barbara |
L2 Książek Jacek |
16
|
2023-10-14 |
17:00 |
Karpaty - PANS Krosno |
- |
Enea Energetyk Poznań |
Sekretarz
Barć Jakub |
L1
Wojnarowski Maciej |
L2 Kocur Krzysztof |
18
|
2023-10-14 |
18:00 |
Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce |
- |
TS Volley Rybnik |
Sekretarz
Jędrejek-Kicior Anna |
L1
Zarzycki Jarosław |
L2 Dynarek Marzena |
1
|
2023-10-15 |
9:30 |
UKS Dębowiec |
- |
KS Błękitni Ropczyce |
I
Pętlak Piotr | II Marcisz Katarzyna | Sekretarz Pasterz Michał |
I-2
|
2023-10-15 |
|
Karpaty MOSiR Krosno |
- |
pauzuje |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
II-2
|
2023-10-15 |
9:00 |
LTS Feniks Leżajsk |
- |
AOZ Rzeszów |
I
Tokarz Michał | II Sobolski Piotr | Sekretarz Głuch Natalia |
2
|
2023-10-15 |
10:00 |
Karpaty MOSiR Krosno |
- |
TSV Sanok |
I
Górnicki Mateusz | II Ziobro Łukasz | Sekretarz Pamuła Tomasz |
I-3
|
2023-10-15 |
|
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola |
- |
KPS Nowa Dęba |
I
Jędrejek-Kicior Anna | II Zarzycki Jarosław | Sekretarz Grądzka Agnieszka |
II-3
|
2023-10-15 |
10:00 |
TS Sanoczanka Sanok |
- |
Karpaty MOSiR Krosno |
I
Bujak Marcin | II Kłoda Mateusz | Sekretarz Barć Jakub |
4
|
2023-10-15 |
|
LTS Feniks Leżajsk |
- |
AOZ Rzeszów |
I
Głuch Natalia | II Tokarz Michał | Sekretarz Sobolski Piotr |
3
|
2023-10-16 |
19:00 |
Karpaty - PANS Krosno |
- |
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca |
Sekretarz
Barć Jakub |
L1
Kocur Krzysztof |
L2 Wójcik Barbara |
11
|
2023-10-20 |
19:30 |
ProSport Marmax Czudec |
- |
TSV Sanok |
I
Cetnar Mateusz | II Pamuła Tomasz | Sekretarz Górnicki Mateusz |
70
|
2023-10-20 |
19:00 |
KS Marba Sędziszów Małopolski |
- |
SMS PZPS Szczyrk 2 |
Sekretarz
Stachnik Jerzy |
L1
Kłoda Mateusz |
L2 Maczuga Patrycja |
II-1
|
2023-10-21 |
10:30 |
UKS 15 Przemyśl |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów I |
I
Ostrowski Arkadiusz | II Maczuga Patrycja | Sekretarz Setlik Barbara |
III-1
|
2023-10-21 |
10:00 |
TSV Sanok |
- |
UKS Dębowiec |
I
Cetnar Mateusz | II Kłoda Mateusz | Sekretarz Dobel Marcin |
II-2
|
2023-10-21 |
10:00 |
MKS Radymno |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów I |
I
Maczuga Patrycja | II Setlik Barbara | Sekretarz Ostrowski Arkadiusz |
III-2
|
2023-10-21 |
10:00 |
UKS SAN Lesko |
- |
UKS Dębowiec |
I
Kłoda Mateusz | II Dobel Marcin | Sekretarz Cetnar Mateusz |
II-3
|
2023-10-21 |
10:00 |
MKS Radymno |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów II |
I
Setlik Barbara | II Ostrowski Arkadiusz | Sekretarz Maczuga Patrycja |
III-3
|
2023-10-21 |
10:00 |
UKS SAN Lesko |
- |
UKS MOSiR Jasło |
I
Dobel Marcin | II Cetnar Mateusz | Sekretarz Kłoda Mateusz |
II-4
|
2023-10-21 |
10:00 |
UKS 15 Przemyśl |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów II |
I
Ostrowski Arkadiusz | II Maczuga Patrycja | Sekretarz Setlik Barbara |
III-4
|
2023-10-21 |
10:00 |
TSV Sanok |
- |
UKS MOSiR Jasło |
I
Cetnar Mateusz | II Kłoda Mateusz | Sekretarz Dobel Marcin |
5
|
2023-10-21 |
18:00 |
UKS 15 Przemyśl |
- |
TSV Sanok |
I
Jabłoński Rafał | II Popadeńczuk Janusz | Sekretarz Thomas Maria |
6
|
2023-10-21 |
17:00 |
TS Sanoczanka Sanok |
- |
UKS MOSiR Jasło |
I
Dobel Marcin | II Cetnar Mateusz | Sekretarz Kłoda Mateusz |
8
|
2023-10-21 |
19:00 |
MKS Paradiso Łańcut |
- |
AZS UR Developres II Rzeszów |
I
Jędrejek-Kicior Anna | II Zarzycki Jarosław | Sekretarz Chłoń Piotr |
II-10
|
2023-10-21 |
9:30 |
UKS 15 Przemyśl |
- |
MKS Radymno |
I
Maczuga Patrycja | II Ostrowski Arkadiusz | Sekretarz Setlik Barbara |
10
|
2023-10-21 |
9:00 |
KS Błękitni Ropczyce |
- |
AOZ Rzeszów |
I
Lemiech Łukasz | II Gałuszka Barbara | Sekretarz Książek Jacek |
11
|
2023-10-21 |
|
AOZ Rzeszów |
- |
Karpaty MOSiR Krosno |
I
Gałuszka Barbara | II Książek Jacek | Sekretarz Lemiech Łukasz |
12
|
2023-10-21 |
18:00 |
TKF Anilana Rakszawa |
- |
AKS V LO Rzeszów |
I
Moździoch Mirosław | II Kawa Andrzej | Sekretarz Sobolski Piotr |
12
|
2023-10-21 |
|
KS Błękitni Ropczyce |
- |
Karpaty MOSiR Krosno |
I
Książek Jacek | II Lemiech Łukasz | Sekretarz Gałuszka Barbara |
13
|
2023-10-21 |
17:00 |
MKS Wisłok Strzyżów |
- |
SST Lubcza Racławówka |
I
Dynarek Marzena | II Pasterz Michał | Sekretarz Gadzina Mariusz |
13
|
2023-10-21 |
10:00 |
LTS Feniks Leżajsk |
- |
AKS V LO Rzeszów I |
I
Kazała Michał | II Grądzka Agnieszka | Sekretarz Głuch Natalia |
14
|
2023-10-21 |
19:00 |
SPS Pruchnik |
- |
KLIMA Błażowa |
I
Worosz Kamil | II Naspiński Marek | Sekretarz Cieplik Maciej |
14
|
2023-10-21 |
10:00 |
AKS V LO Rzeszów I |
- |
TKF Anilana Rakszawa |
I
Grądzka Agnieszka | II Głuch Natalia | Sekretarz Kazała Michał |
15
|
2023-10-21 |
18:00 |
Renga SST Sportur Gmina Łańcut |
- |
TKS Żagiel Radymno |
I
Chmiel Michał | II Bujak Marcin | Sekretarz Ludera Mirosław |
15
|
2023-10-21 |
10:00 |
LTS Feniks Leżajsk |
- |
TKF Anilana Rakszawa |
I
Głuch Natalia | II Kazała Michał | Sekretarz Grądzka Agnieszka |
16
|
2023-10-21 |
10:00 |
AKS V LO Rzeszów II |
- |
UKS Dębowiec |
I
Książek Krzysztof | II Kuszyk Dariusz | Sekretarz Piekiełek Jacek |
17
|
2023-10-21 |
10:00 |
UKS Dębowiec |
- |
TSV Sanok |
I
Kuszyk Dariusz | II Piekiełek Jacek | Sekretarz Książek Krzysztof |
18
|
2023-10-21 |
10:00 |
AKS V LO Rzeszów II |
- |
TSV Sanok |
I
Piekiełek Jacek | II Książek Krzysztof | Sekretarz Kuszyk Dariusz |
20
|
2023-10-21 |
17:00 |
Karpaty - PANS Krosno |
- |
Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce |
Sekretarz
Setlik Katarzyna |
L1
Michalska Magdalena |
L2 Marcisz Katarzyna |
1
|
2023-10-22 |
16:00 |
SST Lubcza Racławówka |
- |
TKF Anilana Rakszawa II |
I
Biros Marek | II Bieniarz Anetta | Sekretarz Nobis Marcin |
I-1
|
2023-10-22 |
12:00 |
TSV Sanok |
- |
MKS Wisłok Strzyżów |
I
Domaradzki Maciej | II Grajper Bartosz | Sekretarz Wojnarowski Maciej |
II-1
|
2023-10-22 |
11:00 |
AKS V LO Rzeszów |
- |
TKS Żagiel Radymno |
I
Międlar Aleksandra | II Cetnar Mateusz | Sekretarz Ludera Mirosław |
2
|
2023-10-22 |
11:00 |
AKS ORKAN Nisko |
- |
AKS V LO Rzeszów II |
I
Ostrowski Arkadiusz | II Moździoch Mirosław | Sekretarz Sobolski Piotr |
3
|
2023-10-22 |
17:00 |
AlterEco Maj-Bud Bystrzaki Gmina Iwierzyce |
- |
LKS Głogovia Głogów Młp. |
I
Dobel Marcin | II Wierzbowicz Patryk | Sekretarz Kłoda Mateusz |
II-5
|
2023-10-22 |
10:00 |
AOZ Rzeszów |
- |
UKS 15 Przemyśl |
I
Grądzka Agnieszka | II Piekiełek Jacek | Sekretarz Mliczek Michał |
II-6
|
2023-10-22 |
10:00 |
Karpaty MOSiR Krosno |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów II |
I
Madej Ryszard | II Gałuszka Barbara | Sekretarz Książek Jacek |
III-8
|
2023-10-22 |
13:00 |
Karpaty MOSiR Krosno I |
- |
AOZ Rzeszów |
I
Pętlak Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Setlik Katarzyna |
I-8
|
2023-10-22 |
10:00 |
KS Wisłoka Dębica I |
- |
SMS Stal Mielec |
I
Chłoń Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Zarzycki Jarosław |
III-9
|
2023-10-22 |
13:00 |
Karpaty MOSiR Krosno II |
- |
AOZ Rzeszów |
I
Setlik Katarzyna | II nieobsadzony | Sekretarz Pętlak Piotr |
I-9
|
2023-10-22 |
10:00 |
KS Wisłoka Dębica II |
- |
SMS Stal Mielec |
I
Zarzycki Jarosław | II nieobsadzony | Sekretarz Chłoń Piotr |
III-10
|
2023-10-22 |
13:00 |
Karpaty MOSiR Krosno I |
- |
Karpaty MOSiR Krosno II |
I
Pętlak Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Setlik Katarzyna |
I-10
|
2023-10-22 |
10:00 |
KS Wisłoka Dębica I |
- |
KS Wisłoka Dębica II |
I
Chłoń Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Zarzycki Jarosław |
III-11
|
2023-10-22 |
11:00 |
UKS MOSiR Dukla |
- |
TSV Sanok II |
I
Marcisz Katarzyna | II nieobsadzony | Sekretarz Gorgosz Laura |
II-11
|
2023-10-22 |
10:00 |
RKS Bolesław Rzeszów |
- |
MKS Paradiso Łańcut II |
I
Biros Marek | II nieobsadzony | Sekretarz Chmiel Michał |
I-11
|
2023-10-22 |
10:00 |
Stowarzyszenie ULKS Niedźwiada |
- |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola |
I
Worosz Kamil | II nieobsadzony | Sekretarz Dynarek Wiktoria |
III-12
|
2023-10-22 |
11:00 |
UKS SAN Lesko |
- |
TSV Sanok II |
I
Gorgosz Laura | II nieobsadzony | Sekretarz Marcisz Katarzyna |
II-12
|
2023-10-22 |
10:00 |
MKS V LO Developres Rzeszów |
- |
MKS Paradiso Łańcut II |
I
Chmiel Michał | II nieobsadzony | Sekretarz Biros Marek |
I-12
|
2023-10-22 |
10:00 |
KS Wisłoka Dębica III |
- |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola |
I
Dynarek Wiktoria | II nieobsadzony | Sekretarz Worosz Kamil |
III-13
|
2023-10-22 |
11:00 |
UKS SAN Lesko |
- |
TSV Sanok I |
I
Marcisz Katarzyna | II nieobsadzony | Sekretarz Gorgosz Laura |
II-13
|
2023-10-22 |
10:00 |
MKS V LO Developres Rzeszów |
- |
MKS Paradiso Łańcut I |
I
Biros Marek | II nieobsadzony | Sekretarz Chmiel Michał |
I-13
|
2023-10-22 |
10:00 |
KS Wisłoka Dębica III |
- |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany |
I
Worosz Kamil | II nieobsadzony | Sekretarz Dynarek Wiktoria |
III-14
|
2023-10-22 |
11:00 |
UKS MOSiR Dukla |
- |
TSV Sanok I |
I
Gorgosz Laura | II nieobsadzony | Sekretarz Marcisz Katarzyna |
II-14
|
2023-10-22 |
10:00 |
RKS Bolesław Rzeszów |
- |
MKS Paradiso Łańcut I |
I
Chmiel Michał | II nieobsadzony | Sekretarz Biros Marek |
I-14
|
2023-10-22 |
10:00 |
Stowarzyszenie ULKS Niedźwiada |
- |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany |
I
Dynarek Wiktoria | II nieobsadzony | Sekretarz Worosz Kamil |
24
|
2023-10-22 |
12:00 |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
- |
LTS Legionovia Legionowo |
Sekretarz
Jabłoński Rafał |
L1
Popadeńczuk Janusz |
L2 Naspiński Marek |
7
|
2023-10-24 |
19:00 |
MKS V LO Developres Rzeszów |
- |
SST Mark-Bud Lubcza Racławówka |
I
Kocur Krzysztof | II Barć Jakub | Sekretarz Wojnarowski Maciej |
3
|
2023-10-26 |
20:00 |
VC Zhytychi-Polissya ZHYTOMYR |
- |
OK Vojvodina NOVI SAD |
L1
Chmiel Michał |
L2 Bujak Marcin | L3 |
L4 |
LR
nieobsadzony |
4
|
2023-10-26 |
19:00 |
AKS V LO Rzeszów II |
- |
AlterEco Maj-Bud Bystrzaki Gmina Iwierzyce |
I
Maczuga Patrycja | II Pętlak Piotr | Sekretarz Kłoda Mateusz |
63
|
2023-10-26 |
15:00 |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
- |
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca |
Sekretarz
Naspiński Marek |
L1
Jabłoński Rafał |
L2 Popadeńczuk Janusz |
11
|
2023-10-27 |
17:00 |
UKS MOSiR Jasło |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów |
I
Dobel Marcin | II Gadzina Mariusz | Sekretarz Gałuszka Barbara |
II-15
|
2023-10-27 |
17:00 |
MKS V LO Developres Rzeszów II |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów I |
I
Ostrowska Katarzyna | II Piekiełek Jacek | Sekretarz Bieniarz Anetta |
I-5
|
2023-10-28 |
10:00 |
SMS Stal Mielec |
- |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany |
I
Hanejko Katarzyna | II Głowala Sebastian | Sekretarz Chłoń Piotr |
9
|
2023-10-28 |
17:00 |
AZS UR Developres II Rzeszów |
- |
UKS 15 Przemyśl |
I
Ostrowski Arkadiusz | II Biros Marek | Sekretarz Sobolski Piotr |
10
|
2023-10-28 |
19:00 |
SST Mark-Bud Lubcza Racławówka |
- |
MKS Paradiso Łańcut |
I
Chmiel Michał | II Pałka Mirosław | Sekretarz Kłoda Mateusz |
I-11
|
2023-10-28 |
10:00 |
SMS Stal Mielec |
- |
DAS Kępa Dębica |
I
Głowala Sebastian | II Hanejko Katarzyna | Sekretarz Chłoń Piotr |
II-11
|
2023-10-28 |
10:00 |
MKS Paradiso Łańcut |
- |
MKS Radymno |
I
Cieplik Maciej | II Świder Piotr | Sekretarz Dobel Marcin |
III-11
|
2023-10-28 |
9:00 |
Karpaty MOSiR Krosno I |
- |
UKS SAN Lesko |
I
Marcisz Katarzyna | II Wójcik Barbara | Sekretarz Kocur Krzysztof |
I-12
|
2023-10-28 |
10:00 |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany |
- |
DAS Kępa Dębica |
I
Hanejko Katarzyna | II Chłoń Piotr | Sekretarz Głowala Sebastian |
II-12
|
2023-10-28 |
10:00 |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
- |
MKS Radymno |
I
Świder Piotr | II Dobel Marcin | Sekretarz Cieplik Maciej |
III-12
|
2023-10-28 |
|
Karpaty MOSiR Krosno II |
- |
UKS SAN Lesko |
I
Wójcik Barbara | II Kocur Krzysztof | Sekretarz Marcisz Katarzyna |
12
|
2023-10-28 |
19:00 |
TSV Sanok |
- |
TS Sanoczanka Sanok |
I
Naspiński Marek | II Kuszyk Dariusz | Sekretarz Książek Krzysztof |
I-13
|
2023-10-28 |
10:00 |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany |
- |
KS Wisłoka Dębica |
I
Chłoń Piotr | II Głowala Sebastian | Sekretarz Hanejko Katarzyna |
II-13
|
2023-10-28 |
10:00 |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
- |
UKS 15 Przemyśl |
I
Dobel Marcin | II Cieplik Maciej | Sekretarz Świder Piotr |
III-13
|
2023-10-28 |
|
Karpaty MOSiR Krosno II |
- |
TSV Sanok |
I
Kocur Krzysztof | II Marcisz Katarzyna | Sekretarz Wójcik Barbara |
I-14
|
2023-10-28 |
10:00 |
SMS Stal Mielec |
- |
KS Wisłoka Dębica |
I
Głowala Sebastian | II Hanejko Katarzyna | Sekretarz Chłoń Piotr |
II-14
|
2023-10-28 |
10:00 |
MKS Paradiso Łańcut |
- |
UKS 15 Przemyśl |
I
Cieplik Maciej | II Świder Piotr | Sekretarz Dobel Marcin |
III-14
|
2023-10-28 |
|
Karpaty MOSiR Krosno I |
- |
TSV Sanok |
I
Marcisz Katarzyna | II Wójcik Barbara | Sekretarz Kocur Krzysztof |
I-15
|
2023-10-28 |
10:00 |
AOZ Rzeszów |
- |
SST Lubcza Racławówka |
I
Kawa Andrzej | II Piekiełek Jacek | Sekretarz Bujak Marcin |
III-15
|
2023-10-28 |
10:00 |
UKS MOSiR Jasło |
- |
UKS Dębowiec |
I
Janusz Grzegorz | II Książek Jacek | Sekretarz Gałuszka Barbara |
16
|
2023-10-28 |
16:30 |
TSV Sanok |
- |
TKS Żagiel Radymno |
I
Pamuła Tomasz | II Górnicki Mateusz | Sekretarz Dobrzański Michał |
17
|
2023-10-28 |
17:00 |
KS Marba Sędziszów Małopolski |
- |
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski |
Sekretarz
Bieniarz Anetta |
L1
Międlar Aleksandra |
L2 Maczuga Patrycja |
17
|
2023-10-28 |
18:00 |
KLIMA Błażowa |
- |
Renga SST Sportur Gmina Łańcut |
I
Tokarz Michał | II Barć Jakub | Sekretarz Wojnarowski Maciej |
18
|
2023-10-28 |
16:00 |
SST Lubcza Racławówka |
- |
SPS Pruchnik |
I
Robak Piotr | II Kazała Michał | Sekretarz Dynarek Wiktoria |
19
|
2023-10-28 |
17:30 |
AKS V LO Rzeszów |
- |
MKS Wisłok Strzyżów |
I
Popadeńczuk Janusz | II Jabłoński Rafał | Sekretarz Piekiełek Jacek |
26
|
2023-10-28 |
17:00 |
MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło |
- |
UMKS Kęczanin Kęty |
Sekretarz
Setlik Katarzyna |
L1
Książek Jacek |
L2 Madej Ryszard |
27
|
2023-10-28 |
17:00 |
Avia Solar Sędziszów Małopolski |
- |
MKS Andrychów |
Sekretarz
Setlik Barbara |
L1
Cetnar Mateusz |
L2 Bujak Marcin |
29
|
2023-10-28 |
18:00 |
Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce |
- |
UKS Sparta Volleyball Kraków |
Sekretarz
Jędrejek-Kicior Anna |
L1
Zarzycki Jarosław |
L2 Dynarek Marzena |
I-3
|
2023-10-29 |
11:00 |
MKS Wisłok Strzyżów |
- |
Karpaty MOSiR Krosno |
I
Górnicki Mateusz | II Dobrzański Michał | Sekretarz Pamuła Tomasz |
II-3
|
2023-10-29 |
10:00 |
TKS Żagiel Radymno |
- |
LTS Feniks Leżajsk |
I
Kuszyk Dariusz | II Książek Krzysztof | Sekretarz Litwiński Marek |
I-4
|
2023-10-29 |
11:00 |
pauzuje |
- |
TSV Sanok |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
II-4
|
2023-10-29 |
10:00 |
AOZ Rzeszów |
- |
AKS V LO Rzeszów |
I
Głowala Sebastian | II Hanejko Katarzyna | Sekretarz Piekiełek Jacek |
5
|
2023-10-29 |
17:00 |
TKF Anilana Rakszawa II |
- |
AKS ORKAN Nisko |
I
Tokarz Michał | II Lic Małgorzata | Sekretarz Lic Damian |
5
|
2023-10-29 |
10:00 |
LTS Feniks Leżajsk |
- |
AKS V LO Rzeszów II |
I
Biros Marek | II Cieplik Maciej | Sekretarz Flaga Małgorzata |
6
|
2023-10-29 |
18:00 |
KU AZS UR |
- |
SST Lubcza Racławówka |
I
Cetnar Mateusz | II Setlik Barbara | Sekretarz Kawa Andrzej |
6
|
2023-10-29 |
10:00 |
AOZ Rzeszów |
- |
AKS V LO Rzeszów II |
I
Cieplik Maciej | II Flaga Małgorzata | Sekretarz Biros Marek |
7
|
2023-10-29 |
10:00 |
AOZ Rzeszów |
- |
AKS V LO Rzeszów I |
I
Flaga Małgorzata | II Biros Marek | Sekretarz Cieplik Maciej |
8
|
2023-10-29 |
10:00 |
LTS Feniks Leżajsk |
- |
AKS V LO Rzeszów I |
I
Biros Marek | II Cieplik Maciej | Sekretarz Flaga Małgorzata |
9
|
2023-10-29 |
9:30 |
UKS Dębowiec |
- |
Karpaty MOSiR Krosno |
I
Madej Ryszard | II Gorgosz Laura | Sekretarz Gałuszka Barbara |
10
|
2023-10-29 |
9:30 |
KS Błękitni Ropczyce |
- |
Karpaty MOSiR Krosno |
I
Gorgosz Laura | II Gałuszka Barbara | Sekretarz Madej Ryszard |
11
|
2023-10-29 |
9:30 |
KS Błękitni Ropczyce |
- |
TSV Sanok |
I
Gałuszka Barbara | II Madej Ryszard | Sekretarz Gorgosz Laura |
12
|
2023-10-29 |
9:30 |
UKS Dębowiec |
- |
TSV Sanok |
I
Madej Ryszard | II Gorgosz Laura | Sekretarz Gałuszka Barbara |
29
|
2023-10-29 |
12:00 |
Karpaty - PANS Krosno |
- |
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki |
Sekretarz
Setlik Katarzyna |
L1
Kocur Krzysztof |
L2 Wójcik Barbara |
III-20
|
2023-11-02 |
15:30 |
Karpaty MOSiR Krosno I |
- |
Karpaty MOSiR Krosno II |
I
Pamuła Tomasz | II Gadzina Mariusz | Sekretarz Książek Jacek |
13
|
2023-11-04 |
18:00 |
UKS 15 Przemyśl |
- |
TS Sanoczanka Sanok |
I
Popadeńczuk Janusz | II Jabłoński Rafał | Sekretarz Kuszyk Dariusz |
14
|
2023-11-04 |
16:30 |
MKS V LO Developres Rzeszów |
- |
TSV Sanok |
I
Dynarek Marzena | II Setlik Barbara | Sekretarz Dynarek Wiktoria |
I-16
|
2023-11-04 |
9:00 |
AOZ Rzeszów |
- |
DAS Kępa Dębica |
I
Chłoń Piotr | II Zarzycki Jarosław | Sekretarz Jędrejek-Kicior Anna |
II-16
|
2023-11-04 |
10:00 |
MKS V LO Developres Rzeszów II |
- |
MKS Radymno |
I
Kuszaj Marcin | II Świder Piotr | Sekretarz Robak Piotr |
III-16
|
2023-11-04 |
9:00 |
UKS MOSiR Jasło |
- |
UKS SAN Lesko |
I
Pasterz Michał | II Janusz Grzegorz | Sekretarz Książek Jacek |
16
|
2023-11-04 |
17:00 |
AZS UR Developres II Rzeszów |
- |
SST Mark-Bud Lubcza Racławówka |
I
Maczuga Patrycja | II Pałka Mirosław | Sekretarz Sobolski Piotr |
I-17
|
2023-11-04 |
9:00 |
SST Lubcza Racławówka |
- |
DAS Kępa Dębica |
I
Zarzycki Jarosław | II Jędrejek-Kicior Anna | Sekretarz Chłoń Piotr |
II-17
|
2023-11-04 |
10:00 |
MKS V LO Developres Rzeszów I |
- |
MKS Radymno |
I
Świder Piotr | II Robak Piotr | Sekretarz Kuszaj Marcin |
III-17
|
2023-11-04 |
10:00 |
UKS Dębowiec |
- |
UKS SAN Lesko |
I
Janusz Grzegorz | II Książek Jacek | Sekretarz Pasterz Michał |
I-18
|
2023-11-04 |
9:00 |
SST Lubcza Racławówka |
- |
KS Wisłoka Dębica |
I
Jędrejek-Kicior Anna | II Chłoń Piotr | Sekretarz Zarzycki Jarosław |
II-18
|
2023-11-04 |
10:00 |
MKS V LO Developres Rzeszów I |
- |
UKS 15 Przemyśl |
I
Robak Piotr | II Kuszaj Marcin | Sekretarz Świder Piotr |
III-18
|
2023-11-04 |
10:00 |
UKS Dębowiec |
- |
TSV Sanok |
I
Książek Jacek | II Pasterz Michał | Sekretarz Janusz Grzegorz |
I-19
|
2023-11-04 |
9:00 |
AOZ Rzeszów |
- |
KS Wisłoka Dębica |
I
Chłoń Piotr | II Zarzycki Jarosław | Sekretarz Jędrejek-Kicior Anna |
II-19
|
2023-11-04 |
10:00 |
MKS V LO Developres Rzeszów II |
- |
UKS 15 Przemyśl |
I
Kuszaj Marcin | II Świder Piotr | Sekretarz Robak Piotr |
III-19
|
2023-11-04 |
10:00 |
UKS MOSiR Jasło |
- |
TSV Sanok |
I
Pasterz Michał | II Janusz Grzegorz | Sekretarz Książek Jacek |
19
|
2023-11-04 |
10:00 |
TKF Anilana Rakszawa |
- |
AOZ Rzeszów |
I
Głuch Natalia | II Głowala Sebastian | Sekretarz Hanejko Katarzyna |
II-20
|
2023-11-04 |
10:00 |
MKS Paradiso Łańcut |
- |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
I
Międlar Aleksandra | II Kielar Tomasz | Sekretarz Piekiełek Jacek |
20
|
2023-11-04 |
10:00 |
AOZ Rzeszów |
- |
UKS Dębowiec |
I
Głowala Sebastian | II Hanejko Katarzyna | Sekretarz Głuch Natalia |
21
|
2023-11-04 |
18:00 |
TKF Anilana Rakszawa |
- |
TSV Sanok |
I
Moździoch Mirosław | II Schöntag Piotr | Sekretarz Piekiełek Jacek |
21
|
2023-11-04 |
10:00 |
TKF Anilana Rakszawa |
- |
UKS Dębowiec |
I
Hanejko Katarzyna | II Głuch Natalia | Sekretarz Głowala Sebastian |
22
|
2023-11-04 |
10:00 |
AKS V LO Rzeszów I |
- |
KS Błękitni Ropczyce |
I
Matera Grzegorz | II Gadzina Mariusz | Sekretarz Grądzka Agnieszka |
22
|
2023-11-04 |
18:00 |
MKS Wisłok Strzyżów |
- |
ProSport Marmax Czudec |
I
Kocur Krzysztof | II Barć Jakub | Sekretarz Wojnarowski Maciej |
23
|
2023-11-04 |
10:00 |
KS Błękitni Ropczyce |
- |
TSV Sanok |
I
Gadzina Mariusz | II Grądzka Agnieszka | Sekretarz Matera Grzegorz |
23
|
2023-11-04 |
19:00 |
SPS Pruchnik |
- |
AKS V LO Rzeszów |
I
Chmiel Michał | II Cetnar Mateusz | Sekretarz Lemiech Łukasz |
24
|
2023-11-04 |
10:00 |
AKS V LO Rzeszów I |
- |
TSV Sanok |
I
Grądzka Agnieszka | II Matera Grzegorz | Sekretarz Gadzina Mariusz |
24
|
2023-11-04 |
18:00 |
Renga SST Sportur Gmina Łańcut |
- |
SST Lubcza Racławówka |
I
Naspiński Marek | II Kapłon Leszek | Sekretarz Kłoda Mateusz |
25
|
2023-11-04 |
10:00 |
AKS V LO Rzeszów II |
- |
LTS Feniks Leżajsk |
I
Górnicki Mateusz | II Pamuła Tomasz | Sekretarz Dobrzański Michał |
25
|
2023-11-04 |
18:00 |
TKS Żagiel Radymno |
- |
KLIMA Błażowa |
I
Ostrowski Arkadiusz | II Dobel Marcin | Sekretarz Międlar Aleksandra |
26
|
2023-11-04 |
10:00 |
LTS Feniks Leżajsk |
- |
Karpaty MOSiR Krosno |
I
Pamuła Tomasz | II Dobrzański Michał | Sekretarz Górnicki Mateusz |
27
|
2023-11-04 |
10:00 |
AKS V LO Rzeszów II |
- |
Karpaty MOSiR Krosno |
I
Dobrzański Michał | II Górnicki Mateusz | Sekretarz Pamuła Tomasz |
42
|
2023-11-04 |
17:00 |
Karpaty - PANS Krosno |
- |
Trans-Ann Płomień Sosnowiec |
Sekretarz
Setlik Katarzyna |
L1
Gałuszka Barbara |
L2 Madej Ryszard |
I-5
|
2023-11-05 |
10:00 |
MKS V LO Developres Rzeszów I |
- |
KPS Nowa Dęba |
I
Dynarek Wiktoria | II Schöntag Piotr | Sekretarz Piekiełek Jacek |
I-6
|
2023-11-05 |
10:00 |
SMS Stal Mielec |
- |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola |
I
Kuszaj Marcin | II Robak Piotr | Sekretarz Zarzycki Jarosław |
7
|
2023-11-05 |
11:00 |
AKS ORKAN Nisko |
- |
KU AZS UR |
I
Kawa Andrzej | II Ostrowski Arkadiusz | Sekretarz Sobolski Piotr |
II-7
|
2023-11-05 |
10:00 |
UKS 15 Przemyśl |
- |
Karpaty MOSiR Krosno |
I
Jabłoński Rafał | II Popadeńczuk Janusz | Sekretarz Kuszyk Dariusz |
8
|
2023-11-05 |
16:00 |
KS Marba Sędziszów Małopolski |
- |
UMKS Kęczanin Kęty |
Sekretarz
Cetnar Mateusz |
L1
Maczuga Patrycja |
L2 Dobel Marcin |
8
|
2023-11-05 |
17:00 |
AlterEco Maj-Bud Bystrzaki Gmina Iwierzyce |
- |
TKF Anilana Rakszawa II |
I
Chmiel Michał | II Dynarek Marzena | Sekretarz Dynarek Wiktoria |
II-8
|
2023-11-05 |
10:00 |
AOZ Rzeszów |
- |
TS Sanoczanka Sanok |
I
Grądzka Agnieszka | II Kłoda Mateusz | Sekretarz Moździoch Mirosław |
9
|
2023-11-05 |
16:00 |
LKS Głogovia Głogów Młp. |
- |
AKS V LO Rzeszów II |
I
Pamuła Tomasz | II Gadzina Mariusz | Sekretarz Dobrzański Michał |
III-15
|
2023-11-05 |
10:00 |
AOZ Rzeszów |
- |
TSV Sanok II |
I
Międlar Aleksandra | II nieobsadzony | Sekretarz Mliczek Michał |
II-15
|
2023-11-05 |
10:00 |
LKS Łęk Ostrów |
- |
MKS Paradiso Łańcut II |
I
Flaga Małgorzata | II nieobsadzony | Sekretarz Bujak Marcin |
I-15
|
2023-11-05 |
13:00 |
SMS Stal Mielec |
- |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola |
I
Chłoń Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Jędrejek-Kicior Anna |
15
|
2023-11-05 |
19:30 |
MKS Paradiso Łańcut |
- |
UKS MOSiR Jasło |
I
Naspiński Marek | II Bujak Marcin | Sekretarz Lic Damian |
III-16
|
2023-11-05 |
10:00 |
TSV Sanok I |
- |
TSV Sanok II |
I
Mliczek Michał | II nieobsadzony | Sekretarz Międlar Aleksandra |
II-16
|
2023-11-05 |
10:00 |
MKS Paradiso Łańcut I |
- |
MKS Paradiso Łańcut II |
I
Bujak Marcin | II nieobsadzony | Sekretarz Flaga Małgorzata |
I-16
|
2023-11-05 |
13:00 |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany |
- |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola |
I
Jędrejek-Kicior Anna | II nieobsadzony | Sekretarz Chłoń Piotr |
III-17
|
2023-11-05 |
10:00 |
AOZ Rzeszów |
- |
TSV Sanok I |
I
Międlar Aleksandra | II nieobsadzony | Sekretarz Mliczek Michał |
II-17
|
2023-11-05 |
10:00 |
LKS Łęk Ostrów |
- |
MKS Paradiso Łańcut I |
I
Flaga Małgorzata | II nieobsadzony | Sekretarz Bujak Marcin |
I-17
|
2023-11-05 |
13:00 |
SMS Stal Mielec |
- |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany |
I
Chłoń Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Jędrejek-Kicior Anna |
III-18
|
2023-11-05 |
10:00 |
UKS Dębowiec |
- |
Karpaty MOSiR Krosno I |
I
Matera Grzegorz | II nieobsadzony | Sekretarz Gałuszka Barbara |
II-18
|
2023-11-05 |
10:00 |
MUKS Sparta Rzeszów II |
- |
UKS 15 Przemyśl I |
I
Ludera Mirosław | II nieobsadzony | Sekretarz Świder Piotr |
I-18
|
2023-11-05 |
10:00 |
KPS Nowa Dęba II |
- |
KS Wisłoka Dębica I |
I
Hanejko Katarzyna | II nieobsadzony | Sekretarz Głowala Sebastian |
III-19
|
2023-11-05 |
10:00 |
UKS MOSiR Jasło |
- |
Karpaty MOSiR Krosno I |
I
Gałuszka Barbara | II nieobsadzony | Sekretarz Matera Grzegorz |
II-19
|
2023-11-05 |
10:00 |
MUKS Sparta Rzeszów I |
- |
UKS 15 Przemyśl I |
I
Setlik Barbara | II nieobsadzony | Sekretarz Kielar Tomasz |
I-19
|
2023-11-05 |
10:00 |
KPS Nowa Dęba I |
- |
KS Wisłoka Dębica I |
I
Głowala Sebastian | II nieobsadzony | Sekretarz Hanejko Katarzyna |
III-20
|
2023-11-05 |
10:00 |
UKS MOSiR Jasło |
- |
Karpaty MOSiR Krosno II |
I
Matera Grzegorz | II nieobsadzony | Sekretarz Gałuszka Barbara |
II-20
|
2023-11-05 |
10:00 |
MUKS Sparta Rzeszów I |
- |
UKS 15 Przemyśl II |
I
Kielar Tomasz | II nieobsadzony | Sekretarz Setlik Barbara |
I-20
|
2023-11-05 |
10:00 |
KPS Nowa Dęba I |
- |
KS Wisłoka Dębica II |
I
Hanejko Katarzyna | II nieobsadzony | Sekretarz Głowala Sebastian |
III-21
|
2023-11-05 |
10:00 |
UKS Dębowiec |
- |
Karpaty MOSiR Krosno II |
I
Gałuszka Barbara | II nieobsadzony | Sekretarz Matera Grzegorz |
II-21
|
2023-11-05 |
10:00 |
MUKS Sparta Rzeszów II |
- |
UKS 15 Przemyśl II |
I
Świder Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Ludera Mirosław |
I-21
|
2023-11-05 |
10:00 |
KPS Nowa Dęba II |
- |
KS Wisłoka Dębica II |
I
Głowala Sebastian | II nieobsadzony | Sekretarz Hanejko Katarzyna |
56
|
2023-11-07 |
20:30 |
PGE Rysice RZESZÓW |
- |
Allianz MTV STUTTGART |
L1
Kłoda Mateusz |
L2 Cetnar Mateusz | L3 |
L4 |
LR
nieobsadzony |
10
|
2023-11-10 |
19:00 |
AKS V LO Rzeszów |
- |
ProSport Marmax Czudec |
I
Bujak Marcin | II Chmiel Michał | Sekretarz Piekiełek Jacek |
1
|
2023-11-11 |
19:00 |
MKS Paradiso Łańcut |
- |
UKS 15 Przemyśl |
I
Bujak Marcin | II Maczuga Patrycja | Sekretarz Lic Damian |
34
|
2023-11-11 |
9:00 |
KS Błękitni Ropczyce |
- |
AKS V LO Rzeszów II |
I
Dynarek Marzena | II Kawa Andrzej | Sekretarz Nobis Marcin |
35
|
2023-11-11 |
9:00 |
AKS V LO Rzeszów II |
- |
TKF Anilana Rakszawa |
I
Kawa Andrzej | II Nobis Marcin | Sekretarz Dynarek Marzena |
36
|
2023-11-11 |
9:00 |
KS Błękitni Ropczyce |
- |
TKF Anilana Rakszawa |
I
Nobis Marcin | II Dynarek Marzena | Sekretarz Kawa Andrzej |
37
|
2023-11-11 |
18:00 |
MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło |
- |
UKS VT Alukoncept Bobrowniki |
Sekretarz
Setlik Katarzyna |
L1
Michalska Magdalena |
L2 Gałuszka Barbara |
38
|
2023-11-11 |
17:00 |
Avia Solar Sędziszów Małopolski |
- |
Tyski Klub Siatkarski |
Sekretarz
Setlik Barbara |
L1
Cetnar Mateusz |
L2 Flaga Małgorzata |
40
|
2023-11-11 |
|
Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce |
- |
MKS Andrychów |
Sekretarz
Jędrejek-Kicior Anna |
L1
Zarzycki Jarosław |
L2 Dynarek Marzena |
42
|
2023-11-11 |
18:00 |
Karpaty - PANS Krosno |
- |
UKS Sparta Volleyball Kraków |
Sekretarz
Barć Jakub |
L1
Kocur Krzysztof |
L2 Wojnarowski Maciej |
I-5
|
2023-11-12 |
15:00 |
TSV Sanok |
- |
Karpaty MOSiR Krosno |
I
Pamuła Tomasz | II Górnicki Mateusz | Sekretarz Matera Grzegorz |
II-5
|
2023-11-12 |
10:00 |
AKS V LO Rzeszów |
- |
LTS Feniks Leżajsk |
I
Kłoda Mateusz | II Schöntag Piotr | Sekretarz Piekiełek Jacek |
I-6
|
2023-11-12 |
11:00 |
pauzuje |
- |
MKS Wisłok Strzyżów |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
II-6
|
2023-11-12 |
10:00 |
AOZ Rzeszów |
- |
TKS Żagiel Radymno |
I
Świder Piotr | II Sobolski Piotr | Sekretarz Bujak Marcin |
I-7
|
2023-11-12 |
16:00 |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów I |
I
Grądzka Agnieszka | II Bujak Marcin | Sekretarz Hanejko Katarzyna |
II-8
|
2023-11-12 |
13:00 |
UKS 15 Przemyśl I |
- |
LKS Łęk Ostrów |
I
Głuch Natalia | II nieobsadzony | Sekretarz Setlik Barbara |
I-8
|
2023-11-12 |
10:00 |
SMS Stal Mielec |
- |
KPS Nowa Dęba |
I
Stachnik Jerzy | II Chłoń Piotr | Sekretarz Jędrejek-Kicior Anna |
II-9
|
2023-11-12 |
13:00 |
UKS 15 Przemyśl II |
- |
LKS Łęk Ostrów |
I
Setlik Barbara | II nieobsadzony | Sekretarz Głuch Natalia |
II-9
|
2023-11-12 |
10:00 |
MKS V LO Developres Rzeszów II |
- |
AOZ Rzeszów |
I
Flaga Małgorzata | II Moździoch Mirosław | Sekretarz Maczuga Patrycja |
II-10
|
2023-11-12 |
13:00 |
UKS 15 Przemyśl I |
- |
UKS 15 Przemyśl II |
I
Głuch Natalia | II nieobsadzony | Sekretarz Setlik Barbara |
II-10
|
2023-11-12 |
10:00 |
UKS 15 Przemyśl |
- |
TS Sanoczanka Sanok |
I
Popadeńczuk Janusz | II Jabłoński Rafał | Sekretarz Litwiński Marek |
13
|
2023-11-12 |
10:00 |
AKS V LO Rzeszów I |
- |
UKS Dębowiec |
I
Międlar Aleksandra | II Thomas Maria | Sekretarz Ostrowska Katarzyna |
14
|
2023-11-12 |
10:00 |
AKS V LO Rzeszów II |
- |
UKS Dębowiec |
I
Thomas Maria | II Ostrowska Katarzyna | Sekretarz Międlar Aleksandra |
15
|
2023-11-12 |
10:00 |
AKS V LO Rzeszów II |
- |
KS Błękitni Ropczyce |
I
Ostrowska Katarzyna | II Międlar Aleksandra | Sekretarz Thomas Maria |
16
|
2023-11-12 |
10:00 |
AKS V LO Rzeszów I |
- |
KS Błękitni Ropczyce |
I
Międlar Aleksandra | II Thomas Maria | Sekretarz Ostrowska Katarzyna |
17
|
2023-11-12 |
10:00 |
TSV Sanok |
- |
AOZ Rzeszów |
I
Grajper Bartosz | II Domaradzki Maciej | Sekretarz Barć Jakub |
18
|
2023-11-12 |
10:00 |
Karpaty MOSiR Krosno |
- |
AOZ Rzeszów |
I
Domaradzki Maciej | II Barć Jakub | Sekretarz Grajper Bartosz |
19
|
2023-11-12 |
10:00 |
Karpaty MOSiR Krosno |
- |
LTS Feniks Leżajsk |
I
Barć Jakub | II Domaradzki Maciej | Sekretarz Grajper Bartosz |
20
|
2023-11-12 |
10:00 |
TSV Sanok |
- |
LTS Feniks Leżajsk |
I
Domaradzki Maciej | II Grajper Bartosz | Sekretarz Barć Jakub |
26
|
2023-11-14 |
19:00 |
KLIMA Błażowa |
- |
TSV Sanok |
I
Kawa Andrzej | II Tokarz Michał | Sekretarz Głuch Natalia |
29
|
2023-11-17 |
19:30 |
ProSport Marmax Czudec |
- |
SPS Pruchnik |
I
Moździoch Mirosław | II Bujak Marcin | Sekretarz Piekiełek Jacek |
18
|
2023-11-18 |
15:00 |
UKS MOSiR Jasło |
- |
AZS UR Developres II Rzeszów |
I
Kocur Krzysztof | II Barć Jakub | Sekretarz Setlik Katarzyna |
19
|
2023-11-18 |
19:00 |
TSV Sanok |
- |
MKS Paradiso Łańcut |
I
Górnicki Mateusz | II Gadzina Mariusz | Sekretarz Wojnarowski Maciej |
I-20
|
2023-11-18 |
|
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany |
- |
SMS Stal Mielec |
I
Biros Marek | II Orłowska Justyna | Sekretarz Sobolski Piotr |
20
|
2023-11-18 |
17:00 |
TS Sanoczanka Sanok |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów |
I
Ostrowski Arkadiusz | II Chmiel Michał | Sekretarz Świder Piotr |
I-21
|
2023-11-18 |
10:00 |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany |
- |
SST Lubcza Racławówka |
I
Orłowska Justyna | II Sobolski Piotr | Sekretarz Biros Marek |
II-21
|
2023-11-18 |
9:30 |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów I |
I
Kuszyk Dariusz | II Kielar Tomasz | Sekretarz Lemiech Łukasz |
III-21
|
2023-11-18 |
13:00 |
Karpaty MOSiR Krosno II |
- |
UKS Dębowiec |
I
Pasterz Michał | II Gorgosz Laura | Sekretarz Gałuszka Barbara |
I-22
|
2023-11-18 |
|
SMS Stal Mielec |
- |
SST Lubcza Racławówka |
I
Sobolski Piotr | II Biros Marek | Sekretarz Orłowska Justyna |
II-22
|
2023-11-18 |
|
MKS Paradiso Łańcut |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów I |
I
Kielar Tomasz | II Lemiech Łukasz | Sekretarz Kuszyk Dariusz |
III-22
|
2023-11-18 |
|
Karpaty MOSiR Krosno I |
- |
UKS Dębowiec |
I
Gorgosz Laura | II Gałuszka Barbara | Sekretarz Pasterz Michał |
I-23
|
2023-11-18 |
|
SMS Stal Mielec |
- |
AOZ Rzeszów |
I
Biros Marek | II Orłowska Justyna | Sekretarz Sobolski Piotr |
II-23
|
2023-11-18 |
|
MKS Paradiso Łańcut |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów II |
I
Lemiech Łukasz | II Kuszyk Dariusz | Sekretarz Kielar Tomasz |
III-23
|
2023-11-18 |
|
Karpaty MOSiR Krosno I |
- |
UKS MOSiR Jasło |
I
Gałuszka Barbara | II Pasterz Michał | Sekretarz Gorgosz Laura |
I-24
|
2023-11-18 |
|
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany |
- |
AOZ Rzeszów |
I
Orłowska Justyna | II Sobolski Piotr | Sekretarz Biros Marek |
II-24
|
2023-11-18 |
|
MKS SAN-Pajda Jarosław |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów II |
I
Kuszyk Dariusz | II Kielar Tomasz | Sekretarz Lemiech Łukasz |
III-24
|
2023-11-18 |
|
Karpaty MOSiR Krosno II |
- |
UKS MOSiR Jasło |
I
Pasterz Michał | II Gorgosz Laura | Sekretarz Gałuszka Barbara |
I-25
|
2023-11-18 |
10:00 |
DAS Kępa Dębica |
- |
KS Wisłoka Dębica |
I
Dynarek Wiktoria | II Dynarek Marzena | Sekretarz Szydło Katarzyna |
III-25
|
2023-11-18 |
12:00 |
UKS SAN Lesko |
- |
TSV Sanok |
I
Świder Piotr | II Ostrowski Arkadiusz | Sekretarz Chmiel Michał |
27
|
2023-11-18 |
18:00 |
SST Lubcza Racławówka |
- |
TKS Żagiel Radymno |
I
Jabłoński Rafał | II Naspiński Marek | Sekretarz Piekiełek Jacek |
28
|
2023-11-18 |
10:00 |
TSV Sanok |
- |
AOZ Rzeszów |
I
Kawa Andrzej | II Tokarz Michał | Sekretarz Głuch Natalia |
28
|
2023-11-18 |
12:00 |
AKS V LO Rzeszów |
- |
Renga SST Sportur Gmina Łańcut |
I
Dobel Marcin | II Dynarek Marzena | Sekretarz Dynarek Wiktoria |
29
|
2023-11-18 |
10:00 |
AOZ Rzeszów |
- |
LTS Feniks Leżajsk |
I
Tokarz Michał | II Głuch Natalia | Sekretarz Kawa Andrzej |
30
|
2023-11-18 |
10:00 |
TSV Sanok |
- |
LTS Feniks Leżajsk |
I
Głuch Natalia | II Kawa Andrzej | Sekretarz Tokarz Michał |
30
|
2023-11-18 |
18:00 |
TKF Anilana Rakszawa |
- |
MKS Wisłok Strzyżów |
I
Dobel Marcin | II Zarzycki Jarosław | Sekretarz Chłoń Piotr |
31
|
2023-11-18 |
9:30 |
UKS Dębowiec |
- |
AKS V LO Rzeszów I |
I
Madej Ryszard | II Marcisz Katarzyna | Sekretarz Książek Jacek |
32
|
2023-11-18 |
9:30 |
AKS V LO Rzeszów I |
- |
Karpaty MOSiR Krosno |
I
Marcisz Katarzyna | II Książek Jacek | Sekretarz Madej Ryszard |
33
|
2023-11-18 |
9:30 |
UKS Dębowiec |
- |
Karpaty MOSiR Krosno |
I
Książek Jacek | II Madej Ryszard | Sekretarz Marcisz Katarzyna |
35
|
2023-11-18 |
16:00 |
KS Marba Sędziszów Małopolski |
- |
WTS SMS Solna Wieliczka |
Sekretarz
Setlik Barbara |
L1
Kłoda Mateusz |
L2 Dobrzański Michał |
48
|
2023-11-18 |
|
MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło |
- |
Avia Solar Sędziszów Małopolski |
Sekretarz
Madej Ryszard |
L1
Marcisz Katarzyna |
L2 Książek Jacek |
10
|
2023-11-19 |
16:00 |
TKF Anilana Rakszawa II |
- |
LKS Głogovia Głogów Młp. |
I
Maczuga Patrycja | II Flaga Małgorzata | Sekretarz Lic Damian |
11
|
2023-11-19 |
18:00 |
KU AZS UR |
- |
AlterEco Maj-Bud Bystrzaki Gmina Iwierzyce |
I
Tokarz Michał | II Dobel Marcin | Sekretarz Pałka Mirosław |
II-11
|
2023-11-19 |
10:00 |
TS Sanoczanka Sanok |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów II |
I
Grajper Bartosz | II Wojnarowski Maciej | Sekretarz Wójcik Barbara |
12
|
2023-11-19 |
14:00 |
SST Lubcza Racławówka |
- |
AKS ORKAN Nisko |
I
Ostrowski Arkadiusz | II Kielar Tomasz | Sekretarz Orłowska Justyna |
II-12
|
2023-11-19 |
10:00 |
AOZ Rzeszów |
- |
Karpaty MOSiR Krosno |
I
Głuch Natalia | II Kawa Andrzej | Sekretarz Orłowska Justyna |
III-22
|
2023-11-19 |
10:00 |
TSV Sanok I |
- |
Karpaty MOSiR Krosno I |
I
Barć Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz Kocur Krzysztof |
II-22
|
2023-11-19 |
10:00 |
MKS Paradiso Łańcut I |
- |
UKS 15 Przemyśl I |
I
Chmiel Michał | II nieobsadzony | Sekretarz Międlar Aleksandra |
I-22
|
2023-11-19 |
10:00 |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany |
- |
KS Wisłoka Dębica I |
I
Robak Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Hanejko Katarzyna |
III-23
|
2023-11-19 |
10:00 |
TSV Sanok II |
- |
Karpaty MOSiR Krosno I |
I
Kocur Krzysztof | II nieobsadzony | Sekretarz Barć Jakub |
II-23
|
2023-11-19 |
10:00 |
MKS Paradiso Łańcut II |
- |
UKS 15 Przemyśl I |
I
Międlar Aleksandra | II nieobsadzony | Sekretarz Chmiel Michał |
I-23
|
2023-11-19 |
10:00 |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola |
- |
KS Wisłoka Dębica I |
I
Hanejko Katarzyna | II nieobsadzony | Sekretarz Robak Piotr |
III-24
|
2023-11-19 |
10:00 |
TSV Sanok II |
- |
Karpaty MOSiR Krosno II |
I
Barć Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz Kocur Krzysztof |
II-24
|
2023-11-19 |
10:00 |
MKS Paradiso Łańcut II |
- |
UKS 15 Przemyśl II |
I
Chmiel Michał | II nieobsadzony | Sekretarz Międlar Aleksandra |
I-24
|
2023-11-19 |
10:00 |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola |
- |
KS Wisłoka Dębica II |
I
Robak Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Hanejko Katarzyna |
III-25
|
2023-11-19 |
10:00 |
TSV Sanok I |
- |
Karpaty MOSiR Krosno II |
I
Kocur Krzysztof | II nieobsadzony | Sekretarz Barć Jakub |
II-25
|
2023-11-19 |
10:00 |
MKS Paradiso Łańcut I |
- |
UKS 15 Przemyśl II |
I
Międlar Aleksandra | II nieobsadzony | Sekretarz Chmiel Michał |
I-25
|
2023-11-19 |
10:00 |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany |
- |
KS Wisłoka Dębica II |
I
Hanejko Katarzyna | II nieobsadzony | Sekretarz Robak Piotr |
III-26
|
2023-11-19 |
10:00 |
UKS MOSiR Jasło |
- |
UKS SAN Lesko |
I
Gorgosz Laura | II nieobsadzony | Sekretarz Gałuszka Barbara |
II-26
|
2023-11-19 |
10:00 |
MUKS Sparta Rzeszów I |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów |
I
Biros Marek | II nieobsadzony | Sekretarz Piekiełek Jacek |
I-26
|
2023-11-19 |
10:00 |
KPS Nowa Dęba I |
- |
KS Wisłoka Dębica III |
I
Kuszaj Marcin | II nieobsadzony | Sekretarz Grądzka Agnieszka |
III-27
|
2023-11-19 |
10:00 |
UKS Dębowiec |
- |
UKS SAN Lesko |
I
Gałuszka Barbara | II nieobsadzony | Sekretarz Gorgosz Laura |
II-27
|
2023-11-19 |
10:00 |
MUKS Sparta Rzeszów II |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów |
I
Bieniarz Anetta | II nieobsadzony | Sekretarz Dobrzański Michał |
I-27
|
2023-11-19 |
10:00 |
KPS Nowa Dęba II |
- |
KS Wisłoka Dębica III |
I
Grądzka Agnieszka | II nieobsadzony | Sekretarz Kuszaj Marcin |
III-28
|
2023-11-19 |
10:00 |
UKS Dębowiec |
- |
UKS MOSiR Dukla |
I
Gałuszka Barbara | II nieobsadzony | Sekretarz Gorgosz Laura |
II-28
|
2023-11-19 |
10:00 |
MUKS Sparta Rzeszów II |
- |
RKS Bolesław Rzeszów |
I
Dobrzański Michał | II nieobsadzony | Sekretarz Bieniarz Anetta |
I-28
|
2023-11-19 |
10:00 |
KPS Nowa Dęba II |
- |
Stowarzyszenie ULKS Niedźwiada |
I
Kuszaj Marcin | II nieobsadzony | Sekretarz Grądzka Agnieszka |
III-29
|
2023-11-19 |
10:00 |
UKS MOSiR Jasło |
- |
UKS MOSiR Dukla |
I
Gorgosz Laura | II nieobsadzony | Sekretarz Gałuszka Barbara |
II-29
|
2023-11-19 |
10:00 |
MUKS Sparta Rzeszów I |
- |
RKS Bolesław Rzeszów |
I
Piekiełek Jacek | II nieobsadzony | Sekretarz Biros Marek |
I-29
|
2023-11-19 |
10:00 |
KPS Nowa Dęba I |
- |
Stowarzyszenie ULKS Niedźwiada |
I
Grądzka Agnieszka | II nieobsadzony | Sekretarz Kuszaj Marcin |
33
|
2023-11-23 |
19:00 |
Renga SST Sportur Gmina Łańcut |
- |
ProSport Marmax Czudec |
I
Biros Marek | II Ludera Mirosław | Sekretarz Piekiełek Jacek |
44
|
2023-11-23 |
18:00 |
Asseco Resovia RZESZÓW |
- |
TOURS VB |
L1
Chmiel Michał |
L2 Kłoda Mateusz | L3 |
L4 |
LR
nieobsadzony |
4
|
2023-11-24 |
17:00 |
UKS Dębowiec |
- |
KS Błękitni Ropczyce |
I
Marcisz Katarzyna | II Książek Jacek | Sekretarz Madej Ryszard |
5
|
2023-11-24 |
17:00 |
KS Błękitni Ropczyce |
- |
LTS Feniks Leżajsk |
I
Książek Jacek | II Madej Ryszard | Sekretarz Marcisz Katarzyna |
6
|
2023-11-24 |
17:00 |
UKS Dębowiec |
- |
LTS Feniks Leżajsk |
I
Madej Ryszard | II Marcisz Katarzyna | Sekretarz Książek Jacek |
15
|
2023-11-24 |
19:30 |
AKS V LO Rzeszów II |
- |
TKF Anilana Rakszawa II |
I
Moździoch Mirosław | II Dynarek Marzena | Sekretarz Ostrowska Katarzyna |
17
|
2023-11-24 |
19:00 |
SST Mark-Bud Lubcza Racławówka |
- |
UKS 15 Przemyśl |
I
Robak Piotr | II Kuszaj Marcin | Sekretarz Grądzka Agnieszka |
II-30
|
2023-11-24 |
17:00 |
MKS V LO Developres Rzeszów I |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów II |
I
Maczuga Patrycja | II Piekiełek Jacek | Sekretarz Bieniarz Anetta |
II-7
|
2023-11-25 |
18:00 |
TKS Żagiel Radymno |
- |
AKS V LO Rzeszów |
I
Jabłoński Rafał | II Popadeńczuk Janusz | Sekretarz Naspiński Marek |
22
|
2023-11-25 |
19:00 |
MKS Paradiso Łańcut |
- |
TS Sanoczanka Sanok |
I
Tokarz Michał | II Biros Marek | Sekretarz Grądzka Agnieszka |
23
|
2023-11-25 |
18:00 |
AZS UR Developres II Rzeszów |
- |
TSV Sanok |
I
Pamuła Tomasz | II Robak Piotr | Sekretarz Głowala Sebastian |
24
|
2023-11-25 |
15:00 |
SST Mark-Bud Lubcza Racławówka |
- |
UKS MOSiR Jasło |
I
Stachnik Jerzy | II Sobolski Piotr | Sekretarz Pałka Mirosław |
II-25
|
2023-11-25 |
9:00 |
MKS Radymno |
- |
UKS 15 Przemyśl |
I
Naspiński Marek | II Kuszyk Dariusz | Sekretarz Thomas Maria |
I-26
|
2023-11-25 |
14:00 |
DAS Kępa Dębica |
- |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany |
I
Ostrowska Katarzyna | II Chłoń Piotr | Sekretarz Kawa Andrzej |
II-26
|
2023-11-25 |
|
MKS Radymno |
- |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
I
Kuszyk Dariusz | II Thomas Maria | Sekretarz Naspiński Marek |
III-26
|
2023-11-25 |
12:00 |
UKS SAN Lesko |
- |
Karpaty MOSiR Krosno II |
I
Flaga Małgorzata | II Dynarek Wiktoria | Sekretarz Cetnar Mateusz |
I-27
|
2023-11-25 |
|
KS Wisłoka Dębica |
- |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany |
I
Chłoń Piotr | II Kawa Andrzej | Sekretarz Ostrowska Katarzyna |
II-27
|
2023-11-25 |
|
UKS 15 Przemyśl |
- |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
I
Thomas Maria | II Naspiński Marek | Sekretarz Kuszyk Dariusz |
III-27
|
2023-11-25 |
12:00 |
TSV Sanok |
- |
Karpaty MOSiR Krosno II |
I
Dynarek Wiktoria | II Cetnar Mateusz | Sekretarz Flaga Małgorzata |
I-28
|
2023-11-25 |
|
KS Wisłoka Dębica |
- |
SMS Stal Mielec |
I
Kawa Andrzej | II Ostrowska Katarzyna | Sekretarz Chłoń Piotr |
II-28
|
2023-11-25 |
|
UKS 15 Przemyśl |
- |
MKS Paradiso Łańcut |
I
Naspiński Marek | II Kuszyk Dariusz | Sekretarz Thomas Maria |
III-28
|
2023-11-25 |
12:00 |
TSV Sanok |
- |
Karpaty MOSiR Krosno I |
I
Cetnar Mateusz | II Flaga Małgorzata | Sekretarz Dynarek Wiktoria |
I-29
|
2023-11-25 |
|
DAS Kępa Dębica |
- |
SMS Stal Mielec |
I
Ostrowska Katarzyna | II Chłoń Piotr | Sekretarz Kawa Andrzej |
II-29
|
2023-11-25 |
|
MKS Radymno |
- |
MKS Paradiso Łańcut |
I
Kuszyk Dariusz | II Thomas Maria | Sekretarz Naspiński Marek |
III-29
|
2023-11-25 |
12:00 |
UKS SAN Lesko |
- |
Karpaty MOSiR Krosno I |
I
Flaga Małgorzata | II Dynarek Wiktoria | Sekretarz Cetnar Mateusz |
II-30
|
2023-11-25 |
9:30 |
LKS Łęk Ostrów |
- |
MUKS Sparta Rzeszów II |
I
Grądzka Agnieszka | II nieobsadzony | Sekretarz Piekiełek Jacek |
I-30
|
2023-11-25 |
13:00 |
SST Lubcza Racławówka |
- |
AOZ Rzeszów |
I
Kłoda Mateusz | II Sobolski Piotr | Sekretarz Pałka Mirosław |
III-30
|
2023-11-25 |
10:00 |
UKS Dębowiec |
- |
UKS MOSiR Jasło |
I
Grajper Bartosz | II Książek Jacek | Sekretarz Gałuszka Barbara |
II-31
|
2023-11-25 |
9:30 |
MUKS Sparta Rzeszów II |
- |
MUKS Sparta Rzeszów I |
I
Piekiełek Jacek | II nieobsadzony | Sekretarz Grądzka Agnieszka |
31
|
2023-11-25 |
16:00 |
MKS Wisłok Strzyżów |
- |
TSV Sanok |
I
Worosz Kamil | II Ostrowski Arkadiusz | Sekretarz Gadzina Mariusz |
II-32
|
2023-11-25 |
9:30 |
LKS Łęk Ostrów |
- |
MUKS Sparta Rzeszów I |
I
Grądzka Agnieszka | II nieobsadzony | Sekretarz Piekiełek Jacek |
32
|
2023-11-25 |
19:00 |
SPS Pruchnik |
- |
TKF Anilana Rakszawa |
I
Dobel Marcin | II Moździoch Mirosław | Sekretarz Setlik Barbara |
34
|
2023-11-25 |
15:30 |
TKS Żagiel Radymno |
- |
AKS V LO Rzeszów |
I
Popadeńczuk Janusz | II Jabłoński Rafał | Sekretarz Thomas Maria |
35
|
2023-11-25 |
18:00 |
SST Lubcza Racławówka |
- |
KLIMA Błażowa |
I
Kazała Michał | II Chmiel Michał | Sekretarz Świder Piotr |
49
|
2023-11-25 |
16:00 |
Avia Solar Sędziszów Małopolski |
- |
UKS VT Alukoncept Bobrowniki |
Sekretarz
Bieniarz Anetta |
L1
Międlar Aleksandra |
L2 Kłoda Mateusz |
51
|
2023-11-25 |
|
Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce |
- |
Tyski Klub Siatkarski |
Sekretarz
Jędrejek-Kicior Anna |
L1
Dynarek Marzena |
L2 Zarzycki Jarosław |
53
|
2023-11-25 |
16:00 |
Karpaty - PANS Krosno |
- |
MKS Andrychów |
Sekretarz
Barć Jakub |
L1
Wojnarowski Maciej |
L2 Kocur Krzysztof |
59
|
2023-11-25 |
18:00 |
Karpaty - PANS Krosno |
- |
LTS Legionovia Legionowo |
Sekretarz
Madej Ryszard |
L1
Gałuszka Barbara |
L2 Marcisz Katarzyna |
I-7
|
2023-11-26 |
11:00 |
MKS Wisłok Strzyżów |
- |
TSV Sanok |
I
Worosz Kamil | II Pamuła Tomasz | Sekretarz Górnicki Mateusz |
I-8
|
2023-11-26 |
11:00 |
pauzuje |
- |
Karpaty MOSiR Krosno |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
II-8
|
2023-11-26 |
9:00 |
AOZ Rzeszów |
- |
LTS Feniks Leżajsk |
I
Grądzka Agnieszka | II Lic Małgorzata | Sekretarz Cetnar Mateusz |
13
|
2023-11-26 |
17:00 |
AlterEco Maj-Bud Bystrzaki Gmina Iwierzyce |
- |
SST Lubcza Racławówka |
I
Dynarek Marzena | II Flaga Małgorzata | Sekretarz Dynarek Wiktoria |
14
|
2023-11-26 |
16:00 |
LKS Głogovia Głogów Młp. |
- |
KU AZS UR |
I
Jędrejek-Kicior Anna | II Zarzycki Jarosław | Sekretarz Chłoń Piotr |
21
|
2023-11-26 |
16:30 |
UKS 15 Przemyśl |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów |
I
Maczuga Patrycja | II Jarema Karol | Sekretarz Kuszyk Dariusz |
21
|
2023-11-26 |
10:00 |
AOZ Rzeszów |
- |
UKS Dębowiec |
I
Dobel Marcin | II Międlar Aleksandra | Sekretarz Wierzbowicz Patryk |
22
|
2023-11-26 |
10:00 |
LTS Feniks Leżajsk |
- |
UKS Dębowiec |
I
Międlar Aleksandra | II Wierzbowicz Patryk | Sekretarz Dobel Marcin |
23
|
2023-11-26 |
10:00 |
LTS Feniks Leżajsk |
- |
KS Błękitni Ropczyce |
I
Wierzbowicz Patryk | II Dobel Marcin | Sekretarz Międlar Aleksandra |
24
|
2023-11-26 |
10:00 |
AOZ Rzeszów |
- |
KS Błękitni Ropczyce |
I
Dobel Marcin | II Międlar Aleksandra | Sekretarz Wierzbowicz Patryk |
25
|
2023-11-26 |
10:00 |
AKS V LO Rzeszów II |
- |
Karpaty MOSiR Krosno |
I
Tokarz Michał | II Świder Piotr | Sekretarz Ludera Mirosław |
26
|
2023-11-26 |
10:00 |
AKS V LO Rzeszów I |
- |
Karpaty MOSiR Krosno |
I
Świder Piotr | II Ludera Mirosław | Sekretarz Tokarz Michał |
27
|
2023-11-26 |
10:00 |
AKS V LO Rzeszów I |
- |
TSV Sanok |
I
Ludera Mirosław | II Tokarz Michał | Sekretarz Świder Piotr |
28
|
2023-11-26 |
10:00 |
AKS V LO Rzeszów II |
- |
TSV Sanok |
I
Tokarz Michał | II Świder Piotr | Sekretarz Ludera Mirosław |
59
|
2023-11-29 |
20:30 |
PGE Rysice RZESZÓW |
- |
A. Carraro Imoco CONEGLIANO |
L1
Bujak Marcin |
L2 Dobel Marcin | L3 |
L4 |
LR
nieobsadzony |
26
|
2023-11-30 |
19:30 |
TSV Sanok |
- |
SST Mark-Bud Lubcza Racławówka |
I
Setlik Barbara | II Bujak Marcin | Sekretarz Kazała Michał |
I-10
|
2023-12-01 |
18:00 |
MKS V LO Developres Rzeszów I |
- |
SMS Stal Mielec |
I
Dobrzański Michał | II Biros Marek | Sekretarz Piekiełek Jacek |
38
|
2023-12-01 |
19:30 |
ProSport Marmax Czudec |
- |
TKS Żagiel Radymno |
I
Pamuła Tomasz | II Ziobro Łukasz | Sekretarz Matera Grzegorz |
25
|
2023-12-02 |
15:00 |
UKS MOSiR Jasło |
- |
UKS 15 Przemyśl |
I
Chmiel Michał | II Dobel Marcin | Sekretarz Dobrzański Michał |
27
|
2023-12-02 |
16:30 |
TS Sanoczanka Sanok |
- |
AZS UR Developres II Rzeszów |
I
Bujak Marcin | II Maczuga Patrycja | Sekretarz Piekiełek Jacek |
28
|
2023-12-02 |
17:00 |
MKS V LO Developres Rzeszów |
- |
MKS Paradiso Łańcut |
I
Naspiński Marek | II Popadeńczuk Janusz | Sekretarz Jabłoński Rafał |
36
|
2023-12-02 |
17:00 |
TSV Sanok |
- |
SST Lubcza Racławówka |
I
Cetnar Mateusz | II Tokarz Michał | Sekretarz Międlar Aleksandra |
37
|
2023-12-02 |
10:00 |
AKS V LO Rzeszów I |
- |
AOZ Rzeszów |
I
Worosz Kamil | II Górnicki Mateusz | Sekretarz Kłoda Mateusz |
37
|
2023-12-02 |
18:30 |
AKS V LO Rzeszów |
- |
KLIMA Błażowa |
I
Pępek Mateusz | II Pałka Mirosław | Sekretarz Sobolski Piotr |
38
|
2023-12-02 |
10:00 |
AOZ Rzeszów |
- |
AKS V LO Rzeszów II |
I
Górnicki Mateusz | II Kłoda Mateusz | Sekretarz Worosz Kamil |
39
|
2023-12-02 |
10:00 |
AKS V LO Rzeszów I |
- |
AKS V LO Rzeszów II |
I
Kłoda Mateusz | II Worosz Kamil | Sekretarz Górnicki Mateusz |
39
|
2023-12-02 |
18:00 |
TKF Anilana Rakszawa |
- |
Renga SST Sportur Gmina Łańcut |
I
Lemiech Łukasz | II Biros Marek | Sekretarz Jarema Karol |
40
|
2023-12-02 |
10:00 |
LTS Feniks Leżajsk |
- |
KS Błękitni Ropczyce |
I
Głowala Sebastian | II Lic Damian | Sekretarz Robak Piotr |
40
|
2023-12-02 |
17:00 |
MKS Wisłok Strzyżów |
- |
SPS Pruchnik |
I
Marcisz Katarzyna | II Ziobro Łukasz | Sekretarz Flaga Małgorzata |
41
|
2023-12-02 |
10:00 |
KS Błękitni Ropczyce |
- |
UKS Dębowiec |
I
Lic Damian | II Robak Piotr | Sekretarz Głowala Sebastian |
42
|
2023-12-02 |
10:00 |
LTS Feniks Leżajsk |
- |
UKS Dębowiec |
I
Robak Piotr | II Głowala Sebastian | Sekretarz Lic Damian |
43
|
2023-12-02 |
10:00 |
Karpaty MOSiR Krosno |
- |
TSV Sanok |
I
Wojnarowski Maciej | II Domaradzki Maciej | Sekretarz Wójcik Barbara |
44
|
2023-12-02 |
10:00 |
TSV Sanok |
- |
TKF Anilana Rakszawa |
I
Domaradzki Maciej | II Wójcik Barbara | Sekretarz Wojnarowski Maciej |
44
|
2023-12-02 |
16:00 |
KS Marba Sędziszów Małopolski |
- |
UKS "Sokół 43" AZS AWF Katowice |
Sekretarz
Setlik Barbara |
L1
Grądzka Agnieszka |
L2 Witek Konrad |
45
|
2023-12-02 |
10:00 |
Karpaty MOSiR Krosno |
- |
TKF Anilana Rakszawa |
I
Wójcik Barbara | II Wojnarowski Maciej | Sekretarz Domaradzki Maciej |
59
|
2023-12-02 |
|
MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło |
- |
Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce |
Sekretarz
Madej Ryszard |
L1
Gorgosz Laura |
L2 Książek Jacek |
60
|
2023-12-02 |
17:00 |
Avia Solar Sędziszów Małopolski |
- |
KS Hutnik Kraków |
Sekretarz
Jędrejek-Kicior Anna |
L1
Dynarek Marzena |
L2 Zarzycki Jarosław |
68
|
2023-12-02 |
15:00 |
Karpaty - PANS Krosno |
- |
PMKS Nike Węgrów |
Sekretarz
Setlik Katarzyna |
L1
Kocur Krzysztof |
L2 Barć Jakub |
I-9
|
2023-12-03 |
10:00 |
KPS Nowa Dęba |
- |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola |
I
Głowala Sebastian | II Kuszaj Marcin | Sekretarz Grądzka Agnieszka |
II-13
|
2023-12-03 |
9:00 |
Karpaty MOSiR Krosno |
- |
TS Sanoczanka Sanok |
I
Michalska Magdalena | II Gorgosz Laura | Sekretarz Grajper Bartosz |
II-14
|
2023-12-03 |
10:00 |
UKS 15 Przemyśl |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów II |
I
Popadeńczuk Janusz | II Kuszyk Dariusz | Sekretarz Litwiński Marek |
16
|
2023-12-03 |
18:00 |
KU AZS UR |
- |
AKS V LO Rzeszów II |
I
Flaga Małgorzata | II Sobolski Piotr | Sekretarz Kazała Michał |
17
|
2023-12-03 |
15:00 |
SST Lubcza Racławówka |
- |
LKS Głogovia Głogów Młp. |
I
Chmiel Michał | II Schöntag Piotr | Sekretarz Kawa Andrzej |
18
|
2023-12-03 |
16:00 |
AKS ORKAN Nisko |
- |
AlterEco Maj-Bud Bystrzaki Gmina Iwierzyce |
I
Cetnar Mateusz | II Moździoch Mirosław | Sekretarz Robak Piotr |
III-30
|
2023-12-03 |
9:00 |
AOZ Rzeszów |
- |
UKS Dębowiec |
I
Głuch Natalia | II nieobsadzony | Sekretarz Tokarz Michał |
I-30
|
2023-12-03 |
10:00 |
SMS Stal Mielec |
- |
KPS Nowa Dęba II |
I
Chłoń Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Jędrejek-Kicior Anna |
III-31
|
2023-12-03 |
9:00 |
UKS MOSiR Jasło |
- |
UKS Dębowiec |
I
Tokarz Michał | II nieobsadzony | Sekretarz Głuch Natalia |
I-31
|
2023-12-03 |
10:00 |
KPS Nowa Dęba I |
- |
KPS Nowa Dęba II |
I
Jędrejek-Kicior Anna | II nieobsadzony | Sekretarz Chłoń Piotr |
III-32
|
2023-12-03 |
9:00 |
AOZ Rzeszów |
- |
UKS MOSiR Jasło |
I
Głuch Natalia | II nieobsadzony | Sekretarz Tokarz Michał |
I-32
|
2023-12-03 |
10:00 |
SMS Stal Mielec |
- |
KPS Nowa Dęba I |
I
Chłoń Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Jędrejek-Kicior Anna |
III-33
|
2023-12-03 |
11:30 |
Karpaty MOSiR Krosno II |
- |
UKS MOSiR Dukla |
I
Barć Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz Wójcik Barbara |
II-33
|
2023-12-03 |
10:00 |
UKS 15 Przemyśl II |
- |
RKS Bolesław Rzeszów |
I
Naspiński Marek | II nieobsadzony | Sekretarz Jabłoński Rafał |
I-33
|
2023-12-03 |
10:00 |
KS Wisłoka Dębica II |
- |
Stowarzyszenie ULKS Niedźwiada |
I
Świder Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Międlar Aleksandra |
III-34
|
2023-12-03 |
|
Karpaty MOSiR Krosno I |
- |
UKS MOSiR Dukla |
I
Wójcik Barbara | II nieobsadzony | Sekretarz Barć Jakub |
II-34
|
2023-12-03 |
10:00 |
UKS 15 Przemyśl I |
- |
RKS Bolesław Rzeszów |
I
Jabłoński Rafał | II nieobsadzony | Sekretarz Naspiński Marek |
I-34
|
2023-12-03 |
10:00 |
KS Wisłoka Dębica I |
- |
Stowarzyszenie ULKS Niedźwiada |
I
Międlar Aleksandra | II nieobsadzony | Sekretarz Świder Piotr |
III-35
|
2023-12-03 |
|
Karpaty MOSiR Krosno I |
- |
UKS SAN Lesko |
I
Barć Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz Wójcik Barbara |
II-35
|
2023-12-03 |
10:00 |
UKS 15 Przemyśl I |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów |
I
Naspiński Marek | II nieobsadzony | Sekretarz Jabłoński Rafał |
I-35
|
2023-12-03 |
10:00 |
KS Wisłoka Dębica I |
- |
KS Wisłoka Dębica III |
I
Świder Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Międlar Aleksandra |
III-36
|
2023-12-03 |
|
Karpaty MOSiR Krosno II |
- |
UKS SAN Lesko |
I
Wójcik Barbara | II nieobsadzony | Sekretarz Barć Jakub |
II-36
|
2023-12-03 |
10:00 |
UKS 15 Przemyśl II |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów |
I
Jabłoński Rafał | II nieobsadzony | Sekretarz Naspiński Marek |
I-36
|
2023-12-03 |
10:00 |
KS Wisłoka Dębica II |
- |
KS Wisłoka Dębica III |
I
Międlar Aleksandra | II nieobsadzony | Sekretarz Świder Piotr |
55
|
2023-12-03 |
15:00 |
Karpaty - PANS Krosno |
- |
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok |
Sekretarz
Setlik Katarzyna |
L1
Kocur Krzysztof |
L2 Wojnarowski Maciej |
APP-4
|
2023-12-07 |
18:00 |
AlterEco Maj-Bud Bystrzaki Gmina Iwierzyce |
- |
MKS "Gamrat-PRDM" Jasło |
I
Mliczek Michał | II Bujak Marcin | Sekretarz Międlar Aleksandra |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
20
|
2023-12-07 |
19:30 |
ProSport Marmax Czudec |
- |
TKF Anilana Rakszawa |
I
Janusz Grzegorz | II Lic Damian | Sekretarz Michalska Magdalena |
62
|
2023-12-07 |
18:00 |
PGE Rysice RZESZÓW |
- |
Asterix Avo BEVEREN |
L1
Cetnar Mateusz |
L2 Dobel Marcin | L3 |
L4 |
LR
nieobsadzony |
I-11
|
2023-12-08 |
17:00 |
KPS Nowa Dęba |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów I |
I
Kuszaj Marcin | II Ostrowska Katarzyna | Sekretarz Ostrowski Arkadiusz |
20
|
2023-12-08 |
19:00 |
AKS V LO Rzeszów II |
- |
SST Lubcza Racławówka |
I
Marcisz Katarzyna | II Madej Ryszard | Sekretarz Książek Jacek |
A-1
|
2023-12-09 |
10:00 |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany |
- |
AOZ Rzeszów |
I
Tokarz Michał | II Głowala Sebastian | Sekretarz Flaga Małgorzata |
A-2
|
2023-12-09 |
|
Karpaty MOSiR Krosno I |
- |
AOZ Rzeszów |
I
Głowala Sebastian | II Flaga Małgorzata | Sekretarz Tokarz Michał |
A-3
|
2023-12-09 |
|
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany |
- |
Karpaty MOSiR Krosno I |
I
Flaga Małgorzata | II Tokarz Michał | Sekretarz Głowala Sebastian |
A-4
|
2023-12-09 |
10:00 |
UKS 15 Przemyśl |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów I |
I
Dobel Marcin | II Kuszyk Dariusz | Sekretarz Dobrzański Michał |
A-5
|
2023-12-09 |
|
Karpaty MOSiR Krosno II |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów I |
I
Kuszyk Dariusz | II Dobrzański Michał | Sekretarz Dobel Marcin |
A-6
|
2023-12-09 |
|
UKS 15 Przemyśl |
- |
Karpaty MOSiR Krosno II |
I
Dobrzański Michał | II Dobel Marcin | Sekretarz Kuszyk Dariusz |
41
|
2023-12-09 |
19:00 |
SPS Pruchnik |
- |
TSV Sanok |
I
Bujak Marcin | II Chmiel Michał | Sekretarz Sobolski Piotr |
42
|
2023-12-09 |
18:00 |
Renga SST Sportur Gmina Łańcut |
- |
MKS Wisłok Strzyżów |
I
Pępek Mateusz | II Cetnar Mateusz | Sekretarz Wierzbowicz Patryk |
43
|
2023-12-09 |
18:00 |
TKS Żagiel Radymno |
- |
TKF Anilana Rakszawa |
I
Ostrowski Arkadiusz | II Kawa Andrzej | Sekretarz Piekiełek Jacek |
44
|
2023-12-09 |
18:00 |
KLIMA Błażowa |
- |
ProSport Marmax Czudec |
I
Madej Ryszard | II Marcisz Katarzyna | Sekretarz Książek Jacek |
45
|
2023-12-09 |
18:00 |
SST Lubcza Racławówka |
- |
AKS V LO Rzeszów |
I
Górnicki Mateusz | II Ziobro Łukasz | Sekretarz Pamuła Tomasz |
48
|
2023-12-09 |
17:00 |
KS Marba Sędziszów Małopolski |
- |
MUKS Poprad Stary Sącz |
Sekretarz
Setlik Katarzyna |
L1
Kłoda Mateusz |
L2 Maczuga Patrycja |
62
|
2023-12-09 |
18:00 |
Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce |
- |
Avia Solar Sędziszów Małopolski |
Sekretarz
Stachnik Jerzy |
L1
Dynarek Wiktoria |
L2 Dynarek Marzena |
64
|
2023-12-09 |
17:00 |
Karpaty - PANS Krosno |
- |
Tyski Klub Siatkarski |
Sekretarz
Barć Jakub |
L1
Kocur Krzysztof |
L2 Wójcik Barbara |
76
|
2023-12-09 |
14:00 |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
- |
Enea Energetyk Poznań |
Sekretarz
Setlik Barbara |
L1
Naspiński Marek |
L2 Popadeńczuk Janusz |
II-9
|
2023-12-10 |
10:00 |
LTS Feniks Leżajsk |
- |
TKS Żagiel Radymno |
I
Hanejko Katarzyna | II Głowala Sebastian | Sekretarz Lic Damian |
I-10
|
2023-12-10 |
12:00 |
TSV Sanok |
- |
pauzuje |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
II-10
|
2023-12-10 |
10:00 |
AKS V LO Rzeszów |
- |
AOZ Rzeszów |
I
Świder Piotr | II Flaga Małgorzata | Sekretarz Ludera Mirosław |
I-12
|
2023-12-10 |
16:00 |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola |
- |
SMS Stal Mielec |
I
Cetnar Mateusz | II Kłoda Mateusz | Sekretarz Robak Piotr |
II-15
|
2023-12-10 |
10:00 |
UKS 15 Przemyśl |
- |
AOZ Rzeszów |
I
Popadeńczuk Janusz | II Kuszyk Dariusz | Sekretarz Litwiński Marek |
II-16
|
2023-12-10 |
10:00 |
MKS V LO Developres Rzeszów II |
- |
Karpaty MOSiR Krosno |
I
Dobrzański Michał | II Nobis Marcin | Sekretarz Piekiełek Jacek |
19
|
2023-12-10 |
|
LKS Głogovia Głogów Młp. |
- |
AKS ORKAN Nisko |
I
Ziobro Łukasz | II Pamuła Tomasz | Sekretarz Gadzina Mariusz |
21
|
2023-12-10 |
16:00 |
TKF Anilana Rakszawa II |
- |
KU AZS UR |
I
Naspiński Marek | II Popadeńczuk Janusz | Sekretarz Thomas Maria |
32
|
2023-12-10 |
10:00 |
AOZ Rzeszów |
- |
LTS Feniks Leżajsk |
I
Chmiel Michał | II Sobolski Piotr | Sekretarz Lemiech Łukasz |
I-9
|
2023-12-11 |
17:00 |
Karpaty MOSiR Krosno |
- |
MKS Wisłok Strzyżów |
I
Pasterz Michał | II Gałuszka Barbara | Sekretarz Domaradzki Maciej |
APP-2
|
2023-12-12 |
19:30 |
LKS Głogovia Głogów Młp. |
- |
ProSport Marmax Czudec |
I
Chmiel Michał | II Cetnar Mateusz | Sekretarz Kawa Andrzej |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
47
|
2023-12-13 |
18:00 |
Asseco Resovia RZESZÓW |
- |
TRENTINO Itas |
L1
Dobel Marcin |
L2 Bujak Marcin | L3 |
L4 |
LR
nieobsadzony |
70
|
2023-12-13 |
18:00 |
Karpaty - PANS Krosno |
- |
MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło |
Sekretarz
Setlik Katarzyna |
L1
Gałuszka Barbara |
L2 Ziobro Łukasz |
72
|
2023-12-13 |
|
Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce |
- |
KS Hutnik Kraków |
Sekretarz
Jędrejek-Kicior Anna |
L1
Zarzycki Jarosław |
L2 Dynarek Marzena |
APP-3
|
2023-12-14 |
19:00 |
AKS V LO Rzeszów |
- |
TKF Anilana Rakszawa |
I
Worosz Kamil | II Stachnik Jerzy | Sekretarz Bieniarz Anetta |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
APP-6
|
2023-12-14 |
19:00 |
Renga SST Sportur Gmina Łańcut |
- |
MKS Wisłok Strzyżów |
I
Dobel Marcin | II Cetnar Mateusz | Sekretarz Kłoda Mateusz |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
37
|
2023-12-14 |
15:00 |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
- |
SMS PZPS Szczyrk |
Sekretarz
Naspiński Marek |
L1
Popadeńczuk Janusz |
L2 Jabłoński Rafał |
31
|
2023-12-15 |
18:00 |
AKS V LO Rzeszów I |
- |
AKS V LO Rzeszów II |
I
Grądzka Agnieszka | II Bujak Marcin | Sekretarz Kazała Michał |
A-7
|
2023-12-16 |
15:30 |
Karpaty MOSiR Krosno II |
- |
AOZ Rzeszów |
I
Janusz Grzegorz | II Barć Jakub | Sekretarz Marcisz Katarzyna |
A-8
|
2023-12-16 |
|
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany |
- |
AOZ Rzeszów |
I
Barć Jakub | II Marcisz Katarzyna | Sekretarz Janusz Grzegorz |
A-9
|
2023-12-16 |
|
Karpaty MOSiR Krosno II |
- |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany |
I
Marcisz Katarzyna | II Janusz Grzegorz | Sekretarz Barć Jakub |
A-10
|
2023-12-16 |
10:00 |
MKS V LO Developres Rzeszów I |
- |
UKS 15 Przemyśl |
I
Witek Konrad | II Gadzina Mariusz | Sekretarz Ziobro Łukasz |
A-11
|
2023-12-16 |
|
Karpaty MOSiR Krosno I |
- |
UKS 15 Przemyśl |
I
Gadzina Mariusz | II Ziobro Łukasz | Sekretarz Witek Konrad |
A-12
|
2023-12-16 |
|
MKS V LO Developres Rzeszów I |
- |
Karpaty MOSiR Krosno I |
I
Ziobro Łukasz | II Witek Konrad | Sekretarz Gadzina Mariusz |
29
|
2023-12-16 |
18:00 |
UKS 15 Przemyśl |
- |
MKS Paradiso Łańcut |
I
Bujak Marcin | II Dynarek Marzena | Sekretarz Kuszyk Dariusz |
30
|
2023-12-16 |
16:30 |
MKS V LO Developres Rzeszów |
- |
AZS UR Developres II Rzeszów |
I
Ziobro Łukasz | II Witek Konrad | Sekretarz Gadzina Mariusz |
31
|
2023-12-16 |
15:00 |
SST Mark-Bud Lubcza Racławówka |
- |
TS Sanoczanka Sanok |
I
Pałka Mirosław | II Ostrowska Katarzyna | Sekretarz Świder Piotr |
32
|
2023-12-16 |
19:00 |
TSV Sanok |
- |
UKS MOSiR Jasło |
I
Kielar Tomasz | II Ostrowski Arkadiusz | Sekretarz Semeniuk Wiesław |
46
|
2023-12-16 |
9:00 |
Karpaty MOSiR Krosno |
- |
AOZ Rzeszów |
I
Madej Ryszard | II Książek Jacek | Sekretarz Gałuszka Barbara |
46
|
2023-12-16 |
17:00 |
TSV Sanok |
- |
AKS V LO Rzeszów |
I
Dobel Marcin | II Cetnar Mateusz | Sekretarz Sobolski Piotr |
47
|
2023-12-16 |
9:00 |
AOZ Rzeszów |
- |
KS Błękitni Ropczyce |
I
Książek Jacek | II Gałuszka Barbara | Sekretarz Madej Ryszard |
47
|
2023-12-16 |
18:00 |
SST Lubcza Racławówka |
- |
ProSport Marmax Czudec |
I
Kuszaj Marcin | II Pałka Mirosław | Sekretarz Chłoń Piotr |
48
|
2023-12-16 |
9:00 |
Karpaty MOSiR Krosno |
- |
KS Błękitni Ropczyce |
I
Gałuszka Barbara | II Madej Ryszard | Sekretarz Książek Jacek |
48
|
2023-12-16 |
18:00 |
KLIMA Błażowa |
- |
TKF Anilana Rakszawa |
I
Kawa Andrzej | II Chmiel Michał | Sekretarz Piekiełek Jacek |
49
|
2023-12-16 |
10:00 |
TKF Anilana Rakszawa |
- |
AKS V LO Rzeszów I |
I
Dynarek Wiktoria | II Lic Damian | Sekretarz Piekiełek Jacek |
49
|
2023-12-16 |
16:00 |
TKS Żagiel Radymno |
- |
MKS Wisłok Strzyżów |
I
Biros Marek | II Tokarz Michał | Sekretarz Dobrzański Michał |
50
|
2023-12-16 |
10:00 |
AKS V LO Rzeszów I |
- |
LTS Feniks Leżajsk |
I
Lic Damian | II Piekiełek Jacek | Sekretarz Dynarek Wiktoria |
50
|
2023-12-16 |
18:00 |
Renga SST Sportur Gmina Łańcut |
- |
SPS Pruchnik |
I
Popadeńczuk Janusz | II Jabłoński Rafał | Sekretarz Dynarek Wiktoria |
51
|
2023-12-16 |
10:00 |
TKF Anilana Rakszawa |
- |
LTS Feniks Leżajsk |
I
Dynarek Wiktoria | II Lic Damian | Sekretarz Piekiełek Jacek |
73
|
2023-12-16 |
|
Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce |
- |
UKS VT Alukoncept Bobrowniki |
Sekretarz
Jędrejek-Kicior Anna |
L1
Zarzycki Jarosław |
L2 Grądzka Agnieszka |
75
|
2023-12-16 |
17:00 |
Avia Solar Sędziszów Małopolski |
- |
Karpaty - PANS Krosno |
Sekretarz
Setlik Barbara |
L1
Międlar Aleksandra |
L2 Kłoda Mateusz |
76
|
2023-12-16 |
|
MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło |
- |
UKS Sparta Volleyball Kraków |
Sekretarz
Madej Ryszard |
L1
Gałuszka Barbara |
L2 Książek Jacek |
81
|
2023-12-16 |
13:00 |
Karpaty - PANS Krosno |
- |
MKS COPCO Imielin |
Sekretarz
Setlik Katarzyna |
L1
Kocur Krzysztof |
L2 Wojnarowski Maciej |
IV-1
|
2023-12-17 |
10:00 |
Karpaty MOSiR Krosno I |
- |
UKS 15 Przemyśl I |
I
Michalska Magdalena | II nieobsadzony | Sekretarz Grajper Bartosz |
V-1
|
2023-12-17 |
10:00 |
MKS V LO Developres Rzeszów |
- |
UKS MOSiR Dukla |
I
Grądzka Agnieszka | II nieobsadzony | Sekretarz Setlik Barbara |
VI-1
|
2023-12-17 |
10:00 |
Karpaty MOSiR Krosno II |
- |
MKS Paradiso Łańcut I |
I
Dobrzański Michał | II nieobsadzony | Sekretarz Dobel Marcin |
VII-1
|
2023-12-17 |
14:30 |
MUKS Sparta Rzeszów I |
- |
KS Wisłoka Dębica III |
I
Lic Małgorzata | II nieobsadzony | Sekretarz Świder Piotr |
IV-2
|
2023-12-17 |
|
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola |
- |
UKS 15 Przemyśl I |
I
Grajper Bartosz | II nieobsadzony | Sekretarz Michalska Magdalena |
V-2
|
2023-12-17 |
|
KPS Nowa Dęba I |
- |
UKS MOSiR Dukla |
I
Setlik Barbara | II nieobsadzony | Sekretarz Grądzka Agnieszka |
VI-2
|
2023-12-17 |
|
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany |
- |
MKS Paradiso Łańcut I |
I
Dobel Marcin | II nieobsadzony | Sekretarz Dobrzański Michał |
VII-2
|
2023-12-17 |
|
KS Wisłoka Dębica III |
- |
TSV Sanok I |
I
Świder Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Lic Małgorzata |
IV-3
|
2023-12-17 |
|
Karpaty MOSiR Krosno I |
- |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola |
I
Michalska Magdalena | II nieobsadzony | Sekretarz Grajper Bartosz |
V-3
|
2023-12-17 |
|
MKS V LO Developres Rzeszów |
- |
KPS Nowa Dęba I |
I
Grądzka Agnieszka | II nieobsadzony | Sekretarz Setlik Barbara |
VI-3
|
2023-12-17 |
|
Karpaty MOSiR Krosno II |
- |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany |
I
Dobrzański Michał | II nieobsadzony | Sekretarz Dobel Marcin |
VII-3
|
2023-12-17 |
|
MUKS Sparta Rzeszów I |
- |
TSV Sanok I |
I
Lic Małgorzata | II nieobsadzony | Sekretarz Świder Piotr |
II-11
|
2023-12-17 |
10:00 |
LTS Feniks Leżajsk |
- |
AKS V LO Rzeszów |
I
Bujak Marcin | II Międlar Aleksandra | Sekretarz Piekiełek Jacek |
II-17
|
2023-12-17 |
10:00 |
Karpaty MOSiR Krosno |
- |
UKS 15 Przemyśl |
I
Madej Ryszard | II Gałuszka Barbara | Sekretarz Pasterz Michał |
II-18
|
2023-12-17 |
10:00 |
TS Sanoczanka Sanok |
- |
AOZ Rzeszów |
I
Kłoda Mateusz | II Biros Marek | Sekretarz Barć Jakub |
22
|
2023-12-17 |
16:00 |
TKF Anilana Rakszawa II |
- |
SST Lubcza Racławówka |
I
Flaga Małgorzata | II Cetnar Mateusz | Sekretarz Lic Damian |
23
|
2023-12-17 |
10:00 |
AKS V LO Rzeszów II |
- |
AKS ORKAN Nisko |
I
Górnicki Mateusz | II Ziobro Łukasz | Sekretarz Głuch Natalia |
24
|
2023-12-17 |
17:00 |
LKS Głogovia Głogów Młp. |
- |
AlterEco Maj-Bud Bystrzaki Gmina Iwierzyce |
I
Worosz Kamil | II Setlik Barbara | Sekretarz Chmiel Michał |
30
|
2023-12-17 |
9:00 |
TSV Sanok |
- |
Karpaty MOSiR Krosno |
I
Wójcik Barbara | II Wojnarowski Maciej | Sekretarz Kocur Krzysztof |
APP-7
|
2023-12-18 |
18:00 |
AOZ Rzeszów |
- |
SST Lubcza Racławówka |
I
Górnicki Mateusz | II Pamuła Tomasz | Sekretarz Matera Grzegorz |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
APP-5
|
2023-12-20 |
18:15 |
AZS UP TSV Sanok |
- |
Karpaty - PANS Krosno |
I
Kocur Krzysztof | II Barć Jakub | Sekretarz Wójcik Barbara |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
89
|
2023-12-20 |
|
MKS SAN-Pajda Jarosław |
- |
Karpaty - PANS Krosno |
Sekretarz
Jabłoński Rafał |
L1
Naspiński Marek |
L2 Popadeńczuk Janusz |
APP-8
|
2023-12-21 |
19:00 |
AKS ORKAN Nisko |
- |
KLIMA Błażowa |
I
Kazała Michał | II Kuszaj Marcin | Sekretarz Głowala Sebastian |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
50
|
2023-12-21 |
18:00 |
Asseco Resovia RZESZÓW |
- |
ACH Volley LJUBLJANA |
L1
Cetnar Mateusz |
L2 Bujak Marcin | L3 |
L4 |
LR
nieobsadzony |
16
|
2024-01-06 |
16:00 |
Avia Solar Sędziszów Małopolski |
- |
UKS Sparta Volleyball Kraków |
Sekretarz
Bieniarz Anetta |
L1
Chmiel Michał |
L2 Kłoda Mateusz |
83
|
2024-01-06 |
17:00 |
Karpaty - PANS Krosno |
- |
KS Hutnik Kraków |
Sekretarz
Setlik Katarzyna |
L1
Pętlak Piotr |
L2 Książek Jacek |
95
|
2024-01-06 |
14:00 |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
- |
Trans-Ann Płomień Sosnowiec |
Sekretarz
Jabłoński Rafał |
L1
Popadeńczuk Janusz |
L2 Naspiński Marek |
II-4
|
2024-01-07 |
10:00 |
MKS V LO Developres Rzeszów II |
- |
UKS 15 Przemyśl |
I
Worosz Kamil | II Ostrowska Katarzyna | Sekretarz Pałka Mirosław |
55
|
2024-01-12 |
19:30 |
ProSport Marmax Czudec |
- |
AKS V LO Rzeszów |
I
Barć Jakub | II Wójcik Barbara | Sekretarz Wojnarowski Maciej |
A-13
|
2024-01-13 |
|
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany |
- |
UKS 15 Przemyśl |
I
Grądzka Agnieszka | II Kuszaj Marcin | Sekretarz Robak Piotr |
A-15
|
2024-01-13 |
9:00 |
Karpaty MOSiR Krosno I |
- |
Karpaty MOSiR Krosno II |
I
Grajper Bartosz | II Flaga Małgorzata | Sekretarz Gorgosz Laura |
33
|
2024-01-13 |
19:00 |
TSV Sanok |
- |
UKS 15 Przemyśl |
I
Kazała Michał | II Lemiech Łukasz | Sekretarz Semeniuk Wiesław |
34
|
2024-01-13 |
18:00 |
UKS MOSiR Jasło |
- |
TS Sanoczanka Sanok |
I
Pałka Mirosław | II Wierzbowicz Patryk | Sekretarz Gorgosz Laura |
36
|
2024-01-13 |
16:00 |
AZS UR Developres II Rzeszów |
- |
MKS Paradiso Łańcut |
I
Naspiński Marek | II Szydło Katarzyna | Sekretarz Sobolski Piotr |
51
|
2024-01-13 |
19:00 |
Renga SST Sportur Gmina Łańcut |
- |
TSV Sanok |
I
Ziobro Łukasz | II Pamuła Tomasz | Sekretarz Międlar Aleksandra |
52
|
2024-01-13 |
19:00 |
SPS Pruchnik |
- |
TKS Żagiel Radymno |
I
Jabłoński Rafał | II Popadeńczuk Janusz | Sekretarz Thomas Maria |
53
|
2024-01-13 |
18:00 |
MKS Wisłok Strzyżów |
- |
KLIMA Błażowa |
I
Madej Ryszard | II Chmiel Michał | Sekretarz Gadzina Mariusz |
54
|
2024-01-13 |
18:00 |
TKF Anilana Rakszawa |
- |
SST Lubcza Racławówka |
I
Kuszaj Marcin | II Robak Piotr | Sekretarz Lic Damian |
55
|
2024-01-13 |
9:00 |
AOZ Rzeszów |
- |
TKF Anilana Rakszawa |
I
Kawa Andrzej | II Cetnar Mateusz | Sekretarz Świder Piotr |
56
|
2024-01-13 |
9:00 |
TKF Anilana Rakszawa |
- |
UKS Dębowiec |
I
Cetnar Mateusz | II Świder Piotr | Sekretarz Kawa Andrzej |
57
|
2024-01-13 |
9:00 |
AOZ Rzeszów |
- |
UKS Dębowiec |
I
Świder Piotr | II Kawa Andrzej | Sekretarz Cetnar Mateusz |
58
|
2024-01-13 |
|
KS Błękitni Ropczyce |
- |
AKS V LO Rzeszów I |
I
Jędrejek-Kicior Anna | II Chłoń Piotr | Sekretarz Zarzycki Jarosław |
59
|
2024-01-13 |
|
AKS V LO Rzeszów I |
- |
TSV Sanok |
I
Chłoń Piotr | II Zarzycki Jarosław | Sekretarz Jędrejek-Kicior Anna |
59
|
2024-01-13 |
17:00 |
KS Marba Sędziszów Małopolski |
- |
MKS Maraton Krzeszowice |
Sekretarz
Cetnar Mateusz |
L1
Biros Marek |
L2 Kłoda Mateusz |
60
|
2024-01-13 |
|
KS Błękitni Ropczyce |
- |
TSV Sanok |
I
Zarzycki Jarosław | II Jędrejek-Kicior Anna | Sekretarz Chłoń Piotr |
61
|
2024-01-13 |
10:30 |
Karpaty MOSiR Krosno |
- |
LTS Feniks Leżajsk |
I
Kielar Tomasz | II Piekiełek Jacek | Sekretarz Dobrzański Michał |
62
|
2024-01-13 |
|
LTS Feniks Leżajsk |
- |
AKS V LO Rzeszów II |
I
Dobrzański Michał | II Kielar Tomasz | Sekretarz Piekiełek Jacek |
63
|
2024-01-13 |
|
Karpaty MOSiR Krosno |
- |
AKS V LO Rzeszów II |
I
Kielar Tomasz | II Dobrzański Michał | Sekretarz Piekiełek Jacek |
86
|
2024-01-13 |
18:00 |
Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce |
- |
Karpaty - PANS Krosno |
Sekretarz
Jędrejek-Kicior Anna |
L1
Zarzycki Jarosław |
L2 Chłoń Piotr |
88
|
2024-01-13 |
17:00 |
Avia Solar Sędziszów Małopolski |
- |
AT Jastrzębski Węgiel |
Sekretarz
Bieniarz Anetta |
L1
Bujak Marcin |
L2 Witek Konrad |
89
|
2024-01-13 |
15:00 |
MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło |
- |
MKS Andrychów |
Sekretarz
Setlik Katarzyna |
L1
Gałuszka Barbara |
L2 Marcisz Katarzyna |
VIII-1
|
2024-01-14 |
|
UKS MOSiR Dukla |
- |
Karpaty MOSiR Krosno I |
I
Ziobro Łukasz | II nieobsadzony | Sekretarz Pamuła Tomasz |
IX-1
|
2024-01-14 |
|
UKS 15 Przemyśl I |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów |
I
Thomas Maria | II nieobsadzony | Sekretarz Kuszyk Dariusz |
X-1
|
2024-01-14 |
|
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany |
- |
KPS Nowa Dęba I |
I
Grądzka Agnieszka | II nieobsadzony | Sekretarz Hanejko Katarzyna |
XI-1
|
2024-01-14 |
|
MKS Paradiso Łańcut I |
- |
MUKS Sparta Rzeszów I |
I
Kłoda Mateusz | II nieobsadzony | Sekretarz Dynarek Wiktoria |
VIII-2
|
2024-01-14 |
|
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola |
- |
Karpaty MOSiR Krosno I |
I
Pamuła Tomasz | II nieobsadzony | Sekretarz Ziobro Łukasz |
IX-2
|
2024-01-14 |
|
Karpaty MOSiR Krosno II |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów |
I
Kuszyk Dariusz | II nieobsadzony | Sekretarz Thomas Maria |
X-2
|
2024-01-14 |
|
TSV Sanok I |
- |
KPS Nowa Dęba I |
I
Hanejko Katarzyna | II nieobsadzony | Sekretarz Grądzka Agnieszka |
XI-2
|
2024-01-14 |
|
KS Wisłoka Dębica III |
- |
MUKS Sparta Rzeszów I |
I
Dynarek Wiktoria | II nieobsadzony | Sekretarz Kłoda Mateusz |
VIII-3
|
2024-01-14 |
|
UKS MOSiR Dukla |
- |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola |
I
Ziobro Łukasz | II nieobsadzony | Sekretarz Pamuła Tomasz |
IX-3
|
2024-01-14 |
|
UKS 15 Przemyśl I |
- |
Karpaty MOSiR Krosno II |
I
Thomas Maria | II nieobsadzony | Sekretarz Kuszyk Dariusz |
X-3
|
2024-01-14 |
|
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany |
- |
TSV Sanok I |
I
Grądzka Agnieszka | II nieobsadzony | Sekretarz Hanejko Katarzyna |
XI-3
|
2024-01-14 |
|
MKS Paradiso Łańcut I |
- |
KS Wisłoka Dębica III |
I
Kłoda Mateusz | II nieobsadzony | Sekretarz Dynarek Wiktoria |
I-11
|
2024-01-14 |
10:00 |
Karpaty MOSiR Krosno |
- |
TSV Sanok |
I
Domaradzki Maciej | II Michalska Magdalena | Sekretarz Gorgosz Laura |
I-12
|
2024-01-14 |
11:00 |
MKS Wisłok Strzyżów |
- |
pauzuje |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
II-12
|
2024-01-14 |
10:00 |
TKS Żagiel Radymno |
- |
AOZ Rzeszów |
I
Jabłoński Rafał | II Popadeńczuk Janusz | Sekretarz Litwiński Marek |
A-14
|
2024-01-14 |
10:00 |
AOZ Rzeszów |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów I |
I
Setlik Barbara | II Międlar Aleksandra | Sekretarz Sobolski Piotr |
II-19
|
2024-01-14 |
14:00 |
AOZ Rzeszów |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów II |
I
Biros Marek | II Dobrzański Michał | Sekretarz Świder Piotr |
II-20
|
2024-01-14 |
10:00 |
TS Sanoczanka Sanok |
- |
UKS 15 Przemyśl |
I
Wójcik Barbara | II Wojnarowski Maciej | Sekretarz Kocur Krzysztof |
25
|
2024-01-14 |
17:00 |
AlterEco Maj-Bud Bystrzaki Gmina Iwierzyce |
- |
AKS V LO Rzeszów II |
I
Marcisz Katarzyna | II Madej Ryszard | Sekretarz Gałuszka Barbara |
26
|
2024-01-14 |
11:00 |
AKS ORKAN Nisko |
- |
TKF Anilana Rakszawa II |
I
Ostrowski Arkadiusz | II Moździoch Mirosław | Sekretarz Piekiełek Jacek |
27
|
2024-01-14 |
16:00 |
SST Lubcza Racławówka |
- |
KU AZS UR |
I
Pętlak Piotr | II Flaga Małgorzata | Sekretarz Worosz Kamil |
104
|
2024-01-14 |
17:00 |
Karpaty - PANS Krosno |
- |
Enea Klub Siatkarski Piła |
Sekretarz
Barć Jakub |
L1
Kocur Krzysztof |
L2 Wojnarowski Maciej |
APP-9
|
2024-01-16 |
19:30 |
LKS Głogovia Głogów Młp. |
- |
Avia Solar Sędziszów Małopolski |
I
Wierzbowicz Patryk | II Dobel Marcin | Sekretarz Chmiel Michał |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
35
|
2024-01-16 |
19:00 |
SST Mark-Bud Lubcza Racławówka |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów |
I
Madej Ryszard | II Witek Konrad | Sekretarz Pasterz Michał |
52
|
2024-01-16 |
17:00 |
UKS Dębowiec |
- |
AKS V LO Rzeszów II |
I
Matera Grzegorz | II Gadzina Mariusz | Sekretarz Górnicki Mateusz |
53
|
2024-01-16 |
17:00 |
AKS V LO Rzeszów II |
- |
TSV Sanok |
I
Gadzina Mariusz | II Górnicki Mateusz | Sekretarz Matera Grzegorz |
54
|
2024-01-16 |
17:00 |
UKS Dębowiec |
- |
TSV Sanok |
I
Górnicki Mateusz | II Matera Grzegorz | Sekretarz Gadzina Mariusz |
APP-12
|
2024-01-18 |
18:30 |
KLIMA Błażowa |
- |
SST Lubcza Racławówka |
I
Kazała Michał | II Bujak Marcin | Sekretarz Dobel Marcin |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
68
|
2024-01-18 |
19:00 |
AKS V LO Rzeszów |
- |
SPS Pruchnik |
I
Pętlak Piotr | II Bieniarz Anetta | Sekretarz Piekiełek Jacek |
56
|
2024-01-19 |
19:00 |
TSV Sanok |
- |
ProSport Marmax Czudec |
I
Ostrowski Arkadiusz | II Barć Jakub | Sekretarz Piekiełek Jacek |
A-16
|
2024-01-20 |
10:00 |
AOZ Rzeszów |
- |
UKS 15 Przemyśl |
I
Bujak Marcin | II Setlik Barbara | Sekretarz Tokarz Michał |
A-17
|
2024-01-20 |
|
Karpaty MOSiR Krosno I |
- |
UKS 15 Przemyśl |
I
Setlik Barbara | II Tokarz Michał | Sekretarz Bujak Marcin |
A-18
|
2024-01-20 |
|
AOZ Rzeszów |
- |
Karpaty MOSiR Krosno I |
I
Tokarz Michał | II Bujak Marcin | Sekretarz Setlik Barbara |
A-19
|
2024-01-20 |
10:00 |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów I |
I
Kuszaj Marcin | II Robak Piotr | Sekretarz Grądzka Agnieszka |
A-20
|
2024-01-20 |
|
Karpaty MOSiR Krosno II |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów I |
I
Robak Piotr | II Grądzka Agnieszka | Sekretarz Kuszaj Marcin |
A-21
|
2024-01-20 |
|
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany |
- |
Karpaty MOSiR Krosno II |
I
Grądzka Agnieszka | II Kuszaj Marcin | Sekretarz Robak Piotr |
37
|
2024-01-20 |
18:00 |
UKS 15 Przemyśl |
- |
AZS UR Developres II Rzeszów |
I
Setlik Barbara | II Bujak Marcin | Sekretarz Kuszyk Dariusz |
38
|
2024-01-20 |
19:30 |
MKS Paradiso Łańcut |
- |
SST Mark-Bud Lubcza Racławówka |
I
Tokarz Michał | II Lic Damian | Sekretarz Dynarek Wiktoria |
39
|
2024-01-20 |
15:00 |
MKS V LO Developres Rzeszów |
- |
UKS MOSiR Jasło |
I
Ludera Mirosław | II Ostrowska Katarzyna | Sekretarz Chłoń Piotr |
40
|
2024-01-20 |
16:30 |
TS Sanoczanka Sanok |
- |
TSV Sanok |
I
Pasterz Michał | II Kazała Michał | Sekretarz Sobolski Piotr |
57
|
2024-01-20 |
17:00 |
AKS V LO Rzeszów |
- |
TKF Anilana Rakszawa |
I
Janusz Grzegorz | II Gadzina Mariusz | Sekretarz Międlar Aleksandra |
58
|
2024-01-20 |
16:00 |
SST Lubcza Racławówka |
- |
MKS Wisłok Strzyżów |
I
Chmiel Michał | II Kielar Tomasz | Sekretarz Piekiełek Jacek |
59
|
2024-01-20 |
18:00 |
KLIMA Błażowa |
- |
SPS Pruchnik |
I
Pamuła Tomasz | II Górnicki Mateusz | Sekretarz Ziobro Łukasz |
60
|
2024-01-20 |
15:00 |
TKS Żagiel Radymno |
- |
Renga SST Sportur Gmina Łańcut |
I
Cetnar Mateusz | II Jarema Karol | Sekretarz Biros Marek |
64
|
2024-01-20 |
10:00 |
LTS Feniks Leżajsk |
- |
AOZ Rzeszów |
I
Lemiech Łukasz | II Międlar Aleksandra | Sekretarz Kłoda Mateusz |
65
|
2024-01-20 |
10:00 |
AOZ Rzeszów |
- |
TSV Sanok |
I
Międlar Aleksandra | II Kłoda Mateusz | Sekretarz Lemiech Łukasz |
66
|
2024-01-20 |
10:00 |
LTS Feniks Leżajsk |
- |
TSV Sanok |
I
Kłoda Mateusz | II Lemiech Łukasz | Sekretarz Międlar Aleksandra |
67
|
2024-01-20 |
10:00 |
AKS V LO Rzeszów I |
- |
UKS Dębowiec |
I
Gadzina Mariusz | II Kuszyk Dariusz | Sekretarz Książek Krzysztof |
68
|
2024-01-20 |
10:00 |
UKS Dębowiec |
- |
Karpaty MOSiR Krosno |
I
Kuszyk Dariusz | II Książek Krzysztof | Sekretarz Gadzina Mariusz |
69
|
2024-01-20 |
10:00 |
AKS V LO Rzeszów I |
- |
Karpaty MOSiR Krosno |
I
Książek Krzysztof | II Gadzina Mariusz | Sekretarz Kuszyk Dariusz |
70
|
2024-01-20 |
10:00 |
AKS V LO Rzeszów II |
- |
KS Błękitni Ropczyce |
I
Ziobro Łukasz | II Górnicki Mateusz | Sekretarz Chłoń Piotr |
71
|
2024-01-20 |
10:00 |
KS Błękitni Ropczyce |
- |
TKF Anilana Rakszawa |
I
Górnicki Mateusz | II Chłoń Piotr | Sekretarz Ziobro Łukasz |
72
|
2024-01-20 |
10:00 |
AKS V LO Rzeszów II |
- |
TKF Anilana Rakszawa |
I
Chłoń Piotr | II Ziobro Łukasz | Sekretarz Górnicki Mateusz |
97
|
2024-01-20 |
15:00 |
Karpaty - PANS Krosno |
- |
UKS VT Alukoncept Bobrowniki |
Sekretarz
Barć Jakub |
L1
Kocur Krzysztof |
L2 Wojnarowski Maciej |
99
|
2024-01-20 |
|
Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce |
- |
AT Jastrzębski Węgiel |
Sekretarz
Jędrejek-Kicior Anna |
L1
Dynarek Marzena |
L2 Świder Piotr |
101
|
2024-01-20 |
17:00 |
Avia Solar Sędziszów Małopolski |
- |
UMKS Kęczanin Kęty |
Sekretarz
Bieniarz Anetta |
L1
Dobel Marcin |
L2 Dobrzański Michał |
102
|
2024-01-20 |
17:00 |
MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło |
- |
Tyski Klub Siatkarski |
Sekretarz
Setlik Katarzyna |
L1
Madej Ryszard |
L2 Gałuszka Barbara |
110
|
2024-01-20 |
15:00 |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
- |
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok |
Sekretarz
Naspiński Marek |
L1
Popadeńczuk Janusz |
L2 Jabłoński Rafał |
1/2 FIN-2
|
2024-01-21 |
|
AKS V LO Rzeszów |
- |
Karpaty MOSiR Krosno |
I
Ostrowski Arkadiusz | II Ludera Mirosław | Sekretarz Grądzka Agnieszka |
28
|
2024-01-21 |
18:00 |
KU AZS UR |
- |
AKS ORKAN Nisko |
I
Pamuła Tomasz | II Ziobro Łukasz | Sekretarz Dobrzański Michał |
29
|
2024-01-21 |
16:00 |
TKF Anilana Rakszawa II |
- |
AlterEco Maj-Bud Bystrzaki Gmina Iwierzyce |
I
Flaga Małgorzata | II Dobel Marcin | Sekretarz Worosz Kamil |
30
|
2024-01-21 |
10:00 |
AKS V LO Rzeszów II |
- |
LKS Głogovia Głogów Młp. |
I
Dynarek Marzena | II Biros Marek | Sekretarz Dynarek Wiktoria |
33
|
2024-01-21 |
10:00 |
AKS V LO Rzeszów II |
- |
AOZ Rzeszów |
I
Kawa Andrzej | II Świder Piotr | Sekretarz Sobolski Piotr |
34
|
2024-01-21 |
10:00 |
AKS V LO Rzeszów I |
- |
AOZ Rzeszów |
I
Świder Piotr | II Sobolski Piotr | Sekretarz Kawa Andrzej |
35
|
2024-01-21 |
10:00 |
AKS V LO Rzeszów I |
- |
LTS Feniks Leżajsk |
I
Sobolski Piotr | II Kawa Andrzej | Sekretarz Świder Piotr |
36
|
2024-01-21 |
10:00 |
AKS V LO Rzeszów II |
- |
LTS Feniks Leżajsk |
I
Kawa Andrzej | II Świder Piotr | Sekretarz Sobolski Piotr |
37
|
2024-01-21 |
10:00 |
TSV Sanok |
- |
KS Błękitni Ropczyce |
I
Grajper Bartosz | II Domaradzki Maciej | Sekretarz Wojnarowski Maciej |
38
|
2024-01-21 |
10:00 |
Karpaty MOSiR Krosno |
- |
KS Błękitni Ropczyce |
I
Domaradzki Maciej | II Wojnarowski Maciej | Sekretarz Grajper Bartosz |
39
|
2024-01-21 |
10:00 |
Karpaty MOSiR Krosno |
- |
UKS Dębowiec |
I
Wojnarowski Maciej | II Domaradzki Maciej | Sekretarz Grajper Bartosz |
40
|
2024-01-21 |
10:00 |
TSV Sanok |
- |
UKS Dębowiec |
I
Grajper Bartosz | II Domaradzki Maciej | Sekretarz Wojnarowski Maciej |
A-22
|
2024-01-24 |
18:00 |
UKS 15 Przemyśl |
- |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany |
I
Naspiński Marek | II Kuszyk Dariusz | Sekretarz Książek Krzysztof |
A-24
|
2024-01-24 |
16:00 |
Karpaty MOSiR Krosno II |
- |
Karpaty MOSiR Krosno I |
I
Grajper Bartosz | II Książek Jacek | Sekretarz Madej Ryszard |
APP-11
|
2024-01-25 |
19:30 |
MKS Wisłok Strzyżów |
- |
Karpaty - PANS Krosno |
I
Chmiel Michał | II Tokarz Michał | Sekretarz Gadzina Mariusz |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
1/2 FIN-1
|
2024-01-26 |
18:30 |
TSV Sanok |
- |
LTS Feniks Leżajsk |
I
Domaradzki Maciej | II Setlik Katarzyna | Sekretarz Semeniuk Wiesław |
A-23
|
2024-01-26 |
17:00 |
MKS V LO Developres Rzeszów I |
- |
AOZ Rzeszów |
I
Międlar Aleksandra | II Sobolski Piotr | Sekretarz Piekiełek Jacek |
1/2 FIN-1
|
2024-01-27 |
10:00 |
MKS V LO Developres Rzeszów I |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów II |
I
Flaga Małgorzata | II Pałka Mirosław | Sekretarz Piekiełek Jacek |
1/2 FIN-2
|
2024-01-27 |
|
Karpaty MOSiR Krosno |
- |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola |
I
Pałka Mirosław | II Flaga Małgorzata | Sekretarz Piekiełek Jacek |
41
|
2024-01-27 |
17:00 |
TS Sanoczanka Sanok |
- |
UKS 15 Przemyśl |
I
Witek Konrad | II Nobis Marcin | Sekretarz Semeniuk Wiesław |
43
|
2024-01-27 |
18:00 |
UKS MOSiR Jasło |
- |
MKS Paradiso Łańcut |
I
Chmiel Michał | II Cetnar Mateusz | Sekretarz Gałuszka Barbara |
44
|
2024-01-27 |
18:00 |
SST Mark-Bud Lubcza Racławówka |
- |
AZS UR Developres II Rzeszów |
I
Kazała Michał | II Kielar Tomasz | Sekretarz Międlar Aleksandra |
62
|
2024-01-27 |
18:00 |
Renga SST Sportur Gmina Łańcut |
- |
KLIMA Błażowa |
I
Jabłoński Rafał | II Popadeńczuk Janusz | Sekretarz Litwiński Marek |
63
|
2024-01-27 |
19:00 |
SPS Pruchnik |
- |
SST Lubcza Racławówka |
I
Kawa Andrzej | II Pętlak Piotr | Sekretarz Sobolski Piotr |
96
|
2024-01-27 |
18:00 |
Karpaty - PANS Krosno |
- |
TS Volley Rybnik |
Sekretarz
Setlik Barbara |
L1
Dobel Marcin |
L2 Marcisz Katarzyna |
o 3 m.-1
|
2024-01-28 |
12:00 |
LTS Feniks Leżajsk |
- |
Karpaty MOSiR Krosno |
I
Górnicki Mateusz | II Ziobro Łukasz | Sekretarz Wójcik Barbara |
o 1 m.-1
|
2024-01-28 |
14:00 |
TSV Sanok |
- |
AKS V LO Rzeszów |
I
Ziobro Łukasz | II Górnicki Mateusz | Sekretarz Wójcik Barbara |
o 3 m.-1
|
2024-01-28 |
10:30 |
MKS V LO Developres Rzeszów II |
- |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola |
I
Tokarz Michał | II Grądzka Agnieszka | Sekretarz Kłoda Mateusz |
o 1 m.-1
|
2024-01-28 |
|
MKS V LO Developres Rzeszów I |
- |
Karpaty MOSiR Krosno |
I
Grądzka Agnieszka | II Tokarz Michał | Sekretarz Kłoda Mateusz |
31
|
2024-01-28 |
17:00 |
LKS Głogovia Głogów Młp. |
- |
TKF Anilana Rakszawa II |
I
Dobel Marcin | II Ostrowska Katarzyna | Sekretarz Biros Marek |
32
|
2024-01-28 |
17:00 |
AlterEco Maj-Bud Bystrzaki Gmina Iwierzyce |
- |
KU AZS UR |
I
Cetnar Mateusz | II Flaga Małgorzata | Sekretarz Międlar Aleksandra |
33
|
2024-01-28 |
11:00 |
AKS ORKAN Nisko |
- |
SST Lubcza Racławówka |
I
Robak Piotr | II Ostrowski Arkadiusz | Sekretarz Piekiełek Jacek |
79
|
2024-01-30 |
20:30 |
PGE Rysice RZESZÓW |
- |
VakifBank ISTANBUL |
L1
Chmiel Michał |
L2 Bujak Marcin | L3 |
L4 |
LR
nieobsadzony |
119
|
2024-01-30 |
|
Karpaty - PANS Krosno |
- |
Sokół & Hagric Mogilno |
Sekretarz
Barć Jakub |
L1
Wojnarowski Maciej |
L2 Ziobro Łukasz |
APP-10
|
2024-01-31 |
17:00 |
AKS V LO Rzeszów |
- |
MKS "Gamrat-PRDM" Jasło |
I
Tokarz Michał | II Kazała Michał | Sekretarz Bujak Marcin |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
1
|
2024-02-01 |
18:00 |
Asseco Resovia RZESZÓW |
- |
Aluron CMC Warta Zawiercie |
L1
Cetnar Mateusz |
L2 Dobel Marcin | L3 |
L4 |
LR
nieobsadzony |
42
|
2024-02-03 |
19:00 |
TSV Sanok |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów |
I
Pasterz Michał | II Madej Ryszard | Sekretarz Gorgosz Laura |
125
|
2024-02-03 |
|
MKS SAN-Pajda Jarosław |
- |
PMKS Nike Węgrów |
Sekretarz
Jabłoński Rafał |
L1
Naspiński Marek |
L2 Popadeńczuk Janusz |
A-25
|
2024-02-06 |
10:00 |
Karpaty MOSiR Krosno I |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów I |
I
Ludera Mirosław | II Kłoda Mateusz | Sekretarz Setlik Barbara |
A-26
|
2024-02-06 |
|
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów I |
I
Kłoda Mateusz | II Setlik Barbara | Sekretarz Ludera Mirosław |
A-27
|
2024-02-06 |
|
Karpaty MOSiR Krosno I |
- |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany |
I
Setlik Barbara | II Ludera Mirosław | Sekretarz Kłoda Mateusz |
A-1
|
2024-02-08 |
16:00 |
AKS V LO Rzeszów |
- |
UMKS Kęczanin Kęty |
I
Kazała Michał | II Lic Damian | Sekretarz Setlik Barbara |
L I
Kłoda Mateusz |
L II
Chłoń Piotr |
B-1
|
2024-02-08 |
|
UKS SMS Police |
- |
SMS Gump Ostrowiec Świętokrzyski |
I
Lic Damian | II Kazała Michał | Sekretarz Setlik Barbara |
L I
Chłoń Piotr |
L II
Kłoda Mateusz |
APP-14
|
2024-02-08 |
20:00 |
KLIMA Błażowa |
- |
Karpaty - PANS Krosno |
I
Tokarz Michał | II Wierzbowicz Patryk | Sekretarz Bujak Marcin |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
B-2
|
2024-02-09 |
|
SMS Gump Ostrowiec Świętokrzyski |
- |
UKS MKS MDK Warszawa |
I
Gadzina Mariusz | II Janusz Grzegorz | Sekretarz Setlik Katarzyna |
L I
Międlar Aleksandra |
L II
Głuch Natalia |
A-2
|
2024-02-09 |
10:00 |
UMKS Kęczanin Kęty |
- |
UKS Maratończyk Ełk |
I
Janusz Grzegorz | II Gadzina Mariusz | Sekretarz Setlik Katarzyna |
L I
Głuch Natalia |
L II
Międlar Aleksandra |
B-3
|
2024-02-09 |
|
UKS SMS Police |
- |
UKS MKS MDK Warszawa |
I
Ludera Mirosław | II Nobis Marcin | Sekretarz Naspiński Marek |
L I
Tokarz Michał |
L II
Chmiel Michał |
A-3
|
2024-02-09 |
16:00 |
AKS V LO Rzeszów |
- |
UKS Maratończyk Ełk |
I
Nobis Marcin | II Ludera Mirosław | Sekretarz Naspiński Marek |
L I
Chmiel Michał |
L II
Tokarz Michał |
5 m.-1
|
2024-02-10 |
10:00 |
UKS Maratończyk Ełk |
- |
SMS Gump Ostrowiec Świętokrzyski |
I
Cetnar Mateusz | II Sobolski Piotr | Sekretarz Stachnik Jerzy |
L I
Dobrzański Michał |
L II
Grądzka Agnieszka |
FIN-1
|
2024-02-10 |
13:00 |
AKS V LO Rzeszów |
- |
UKS SMS Police |
I
Pałka Mirosław | II Wierzbowicz Patryk | Sekretarz Stachnik Jerzy |
L I
Bujak Marcin |
L II
Dobel Marcin |
FIN-2
|
2024-02-10 |
|
UMKS Kęczanin Kęty |
- |
UKS MKS MDK Warszawa |
I
Wierzbowicz Patryk | II Pałka Mirosław | Sekretarz Stachnik Jerzy |
L I
Dobel Marcin |
L II
Bujak Marcin |
A-28
|
2024-02-10 |
|
UKS 15 Przemyśl |
- |
AOZ Rzeszów |
I
Flaga Małgorzata | II Thomas Maria | Sekretarz Kuszyk Dariusz |
A-29
|
2024-02-10 |
|
Karpaty MOSiR Krosno II |
- |
AOZ Rzeszów |
I
Thomas Maria | II Kuszyk Dariusz | Sekretarz Flaga Małgorzata |
A-30
|
2024-02-10 |
|
UKS 15 Przemyśl |
- |
Karpaty MOSiR Krosno II |
I
Flaga Małgorzata | II Thomas Maria | Sekretarz Kuszyk Dariusz |
67
|
2024-02-10 |
|
ProSport Marmax Czudec |
- |
MKS Wisłok Strzyżów |
I
Semeniuk Wiesław | II Wójcik Barbara | Sekretarz Barć Jakub |
69
|
2024-02-10 |
15:30 |
SST Lubcza Racławówka |
- |
Renga SST Sportur Gmina Łańcut |
I
Górnicki Mateusz | II Ostrowski Arkadiusz | Sekretarz Nobis Marcin |
70
|
2024-02-10 |
18:00 |
KLIMA Błażowa |
- |
TKS Żagiel Radymno |
I
Moździoch Mirosław | II Schöntag Piotr | Sekretarz Międlar Aleksandra |
XII-1
|
2024-02-11 |
10:00 |
Karpaty MOSiR Krosno II |
- |
Karpaty MOSiR Krosno I |
I
Gorgosz Laura | II nieobsadzony | Sekretarz Pasterz Michał |
XV-1
|
2024-02-11 |
10:00 |
MUKS Sparta Rzeszów I |
- |
MKS Paradiso Łańcut I |
I
Dynarek Wiktoria | II nieobsadzony | Sekretarz Lic Damian |
XII-2
|
2024-02-11 |
|
UKS MOSiR Dukla |
- |
Karpaty MOSiR Krosno I |
I
Pasterz Michał | II nieobsadzony | Sekretarz Gorgosz Laura |
XV-2
|
2024-02-11 |
|
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany |
- |
MKS Paradiso Łańcut I |
I
Lic Damian | II nieobsadzony | Sekretarz Dynarek Wiktoria |
FIN-3
|
2024-02-11 |
10:00 |
UMKS Kęczanin Kęty |
- |
UKS SMS Police |
I
Worosz Kamil | II Kielar Tomasz | Sekretarz Bieniarz Anetta |
L I
Bujak Marcin |
L II
Świder Piotr |
XII-3
|
2024-02-11 |
|
Karpaty MOSiR Krosno II |
- |
UKS MOSiR Dukla |
I
Gorgosz Laura | II nieobsadzony | Sekretarz Pasterz Michał |
XV-3
|
2024-02-11 |
|
MUKS Sparta Rzeszów I |
- |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany |
I
Dynarek Wiktoria | II nieobsadzony | Sekretarz Lic Damian |
FIN-4
|
2024-02-11 |
|
AKS V LO Rzeszów |
- |
UKS MKS MDK Warszawa |
I
Kielar Tomasz | II Worosz Kamil | Sekretarz Bieniarz Anetta |
L I
Świder Piotr |
L II
Bujak Marcin |
64
|
2024-02-15 |
19:30 |
MKS Wisłok Strzyżów |
- |
AKS V LO Rzeszów |
I
Bujak Marcin | II Dobel Marcin | Sekretarz Gadzina Mariusz |
1/2 FIN-1
|
2024-02-17 |
15:00 |
AKS V LO Rzeszów I |
- |
AKS V LO Rzeszów II |
I
Dobrzański Michał | II Ludera Mirosław | Sekretarz Orłowska Justyna |
FIN-1
|
2024-02-17 |
10:00 |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów I |
I
Setlik Barbara | II Świder Piotr | Sekretarz Grądzka Agnieszka |
1/2 FIN-2
|
2024-02-17 |
|
AOZ Rzeszów |
- |
LTS Feniks Leżajsk |
I
Ludera Mirosław | II Dobrzański Michał | Sekretarz Orłowska Justyna |
FIN-2
|
2024-02-17 |
|
Karpaty MOSiR Krosno I |
- |
Karpaty MOSiR Krosno II |
I
Świder Piotr | II Setlik Barbara | Sekretarz Grądzka Agnieszka |
3 m-3
|
2024-02-17 |
15:00 |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany |
- |
Karpaty MOSiR Krosno II |
I
Robak Piotr | II Kuszaj Marcin | Sekretarz Grądzka Agnieszka |
1 m-4
|
2024-02-17 |
|
MKS V LO Developres Rzeszów I |
- |
Karpaty MOSiR Krosno I |
I
Kuszaj Marcin | II Robak Piotr | Sekretarz Grądzka Agnieszka |
46
|
2024-02-17 |
|
AZS UR Developres II Rzeszów |
- |
UKS MOSiR Jasło |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
47
|
2024-02-17 |
15:00 |
MKS Paradiso Łańcut |
- |
TSV Sanok |
I
Ostrowska Katarzyna | II Pałka Mirosław | Sekretarz Cetnar Mateusz |
48
|
2024-02-17 |
15:00 |
MKS V LO Developres Rzeszów |
- |
TS Sanoczanka Sanok |
I
Pasterz Michał | II Książek Jacek | Sekretarz Gorgosz Laura |
71
|
2024-02-17 |
17:00 |
KS Marba Sędziszów Małopolski |
- |
POLMOTORS AZS Uniwersytet Bielsko-Bialski |
Sekretarz
Jędrejek-Kicior Anna |
L1
Chłoń Piotr |
L2 Zarzycki Jarosław |
71
|
2024-02-17 |
17:00 |
TSV Sanok |
- |
KLIMA Błażowa |
I
Domaradzki Maciej | II Pamuła Tomasz | Sekretarz Matera Grzegorz |
72
|
2024-02-17 |
19:00 |
TKS Żagiel Radymno |
- |
SST Lubcza Racławówka |
I
Biros Marek | II Ostrowski Arkadiusz | Sekretarz Międlar Aleksandra |
73
|
2024-02-17 |
18:00 |
Renga SST Sportur Gmina Łańcut |
- |
AKS V LO Rzeszów |
I
Tokarz Michał | II Lic Damian | Sekretarz Kłoda Mateusz |
74
|
2024-02-17 |
20:00 |
SPS Pruchnik |
- |
ProSport Marmax Czudec |
I
Schöntag Piotr | II Cetnar Mateusz | Sekretarz Piekiełek Jacek |
75
|
2024-02-17 |
17:00 |
MKS Wisłok Strzyżów |
- |
TKF Anilana Rakszawa |
I
Dynarek Marzena | II Szydło Katarzyna | Sekretarz Gadzina Mariusz |
110
|
2024-02-17 |
14:00 |
Karpaty - PANS Krosno |
- |
AT Jastrzębski Węgiel |
Sekretarz
Barć Jakub |
L1
Kocur Krzysztof |
L2 Wojnarowski Maciej |
114
|
2024-02-17 |
17:00 |
Avia Solar Sędziszów Małopolski |
- |
MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło |
Sekretarz
Bieniarz Anetta |
L1
Chmiel Michał |
L2 Dobel Marcin |
135
|
2024-02-17 |
18:00 |
Karpaty - PANS Krosno |
- |
UJ-CM Solna Wieliczka |
Sekretarz
Setlik Katarzyna |
L1
Gałuszka Barbara |
L2 Marcisz Katarzyna |
o 3 m.-1
|
2024-02-18 |
10:00 |
AKS V LO Rzeszów II |
- |
LTS Feniks Leżajsk |
I
Kawa Andrzej | II Worosz Kamil | Sekretarz Piekiełek Jacek |
o 1 m.-1
|
2024-02-18 |
|
AKS V LO Rzeszów I |
- |
AOZ Rzeszów |
I
Worosz Kamil | II Kawa Andrzej | Sekretarz Piekiełek Jacek |
XIII-1
|
2024-02-18 |
|
KPS Nowa Dęba I |
- |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola |
I
Świder Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Ludera Mirosław |
XIV-1
|
2024-02-18 |
10:00 |
TSV Sanok I |
- |
UKS 15 Przemyśl I |
I
Wojnarowski Maciej | II nieobsadzony | Sekretarz Barć Jakub |
XIII-2
|
2024-02-18 |
|
MKS V LO Developres Rzeszów |
- |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola |
I
Ludera Mirosław | II nieobsadzony | Sekretarz Świder Piotr |
XIV-2
|
2024-02-18 |
|
KS Wisłoka Dębica III |
- |
UKS 15 Przemyśl I |
I
Barć Jakub | II nieobsadzony | Sekretarz Wojnarowski Maciej |
XIII-3
|
2024-02-18 |
|
KPS Nowa Dęba I |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów |
I
Świder Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Ludera Mirosław |
XIV-3
|
2024-02-18 |
|
TSV Sanok I |
- |
KS Wisłoka Dębica III |
I
Wojnarowski Maciej | II nieobsadzony | Sekretarz Barć Jakub |
29
|
2024-02-18 |
9:00 |
KS Błękitni Ropczyce |
- |
UKS Dębowiec |
I
Dynarek Wiktoria | II Stachnik Jerzy | Sekretarz Dynarek Marzena |
34
|
2024-02-18 |
17:00 |
SST Lubcza Racławówka |
- |
AlterEco Maj-Bud Bystrzaki Gmina Iwierzyce |
I
Moździoch Mirosław | II Górnicki Mateusz | Sekretarz Pamuła Tomasz |
35
|
2024-02-18 |
18:00 |
KU AZS UR |
- |
LKS Głogovia Głogów Młp. |
I
Chmiel Michał | II Setlik Barbara | Sekretarz Flaga Małgorzata |
66
|
2024-02-18 |
17:00 |
TSV Sanok |
- |
TKF Anilana Rakszawa |
I
Pasterz Michał | II Marcisz Katarzyna | Sekretarz Gałuszka Barbara |
112
|
2024-02-18 |
16:00 |
Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce |
- |
UMKS Kęczanin Kęty |
Sekretarz
Stachnik Jerzy |
L1
Dobel Marcin |
L2 Dobrzański Michał |
140
|
2024-02-18 |
12:00 |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
- |
MKS COPCO Imielin |
Sekretarz
Jabłoński Rafał |
L1
Popadeńczuk Janusz |
L2 Naspiński Marek |
1
|
2024-02-21 |
18:00 |
Asseco Resovia RZESZÓW |
- |
Fenerbahçe PRL ISTANBUL |
L1
Chmiel Michał |
L2 Bujak Marcin | L3 |
L4 |
LR
nieobsadzony |
53
|
2024-02-21 |
16:00 |
Karpaty MOSiR Krosno |
- |
AKS V LO Rzeszów II |
I
Gorgosz Laura | II Książek Jacek | Sekretarz Grajper Bartosz |
54
|
2024-02-21 |
|
TSV Sanok |
- |
AKS V LO Rzeszów II |
I
Książek Jacek | II Grajper Bartosz | Sekretarz Gorgosz Laura |
55
|
2024-02-21 |
|
TSV Sanok |
- |
AKS V LO Rzeszów I |
I
Grajper Bartosz | II Gorgosz Laura | Sekretarz Książek Jacek |
56
|
2024-02-21 |
|
Karpaty MOSiR Krosno |
- |
AKS V LO Rzeszów I |
I
Gorgosz Laura | II Książek Jacek | Sekretarz Grajper Bartosz |
37
|
2024-02-22 |
19:00 |
AKS V LO Rzeszów II |
- |
KU AZS UR |
I
Flaga Małgorzata | II Cetnar Mateusz | Sekretarz Sobolski Piotr |
61
|
2024-02-22 |
19:30 |
TKS Żagiel Radymno |
- |
TSV Sanok |
I
Ostrowski Arkadiusz | II Biros Marek | Sekretarz Kuszyk Dariusz |
36
|
2024-02-23 |
18:30 |
TKF Anilana Rakszawa II |
- |
AKS V LO Rzeszów II |
I
Popadeńczuk Janusz | II Naspiński Marek | Sekretarz Jabłoński Rafał |
78
|
2024-02-23 |
19:30 |
ProSport Marmax Czudec |
- |
Renga SST Sportur Gmina Łańcut |
I
Moździoch Mirosław | II Bieniarz Anetta | Sekretarz Piekiełek Jacek |
49
|
2024-02-24 |
16:00 |
MKS V LO Developres Rzeszów |
- |
UKS 15 Przemyśl |
I
Kazała Michał | II Ostrowska Katarzyna | Sekretarz Sobolski Piotr |
50
|
2024-02-24 |
17:00 |
TS Sanoczanka Sanok |
- |
MKS Paradiso Łańcut |
I
Setlik Barbara | II Bujak Marcin | Sekretarz Kłoda Mateusz |
51
|
2024-02-24 |
19:00 |
TSV Sanok |
- |
AZS UR Developres II Rzeszów |
I
Górnicki Mateusz | II Ziobro Łukasz | Sekretarz Kocur Krzysztof |
52
|
2024-02-24 |
17:00 |
UKS MOSiR Jasło |
- |
SST Mark-Bud Lubcza Racławówka |
I
Ostrowski Arkadiusz | II Chmiel Michał | Sekretarz Gorgosz Laura |
76
|
2024-02-24 |
17:00 |
TSV Sanok |
- |
MKS Wisłok Strzyżów |
I
Kawa Andrzej | II Dobel Marcin | Sekretarz Piekiełek Jacek |
77
|
2024-02-24 |
18:00 |
TKF Anilana Rakszawa |
- |
SPS Pruchnik |
I
Jędrejek-Kicior Anna | II Zarzycki Jarosław | Sekretarz Chłoń Piotr |
80
|
2024-02-24 |
18:00 |
KLIMA Błażowa |
- |
SST Lubcza Racławówka |
I
Barć Jakub | II Semeniuk Wiesław | Sekretarz Wojnarowski Maciej |
141
|
2024-02-24 |
14:00 |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
- |
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki |
Sekretarz
Naspiński Marek |
L1
Popadeńczuk Janusz |
L2 Thomas Maria |
XVI-1
|
2024-02-25 |
11:00 |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola |
- |
Karpaty MOSiR Krosno II |
I
Kłoda Mateusz | II nieobsadzony | Sekretarz Chmiel Michał |
XVII-1
|
2024-02-25 |
|
TSV Sanok I |
- |
Karpaty MOSiR Krosno I |
I
Kocur Krzysztof | II nieobsadzony | Sekretarz Wójcik Barbara |
XVIII-1
|
2024-02-25 |
|
KS Wisłoka Dębica III |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów |
I
Gorgosz Laura | II nieobsadzony | Sekretarz Setlik Katarzyna |
XIX-1
|
2024-02-25 |
|
UKS 15 Przemyśl I |
- |
MKS Paradiso Łańcut I |
I
Ostrowska Katarzyna | II nieobsadzony | Sekretarz Dobel Marcin |
XVI-2
|
2024-02-25 |
|
UKS MOSiR Dukla |
- |
Karpaty MOSiR Krosno II |
I
Chmiel Michał | II nieobsadzony | Sekretarz Kłoda Mateusz |
XVII-2
|
2024-02-25 |
|
KPS Nowa Dęba I |
- |
Karpaty MOSiR Krosno I |
I
Wójcik Barbara | II nieobsadzony | Sekretarz Kocur Krzysztof |
XVIII-2
|
2024-02-25 |
|
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów |
I
Setlik Katarzyna | II nieobsadzony | Sekretarz Gorgosz Laura |
XIX-2
|
2024-02-25 |
|
MUKS Sparta Rzeszów I |
- |
MKS Paradiso Łańcut I |
I
Dobel Marcin | II nieobsadzony | Sekretarz Ostrowska Katarzyna |
XVI-3
|
2024-02-25 |
|
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola |
- |
UKS MOSiR Dukla |
I
Kłoda Mateusz | II nieobsadzony | Sekretarz Chmiel Michał |
XVII-3
|
2024-02-25 |
|
TSV Sanok I |
- |
KPS Nowa Dęba I |
I
Kocur Krzysztof | II nieobsadzony | Sekretarz Wójcik Barbara |
XVIII-3
|
2024-02-25 |
|
KS Wisłoka Dębica III |
- |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany |
I
Gorgosz Laura | II nieobsadzony | Sekretarz Setlik Katarzyna |
XIX-3
|
2024-02-25 |
|
UKS 15 Przemyśl I |
- |
MUKS Sparta Rzeszów I |
I
Ostrowska Katarzyna | II nieobsadzony | Sekretarz Dobel Marcin |
38
|
2024-02-25 |
17:00 |
LKS Głogovia Głogów Młp. |
- |
SST Lubcza Racławówka |
I
Robak Piotr | II Kuszaj Marcin | Sekretarz Grądzka Agnieszka |
39
|
2024-02-25 |
17:00 |
AlterEco Maj-Bud Bystrzaki Gmina Iwierzyce |
- |
AKS ORKAN Nisko |
I
Ziobro Łukasz | II Marcisz Katarzyna | Sekretarz Gałuszka Barbara |
41
|
2024-02-25 |
|
KS Błękitni Ropczyce |
- |
AKS V LO Rzeszów II |
I
Matera Grzegorz | II Świder Piotr | Sekretarz Worosz Kamil |
42
|
2024-02-25 |
|
UKS Dębowiec |
- |
AKS V LO Rzeszów II |
I
Świder Piotr | II Worosz Kamil | Sekretarz Matera Grzegorz |
43
|
2024-02-25 |
|
UKS Dębowiec |
- |
AKS V LO Rzeszów I |
I
Worosz Kamil | II Matera Grzegorz | Sekretarz Świder Piotr |
44
|
2024-02-25 |
|
KS Błękitni Ropczyce |
- |
AKS V LO Rzeszów I |
I
Matera Grzegorz | II Świder Piotr | Sekretarz Worosz Kamil |
45
|
2024-02-25 |
18:00 |
UKS 15 Przemyśl |
- |
SST Mark-Bud Lubcza Racławówka |
I
Jabłoński Rafał | II Popadeńczuk Janusz | Sekretarz Kuszyk Dariusz |
45
|
2024-02-25 |
10:00 |
AOZ Rzeszów |
- |
TSV Sanok |
I
Międlar Aleksandra | II Dynarek Wiktoria | Sekretarz Kazała Michał |
46
|
2024-02-25 |
10:00 |
LTS Feniks Leżajsk |
- |
TSV Sanok |
I
Dynarek Wiktoria | II Kazała Michał | Sekretarz Międlar Aleksandra |
47
|
2024-02-25 |
10:00 |
LTS Feniks Leżajsk |
- |
Karpaty MOSiR Krosno |
I
Kazała Michał | II Międlar Aleksandra | Sekretarz Dynarek Wiktoria |
48
|
2024-02-25 |
10:00 |
AOZ Rzeszów |
- |
Karpaty MOSiR Krosno |
I
Międlar Aleksandra | II Dynarek Wiktoria | Sekretarz Kazała Michał |
APP-13
|
2024-02-28 |
19:00 |
AKS V LO Rzeszów |
- |
Avia Solar Sędziszów Małopolski |
I
Bujak Marcin | II Gadzina Mariusz | Sekretarz Piekiełek Jacek |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
65
|
2024-02-29 |
19:00 |
TKF Anilana Rakszawa |
- |
ProSport Marmax Czudec |
I
Zarzycki Jarosław | II Jędrejek-Kicior Anna | Sekretarz Chłoń Piotr |
1/8 MP-1
|
2024-03-01 |
16:00 |
AKS V LO Rzeszów |
- |
MKS Kraśnik |
I
Kazała Michał | II Ludera Mirosław | Sekretarz Bieniarz Anetta |
1/8 MP-1
|
2024-03-01 |
16:00 |
Karpaty MOSiR Krosno |
- |
MKS Avia Świdnik |
I
Gadzina Mariusz | II Worosz Kamil | Sekretarz Setlik Barbara |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
1/8 MP-2
|
2024-03-01 |
|
SMS Sparta AGH Kraków |
- |
MKS Czarni Połaniec |
I
Ludera Mirosław | II Kazała Michał | Sekretarz Bieniarz Anetta |
1/8 MP-2
|
2024-03-01 |
|
SMS Sparta UJ Kraków |
- |
LOS Nowy Dwór Mazowiecki |
I
Worosz Kamil | II Gadzina Mariusz | Sekretarz Setlik Barbara |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
1/8 MP-3
|
2024-03-02 |
10:00 |
MKS Kraśnik |
- |
MKS Czarni Połaniec |
I
Lemiech Łukasz | II Pałka Mirosław | Sekretarz Naspiński Marek |
1/8 MP-3
|
2024-03-02 |
16:00 |
MKS Avia Świdnik |
- |
LOS Nowy Dwór Mazowiecki |
I
Pasterz Michał | II Janusz Grzegorz | Sekretarz Madej Ryszard |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
1/8 MP-4
|
2024-03-02 |
|
AKS V LO Rzeszów |
- |
SMS Sparta AGH Kraków |
I
Pałka Mirosław | II Lemiech Łukasz | Sekretarz Naspiński Marek |
1/8 MP-4
|
2024-03-02 |
|
Karpaty MOSiR Krosno |
- |
SMS Sparta UJ Kraków |
I
Janusz Grzegorz | II Pasterz Michał | Sekretarz Madej Ryszard |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
53
|
2024-03-02 |
17:00 |
UKS 15 Przemyśl |
- |
UKS MOSiR Jasło |
I
Chmiel Michał | II Cetnar Mateusz | Sekretarz Kłoda Mateusz |
54
|
2024-03-02 |
16:00 |
SST Mark-Bud Lubcza Racławówka |
- |
TSV Sanok |
I
Ostrowska Katarzyna | II Kawa Andrzej | Sekretarz Grądzka Agnieszka |
55
|
2024-03-02 |
19:00 |
AZS UR Developres II Rzeszów |
- |
TS Sanoczanka Sanok |
I
Marcisz Katarzyna | II Setlik Barbara | Sekretarz Gałuszka Barbara |
56
|
2024-03-02 |
19:00 |
MKS Paradiso Łańcut |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów |
I
Biros Marek | II Schöntag Piotr | Sekretarz Piekiełek Jacek |
81
|
2024-03-02 |
19:00 |
SST Lubcza Racławówka |
- |
TSV Sanok |
I
Zarzycki Jarosław | II Jędrejek-Kicior Anna | Sekretarz Chłoń Piotr |
82
|
2024-03-02 |
18:00 |
KLIMA Błażowa |
- |
AKS V LO Rzeszów |
I
Semeniuk Wiesław | II Kocur Krzysztof | Sekretarz Barć Jakub |
83
|
2024-03-02 |
16:00 |
TKS Żagiel Radymno |
- |
ProSport Marmax Czudec |
I
Dobel Marcin | II Bujak Marcin | Sekretarz Kazała Michał |
85
|
2024-03-02 |
20:00 |
SPS Pruchnik |
- |
MKS Wisłok Strzyżów |
I
Popadeńczuk Janusz | II Jabłoński Rafał | Sekretarz Naspiński Marek |
116
|
2024-03-02 |
17:00 |
MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło |
- |
KS Hutnik Kraków |
Sekretarz
Setlik Katarzyna |
L1
Gorgosz Laura |
L2 Książek Jacek |
1/8 MP-5
|
2024-03-03 |
10:00 |
SMS Sparta AGH Kraków |
- |
MKS Kraśnik |
I
Szydło Katarzyna | II Kielar Tomasz | Sekretarz Stachnik Jerzy |
1/8 MP-5
|
2024-03-03 |
9:30 |
SMS Sparta UJ Kraków |
- |
MKS Avia Świdnik |
I
Pępek Mateusz | II Domaradzki Maciej | Sekretarz Setlik Katarzyna |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
1/8 MP-6
|
2024-03-03 |
|
MKS Czarni Połaniec |
- |
AKS V LO Rzeszów |
I
Kielar Tomasz | II Szydło Katarzyna | Sekretarz Stachnik Jerzy |
1/8 MP-6
|
2024-03-03 |
|
Karpaty MOSiR Krosno |
- |
LOS Nowy Dwór Mazowiecki |
I
Domaradzki Maciej | II Pępek Mateusz | Sekretarz Setlik Katarzyna |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
40
|
2024-03-03 |
17:00 |
AKS ORKAN Nisko |
- |
LKS Głogovia Głogów Młp. |
I
Ostrowski Arkadiusz | II Setlik Barbara | Sekretarz Międlar Aleksandra |
42
|
2024-03-03 |
18:00 |
KU AZS UR |
- |
TKF Anilana Rakszawa II |
I
Schöntag Piotr | II Flaga Małgorzata | Sekretarz Kłoda Mateusz |
49
|
2024-03-03 |
|
KS Błękitni Ropczyce |
- |
LTS Feniks Leżajsk |
I
Dobrzański Michał | II Głuch Natalia | Sekretarz Dynarek Wiktoria |
50
|
2024-03-03 |
|
UKS Dębowiec |
- |
LTS Feniks Leżajsk |
I
Głuch Natalia | II Dynarek Wiktoria | Sekretarz Dobrzański Michał |
51
|
2024-03-03 |
|
UKS Dębowiec |
- |
AOZ Rzeszów |
I
Dynarek Wiktoria | II Dobrzański Michał | Sekretarz Głuch Natalia |
52
|
2024-03-03 |
|
KS Błękitni Ropczyce |
- |
AOZ Rzeszów |
I
Dobrzański Michał | II Głuch Natalia | Sekretarz Dynarek Wiktoria |
41
|
2024-03-06 |
19:30 |
SST Lubcza Racławówka |
- |
AKS V LO Rzeszów II |
I
Chmiel Michał | II Bujak Marcin | Sekretarz Sobolski Piotr |
79
|
2024-03-07 |
19:30 |
AKS V LO Rzeszów |
- |
TKS Żagiel Radymno |
I
Pasterz Michał | II Madej Ryszard | Sekretarz Setlik Barbara |
84
|
2024-03-07 |
20:00 |
Renga SST Sportur Gmina Łańcut |
- |
TKF Anilana Rakszawa |
I
Ziobro Łukasz | II Pamuła Tomasz | Sekretarz Górnicki Mateusz |
171
|
2024-03-07 |
15:00 |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
- |
Sokół & Hagric Mogilno |
Sekretarz
Jabłoński Rafał |
L1
Naspiński Marek |
L2 Kuszyk Dariusz |
89
|
2024-03-08 |
19:30 |
ProSport Marmax Czudec |
- |
KLIMA Błażowa |
I
Wójcik Barbara | II Semeniuk Wiesław | Sekretarz Barć Jakub |
B2-1
|
2024-03-09 |
|
MKS Radymno |
- |
UKS SAN Lesko |
I
Mliczek Michał | II nieobsadzony | Sekretarz Dobrzański Michał |
I-1
|
2024-03-09 |
9:00 |
UKS MOSiR Dukla |
- |
Karpaty MOSiR Krosno II |
I
Wojnarowski Maciej | II Barć Jakub | Sekretarz Wójcik Barbara |
II-1
|
2024-03-09 |
9:00 |
Karpaty MOSiR Krosno I |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów |
I
Ziobro Łukasz | II Książek Jacek | Sekretarz Flaga Małgorzata |
o 5 m.-1
|
2024-03-09 |
|
KPS Nowa Dęba I |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów |
I
Flaga Małgorzata | II Książek Jacek | Sekretarz Ziobro Łukasz |
B2-2
|
2024-03-09 |
|
MKS SAN-Pajda Jarosław |
- |
UKS SAN Lesko |
I
Dobrzański Michał | II nieobsadzony | Sekretarz Mliczek Michał |
I-2
|
2024-03-09 |
|
Karpaty MOSiR Krosno II |
- |
KPS Nowa Dęba I |
I
Barć Jakub | II Wójcik Barbara | Sekretarz Wojnarowski Maciej |
II-2
|
2024-03-09 |
|
MKS V LO Developres Rzeszów |
- |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola |
I
Książek Jacek | II Flaga Małgorzata | Sekretarz Ziobro Łukasz |
B2-3
|
2024-03-09 |
|
MKS SAN-Pajda Jarosław |
- |
TSV Sanok |
I
Mliczek Michał | II nieobsadzony | Sekretarz Dobrzański Michał |
I-3
|
2024-03-09 |
|
UKS MOSiR Dukla |
- |
KPS Nowa Dęba I |
I
Wójcik Barbara | II Wojnarowski Maciej | Sekretarz Barć Jakub |
II-3
|
2024-03-09 |
|
Karpaty MOSiR Krosno I |
- |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola |
I
Flaga Małgorzata | II Ziobro Łukasz | Sekretarz Książek Jacek |
B2-4
|
2024-03-09 |
|
MKS Radymno |
- |
TSV Sanok |
I
Dobrzański Michał | II nieobsadzony | Sekretarz Mliczek Michał |
B1-5
|
2024-03-09 |
|
KS Wisłoka Dębica |
- |
MKS Paradiso Łańcut |
I
Grądzka Agnieszka | II nieobsadzony | Sekretarz Głuch Natalia |
B1-6
|
2024-03-09 |
|
SMS Stal Mielec |
- |
MKS Paradiso Łańcut |
I
Głuch Natalia | II nieobsadzony | Sekretarz Grądzka Agnieszka |
B1-7
|
2024-03-09 |
|
KS Wisłoka Dębica |
- |
SMS Stal Mielec |
I
Grądzka Agnieszka | II nieobsadzony | Sekretarz Głuch Natalia |
86
|
2024-03-09 |
17:00 |
TSV Sanok |
- |
SPS Pruchnik |
I
Cetnar Mateusz | II Kawa Andrzej | Sekretarz Kłoda Mateusz |
87
|
2024-03-09 |
17:00 |
MKS Wisłok Strzyżów |
- |
Renga SST Sportur Gmina Łańcut |
I
Madej Ryszard | II Marcisz Katarzyna | Sekretarz Gałuszka Barbara |
88
|
2024-03-09 |
18:00 |
TKF Anilana Rakszawa |
- |
TKS Żagiel Radymno |
I
Chmiel Michał | II Tokarz Michał | Sekretarz Sobolski Piotr |
90
|
2024-03-09 |
17:00 |
AKS V LO Rzeszów |
- |
SST Lubcza Racławówka |
I
Kuszaj Marcin | II Robak Piotr | Sekretarz Piekiełek Jacek |
FIN-1
|
2024-03-10 |
10:00 |
UKS MOSiR Dukla |
- |
Karpaty MOSiR Krosno I |
I
Domaradzki Maciej | II Setlik Katarzyna | Sekretarz Marcisz Katarzyna |
B1-1
|
2024-03-10 |
10:00 |
MKS V LO Developres Rzeszów |
- |
MUKS Sparta Rzeszów |
I
Głowala Sebastian | II nieobsadzony | Sekretarz Hanejko Katarzyna |
B2-1
|
2024-03-10 |
11:00 |
UKS SAN Lesko |
- |
TSV Sanok I |
I
Kocur Krzysztof | II nieobsadzony | Sekretarz Wójcik Barbara |
B3-1
|
2024-03-10 |
10:00 |
Stowarzyszenie ULKS Niedźwiada |
- |
KS Wisłoka Dębica I |
I
Grądzka Agnieszka | II nieobsadzony | Sekretarz Dynarek Wiktoria |
B4-1
|
2024-03-10 |
10:00 |
MKS Paradiso Łańcut II |
- |
UKS 15 Przemyśl I |
I
Międlar Aleksandra | II nieobsadzony | Sekretarz Kłoda Mateusz |
FIN-1
|
2024-03-10 |
|
LTS Feniks Leżajsk |
- |
AKS V LO Rzeszów II |
I
Flaga Małgorzata | II Witek Konrad | Sekretarz Biros Marek |
FIN-2
|
2024-03-10 |
|
Karpaty MOSiR Krosno II |
- |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola |
I
Setlik Katarzyna | II Marcisz Katarzyna | Sekretarz Domaradzki Maciej |
B1-2
|
2024-03-10 |
|
RKS Bolesław Rzeszów |
- |
MUKS Sparta Rzeszów |
I
Hanejko Katarzyna | II nieobsadzony | Sekretarz Głowala Sebastian |
B2-2
|
2024-03-10 |
|
TSV Sanok II |
- |
TSV Sanok I |
I
Wójcik Barbara | II nieobsadzony | Sekretarz Kocur Krzysztof |
B3-2
|
2024-03-10 |
|
KS Wisłoka Dębica II |
- |
KS Wisłoka Dębica I |
I
Dynarek Wiktoria | II nieobsadzony | Sekretarz Grądzka Agnieszka |
B4-2
|
2024-03-10 |
|
MKS Paradiso Łańcut I |
- |
UKS 15 Przemyśl I |
I
Kłoda Mateusz | II nieobsadzony | Sekretarz Międlar Aleksandra |
FIN-2
|
2024-03-10 |
|
AKS V LO Rzeszów I |
- |
Karpaty MOSiR Krosno |
I
Witek Konrad | II Biros Marek | Sekretarz Flaga Małgorzata |
FIN-3
|
2024-03-10 |
|
UKS MOSiR Dukla |
- |
CES VEGA MOSiR Stalowa Wola |
I
Marcisz Katarzyna | II Domaradzki Maciej | Sekretarz Setlik Katarzyna |
B1-3
|
2024-03-10 |
|
RKS Bolesław Rzeszów |
- |
KPS Nowa Dęba |
I
Głowala Sebastian | II nieobsadzony | Sekretarz Hanejko Katarzyna |
B2-3
|
2024-03-10 |
|
TSV Sanok II |
- |
UKS Dębowiec |
I
Kocur Krzysztof | II nieobsadzony | Sekretarz Wójcik Barbara |
B3-3
|
2024-03-10 |
|
KS Wisłoka Dębica II |
- |
SMS Stal Mielec |
I
Grądzka Agnieszka | II nieobsadzony | Sekretarz Dynarek Wiktoria |
B4-3
|
2024-03-10 |
|
MKS Paradiso Łańcut I |
- |
UKS 15 Przemyśl II |
I
Międlar Aleksandra | II nieobsadzony | Sekretarz Kłoda Mateusz |
FIN-3
|
2024-03-10 |
|
AKS V LO Rzeszów II |
- |
Karpaty MOSiR Krosno |
I
Biros Marek | II Flaga Małgorzata | Sekretarz Witek Konrad |
FIN-4
|
2024-03-10 |
|
Karpaty MOSiR Krosno I |
- |
Karpaty MOSiR Krosno II |
I
Domaradzki Maciej | II Setlik Katarzyna | Sekretarz Marcisz Katarzyna |
B1-4
|
2024-03-10 |
|
MKS V LO Developres Rzeszów |
- |
KPS Nowa Dęba |
I
Hanejko Katarzyna | II nieobsadzony | Sekretarz Głowala Sebastian |
B2-4
|
2024-03-10 |
|
UKS SAN Lesko |
- |
UKS Dębowiec |
I
Wójcik Barbara | II nieobsadzony | Sekretarz Kocur Krzysztof |
B3-4
|
2024-03-10 |
|
Stowarzyszenie ULKS Niedźwiada |
- |
SMS Stal Mielec |
I
Dynarek Wiktoria | II nieobsadzony | Sekretarz Grądzka Agnieszka |
B4-4
|
2024-03-10 |
|
MKS Paradiso Łańcut II |
- |
UKS 15 Przemyśl II |
I
Kłoda Mateusz | II nieobsadzony | Sekretarz Międlar Aleksandra |
FIN-4
|
2024-03-10 |
|
LTS Feniks Leżajsk |
- |
AKS V LO Rzeszów I |
I
Flaga Małgorzata | II Witek Konrad | Sekretarz Biros Marek |
156
|
2024-03-12 |
15:00 |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
- |
Enea Klub Siatkarski Piła |
Sekretarz
Jabłoński Rafał |
L1
Naspiński Marek |
L2 Popadeńczuk Janusz |
FIN-1
|
2024-03-15 |
18:00 |
MKS Paradiso Łańcut |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów |
I
Jabłoński Rafał | II Popadeńczuk Janusz | Sekretarz Litwiński Marek |
FIN-2
|
2024-03-15 |
|
SST Mark-Bud Lubcza Racławówka |
- |
AZS UR Developres II Rzeszów |
I
Popadeńczuk Janusz | II Jabłoński Rafał | Sekretarz Litwiński Marek |
FIN-3
|
2024-03-16 |
15:00 |
MKS V LO Developres Rzeszów |
- |
AZS UR Developres II Rzeszów |
I
Moździoch Mirosław | II Chmiel Michał | Sekretarz Piekiełek Jacek |
FIN-4
|
2024-03-16 |
|
MKS Paradiso Łańcut |
- |
SST Mark-Bud Lubcza Racławówka |
I
Chmiel Michał | II Moździoch Mirosław | Sekretarz Piekiełek Jacek |
82
|
2024-03-16 |
19:00 |
KS Marba Sędziszów Małopolski |
- |
Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia |
Sekretarz
Setlik Barbara |
L1
Cetnar Mateusz |
L2 Kłoda Mateusz |
123
|
2024-03-16 |
18:00 |
Karpaty - PANS Krosno |
- |
UMKS Kęczanin Kęty |
Sekretarz
Setlik Katarzyna |
L1
Madej Ryszard |
L2 Marcisz Katarzyna |
125
|
2024-03-16 |
18:00 |
Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce |
- |
MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło |
Sekretarz
Jędrejek-Kicior Anna |
L1
Chłoń Piotr |
L2 Zarzycki Jarosław |
165
|
2024-03-16 |
14:00 |
Karpaty - PANS Krosno |
- |
SMS PZPS Szczyrk |
Sekretarz
Barć Jakub |
L1
Wójcik Barbara |
L2 Wojnarowski Maciej |
BARAZ-1
|
2024-03-17 |
19:00 |
SPS Pruchnik |
- |
AlterEco Maj-Bud Bystrzaki Gmina Iwierzyce |
I
Moździoch Mirosław | II Schöntag Piotr | Sekretarz Piekiełek Jacek |
FIN-5
|
2024-03-17 |
11:00 |
SST Mark-Bud Lubcza Racławówka |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów |
I
Barć Jakub | II Kocur Krzysztof | Sekretarz Wojnarowski Maciej |
FIN-6
|
2024-03-17 |
|
AZS UR Developres II Rzeszów |
- |
MKS Paradiso Łańcut |
I
Kocur Krzysztof | II Barć Jakub | Sekretarz Wojnarowski Maciej |
86
|
2024-03-19 |
18:00 |
Asseco Resovia RZESZÓW |
- |
SVG LÜNEBURG |
L1
Chmiel Michał |
L2 Bujak Marcin | L3 |
L4 |
LR
nieobsadzony |
FIN-1
|
2024-03-22 |
18:00 |
SST Lubcza Racławówka |
- |
KLIMA Błażowa |
I
Dobel Marcin | II Chmiel Michał | Sekretarz Bieniarz Anetta | Kwalifikator Dworak Robert |
L I
Chłoń Piotr |
L II
Dynarek Wiktoria |
FIN-2
|
2024-03-22 |
|
AKS V LO Rzeszów |
- |
MKS Wisłok Strzyżów |
I
Chmiel Michał | II Dobel Marcin | Sekretarz Bieniarz Anetta | Kwalifikator Dworak Robert |
L I
Dynarek Wiktoria |
L II
Chłoń Piotr |
1/8 FIN-1
|
2024-03-23 |
16:00 |
Karpaty MOSiR Krosno |
- |
MKS Avia Świdnik |
I
Pępek Mateusz | II Wójcik Barbara | Sekretarz Barć Jakub |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
1/8 FIN-1
|
2024-03-23 |
16:00 |
AKS V LO Rzeszów |
- |
LKPS Lublin |
I
Kielar Tomasz | II Schöntag Piotr | Sekretarz Bieniarz Anetta |
1/8 FIN-2
|
2024-03-23 |
|
UKS Setbol Oświęcim |
- |
Fun Sport Kielce |
I
Wójcik Barbara | II Pępek Mateusz | Sekretarz Barć Jakub |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
1/8 FIN-2
|
2024-03-23 |
|
WKS Wawel Kraków |
- |
EKS Skra Bełchatów |
I
Schöntag Piotr | II Kielar Tomasz | Sekretarz Bieniarz Anetta |
FIN-3
|
2024-03-23 |
15:00 |
KLIMA Błażowa |
- |
MKS Wisłok Strzyżów |
I
Ziobro Łukasz | II Domaradzki Maciej | Sekretarz Kawa Andrzej |
L I
Kłoda Mateusz |
L II
Grądzka Agnieszka |
FIN-4
|
2024-03-23 |
|
SST Lubcza Racławówka |
- |
AKS V LO Rzeszów |
I
Domaradzki Maciej | II Ziobro Łukasz | Sekretarz Kawa Andrzej |
L I
Grądzka Agnieszka |
L II
Kłoda Mateusz |
B3-5
|
2024-03-23 |
10:00 |
KS Wisłoka Dębica I |
- |
SMS Stal Mielec |
I
Międlar Aleksandra | II nieobsadzony | Sekretarz Orłowska Justyna |
B3-6
|
2024-03-23 |
|
KS Wisłoka Dębica II |
- |
Stowarzyszenie ULKS Niedźwiada |
I
Orłowska Justyna | II nieobsadzony | Sekretarz Międlar Aleksandra |
B3-7
|
2024-03-23 |
|
KS Wisłoka Dębica II |
- |
SMS Stal Mielec |
I
Międlar Aleksandra | II nieobsadzony | Sekretarz Orłowska Justyna |
B1-8
|
2024-03-23 |
10:00 |
AOZ Rzeszów |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów |
I
Głuch Natalia | II nieobsadzony | Sekretarz Świder Piotr |
B3-8
|
2024-03-23 |
|
KS Wisłoka Dębica I |
- |
Stowarzyszenie ULKS Niedźwiada |
I
Orłowska Justyna | II nieobsadzony | Sekretarz Międlar Aleksandra |
B1-9
|
2024-03-23 |
|
MKS Paradiso Łańcut |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów |
I
Świder Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Głuch Natalia |
B1-10
|
2024-03-23 |
|
AOZ Rzeszów |
- |
MKS Paradiso Łańcut |
I
Głuch Natalia | II nieobsadzony | Sekretarz Świder Piotr |
128
|
2024-03-23 |
16:00 |
Avia Solar Sędziszów Małopolski |
- |
Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce |
Sekretarz
Setlik Barbara |
L1
Bujak Marcin |
L2 Chmiel Michał |
129
|
2024-03-23 |
18:00 |
MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło |
- |
TS Volley Rybnik |
Sekretarz
Setlik Katarzyna |
L1
Madej Ryszard |
L2 Gałuszka Barbara |
BARAZ-2
|
2024-03-24 |
17:00 |
AlterEco Maj-Bud Bystrzaki Gmina Iwierzyce |
- |
SPS Pruchnik |
I
Zarzycki Jarosław | II Jędrejek-Kicior Anna | Sekretarz Chłoń Piotr |
1/8 FIN-3
|
2024-03-24 |
9:00 |
MKS Avia Świdnik |
- |
Fun Sport Kielce |
I
Górnicki Mateusz | II Domaradzki Maciej | Sekretarz Setlik Katarzyna |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
1/8 FIN-3
|
2024-03-24 |
10:00 |
LKPS Lublin |
- |
EKS Skra Bełchatów |
I
Schöntag Piotr | II Chmiel Michał | Sekretarz Setlik Barbara |
1/8 FIN-4
|
2024-03-24 |
|
Karpaty MOSiR Krosno |
- |
UKS Setbol Oświęcim |
I
Domaradzki Maciej | II Górnicki Mateusz | Sekretarz Setlik Katarzyna |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
1/8 FIN-4
|
2024-03-24 |
|
AKS V LO Rzeszów |
- |
WKS Wawel Kraków |
I
Chmiel Michał | II Schöntag Piotr | Sekretarz Setlik Barbara |
B1-5
|
2024-03-24 |
9:30 |
MUKS Sparta Rzeszów |
- |
KPS Nowa Dęba |
I
Biros Marek | II nieobsadzony | Sekretarz Orłowska Justyna |
B2-5
|
2024-03-24 |
10:00 |
TSV Sanok I |
- |
UKS Dębowiec |
I
Gałuszka Barbara | II nieobsadzony | Sekretarz Gorgosz Laura |
B4-5
|
2024-03-24 |
10:00 |
UKS 15 Przemyśl I |
- |
UKS 15 Przemyśl II |
I
Kuszyk Dariusz | II nieobsadzony | Sekretarz Jabłoński Rafał |
FIN-5
|
2024-03-24 |
10:00 |
AKS V LO Rzeszów |
- |
KLIMA Błażowa |
I
Bujak Marcin | II Tokarz Michał | Sekretarz Matera Grzegorz | Kwalifikator Litwiński Marek |
L I
Dobrzański Michał |
L II
Ostrowska Katarzyna |
1/8 FIN-5
|
2024-03-24 |
16:00 |
UKS Setbol Oświęcim |
- |
MKS Avia Świdnik |
I
Ziobro Łukasz | II Janusz Grzegorz | Sekretarz Madej Ryszard |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
1/8 FIN-5
|
2024-03-24 |
16:00 |
WKS Wawel Kraków |
- |
LKPS Lublin |
I
Kapłon Leszek | II Dobel Marcin | Sekretarz Ostrowski Arkadiusz |
B1-6
|
2024-03-24 |
|
RKS Bolesław Rzeszów |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów |
I
Orłowska Justyna | II nieobsadzony | Sekretarz Biros Marek |
B2-6
|
2024-03-24 |
|
TSV Sanok II |
- |
UKS SAN Lesko |
I
Gorgosz Laura | II nieobsadzony | Sekretarz Gałuszka Barbara |
B4-6
|
2024-03-24 |
|
UKS 15 Przemyśl II |
- |
LKS Łęk Ostrów |
I
Jabłoński Rafał | II nieobsadzony | Sekretarz Kuszyk Dariusz |
FIN-6
|
2024-03-24 |
|
MKS Wisłok Strzyżów |
- |
SST Lubcza Racławówka |
I
Tokarz Michał | II Bujak Marcin | Sekretarz Matera Grzegorz | Kwalifikator Litwiński Marek |
L I
Ostrowska Katarzyna |
L II
Dobrzański Michał |
1/8 FIN-6
|
2024-03-24 |
|
Fun Sport Kielce |
- |
Karpaty MOSiR Krosno |
I
Janusz Grzegorz | II Ziobro Łukasz | Sekretarz Madej Ryszard |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
1/8 FIN-6
|
2024-03-24 |
|
EKS Skra Bełchatów |
- |
AKS V LO Rzeszów |
I
Dobel Marcin | II Kapłon Leszek | Sekretarz Ostrowski Arkadiusz |
B1-7
|
2024-03-24 |
|
RKS Bolesław Rzeszów |
- |
KPS Nowa Dęba |
I
Biros Marek | II nieobsadzony | Sekretarz Orłowska Justyna |
B2-7
|
2024-03-24 |
|
TSV Sanok II |
- |
UKS Dębowiec |
I
Gałuszka Barbara | II nieobsadzony | Sekretarz Gorgosz Laura |
B4-7
|
2024-03-24 |
|
UKS 15 Przemyśl I |
- |
LKS Łęk Ostrów |
I
Kuszyk Dariusz | II nieobsadzony | Sekretarz Jabłoński Rafał |
B1-8
|
2024-03-24 |
|
MUKS Sparta Rzeszów |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów |
I
Orłowska Justyna | II nieobsadzony | Sekretarz Biros Marek |
B2-8
|
2024-03-24 |
|
TSV Sanok I |
- |
UKS SAN Lesko |
I
Gorgosz Laura | II nieobsadzony | Sekretarz Gałuszka Barbara |
180
|
2024-03-27 |
|
Karpaty - PANS Krosno |
- |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
Sekretarz
Barć Jakub |
L1
Wójcik Barbara |
L2 Bujak Marcin |
B2-5
|
2024-04-06 |
|
UKS SAN Lesko |
- |
TSV Sanok |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
B2-6
|
2024-04-06 |
|
MKS SAN-Pajda Jarosław |
- |
MKS Radymno |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
B2-7
|
2024-04-06 |
|
MKS SAN-Pajda Jarosław |
- |
TSV Sanok |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
B2-8
|
2024-04-06 |
|
UKS SAN Lesko |
- |
MKS Radymno |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
B1-11
|
2024-04-06 |
|
MKS V LO Developres Rzeszów |
- |
SMS Stal Mielec |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
B1-12
|
2024-04-06 |
|
AOZ Rzeszów |
- |
SMS Stal Mielec |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
B1-13
|
2024-04-06 |
|
AOZ Rzeszów |
- |
KS Wisłoka Dębica |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
B1-14
|
2024-04-06 |
|
MKS V LO Developres Rzeszów |
- |
KS Wisłoka Dębica |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
B1-9
|
2024-04-07 |
|
KPS Nowa Dęba |
- |
MUKS Sparta Rzeszów |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
B2-9
|
2024-04-07 |
|
UKS Dębowiec |
- |
TSV Sanok I |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
B3-9
|
2024-04-07 |
|
SMS Stal Mielec |
- |
KS Wisłoka Dębica I |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
B1-10
|
2024-04-07 |
|
RKS Bolesław Rzeszów |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
B2-10
|
2024-04-07 |
|
TSV Sanok II |
- |
UKS SAN Lesko |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
B3-10
|
2024-04-07 |
|
KS Wisłoka Dębica II |
- |
Stowarzyszenie ULKS Niedźwiada |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
B1-11
|
2024-04-07 |
|
RKS Bolesław Rzeszów |
- |
MUKS Sparta Rzeszów |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
B2-11
|
2024-04-07 |
|
TSV Sanok II |
- |
TSV Sanok I |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
B3-11
|
2024-04-07 |
|
KS Wisłoka Dębica II |
- |
KS Wisłoka Dębica I |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
B1-12
|
2024-04-07 |
|
KPS Nowa Dęba |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
B2-12
|
2024-04-07 |
|
UKS Dębowiec |
- |
UKS SAN Lesko |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
B3-12
|
2024-04-07 |
|
SMS Stal Mielec |
- |
Stowarzyszenie ULKS Niedźwiada |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
APP-15
|
2024-04-18 |
|
Karpaty - PANS Krosno |
- |
Avia Solar Sędziszów Małopolski |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
L I
nieobsadzony |
L II
nieobsadzony |
B2-9
|
2024-04-20 |
|
MKS SAN-Pajda Jarosław |
- |
MKS Radymno |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
B2-10
|
2024-04-20 |
|
TSV Sanok |
- |
UKS SAN Lesko |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
B2-11
|
2024-04-20 |
|
TSV Sanok |
- |
MKS Radymno |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
B2-12
|
2024-04-20 |
|
MKS SAN-Pajda Jarosław |
- |
UKS SAN Lesko |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
B1-15
|
2024-04-20 |
|
MKS Paradiso Łańcut |
- |
KS Wisłoka Dębica |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
B1-16
|
2024-04-20 |
|
SMS Stal Mielec |
- |
KS Wisłoka Dębica |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
B1-17
|
2024-04-20 |
|
MKS Paradiso Łańcut |
- |
SMS Stal Mielec |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
B1-18
|
2024-04-27 |
|
MKS Paradiso Łańcut |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
B1-19
|
2024-04-27 |
|
AOZ Rzeszów |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
B1-20
|
2024-04-27 |
|
MKS Paradiso Łańcut |
- |
AOZ Rzeszów |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
B1-1
|
2024-05-31 |
|
SMS Stal Mielec |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów |
I
Flaga Małgorzata | II nieobsadzony | Sekretarz Świder Piotr |
B1-2
|
2024-05-31 |
|
KS Wisłoka Dębica |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów |
I
Świder Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Flaga Małgorzata |
B1-3
|
2024-05-31 |
|
KS Wisłoka Dębica |
- |
AOZ Rzeszów |
I
Flaga Małgorzata | II nieobsadzony | Sekretarz Świder Piotr |
B1-4
|
2024-05-31 |
|
SMS Stal Mielec |
- |
AOZ Rzeszów |
I
Świder Piotr | II nieobsadzony | Sekretarz Flaga Małgorzata |
B4-8
|
2024-05-31 |
|
LKS Łęk Ostrów |
- |
MKS Paradiso Łańcut I |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
B4-9
|
2024-05-31 |
|
MKS Paradiso Łańcut II |
- |
MKS Paradiso Łańcut I |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |
B4-10
|
2024-05-31 |
|
LKS Łęk Ostrów |
- |
MKS Paradiso Łańcut II |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony |