Podkarpacka 1 Liga Kobiet

Grupa 1

  • MKS Łańcut
  • KS Marba Sędziszów Młp.
  • SST Lubcza Racławówka
  • KU AZS UR Rzeszów
  • KS Feniks Radymno
  • UKS MOSiR Jasło
  • TKF ITS Anilana Rakszawa
1 2020-10-10 MKS Łańcut - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
2 2020-10-10 17:00 KS Marba Sędziszów Młp. - TKF ITS Anilana Rakszawa I Chmiel Michał II Gadzina Mariusz Sekretarz Bandelak Jakub
3 2020-10-10 11:00 SST Lubcza Racławówka - UKS MOSiR Jasło I Lic Małgorzata II Napieralski Tomasz Sekretarz Kowalska Barbara
4 2020-10-10 15:00 KU AZS UR Rzeszów - KS Feniks Radymno I Jabłoński Rafał II Popadeńczuk Janusz Sekretarz Kowalska Ewa
5 2020-10-17 KS Feniks Radymno - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
6 2020-10-17 UKS MOSiR Jasło - KU AZS UR Rzeszów I Barć Jakub II Biros Marek Sekretarz Wojnarowski Maciej
7 2020-10-17 TKF ITS Anilana Rakszawa - SST Lubcza Racławówka I Ostrowski Arkadiusz II Bembenek Bartłomiej Sekretarz Ostrowska Katarzyna
9 2020-10-24 KS Marba Sędziszów Młp. - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
11 2020-10-24 16:00 KU AZS UR Rzeszów - TKF ITS Anilana Rakszawa I Witek Konrad II Sobolski Piotr Sekretarz Kowalska Barbara
13 2020-11-07 UKS MOSiR Jasło - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
16 2020-11-07 KS Marba Sędziszów Młp. - SST Lubcza Racławówka I Górnicki Mateusz II Lechański Rafał Sekretarz Ziobro Łukasz
15 2020-11-08 16:30 MKS Łańcut - KU AZS UR Rzeszów I Ostrowski Arkadiusz II Chmiel Michał Sekretarz Ostrowska Katarzyna
14 2020-11-14 15:00 TKF ITS Anilana Rakszawa - KS Feniks Radymno I Jarema Karol II Drabik Mateusz Sekretarz Maczuga Patrycja
17 2020-11-21 SST Lubcza Racławówka - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
18 2020-11-21 16:00 KU AZS UR Rzeszów - KS Marba Sędziszów Młp. I Ziobro Łukasz II Biros Marek Sekretarz Soja Aleksandra
20 2020-11-21 UKS MOSiR Jasło - TKF ITS Anilana Rakszawa I Worosz Kamil II Jarema Karol Sekretarz Książek Jacek Kwalifikator Janusz Grzegorz
19 2020-11-22 17:00 KS Feniks Radymno - MKS Łańcut I Chmiel Michał II Ludera Mirosław Sekretarz Śpiewak Michał
21 2020-11-28 TKF ITS Anilana Rakszawa - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
22 2020-11-28 UKS MOSiR Jasło - MKS Łańcut I Bieniarz Anetta II Schöntag Piotr Sekretarz Sobolski Piotr
23 2020-11-28 KS Marba Sędziszów Młp. - KS Feniks Radymno I Witek Konrad II Kawa Andrzej Sekretarz Górski Rafał
24 2020-11-28 SST Lubcza Racławówka - KU AZS UR Rzeszów I Pępek Mateusz II Jabłoński Kamil Sekretarz Naspiński Marek
10 2020-12-05 17:00 SST Lubcza Racławówka - MKS Łańcut I Bujak Marcin II Chmiel Michał Sekretarz Flaga Małgorzata
25 2020-12-12 KU AZS UR Rzeszów - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
26 2020-12-12 KS Feniks Radymno - SST Lubcza Racławówka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
27 2020-12-12 UKS MOSiR Jasło - KS Marba Sędziszów Młp. I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
28 2020-12-12 TKF ITS Anilana Rakszawa - MKS Łańcut I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
29 2020-12-19 MKS Łańcut - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
30 2020-12-19 TKF ITS Anilana Rakszawa - KS Marba Sędziszów Młp. I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
31 2020-12-19 UKS MOSiR Jasło - SST Lubcza Racławówka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
32 2020-12-19 KS Feniks Radymno - KU AZS UR Rzeszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
8 2020-12-31 MKS Łańcut - KS Marba Sędziszów Młp. I Bujak Marcin II Lic Damian Sekretarz Kowalska Barbara
12 2020-12-31 KS Feniks Radymno - UKS MOSiR Jasło I Kuszyk Dariusz II Książek Krzysztof Sekretarz Nieradka Bernadetta
33 2021-01-09 KS Feniks Radymno - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
34 2021-01-09 KU AZS UR Rzeszów - UKS MOSiR Jasło I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
35 2021-01-09 SST Lubcza Racławówka - TKF ITS Anilana Rakszawa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
36 2021-01-09 KS Marba Sędziszów Młp. - MKS Łańcut I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
37 2021-01-16 KS Marba Sędziszów Młp. - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
38 2021-01-16 MKS Łańcut - SST Lubcza Racławówka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
39 2021-01-16 TKF ITS Anilana Rakszawa - KU AZS UR Rzeszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
40 2021-01-16 UKS MOSiR Jasło - KS Feniks Radymno I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
41 2021-01-23 UKS MOSiR Jasło - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
42 2021-01-23 KS Feniks Radymno - TKF ITS Anilana Rakszawa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
43 2021-01-23 KU AZS UR Rzeszów - MKS Łańcut I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
44 2021-01-23 SST Lubcza Racławówka - KS Marba Sędziszów Młp. I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
45 2021-02-13 SST Lubcza Racławówka - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
46 2021-02-13 KS Marba Sędziszów Młp. - KU AZS UR Rzeszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
47 2021-02-13 MKS Łańcut - KS Feniks Radymno I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
48 2021-02-13 TKF ITS Anilana Rakszawa - UKS MOSiR Jasło I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
49 2021-02-20 TKF ITS Anilana Rakszawa - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
50 2021-02-20 MKS Łańcut - UKS MOSiR Jasło I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
51 2021-02-20 KS Feniks Radymno - KS Marba Sędziszów Młp. I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
52 2021-02-20 KU AZS UR Rzeszów - SST Lubcza Racławówka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
53 2021-02-27 KU AZS UR Rzeszów - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
54 2021-02-27 SST Lubcza Racławówka - KS Feniks Radymno I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
55 2021-02-27 KS Marba Sędziszów Młp. - UKS MOSiR Jasło I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
56 2021-02-27 MKS Łańcut - TKF ITS Anilana Rakszawa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony