Podkarpacka 1 Liga Mężczyzn

Grupa 1LM

  • SST Lubcza Racławówka
  • Klima Błażowa
  • AKS V LO Rzeszów
  • TKF ITS Anilana Rakszawa
  • ProSport Marmax Czudec
  • LKS Głogovia Głogów Młp.
  • UKS Kępa MOSiR Dębica
  • KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg
  • KU AZS UR Rzeszów
  • UMKS Spartakus Adamówka
5 2019-10-04 19:30 ProSport Marmax Czudec - UMKS Spartakus Adamówka I Cetnar Mateusz II Tokarz Michał Sekretarz Jarema Karol
1 2019-10-05 17:00 SST Lubcza Racławówka - LKS Głogovia Głogów Młp. I Bembenek Bartłomiej II Moździoch Mirosław Sekretarz Jarema Karol
2 2019-10-05 18:00 Klima Błażowa - KU AZS UR Rzeszów I Nobis Marcin II Charzewski Andrzej Sekretarz Pamuła Tomasz
3 2019-10-05 AKS V LO Rzeszów - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I Pałka Mirosław II Lic Damian Sekretarz Szymaszek Patrycja
4 2019-10-05 15:00 TKF ITS Anilana Rakszawa - UKS Kępa MOSiR Dębica I Kapłon Leszek II Schöntag Piotr Sekretarz Piekiełek Jacek
9 2019-10-11 18:00 KU AZS UR Rzeszów - AKS V LO Rzeszów I Ziobro Łukasz II Gadzina Mariusz Sekretarz Piekiełek Jacek
6 2019-10-12 17:00 LKS Głogovia Głogów Młp. - UMKS Spartakus Adamówka I Kuszaj Marcin II Robak Piotr Sekretarz Zych Justyna
7 2019-10-12 18:00 UKS Kępa MOSiR Dębica - ProSport Marmax Czudec I Lic Damian II Janusz Grzegorz Sekretarz Lic Małgorzata
8 2019-10-12 17:00 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - TKF ITS Anilana Rakszawa I Zarzycki Jarosław II Jędrejek-Kicior Anna Sekretarz Murdza Maciej
10 2019-10-12 18:00 Klima Błażowa - SST Lubcza Racławówka I Charzewski Andrzej II Ziobro Łukasz Sekretarz Michalski Marcin
12 2019-10-17 19:00 SST Lubcza Racławówka - AKS V LO Rzeszów I Gadzina Mariusz II Ziobro Łukasz Sekretarz Pamuła Tomasz
14 2019-10-18 19:30 ProSport Marmax Czudec - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I Jędrejek-Kicior Anna II Zarzycki Jarosław Sekretarz Murdza Maciej
13 2019-10-19 18:00 TKF ITS Anilana Rakszawa - KU AZS UR Rzeszów I Charzewski Andrzej II Górnicki Mateusz Sekretarz Mliczek Michał
15 2019-10-19 17:00 UMKS Spartakus Adamówka - UKS Kępa MOSiR Dębica I Popadeńczuk Janusz II Litwiński Marek Sekretarz Naspiński Marek
18 2019-10-25 18:30 KU AZS UR Rzeszów - ProSport Marmax Czudec I Janusz Grzegorz II Pałka Mirosław Sekretarz Piekiełek Jacek
16 2019-10-26 17:00 LKS Głogovia Głogów Młp. - UKS Kępa MOSiR Dębica I Madej Ryszard II Worosz Kamil Sekretarz Marcisz Katarzyna
17 2019-10-26 17:00 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - UMKS Spartakus Adamówka I Dynarek Marzena II Pragłowski Rafał Sekretarz Lechański Rafał
19 2019-10-26 18:00 SST Lubcza Racławówka - TKF ITS Anilana Rakszawa I Pępek Mateusz II Ludera Mirosław Sekretarz Piekiełek Jacek
20 2019-10-26 18:00 Klima Błażowa - AKS V LO Rzeszów I Moździoch Mirosław II Bieniarz Anetta Sekretarz Sobolski Piotr
11 2019-10-29 20:00 Klima Błażowa - LKS Głogovia Głogów Młp. I Schöntag Piotr II Tokarz Michał Sekretarz Piekiełek Jacek
23 2019-11-08 19:30 ProSport Marmax Czudec - SST Lubcza Racławówka I Tokarz Michał II Worosz Kamil Sekretarz Bieniarz Anetta Kwalifikator Pałka Mirosław
21 2019-11-09 16:00 AKS V LO Rzeszów - LKS Głogovia Głogów Młp. I Szarek Joanna II Madej Ryszard Sekretarz Biros Marek
22 2019-11-09 17:00 TKF ITS Anilana Rakszawa - Klima Błażowa I Stachnik Jerzy II Dynarek Marzena Sekretarz Lechański Rafał
24 2019-11-09 17:00 UMKS Spartakus Adamówka - KU AZS UR Rzeszów I Kida Tomasz II Bembenek Bartłomiej Sekretarz Ludera Mirosław
25 2019-11-09 16:00 UKS Kępa MOSiR Dębica - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I Pępek Mateusz II Bryndza Barbara Sekretarz Semeniuk Wiesław Kwalifikator Gadzina Mariusz
27 2019-11-15 18:00 KU AZS UR Rzeszów - UKS Kępa MOSiR Dębica I Worosz Kamil II Kielar Tomasz Sekretarz Kiełbasa Bartłomiej
26 2019-11-16 17:00 LKS Głogovia Głogów Młp. - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I Moździoch Mirosław II Bieniarz Anetta Sekretarz Sobolski Piotr
28 2019-11-16 18:00 SST Lubcza Racławówka - UMKS Spartakus Adamówka I Cetnar Mateusz II Tokarz Michał Sekretarz Nobis Marcin
29 2019-11-16 18:00 Klima Błażowa - ProSport Marmax Czudec I Barć Jakub II Semeniuk Wiesław Sekretarz Wojnarowski Maciej
30 2019-11-16 12:00 AKS V LO Rzeszów - TKF ITS Anilana Rakszawa I Górnicki Mateusz II Bembenek Bartłomiej Sekretarz Piekiełek Jacek
33 2019-11-19 20:00 UMKS Spartakus Adamówka - Klima Błażowa I Schöntag Piotr II Moździoch Mirosław Sekretarz Piekiełek Jacek
32 2019-11-22 19:30 ProSport Marmax Czudec - AKS V LO Rzeszów I Worosz Kamil II Tokarz Michał Sekretarz Piekiełek Jacek Kwalifikator Dworak Robert
31 2019-11-23 18:00 TKF ITS Anilana Rakszawa - LKS Głogovia Głogów Młp. I Bembenek Bartłomiej II Cetnar Mateusz Sekretarz Nieradka Bernadetta
34 2019-11-23 SST Lubcza Racławówka - UKS Kępa MOSiR Dębica I Gadzina Mariusz II Madej Ryszard Sekretarz Michalska Magdalena
35 2019-11-23 17:00 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - KU AZS UR Rzeszów I Robak Piotr II Pragłowski Rafał Sekretarz Lechański Rafał
36 2019-11-30 17:00 LKS Głogovia Głogów Młp. - KU AZS UR Rzeszów I Bryndza Barbara II Pępek Mateusz Sekretarz Wojnarowski Maciej Kwalifikator Lic Damian
37 2019-11-30 17:00 SST Lubcza Racławówka - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I Górnicki Mateusz II Bembenek Bartłomiej Sekretarz Nobis Marcin
38 2019-11-30 18:00 Klima Błażowa - UKS Kępa MOSiR Dębica I Madej Ryszard II Szarek Joanna Sekretarz Gałuszka Barbara
39 2019-11-30 16:00 AKS V LO Rzeszów - UMKS Spartakus Adamówka I Semeniuk Wiesław II Barć Jakub Sekretarz Piekiełek Jacek
40 2019-11-30 18:00 TKF ITS Anilana Rakszawa - ProSport Marmax Czudec I Kuszaj Marcin II Robak Piotr Sekretarz Głowala Sebastian
41 2019-12-07 19:30 ProSport Marmax Czudec - LKS Głogovia Głogów Młp. I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
42 2019-12-07 17:00 UMKS Spartakus Adamówka - TKF ITS Anilana Rakszawa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
43 2019-12-07 15:30 UKS Kępa MOSiR Dębica - AKS V LO Rzeszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
44 2019-12-07 17:00 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - Klima Błażowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
45 2019-12-07 18:00 KU AZS UR Rzeszów - SST Lubcza Racławówka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
46 2019-12-14 17:00 LKS Głogovia Głogów Młp. - SST Lubcza Racławówka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
47 2019-12-14 18:00 KU AZS UR Rzeszów - Klima Błażowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
48 2019-12-14 17:00 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - AKS V LO Rzeszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
49 2019-12-14 15:30 UKS Kępa MOSiR Dębica - TKF ITS Anilana Rakszawa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
50 2019-12-14 17:00 UMKS Spartakus Adamówka - ProSport Marmax Czudec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
51 2019-12-21 17:00 UMKS Spartakus Adamówka - LKS Głogovia Głogów Młp. I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
52 2019-12-21 19:30 ProSport Marmax Czudec - UKS Kępa MOSiR Dębica I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
53 2019-12-21 18:00 TKF ITS Anilana Rakszawa - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
54 2019-12-21 16:00 AKS V LO Rzeszów - KU AZS UR Rzeszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
55 2019-12-21 18:00 SST Lubcza Racławówka - Klima Błażowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
58 2020-01-10 18:00 KU AZS UR Rzeszów - TKF ITS Anilana Rakszawa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
56 2020-01-11 17:00 LKS Głogovia Głogów Młp. - Klima Błażowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
57 2020-01-11 17:00 AKS V LO Rzeszów - SST Lubcza Racławówka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
59 2020-01-11 17:00 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - ProSport Marmax Czudec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
60 2020-01-11 15:30 UKS Kępa MOSiR Dębica - UMKS Spartakus Adamówka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
61 2020-01-25 15:30 UKS Kępa MOSiR Dębica - LKS Głogovia Głogów Młp. I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
62 2020-01-25 17:00 UMKS Spartakus Adamówka - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
63 2020-01-25 19:30 ProSport Marmax Czudec - KU AZS UR Rzeszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
64 2020-01-25 18:00 TKF ITS Anilana Rakszawa - SST Lubcza Racławówka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
65 2020-01-25 16:00 AKS V LO Rzeszów - Klima Błażowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
66 2020-02-01 17:00 LKS Głogovia Głogów Młp. - AKS V LO Rzeszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
67 2020-02-01 18:00 Klima Błażowa - TKF ITS Anilana Rakszawa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
68 2020-02-01 17:00 SST Lubcza Racławówka - ProSport Marmax Czudec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
69 2020-02-01 18:00 KU AZS UR Rzeszów - UMKS Spartakus Adamówka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
70 2020-02-01 17:00 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - UKS Kępa MOSiR Dębica I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
71 2020-02-08 17:00 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - LKS Głogovia Głogów Młp. I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
72 2020-02-08 15:30 UKS Kępa MOSiR Dębica - KU AZS UR Rzeszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
73 2020-02-08 17:00 UMKS Spartakus Adamówka - SST Lubcza Racławówka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
74 2020-02-08 19:30 ProSport Marmax Czudec - Klima Błażowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
75 2020-02-08 18:00 TKF ITS Anilana Rakszawa - AKS V LO Rzeszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
76 2020-02-15 17:00 LKS Głogovia Głogów Młp. - TKF ITS Anilana Rakszawa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
77 2020-02-15 16:00 AKS V LO Rzeszów - ProSport Marmax Czudec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
78 2020-02-15 18:00 Klima Błażowa - UMKS Spartakus Adamówka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
79 2020-02-15 16:00 UKS Kępa MOSiR Dębica - SST Lubcza Racławówka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
80 2020-02-15 18:00 KU AZS UR Rzeszów - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
81 2020-02-22 18:00 KU AZS UR Rzeszów - LKS Głogovia Głogów Młp. I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
82 2020-02-22 17:00 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - SST Lubcza Racławówka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
83 2020-02-22 15:30 UKS Kępa MOSiR Dębica - Klima Błażowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
84 2020-02-22 17:00 UMKS Spartakus Adamówka - AKS V LO Rzeszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
85 2020-02-22 19:30 ProSport Marmax Czudec - TKF ITS Anilana Rakszawa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
86 2020-02-29 17:00 LKS Głogovia Głogów Młp. - ProSport Marmax Czudec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
87 2020-02-29 18:00 TKF ITS Anilana Rakszawa - UMKS Spartakus Adamówka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
88 2020-02-29 16:00 AKS V LO Rzeszów - UKS Kępa MOSiR Dębica I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
89 2020-02-29 18:00 Klima Błażowa - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
90 2020-02-29 17:00 SST Lubcza Racławówka - KU AZS UR Rzeszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony