Podkarpacka 1 Liga Mężczyzn

Grupa 1

  • ProSport Marmax Czudec
  • AKS V LO Rzeszów
  • TKF ITS Anilana Rakszawa
  • UKS Kępa MOSiR Dębica
  • SST Lubcza Racławówka
  • Klima Błażowa
  • LKS Głogovia Głogów Młp.
  • KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg
  • AZS UP TSV Sanok
  • SPS Pruchnik
  • MKS Wisłok Strzyżów
1 2020-10-03 ProSport Marmax Czudec - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
3 2020-10-03 TKF ITS Anilana Rakszawa - SPS Pruchnik I Lic Damian II Kazała Michał Sekretarz Piekiełek Jacek
4 2020-10-03 UKS Kępa MOSiR Dębica - AZS UP TSV Sanok I Janusz Grzegorz II Pałka Mirosław Sekretarz Madej Ryszard
5 2020-10-03 13:00 SST Lubcza Racławówka - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I Gadzina Mariusz II Ziobro Łukasz Sekretarz Pamuła Tomasz
11 2020-10-09 19:00 MKS Wisłok Strzyżów - TKF ITS Anilana Rakszawa I Pałka Mirosław II Janusz Grzegorz Sekretarz Mliczek Michał
7 2020-10-10 LKS Głogovia Głogów Młp. - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
9 2020-10-10 17:00 AZS UP TSV Sanok - SST Lubcza Racławówka I Cetnar Mateusz II Bieniarz Anetta Sekretarz Ostrowski Arkadiusz
10 2020-10-10 17:00 SPS Pruchnik - UKS Kępa MOSiR Dębica I Bembenek Bartłomiej II Kawa Andrzej Sekretarz Piekiełek Jacek
2 2020-10-12 18:30 AKS V LO Rzeszów - MKS Wisłok Strzyżów I Jędrejek-Kicior Anna II Kaliński Janusz Sekretarz Zarzycki Jarosław
12 2020-10-14 19:30 ProSport Marmax Czudec - AKS V LO Rzeszów I Pępek Mateusz II Barć Jakub Sekretarz Kocur Krzysztof
6 2020-10-15 20:00 Klima Błażowa - LKS Głogovia Głogów Młp. I Barć Jakub II Semeniuk Wiesław Sekretarz Kocur Krzysztof
13 2020-10-17 AKS V LO Rzeszów - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
14 2020-10-17 TKF ITS Anilana Rakszawa - ProSport Marmax Czudec I Tokarz Michał II Dynarek Marzena Sekretarz Napieralski Tomasz Kwalifikator Lic Damian
15 2020-10-17 UKS Kępa MOSiR Dębica - MKS Wisłok Strzyżów I Kuszaj Marcin II Robak Piotr Sekretarz Lechański Rafał
16 2020-10-17 SST Lubcza Racławówka - SPS Pruchnik I Schöntag Piotr II Moździoch Mirosław Sekretarz Piekiełek Jacek
17 2020-10-17 Klima Błażowa - AZS UP TSV Sanok I Janusz Grzegorz II Gadzina Mariusz Sekretarz Pępek Mateusz
18 2020-10-17 LKS Głogovia Głogów Młp. - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I Górnicki Mateusz II Mliczek Michał Sekretarz Chmiel Michał
23 2020-10-23 19:30 ProSport Marmax Czudec - UKS Kępa MOSiR Dębica I Gadzina Mariusz II Ziobro Łukasz Sekretarz Maczuga Patrycja
19 2020-10-24 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
20 2020-10-24 17:00 AZS UP TSV Sanok - LKS Głogovia Głogów Młp. I Schöntag Piotr II Pałka Mirosław Sekretarz Ćwikliński Jeremi
22 2020-10-24 17:00 MKS Wisłok Strzyżów - SST Lubcza Racławówka I Dynarek Marzena II Zarzycki Jarosław Sekretarz Róg Zuzanna
8 2020-10-25 11:00 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - Klima Błażowa I Worosz Kamil II Schöntag Piotr Sekretarz Jarema Karol
24 2020-11-05 19:00 AKS V LO Rzeszów - TKF ITS Anilana Rakszawa I Górnicki Mateusz II Pępek Mateusz Sekretarz Piekiełek Jacek
25 2020-11-07 TKF ITS Anilana Rakszawa - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
26 2020-11-07 UKS Kępa MOSiR Dębica - AKS V LO Rzeszów I Napieralski Tomasz II Babiarz Grzegorz Sekretarz Róg Zuzanna
27 2020-11-07 18:00 SST Lubcza Racławówka - ProSport Marmax Czudec I Robak Piotr II Kuszaj Marcin Sekretarz Witek Konrad Kwalifikator Pałka Mirosław
28 2020-11-07 Klima Błażowa - MKS Wisłok Strzyżów I Bryndza Barbara II Kawa Andrzej Sekretarz Wojnarowski Maciej
29 2020-11-07 LKS Głogovia Głogów Młp. - SPS Pruchnik I Popadeńczuk Janusz II Jabłoński Rafał Sekretarz Chmiel Michał
30 2020-11-07 17:00 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - AZS UP TSV Sanok I Dolak-Patkiewicz Marzena II Jędrejek-Kicior Anna Sekretarz Zarzycki Jarosław
34 2020-11-13 19:30 ProSport Marmax Czudec - Klima Błażowa I Semeniuk Wiesław II Barć Jakub Sekretarz Kocur Krzysztof
31 2020-11-14 AZS UP TSV Sanok - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
32 2020-11-14 SPS Pruchnik - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I Jabłoński Rafał II Popadeńczuk Janusz Sekretarz Naspiński Marek
33 2020-11-14 17:00 MKS Wisłok Strzyżów - LKS Głogovia Głogów Młp. I Pępek Mateusz II Schöntag Piotr Sekretarz Górnicki Mateusz
35 2020-11-14 AKS V LO Rzeszów - SST Lubcza Racławówka I Lic Damian II Napieralski Tomasz Sekretarz Piekiełek Jacek
36 2020-11-14 TKF ITS Anilana Rakszawa - UKS Kępa MOSiR Dębica I Worosz Kamil II Tokarz Michał Sekretarz Ostrowska Katarzyna Kwalifikator Lic Damian
37 2020-11-21 UKS Kępa MOSiR Dębica - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
38 2020-11-21 18:00 SST Lubcza Racławówka - TKF ITS Anilana Rakszawa I Cetnar Mateusz II Bieniarz Anetta Sekretarz Ostrowska Katarzyna Kwalifikator Lic Damian
39 2020-11-21 Klima Błażowa - AKS V LO Rzeszów I Bryndza Barbara II Semeniuk Wiesław Sekretarz Kocur Krzysztof
40 2020-11-21 18:00 LKS Głogovia Głogów Młp. - ProSport Marmax Czudec I Babiarz Grzegorz II Mliczek Michał Sekretarz Chmiel Michał
41 2020-11-21 17:00 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - MKS Wisłok Strzyżów I Jędrejek-Kicior Anna II Zarzycki Jarosław Sekretarz Kuszaj Marcin
42 2020-11-21 AZS UP TSV Sanok - SPS Pruchnik I Kawa Andrzej II Bembenek Bartłomiej Sekretarz Piekiełek Jacek
43 2020-11-28 SPS Pruchnik - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
44 2020-11-28 MKS Wisłok Strzyżów - AZS UP TSV Sanok I Napieralski Tomasz II Babiarz Grzegorz Sekretarz Witek Konrad
45 2020-11-28 ProSport Marmax Czudec - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I Semeniuk Wiesław II Bryndza Barbara Sekretarz Kocur Krzysztof
46 2020-11-28 AKS V LO Rzeszów - LKS Głogovia Głogów Młp. I Mliczek Michał II Górnicki Mateusz Sekretarz Piekiełek Jacek
47 2020-11-28 TKF ITS Anilana Rakszawa - Klima Błażowa I Bembenek Bartłomiej II Worosz Kamil Sekretarz Ćwikliński Jeremi
48 2020-11-28 UKS Kępa MOSiR Dębica - SST Lubcza Racławówka I Janusz Grzegorz II Madej Ryszard Sekretarz Książek Jacek
49 2020-12-05 SST Lubcza Racławówka - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
50 2020-12-05 Klima Błażowa - UKS Kępa MOSiR Dębica I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
51 2020-12-05 LKS Głogovia Głogów Młp. - TKF ITS Anilana Rakszawa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
52 2020-12-05 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - AKS V LO Rzeszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
53 2020-12-05 AZS UP TSV Sanok - ProSport Marmax Czudec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
54 2020-12-05 SPS Pruchnik - MKS Wisłok Strzyżów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
55 2020-12-12 MKS Wisłok Strzyżów - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
56 2020-12-12 ProSport Marmax Czudec - SPS Pruchnik I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
57 2020-12-12 AKS V LO Rzeszów - AZS UP TSV Sanok I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
58 2020-12-12 TKF ITS Anilana Rakszawa - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
59 2020-12-12 UKS Kępa MOSiR Dębica - LKS Głogovia Głogów Młp. I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
60 2020-12-12 SST Lubcza Racławówka - Klima Błażowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
61 2020-12-19 Klima Błażowa - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
62 2020-12-19 LKS Głogovia Głogów Młp. - SST Lubcza Racławówka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
63 2020-12-19 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - UKS Kępa MOSiR Dębica I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
64 2020-12-19 AZS UP TSV Sanok - TKF ITS Anilana Rakszawa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
65 2020-12-19 SPS Pruchnik - AKS V LO Rzeszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
66 2020-12-19 MKS Wisłok Strzyżów - ProSport Marmax Czudec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
21 2020-12-31 SPS Pruchnik - Klima Błażowa I Tokarz Michał II Worosz Kamil Sekretarz Drabik Mateusz
67 2021-01-09 ProSport Marmax Czudec - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
68 2021-01-09 MKS Wisłok Strzyżów - AKS V LO Rzeszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
69 2021-01-09 SPS Pruchnik - TKF ITS Anilana Rakszawa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
70 2021-01-09 AZS UP TSV Sanok - UKS Kępa MOSiR Dębica I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
71 2021-01-09 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - SST Lubcza Racławówka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
72 2021-01-09 LKS Głogovia Głogów Młp. - Klima Błażowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
73 2021-01-16 LKS Głogovia Głogów Młp. - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
74 2021-01-16 Klima Błażowa - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
75 2021-01-16 SST Lubcza Racławówka - AZS UP TSV Sanok I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
76 2021-01-16 UKS Kępa MOSiR Dębica - SPS Pruchnik I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
77 2021-01-16 TKF ITS Anilana Rakszawa - MKS Wisłok Strzyżów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
78 2021-01-16 AKS V LO Rzeszów - ProSport Marmax Czudec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
79 2021-01-23 AKS V LO Rzeszów - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
80 2021-01-23 ProSport Marmax Czudec - TKF ITS Anilana Rakszawa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
81 2021-01-23 MKS Wisłok Strzyżów - UKS Kępa MOSiR Dębica I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
82 2021-01-23 SPS Pruchnik - SST Lubcza Racławówka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
83 2021-01-23 AZS UP TSV Sanok - Klima Błażowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
84 2021-01-23 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - LKS Głogovia Głogów Młp. I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
85 2021-01-30 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
86 2021-01-30 LKS Głogovia Głogów Młp. - AZS UP TSV Sanok I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
87 2021-01-30 Klima Błażowa - SPS Pruchnik I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
88 2021-01-30 SST Lubcza Racławówka - MKS Wisłok Strzyżów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
89 2021-01-30 UKS Kępa MOSiR Dębica - ProSport Marmax Czudec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
90 2021-01-30 TKF ITS Anilana Rakszawa - AKS V LO Rzeszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
91 2021-02-06 TKF ITS Anilana Rakszawa - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
92 2021-02-06 AKS V LO Rzeszów - UKS Kępa MOSiR Dębica I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
93 2021-02-06 ProSport Marmax Czudec - SST Lubcza Racławówka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
94 2021-02-06 MKS Wisłok Strzyżów - Klima Błażowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
95 2021-02-06 SPS Pruchnik - LKS Głogovia Głogów Młp. I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
96 2021-02-06 AZS UP TSV Sanok - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
97 2021-02-13 AZS UP TSV Sanok - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
98 2021-02-13 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - SPS Pruchnik I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
99 2021-02-13 LKS Głogovia Głogów Młp. - MKS Wisłok Strzyżów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
100 2021-02-13 Klima Błażowa - ProSport Marmax Czudec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
101 2021-02-13 SST Lubcza Racławówka - AKS V LO Rzeszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
102 2021-02-13 UKS Kępa MOSiR Dębica - TKF ITS Anilana Rakszawa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
103 2021-02-20 UKS Kępa MOSiR Dębica - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
104 2021-02-20 TKF ITS Anilana Rakszawa - SST Lubcza Racławówka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
105 2021-02-20 AKS V LO Rzeszów - Klima Błażowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
106 2021-02-20 ProSport Marmax Czudec - LKS Głogovia Głogów Młp. I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
107 2021-02-20 MKS Wisłok Strzyżów - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
108 2021-02-20 SPS Pruchnik - AZS UP TSV Sanok I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
109 2021-02-27 SPS Pruchnik - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
110 2021-02-27 AZS UP TSV Sanok - MKS Wisłok Strzyżów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
111 2021-02-27 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - ProSport Marmax Czudec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
112 2021-02-27 LKS Głogovia Głogów Młp. - AKS V LO Rzeszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
113 2021-02-27 Klima Błażowa - TKF ITS Anilana Rakszawa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
114 2021-02-27 SST Lubcza Racławówka - UKS Kępa MOSiR Dębica I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
115 2021-03-06 SST Lubcza Racławówka - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
116 2021-03-06 UKS Kępa MOSiR Dębica - Klima Błażowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
117 2021-03-06 TKF ITS Anilana Rakszawa - LKS Głogovia Głogów Młp. I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
118 2021-03-06 AKS V LO Rzeszów - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
119 2021-03-06 ProSport Marmax Czudec - AZS UP TSV Sanok I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
120 2021-03-06 MKS Wisłok Strzyżów - SPS Pruchnik I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
121 2021-03-13 MKS Wisłok Strzyżów - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
122 2021-03-13 SPS Pruchnik - ProSport Marmax Czudec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
123 2021-03-13 AZS UP TSV Sanok - AKS V LO Rzeszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
124 2021-03-13 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - TKF ITS Anilana Rakszawa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
125 2021-03-13 LKS Głogovia Głogów Młp. - UKS Kępa MOSiR Dębica I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
126 2021-03-13 Klima Błażowa - SST Lubcza Racławówka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
127 2021-03-20 Klima Błażowa - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
128 2021-03-20 SST Lubcza Racławówka - LKS Głogovia Głogów Młp. I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
129 2021-03-20 UKS Kępa MOSiR Dębica - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
130 2021-03-20 TKF ITS Anilana Rakszawa - AZS UP TSV Sanok I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
131 2021-03-20 AKS V LO Rzeszów - SPS Pruchnik I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
132 2021-03-20 ProSport Marmax Czudec - MKS Wisłok Strzyżów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony