Młodziczki

Grupa I

  • KPS Nowa Dęba
  • UKS Zaleszany
  • Stal SMS Mielec
  • Stal SMS Mielec II
  • VEGA MOSiR Stalowa Wola
  • VEGA MOSiR Stalowa Wola II
  • MKS V LO DevelopRes Rzeszów
  • RKS Bolesław Rzeszów
  • KS Wisłoka Dębica
I-5 2019-10-12 10:30 Stal SMS Mielec - Stal SMS Mielec II I Drabik Mateusz II Bembenek Bartłomiej Sekretarz Bujak Marcin
I-6 2019-10-12 10:30 Stal SMS Mielec II - KS Wisłoka Dębica I Bembenek Bartłomiej II Bujak Marcin Sekretarz Drabik Mateusz
I-7 2019-10-12 10:30 Stal SMS Mielec - KS Wisłoka Dębica I Bujak Marcin II Drabik Mateusz Sekretarz Bembenek Bartłomiej
I-8 2019-10-20 10:00 VEGA MOSiR Stalowa Wola - RKS Bolesław Rzeszów I Kazała Michał II Kiełbasa Bartłomiej Sekretarz Głowala Sebastian
I-9 2019-10-20 10:00 VEGA MOSiR Stalowa Wola II - RKS Bolesław Rzeszów I Kiełbasa Bartłomiej II Głowala Sebastian Sekretarz Kazała Michał
I-10 2019-10-20 10:00 VEGA MOSiR Stalowa Wola II - MKS V LO DevelopRes Rzeszów I Głowala Sebastian II Kazała Michał Sekretarz Kiełbasa Bartłomiej
I-11 2019-10-20 10:00 VEGA MOSiR Stalowa Wola - MKS V LO DevelopRes Rzeszów I Kazała Michał II Kiełbasa Bartłomiej Sekretarz Głowala Sebastian
I-12 2019-10-20 10:00 UKS Zaleszany - KPS Nowa Dęba I Ludera Mirosław II Robak Piotr Sekretarz Chmiel Michał
I-13 2019-10-20 10:00 KPS Nowa Dęba - KS Wisłoka Dębica I Robak Piotr II Chmiel Michał Sekretarz Ludera Mirosław
I-14 2019-10-20 10:00 UKS Zaleszany - KS Wisłoka Dębica I Chmiel Michał II Ludera Mirosław Sekretarz Robak Piotr
I-15 2019-10-27 10:00 Stal SMS Mielec II - VEGA MOSiR Stalowa Wola I Dynarek Marzena II Lechański Rafał Sekretarz Pragłowski Rafał
I-16 2019-10-27 10:00 Stal SMS Mielec - VEGA MOSiR Stalowa Wola I Lechański Rafał II Pragłowski Rafał Sekretarz Dynarek Marzena
I-17 2019-10-27 10:00 Stal SMS Mielec - VEGA MOSiR Stalowa Wola II I Pragłowski Rafał II Dynarek Marzena Sekretarz Lechański Rafał
I-18 2019-10-27 10:00 Stal SMS Mielec II - VEGA MOSiR Stalowa Wola II I Dynarek Marzena II Lechański Rafał Sekretarz Pragłowski Rafał
I-19 2019-10-27 10:00 MKS V LO DevelopRes Rzeszów - RKS Bolesław Rzeszów I Soboń Szymon II Moździoch Mirosław Sekretarz Pazdan Lidia
I-20 2019-10-27 10:00 RKS Bolesław Rzeszów - KS Wisłoka Dębica I Moździoch Mirosław II Pazdan Lidia Sekretarz Soboń Szymon
I-21 2019-10-27 10:00 MKS V LO DevelopRes Rzeszów - KS Wisłoka Dębica I Pazdan Lidia II Soboń Szymon Sekretarz Moździoch Mirosław
I-22 2019-11-10 10:00 KS Wisłoka Dębica - VEGA MOSiR Stalowa Wola I Kiełbasa Bartłomiej II Bieniarz Anetta Sekretarz Ludera Mirosław
I-23 2019-11-10 10:00 VEGA MOSiR Stalowa Wola - VEGA MOSiR Stalowa Wola II I Bieniarz Anetta II Ludera Mirosław Sekretarz Kiełbasa Bartłomiej
I-24 2019-11-10 10:00 KS Wisłoka Dębica - VEGA MOSiR Stalowa Wola II I Ludera Mirosław II Kiełbasa Bartłomiej Sekretarz Bieniarz Anetta
I-25 2019-11-10 10:00 Stal SMS Mielec - KPS Nowa Dęba I Cetnar Mateusz II Bujak Marcin Sekretarz Soboń Szymon
I-26 2019-11-10 10:00 Stal SMS Mielec II - KPS Nowa Dęba I Bujak Marcin II Soboń Szymon Sekretarz Cetnar Mateusz
I-27 2019-11-10 10:00 Stal SMS Mielec II - UKS Zaleszany I Soboń Szymon II Cetnar Mateusz Sekretarz Bujak Marcin
I-28 2019-11-10 10:00 Stal SMS Mielec - UKS Zaleszany I Cetnar Mateusz II Bujak Marcin Sekretarz Soboń Szymon
I-29 2019-11-17 10:00 RKS Bolesław Rzeszów - Stal SMS Mielec I Chmiel Michał II Stachnik Jerzy Sekretarz Kowalska Barbara
I-30 2019-11-17 10:00 MKS V LO DevelopRes Rzeszów - Stal SMS Mielec I Stachnik Jerzy II Kowalska Barbara Sekretarz Chmiel Michał
I-31 2019-11-17 10:00 MKS V LO DevelopRes Rzeszów - Stal SMS Mielec II I Kowalska Barbara II Chmiel Michał Sekretarz Stachnik Jerzy
I-32 2019-11-17 10:00 RKS Bolesław Rzeszów - Stal SMS Mielec II I Chmiel Michał II Stachnik Jerzy Sekretarz Kowalska Barbara
I-33 2019-11-17 10:00 VEGA MOSiR Stalowa Wola II - UKS Zaleszany I Tokarz Michał II Piekiełek Jacek Sekretarz Schöntag Piotr
I-34 2019-11-17 10:00 VEGA MOSiR Stalowa Wola - UKS Zaleszany I Piekiełek Jacek II Schöntag Piotr Sekretarz Tokarz Michał
I-35 2019-11-17 10:00 VEGA MOSiR Stalowa Wola - KPS Nowa Dęba I Schöntag Piotr II Tokarz Michał Sekretarz Piekiełek Jacek
I-36 2019-11-17 10:00 VEGA MOSiR Stalowa Wola II - KPS Nowa Dęba I Tokarz Michał II Piekiełek Jacek Sekretarz Schöntag Piotr
I-37 2019-11-20 16:00 MKS V LO DevelopRes Rzeszów - KPS Nowa Dęba I Sobolski Piotr II Górnicki Mateusz Sekretarz Pazdan Lidia
I-38 2019-11-20 16:00 RKS Bolesław Rzeszów - KPS Nowa Dęba I Górnicki Mateusz II Pazdan Lidia Sekretarz Sobolski Piotr
I-39 2019-11-20 16:00 RKS Bolesław Rzeszów - UKS Zaleszany I Pazdan Lidia II Sobolski Piotr Sekretarz Górnicki Mateusz
I-40 2019-11-20 16:00 MKS V LO DevelopRes Rzeszów - UKS Zaleszany I Sobolski Piotr II Górnicki Mateusz Sekretarz Pazdan Lidia
I-1 2019-11-24 10:00 KPS Nowa Dęba - RKS Bolesław Rzeszów I Kaliński Janusz II Drabik Mateusz Sekretarz Chmiel Michał
I-2 2019-11-24 10:00 UKS Zaleszany - RKS Bolesław Rzeszów I Drabik Mateusz II Chmiel Michał Sekretarz Kaliński Janusz
I-3 2019-11-24 10:00 UKS Zaleszany - MKS V LO DevelopRes Rzeszów I Chmiel Michał II Kaliński Janusz Sekretarz Drabik Mateusz
I-4 2019-11-24 10:00 KPS Nowa Dęba - MKS V LO DevelopRes Rzeszów I Kaliński Janusz II Drabik Mateusz Sekretarz Chmiel Michał
I-41 2019-11-24 10:00 KS Wisłoka Dębica - Stal SMS Mielec I Szydło Katarzyna II Libucha Jacek Sekretarz Paszek Kacper
I-42 2019-11-24 10:00 Stal SMS Mielec - Stal SMS Mielec II I Libucha Jacek II Paszek Kacper Sekretarz Szydło Katarzyna
I-43 2019-11-24 10:00 KS Wisłoka Dębica - Stal SMS Mielec II I Paszek Kacper II Szydło Katarzyna Sekretarz Libucha Jacek
I-44 2019-12-01 10:00 RKS Bolesław Rzeszów - VEGA MOSiR Stalowa Wola I Ćwikliński Jeremi II Kapłon Leszek Sekretarz Bujak Marcin
I-45 2019-12-01 10:00 MKS V LO DevelopRes Rzeszów - VEGA MOSiR Stalowa Wola I Kapłon Leszek II Bujak Marcin Sekretarz Ćwikliński Jeremi
I-46 2019-12-01 10:00 MKS V LO DevelopRes Rzeszów - VEGA MOSiR Stalowa Wola II I Bujak Marcin II Ćwikliński Jeremi Sekretarz Kapłon Leszek
I-47 2019-12-01 10:00 RKS Bolesław Rzeszów - VEGA MOSiR Stalowa Wola II I Ćwikliński Jeremi II Kapłon Leszek Sekretarz Bujak Marcin
I-48 2019-12-01 10:00 KPS Nowa Dęba - UKS Zaleszany I Robak Piotr II Kuszaj Marcin Sekretarz Murdza Maciej
I-49 2019-12-01 10:00 UKS Zaleszany - KS Wisłoka Dębica I Kuszaj Marcin II Murdza Maciej Sekretarz Robak Piotr
I-50 2019-12-01 10:00 KPS Nowa Dęba - KS Wisłoka Dębica I Murdza Maciej II Robak Piotr Sekretarz Kuszaj Marcin
I-51 2019-12-08 10:00 VEGA MOSiR Stalowa Wola - Stal SMS Mielec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I-52 2019-12-08 10:00 VEGA MOSiR Stalowa Wola II - Stal SMS Mielec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I-53 2019-12-08 10:00 VEGA MOSiR Stalowa Wola II - Stal SMS Mielec II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I-54 2019-12-08 10:00 VEGA MOSiR Stalowa Wola - Stal SMS Mielec II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I-55 2019-12-08 10:00 KS Wisłoka Dębica - MKS V LO DevelopRes Rzeszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I-56 2019-12-08 10:00 MKS V LO DevelopRes Rzeszów - RKS Bolesław Rzeszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I-57 2019-12-08 10:00 KS Wisłoka Dębica - RKS Bolesław Rzeszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I-58 2019-12-15 10:00 VEGA MOSiR Stalowa Wola II - VEGA MOSiR Stalowa Wola I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I-59 2019-12-15 10:00 VEGA MOSiR Stalowa Wola - KS Wisłoka Dębica I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I-60 2019-12-15 10:00 VEGA MOSiR Stalowa Wola II - KS Wisłoka Dębica I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I-61 2019-12-15 10:00 UKS Zaleszany - Stal SMS Mielec II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I-62 2019-12-15 10:00 KPS Nowa Dęba - Stal SMS Mielec II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I-63 2019-12-15 10:00 KPS Nowa Dęba - Stal SMS Mielec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I-64 2019-12-15 10:00 UKS Zaleszany - Stal SMS Mielec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I-65 2020-01-12 10:00 Stal SMS Mielec II - RKS Bolesław Rzeszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I-66 2020-01-12 10:00 Stal SMS Mielec - RKS Bolesław Rzeszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I-67 2020-01-12 10:00 Stal SMS Mielec - MKS V LO DevelopRes Rzeszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I-68 2020-01-12 10:00 Stal SMS Mielec II - MKS V LO DevelopRes Rzeszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I-69 2020-01-12 10:00 KPS Nowa Dęba - VEGA MOSiR Stalowa Wola I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I-70 2020-01-12 10:00 UKS Zaleszany - VEGA MOSiR Stalowa Wola I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I-71 2020-01-12 10:00 UKS Zaleszany - VEGA MOSiR Stalowa Wola II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I-72 2020-01-12 10:00 KPS Nowa Dęba - VEGA MOSiR Stalowa Wola II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony

Grupa II

  • Karpaty MOSiR Krosno
  • Karpaty MOSiR Krosno II
  • UKS SAN Lesko
  • UKS Dębowiec
  • UKS MOSiR Jasło
  • UKS MOSiR Jasło II
  • 15 Przemyśl II
  • 15 Przemyśl
  • MKS SAN-Pajda Jarosław/Wiązownica
II-1 2019-10-13 Karpaty MOSiR Krosno - 15 Przemyśl I Mliczek Michał II Libucha Jacek Sekretarz Charzewski Andrzej
II-2 2019-10-13 Karpaty MOSiR Krosno II - 15 Przemyśl I Libucha Jacek II Charzewski Andrzej Sekretarz Mliczek Michał
II-3 2019-10-13 Karpaty MOSiR Krosno II - 15 Przemyśl II I Charzewski Andrzej II Mliczek Michał Sekretarz Libucha Jacek
II-4 2019-10-13 Karpaty MOSiR Krosno - 15 Przemyśl II I Mliczek Michał II Libucha Jacek Sekretarz Charzewski Andrzej
II-5 2019-10-13 UKS SAN Lesko - UKS Dębowiec I Kocur Krzysztof II Dziadosz Krzysztof Sekretarz Semeniuk Wiesław
II-6 2019-10-13 UKS Dębowiec - MKS SAN-Pajda Jarosław/Wiązownica I Dziadosz Krzysztof II Semeniuk Wiesław Sekretarz Kocur Krzysztof
II-7 2019-10-13 UKS SAN Lesko - MKS SAN-Pajda Jarosław/Wiązownica I Semeniuk Wiesław II Kocur Krzysztof Sekretarz Dziadosz Krzysztof
II-8 2019-10-20 10:00 UKS MOSiR Jasło - 15 Przemyśl I Schöntag Piotr II Sobolski Piotr Sekretarz Piekiełek Jacek
II-9 2019-10-20 10:00 UKS MOSiR Jasło II - 15 Przemyśl I Sobolski Piotr II Piekiełek Jacek Sekretarz Schöntag Piotr
II-10 2019-10-20 10:00 UKS MOSiR Jasło II - 15 Przemyśl II I Piekiełek Jacek II Schöntag Piotr Sekretarz Sobolski Piotr
II-11 2019-10-20 10:00 UKS MOSiR Jasło - 15 Przemyśl II I Schöntag Piotr II Sobolski Piotr Sekretarz Piekiełek Jacek
II-12 2019-10-20 Karpaty MOSiR Krosno II - Karpaty MOSiR Krosno I Drabik Mateusz II Ostrowski Arkadiusz Sekretarz Worosz Kamil
II-13 2019-10-20 Karpaty MOSiR Krosno - MKS SAN-Pajda Jarosław/Wiązownica I Ostrowski Arkadiusz II Worosz Kamil Sekretarz Drabik Mateusz
II-14 2019-10-20 Karpaty MOSiR Krosno II - MKS SAN-Pajda Jarosław/Wiązownica I Worosz Kamil II Drabik Mateusz Sekretarz Ostrowski Arkadiusz
II-15 2019-10-27 10:00 UKS Dębowiec - UKS MOSiR Jasło I Charzewski Andrzej II Pamuła Tomasz Sekretarz Gadzina Mariusz
II-16 2019-10-27 10:00 UKS SAN Lesko - UKS MOSiR Jasło I Pamuła Tomasz II Gadzina Mariusz Sekretarz Charzewski Andrzej
II-17 2019-10-27 10:00 UKS SAN Lesko - UKS MOSiR Jasło II I Gadzina Mariusz II Charzewski Andrzej Sekretarz Pamuła Tomasz
II-18 2019-10-27 10:00 UKS Dębowiec - UKS MOSiR Jasło II I Charzewski Andrzej II Pamuła Tomasz Sekretarz Gadzina Mariusz
II-19 2019-10-27 10:00 15 Przemyśl II - 15 Przemyśl I Jabłoński Rafał II Koniuch Katarzyna Sekretarz Naspiński Marek
II-20 2019-10-27 10:00 15 Przemyśl - MKS SAN-Pajda Jarosław/Wiązownica I Koniuch Katarzyna II Naspiński Marek Sekretarz Jabłoński Rafał
II-21 2019-10-27 10:00 15 Przemyśl II - MKS SAN-Pajda Jarosław/Wiązownica I Naspiński Marek II Jabłoński Rafał Sekretarz Koniuch Katarzyna
II-22 2019-11-10 10:00 MKS SAN-Pajda Jarosław/Wiązownica - UKS MOSiR Jasło I Nieradka Bernadetta II Kida Tomasz Sekretarz Kuszyk Dariusz
II-23 2019-11-10 UKS MOSiR Jasło - UKS MOSiR Jasło II I Kida Tomasz II Kuszyk Dariusz Sekretarz Nieradka Bernadetta
II-24 2019-11-10 MKS SAN-Pajda Jarosław/Wiązownica - UKS MOSiR Jasło II I Kuszyk Dariusz II Nieradka Bernadetta Sekretarz Kida Tomasz
II-25 2019-11-10 UKS SAN Lesko - Karpaty MOSiR Krosno I Kocur Krzysztof II Semeniuk Wiesław Sekretarz Wojnarowski Maciej
II-26 2019-11-10 UKS Dębowiec - Karpaty MOSiR Krosno I Semeniuk Wiesław II Wojnarowski Maciej Sekretarz Kocur Krzysztof
II-27 2019-11-10 UKS Dębowiec - Karpaty MOSiR Krosno II I Wojnarowski Maciej II Kocur Krzysztof Sekretarz Semeniuk Wiesław
II-28 2019-11-10 UKS SAN Lesko - Karpaty MOSiR Krosno II I Kocur Krzysztof II Semeniuk Wiesław Sekretarz Wojnarowski Maciej
II-29 2019-11-17 10:00 15 Przemyśl - UKS SAN Lesko I Jabłoński Kamil II Jabłoński Rafał Sekretarz Litwiński Marek
II-30 2019-11-17 10:00 15 Przemyśl II - UKS SAN Lesko I Jabłoński Rafał II Litwiński Marek Sekretarz Jabłoński Kamil
II-31 2019-11-17 10:00 15 Przemyśl II - UKS Dębowiec I Litwiński Marek II Jabłoński Kamil Sekretarz Jabłoński Rafał
II-32 2019-11-17 10:00 15 Przemyśl - UKS Dębowiec I Jabłoński Kamil II Jabłoński Rafał Sekretarz Litwiński Marek
II-33 2019-11-17 9:00 UKS MOSiR Jasło II - Karpaty MOSiR Krosno II I Setlik Katarzyna II Marcisz Katarzyna Sekretarz Domaradzki Maciej
II-34 2019-11-17 9:00 UKS MOSiR Jasło - Karpaty MOSiR Krosno II I Marcisz Katarzyna II Domaradzki Maciej Sekretarz Setlik Katarzyna
II-35 2019-11-17 9:00 UKS MOSiR Jasło - Karpaty MOSiR Krosno I Domaradzki Maciej II Setlik Katarzyna Sekretarz Marcisz Katarzyna
II-36 2019-11-17 9:00 UKS MOSiR Jasło II - Karpaty MOSiR Krosno I Setlik Katarzyna II Marcisz Katarzyna Sekretarz Domaradzki Maciej
II-37 2019-11-24 10:00 15 Przemyśl II - Karpaty MOSiR Krosno I Naspiński Marek II Nieradka Bernadetta Sekretarz Kuszyk Dariusz
II-38 2019-11-24 10:00 15 Przemyśl - Karpaty MOSiR Krosno I Nieradka Bernadetta II Kuszyk Dariusz Sekretarz Naspiński Marek
II-39 2019-11-24 10:00 15 Przemyśl - Karpaty MOSiR Krosno II I Kuszyk Dariusz II Naspiński Marek Sekretarz Nieradka Bernadetta
II-40 2019-11-24 10:00 15 Przemyśl II - Karpaty MOSiR Krosno II I Naspiński Marek II Nieradka Bernadetta Sekretarz Kuszyk Dariusz
II-41 2019-11-24 MKS SAN-Pajda Jarosław/Wiązownica - UKS SAN Lesko I Kazała Michał II Kowalska Ewa Sekretarz Kowalska Barbara
II-42 2019-11-24 UKS SAN Lesko - UKS Dębowiec I Kowalska Ewa II Kowalska Barbara Sekretarz Kazała Michał
II-43 2019-11-24 MKS SAN-Pajda Jarosław/Wiązownica - UKS Dębowiec I Kowalska Barbara II Kazała Michał Sekretarz Kowalska Ewa
II-44 2019-12-01 10:00 15 Przemyśl - UKS MOSiR Jasło I Popadeńczuk Janusz II Koniuch Katarzyna Sekretarz Książek Krzysztof
II-45 2019-12-01 10:00 15 Przemyśl II - UKS MOSiR Jasło I Koniuch Katarzyna II Książek Krzysztof Sekretarz Popadeńczuk Janusz
II-46 2019-12-01 10:00 15 Przemyśl II - UKS MOSiR Jasło II I Książek Krzysztof II Popadeńczuk Janusz Sekretarz Koniuch Katarzyna
II-47 2019-12-01 10:00 15 Przemyśl - UKS MOSiR Jasło II I Popadeńczuk Janusz II Koniuch Katarzyna Sekretarz Książek Krzysztof
II-48 2019-12-01 Karpaty MOSiR Krosno - Karpaty MOSiR Krosno II I Gałuszka Barbara II Michalski Marcin Sekretarz Pętlak Piotr
II-49 2019-12-01 Karpaty MOSiR Krosno II - MKS SAN-Pajda Jarosław/Wiązownica I Michalski Marcin II Pętlak Piotr Sekretarz Gałuszka Barbara
II-50 2019-12-01 Karpaty MOSiR Krosno - MKS SAN-Pajda Jarosław/Wiązownica I Pętlak Piotr II Gałuszka Barbara Sekretarz Michalski Marcin
II-51 2019-12-08 10:00 UKS MOSiR Jasło - UKS SAN Lesko I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
II-52 2019-12-08 10:00 UKS MOSiR Jasło II - UKS SAN Lesko I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
II-53 2019-12-08 10:00 UKS MOSiR Jasło II - UKS Dębowiec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
II-54 2019-12-08 10:00 UKS MOSiR Jasło - UKS Dębowiec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
II-55 2019-12-08 MKS SAN-Pajda Jarosław/Wiązownica - 15 Przemyśl II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
II-56 2019-12-08 15 Przemyśl II - 15 Przemyśl I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
II-57 2019-12-08 MKS SAN-Pajda Jarosław/Wiązownica - 15 Przemyśl I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
II-58 2019-12-15 10:00 UKS MOSiR Jasło II - UKS MOSiR Jasło I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
II-59 2019-12-15 10:00 UKS MOSiR Jasło - MKS SAN-Pajda Jarosław/Wiązownica I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
II-60 2019-12-15 10:00 UKS MOSiR Jasło II - MKS SAN-Pajda Jarosław/Wiązownica I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
II-61 2019-12-15 Karpaty MOSiR Krosno II - UKS Dębowiec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
II-62 2019-12-15 Karpaty MOSiR Krosno - UKS Dębowiec I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
II-63 2019-12-15 Karpaty MOSiR Krosno - UKS SAN Lesko I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
II-64 2019-12-15 Karpaty MOSiR Krosno II - UKS SAN Lesko I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
II-65 2020-01-12 10:00 UKS Dębowiec - 15 Przemyśl I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
II-66 2020-01-12 10:00 UKS SAN Lesko - 15 Przemyśl I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
II-67 2020-01-12 10:00 UKS SAN Lesko - 15 Przemyśl II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
II-68 2020-01-12 10:00 UKS Dębowiec - 15 Przemyśl II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
II-69 2020-01-12 Karpaty MOSiR Krosno - UKS MOSiR Jasło I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
II-70 2020-01-12 Karpaty MOSiR Krosno II - UKS MOSiR Jasło I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
II-71 2020-01-12 Karpaty MOSiR Krosno II - UKS MOSiR Jasło II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
II-72 2020-01-12 Karpaty MOSiR Krosno - UKS MOSiR Jasło II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony