Młodziczki

Grupa I

  • KPS Nowa Dęba
  • UKS Zaleszany
  • Stal SMS Mielec
  • Stal SMS Mielec II
  • VEGA MOSiR Stalowa Wola
  • VEGA MOSiR Stalowa Wola II
  • MKS V LO DevelopRes Rzeszów
  • RKS Bolesław Rzeszów
  • KS Wisłoka Dębica
I-5 2019-10-12 10:30 Stal SMS Mielec - Stal SMS Mielec II I Drabik Mateusz II Bembenek Bartłomiej Sekretarz Bujak Marcin
I-6 2019-10-12 10:30 Stal SMS Mielec II - KS Wisłoka Dębica I Bembenek Bartłomiej II Bujak Marcin Sekretarz Drabik Mateusz
I-7 2019-10-12 10:30 Stal SMS Mielec - KS Wisłoka Dębica I Bujak Marcin II Drabik Mateusz Sekretarz Bembenek Bartłomiej
I-8 2019-10-20 10:00 VEGA MOSiR Stalowa Wola - RKS Bolesław Rzeszów I Kazała Michał II Kiełbasa Bartłomiej Sekretarz Głowala Sebastian
I-9 2019-10-20 10:00 VEGA MOSiR Stalowa Wola II - RKS Bolesław Rzeszów I Kiełbasa Bartłomiej II Głowala Sebastian Sekretarz Kazała Michał
I-10 2019-10-20 10:00 VEGA MOSiR Stalowa Wola II - MKS V LO DevelopRes Rzeszów I Głowala Sebastian II Kazała Michał Sekretarz Kiełbasa Bartłomiej
I-11 2019-10-20 10:00 VEGA MOSiR Stalowa Wola - MKS V LO DevelopRes Rzeszów I Kazała Michał II Kiełbasa Bartłomiej Sekretarz Głowala Sebastian
I-12 2019-10-20 10:00 UKS Zaleszany - KPS Nowa Dęba I Ludera Mirosław II Robak Piotr Sekretarz Chmiel Michał
I-13 2019-10-20 10:00 KPS Nowa Dęba - KS Wisłoka Dębica I Robak Piotr II Chmiel Michał Sekretarz Ludera Mirosław
I-14 2019-10-20 10:00 UKS Zaleszany - KS Wisłoka Dębica I Chmiel Michał II Ludera Mirosław Sekretarz Robak Piotr
I-15 2019-10-27 10:00 Stal SMS Mielec II - VEGA MOSiR Stalowa Wola I Dynarek Marzena II Lechański Rafał Sekretarz Pragłowski Rafał
I-16 2019-10-27 10:00 Stal SMS Mielec - VEGA MOSiR Stalowa Wola I Lechański Rafał II Pragłowski Rafał Sekretarz Dynarek Marzena
I-17 2019-10-27 10:00 Stal SMS Mielec - VEGA MOSiR Stalowa Wola II I Pragłowski Rafał II Dynarek Marzena Sekretarz Lechański Rafał
I-18 2019-10-27 10:00 Stal SMS Mielec II - VEGA MOSiR Stalowa Wola II I Dynarek Marzena II Lechański Rafał Sekretarz Pragłowski Rafał
I-19 2019-10-27 10:00 MKS V LO DevelopRes Rzeszów - RKS Bolesław Rzeszów I Soboń Szymon II Moździoch Mirosław Sekretarz Pazdan Lidia
I-20 2019-10-27 10:00 RKS Bolesław Rzeszów - KS Wisłoka Dębica I Moździoch Mirosław II Pazdan Lidia Sekretarz Soboń Szymon
I-21 2019-10-27 10:00 MKS V LO DevelopRes Rzeszów - KS Wisłoka Dębica I Pazdan Lidia II Soboń Szymon Sekretarz Moździoch Mirosław
I-22 2019-11-10 10:00 KS Wisłoka Dębica - VEGA MOSiR Stalowa Wola I Kiełbasa Bartłomiej II Bieniarz Anetta Sekretarz Ludera Mirosław
I-23 2019-11-10 10:00 VEGA MOSiR Stalowa Wola - VEGA MOSiR Stalowa Wola II I Bieniarz Anetta II Ludera Mirosław Sekretarz Kiełbasa Bartłomiej
I-24 2019-11-10 10:00 KS Wisłoka Dębica - VEGA MOSiR Stalowa Wola II I Ludera Mirosław II Kiełbasa Bartłomiej Sekretarz Bieniarz Anetta
I-25 2019-11-10 10:00 Stal SMS Mielec - KPS Nowa Dęba I Cetnar Mateusz II Bujak Marcin Sekretarz Soboń Szymon
I-26 2019-11-10 10:00 Stal SMS Mielec II - KPS Nowa Dęba I Bujak Marcin II Soboń Szymon Sekretarz Cetnar Mateusz
I-27 2019-11-10 10:00 Stal SMS Mielec II - UKS Zaleszany I Soboń Szymon II Cetnar Mateusz Sekretarz Bujak Marcin
I-28 2019-11-10 10:00 Stal SMS Mielec - UKS Zaleszany I Cetnar Mateusz II Bujak Marcin Sekretarz Soboń Szymon
I-29 2019-11-17 10:00 RKS Bolesław Rzeszów - Stal SMS Mielec I Chmiel Michał II Stachnik Jerzy Sekretarz Kowalska Barbara
I-30 2019-11-17 10:00 MKS V LO DevelopRes Rzeszów - Stal SMS Mielec I Stachnik Jerzy II Kowalska Barbara Sekretarz Chmiel Michał
I-31 2019-11-17 10:00 MKS V LO DevelopRes Rzeszów - Stal SMS Mielec II I Kowalska Barbara II Chmiel Michał Sekretarz Stachnik Jerzy
I-32 2019-11-17 10:00 RKS Bolesław Rzeszów - Stal SMS Mielec II I Chmiel Michał II Stachnik Jerzy Sekretarz Kowalska Barbara
I-33 2019-11-17 10:00 VEGA MOSiR Stalowa Wola II - UKS Zaleszany I Tokarz Michał II Piekiełek Jacek Sekretarz Schöntag Piotr
I-34 2019-11-17 10:00 VEGA MOSiR Stalowa Wola - UKS Zaleszany I Piekiełek Jacek II Schöntag Piotr Sekretarz Tokarz Michał
I-35 2019-11-17 10:00 VEGA MOSiR Stalowa Wola - KPS Nowa Dęba I Schöntag Piotr II Tokarz Michał Sekretarz Piekiełek Jacek
I-36 2019-11-17 10:00 VEGA MOSiR Stalowa Wola II - KPS Nowa Dęba I Tokarz Michał II Piekiełek Jacek Sekretarz Schöntag Piotr
I-37 2019-11-20 16:00 MKS V LO DevelopRes Rzeszów - KPS Nowa Dęba I Sobolski Piotr II Górnicki Mateusz Sekretarz Pazdan Lidia
I-38 2019-11-20 16:00 RKS Bolesław Rzeszów - KPS Nowa Dęba I Górnicki Mateusz II Pazdan Lidia Sekretarz Sobolski Piotr
I-39 2019-11-20 16:00 RKS Bolesław Rzeszów - UKS Zaleszany I Pazdan Lidia II Sobolski Piotr Sekretarz Górnicki Mateusz
I-40 2019-11-20 16:00 MKS V LO DevelopRes Rzeszów - UKS Zaleszany I Sobolski Piotr II Górnicki Mateusz Sekretarz Pazdan Lidia
I-1 2019-11-24 10:00 KPS Nowa Dęba - RKS Bolesław Rzeszów I Kaliński Janusz II Drabik Mateusz Sekretarz Chmiel Michał
I-2 2019-11-24 10:00 UKS Zaleszany - RKS Bolesław Rzeszów I Drabik Mateusz II Chmiel Michał Sekretarz Kaliński Janusz
I-3 2019-11-24 10:00 UKS Zaleszany - MKS V LO DevelopRes Rzeszów I Chmiel Michał II Kaliński Janusz Sekretarz Drabik Mateusz
I-4 2019-11-24 10:00 KPS Nowa Dęba - MKS V LO DevelopRes Rzeszów I Kaliński Janusz II Drabik Mateusz Sekretarz Chmiel Michał
I-41 2019-11-24 10:00 KS Wisłoka Dębica - Stal SMS Mielec I Szydło Katarzyna II Libucha Jacek Sekretarz Paszek Kacper
I-42 2019-11-24 10:00 Stal SMS Mielec - Stal SMS Mielec II I Libucha Jacek II Paszek Kacper Sekretarz Szydło Katarzyna
I-43 2019-11-24 10:00 KS Wisłoka Dębica - Stal SMS Mielec II I Paszek Kacper II Szydło Katarzyna Sekretarz Libucha Jacek
I-44 2019-12-01 10:00 RKS Bolesław Rzeszów - VEGA MOSiR Stalowa Wola I Ćwikliński Jeremi II Kapłon Leszek Sekretarz Bujak Marcin
I-45 2019-12-01 10:00 MKS V LO DevelopRes Rzeszów - VEGA MOSiR Stalowa Wola I Kapłon Leszek II Bujak Marcin Sekretarz Ćwikliński Jeremi
I-46 2019-12-01 10:00 MKS V LO DevelopRes Rzeszów - VEGA MOSiR Stalowa Wola II I Bujak Marcin II Ćwikliński Jeremi Sekretarz Kapłon Leszek
I-47 2019-12-01 10:00 RKS Bolesław Rzeszów - VEGA MOSiR Stalowa Wola II I Ćwikliński Jeremi II Kapłon Leszek Sekretarz Bujak Marcin
I-48 2019-12-01 10:00 KPS Nowa Dęba - UKS Zaleszany I Robak Piotr II Kuszaj Marcin Sekretarz Murdza Maciej
I-49 2019-12-01 10:00 UKS Zaleszany - KS Wisłoka Dębica I Kuszaj Marcin II Murdza Maciej Sekretarz Robak Piotr
I-50 2019-12-01 10:00 KPS Nowa Dęba - KS Wisłoka Dębica I Murdza Maciej II Robak Piotr Sekretarz Kuszaj Marcin
I-51 2019-12-08 10:00 VEGA MOSiR Stalowa Wola - Stal SMS Mielec I Kuszaj Marcin II Zych Justyna Sekretarz Robak Piotr
I-52 2019-12-08 10:00 VEGA MOSiR Stalowa Wola II - Stal SMS Mielec I Zych Justyna II Robak Piotr Sekretarz Kuszaj Marcin
I-53 2019-12-08 10:00 VEGA MOSiR Stalowa Wola II - Stal SMS Mielec II I Robak Piotr II Kuszaj Marcin Sekretarz Zych Justyna
I-54 2019-12-08 10:00 VEGA MOSiR Stalowa Wola - Stal SMS Mielec II I Kuszaj Marcin II Zych Justyna Sekretarz Robak Piotr
I-55 2019-12-08 10:00 KS Wisłoka Dębica - MKS V LO DevelopRes Rzeszów I Murdza Maciej II Lechański Rafał Sekretarz Gąbka-Pachlińska Justyna
I-56 2019-12-08 10:00 MKS V LO DevelopRes Rzeszów - RKS Bolesław Rzeszów I Lechański Rafał II Gąbka-Pachlińska Justyna Sekretarz Murdza Maciej
I-57 2019-12-08 10:00 KS Wisłoka Dębica - RKS Bolesław Rzeszów I Gąbka-Pachlińska Justyna II Murdza Maciej Sekretarz Lechański Rafał
I-58 2019-12-15 10:00 VEGA MOSiR Stalowa Wola II - VEGA MOSiR Stalowa Wola I Dobel Marcin II Chmiel Michał Sekretarz Witek Konrad
I-59 2019-12-15 10:00 VEGA MOSiR Stalowa Wola - KS Wisłoka Dębica I Chmiel Michał II Witek Konrad Sekretarz Dobel Marcin
I-60 2019-12-15 10:00 VEGA MOSiR Stalowa Wola II - KS Wisłoka Dębica I Witek Konrad II Dobel Marcin Sekretarz Chmiel Michał
I-61 2019-12-15 10:00 UKS Zaleszany - Stal SMS Mielec II I Robak Piotr II Zych Justyna Sekretarz Kuszaj Marcin
I-62 2019-12-15 10:00 KPS Nowa Dęba - Stal SMS Mielec II I Zych Justyna II Kuszaj Marcin Sekretarz Robak Piotr
I-63 2019-12-15 10:00 KPS Nowa Dęba - Stal SMS Mielec I Kuszaj Marcin II Robak Piotr Sekretarz Zych Justyna
I-64 2019-12-15 10:00 UKS Zaleszany - Stal SMS Mielec I Robak Piotr II Zych Justyna Sekretarz Kuszaj Marcin
I-65 2020-01-12 10:00 Stal SMS Mielec II - RKS Bolesław Rzeszów I Jędrejek-Kicior Anna II Lechański Rafał Sekretarz Dynarek Marzena
I-66 2020-01-12 10:00 Stal SMS Mielec - RKS Bolesław Rzeszów I Lechański Rafał II Dynarek Marzena Sekretarz Jędrejek-Kicior Anna
I-67 2020-01-12 10:00 Stal SMS Mielec - MKS V LO DevelopRes Rzeszów I Dynarek Marzena II Jędrejek-Kicior Anna Sekretarz Lechański Rafał
I-68 2020-01-12 10:00 Stal SMS Mielec II - MKS V LO DevelopRes Rzeszów I Jędrejek-Kicior Anna II Lechański Rafał Sekretarz Dynarek Marzena
I-69 2020-01-12 10:00 KPS Nowa Dęba - VEGA MOSiR Stalowa Wola I Kielar Tomasz II Bembenek Bartłomiej Sekretarz Drabik Mateusz
I-70 2020-01-12 10:00 UKS Zaleszany - VEGA MOSiR Stalowa Wola I Bembenek Bartłomiej II Drabik Mateusz Sekretarz Kielar Tomasz
I-71 2020-01-12 10:00 UKS Zaleszany - VEGA MOSiR Stalowa Wola II I Drabik Mateusz II Kielar Tomasz Sekretarz Bembenek Bartłomiej
I-72 2020-01-12 10:00 KPS Nowa Dęba - VEGA MOSiR Stalowa Wola II I Kielar Tomasz II Bembenek Bartłomiej Sekretarz Drabik Mateusz

Grupa II

  • Karpaty MOSiR Krosno
  • Karpaty MOSiR Krosno II
  • UKS SAN Lesko
  • UKS Dębowiec
  • UKS MOSiR Jasło
  • UKS MOSiR Jasło II
  • 15 Przemyśl II
  • 15 Przemyśl
  • MKS SAN-Pajda Jarosław/Wiązownica
II-1 2019-10-13 Karpaty MOSiR Krosno - 15 Przemyśl I Mliczek Michał II Libucha Jacek Sekretarz Charzewski Andrzej
II-2 2019-10-13 Karpaty MOSiR Krosno II - 15 Przemyśl I Libucha Jacek II Charzewski Andrzej Sekretarz Mliczek Michał
II-3 2019-10-13 Karpaty MOSiR Krosno II - 15 Przemyśl II I Charzewski Andrzej II Mliczek Michał Sekretarz Libucha Jacek
II-4 2019-10-13 Karpaty MOSiR Krosno - 15 Przemyśl II I Mliczek Michał II Libucha Jacek Sekretarz Charzewski Andrzej
II-5 2019-10-13 UKS SAN Lesko - UKS Dębowiec I Kocur Krzysztof II Dziadosz Krzysztof Sekretarz Semeniuk Wiesław
II-6 2019-10-13 UKS Dębowiec - MKS SAN-Pajda Jarosław/Wiązownica I Dziadosz Krzysztof II Semeniuk Wiesław Sekretarz Kocur Krzysztof
II-7 2019-10-13 UKS SAN Lesko - MKS SAN-Pajda Jarosław/Wiązownica I Semeniuk Wiesław II Kocur Krzysztof Sekretarz Dziadosz Krzysztof
II-8 2019-10-20 10:00 UKS MOSiR Jasło - 15 Przemyśl I Schöntag Piotr II Sobolski Piotr Sekretarz Piekiełek Jacek
II-9 2019-10-20 10:00 UKS MOSiR Jasło II - 15 Przemyśl I Sobolski Piotr II Piekiełek Jacek Sekretarz Schöntag Piotr
II-10 2019-10-20 10:00 UKS MOSiR Jasło II - 15 Przemyśl II I Piekiełek Jacek II Schöntag Piotr Sekretarz Sobolski Piotr
II-11 2019-10-20 10:00 UKS MOSiR Jasło - 15 Przemyśl II I Schöntag Piotr II Sobolski Piotr Sekretarz Piekiełek Jacek
II-12 2019-10-20 Karpaty MOSiR Krosno II - Karpaty MOSiR Krosno I Drabik Mateusz II Ostrowski Arkadiusz Sekretarz Worosz Kamil
II-13 2019-10-20 Karpaty MOSiR Krosno - MKS SAN-Pajda Jarosław/Wiązownica I Ostrowski Arkadiusz II Worosz Kamil Sekretarz Drabik Mateusz
II-14 2019-10-20 Karpaty MOSiR Krosno II - MKS SAN-Pajda Jarosław/Wiązownica I Worosz Kamil II Drabik Mateusz Sekretarz Ostrowski Arkadiusz
II-15 2019-10-27 10:00 UKS Dębowiec - UKS MOSiR Jasło I Charzewski Andrzej II Pamuła Tomasz Sekretarz Gadzina Mariusz
II-16 2019-10-27 10:00 UKS SAN Lesko - UKS MOSiR Jasło I Pamuła Tomasz II Gadzina Mariusz Sekretarz Charzewski Andrzej
II-17 2019-10-27 10:00 UKS SAN Lesko - UKS MOSiR Jasło II I Gadzina Mariusz II Charzewski Andrzej Sekretarz Pamuła Tomasz
II-18 2019-10-27 10:00 UKS Dębowiec - UKS MOSiR Jasło II I Charzewski Andrzej II Pamuła Tomasz Sekretarz Gadzina Mariusz
II-19 2019-10-27 10:00 15 Przemyśl II - 15 Przemyśl I Jabłoński Rafał II Koniuch Katarzyna Sekretarz Naspiński Marek
II-20 2019-10-27 10:00 15 Przemyśl - MKS SAN-Pajda Jarosław/Wiązownica I Koniuch Katarzyna II Naspiński Marek Sekretarz Jabłoński Rafał
II-21 2019-10-27 10:00 15 Przemyśl II - MKS SAN-Pajda Jarosław/Wiązownica I Naspiński Marek II Jabłoński Rafał Sekretarz Koniuch Katarzyna
II-22 2019-11-10 10:00 MKS SAN-Pajda Jarosław/Wiązownica - UKS MOSiR Jasło I Nieradka Bernadetta II Kida Tomasz Sekretarz Kuszyk Dariusz
II-23 2019-11-10 UKS MOSiR Jasło - UKS MOSiR Jasło II I Kida Tomasz II Kuszyk Dariusz Sekretarz Nieradka Bernadetta
II-24 2019-11-10 MKS SAN-Pajda Jarosław/Wiązownica - UKS MOSiR Jasło II I Kuszyk Dariusz II Nieradka Bernadetta Sekretarz Kida Tomasz
II-25 2019-11-10 UKS SAN Lesko - Karpaty MOSiR Krosno I Kocur Krzysztof II Semeniuk Wiesław Sekretarz Wojnarowski Maciej
II-26 2019-11-10 UKS Dębowiec - Karpaty MOSiR Krosno I Semeniuk Wiesław II Wojnarowski Maciej Sekretarz Kocur Krzysztof
II-27 2019-11-10 UKS Dębowiec - Karpaty MOSiR Krosno II I Wojnarowski Maciej II Kocur Krzysztof Sekretarz Semeniuk Wiesław
II-28 2019-11-10 UKS SAN Lesko - Karpaty MOSiR Krosno II I Kocur Krzysztof II Semeniuk Wiesław Sekretarz Wojnarowski Maciej
II-29 2019-11-17 10:00 15 Przemyśl - UKS SAN Lesko I Jabłoński Kamil II Jabłoński Rafał Sekretarz Litwiński Marek
II-30 2019-11-17 10:00 15 Przemyśl II - UKS SAN Lesko I Jabłoński Rafał II Litwiński Marek Sekretarz Jabłoński Kamil
II-31 2019-11-17 10:00 15 Przemyśl II - UKS Dębowiec I Litwiński Marek II Jabłoński Kamil Sekretarz Jabłoński Rafał
II-32 2019-11-17 10:00 15 Przemyśl - UKS Dębowiec I Jabłoński Kamil II Jabłoński Rafał Sekretarz Litwiński Marek
II-33 2019-11-17 9:00 UKS MOSiR Jasło II - Karpaty MOSiR Krosno II I Setlik Katarzyna II Marcisz Katarzyna Sekretarz Domaradzki Maciej
II-34 2019-11-17 9:00 UKS MOSiR Jasło - Karpaty MOSiR Krosno II I Marcisz Katarzyna II Domaradzki Maciej Sekretarz Setlik Katarzyna
II-35 2019-11-17 9:00 UKS MOSiR Jasło - Karpaty MOSiR Krosno I Domaradzki Maciej II Setlik Katarzyna Sekretarz Marcisz Katarzyna
II-36 2019-11-17 9:00 UKS MOSiR Jasło II - Karpaty MOSiR Krosno I Setlik Katarzyna II Marcisz Katarzyna Sekretarz Domaradzki Maciej
II-37 2019-11-24 10:00 15 Przemyśl II - Karpaty MOSiR Krosno I Naspiński Marek II Nieradka Bernadetta Sekretarz Kuszyk Dariusz
II-38 2019-11-24 10:00 15 Przemyśl - Karpaty MOSiR Krosno I Nieradka Bernadetta II Kuszyk Dariusz Sekretarz Naspiński Marek
II-39 2019-11-24 10:00 15 Przemyśl - Karpaty MOSiR Krosno II I Kuszyk Dariusz II Naspiński Marek Sekretarz Nieradka Bernadetta
II-40 2019-11-24 10:00 15 Przemyśl II - Karpaty MOSiR Krosno II I Naspiński Marek II Nieradka Bernadetta Sekretarz Kuszyk Dariusz
II-41 2019-11-24 MKS SAN-Pajda Jarosław/Wiązownica - UKS SAN Lesko I Kazała Michał II Kowalska Ewa Sekretarz Kowalska Barbara
II-42 2019-11-24 UKS SAN Lesko - UKS Dębowiec I Kowalska Ewa II Kowalska Barbara Sekretarz Kazała Michał
II-43 2019-11-24 MKS SAN-Pajda Jarosław/Wiązownica - UKS Dębowiec I Kowalska Barbara II Kazała Michał Sekretarz Kowalska Ewa
II-44 2019-12-01 10:00 15 Przemyśl - UKS MOSiR Jasło I Popadeńczuk Janusz II Nieradka Bernadetta Sekretarz Książek Krzysztof
II-45 2019-12-01 10:00 15 Przemyśl II - UKS MOSiR Jasło I Nieradka Bernadetta II Książek Krzysztof Sekretarz Popadeńczuk Janusz
II-46 2019-12-01 10:00 15 Przemyśl II - UKS MOSiR Jasło II I Książek Krzysztof II Popadeńczuk Janusz Sekretarz Nieradka Bernadetta
II-47 2019-12-01 10:00 15 Przemyśl - UKS MOSiR Jasło II I Popadeńczuk Janusz II Nieradka Bernadetta Sekretarz Książek Krzysztof
II-48 2019-12-01 Karpaty MOSiR Krosno - Karpaty MOSiR Krosno II I Gałuszka Barbara II Setlik Katarzyna Sekretarz Pętlak Piotr
II-49 2019-12-01 Karpaty MOSiR Krosno II - MKS SAN-Pajda Jarosław/Wiązownica I Setlik Katarzyna II Pętlak Piotr Sekretarz Gałuszka Barbara
II-50 2019-12-01 Karpaty MOSiR Krosno - MKS SAN-Pajda Jarosław/Wiązownica I Pętlak Piotr II Gałuszka Barbara Sekretarz Setlik Katarzyna
II-51 2019-12-08 10:00 UKS MOSiR Jasło - UKS SAN Lesko I Pasterz Michał II Marcisz Katarzyna Sekretarz Setlik Katarzyna
II-52 2019-12-08 10:00 UKS MOSiR Jasło II - UKS SAN Lesko I Marcisz Katarzyna II Setlik Katarzyna Sekretarz Pasterz Michał
II-53 2019-12-08 10:00 UKS MOSiR Jasło II - UKS Dębowiec I Setlik Katarzyna II Pasterz Michał Sekretarz Marcisz Katarzyna
II-54 2019-12-08 10:00 UKS MOSiR Jasło - UKS Dębowiec I Pasterz Michał II Marcisz Katarzyna Sekretarz Setlik Katarzyna
II-55 2019-12-11 16:00 MKS SAN-Pajda Jarosław/Wiązownica - 15 Przemyśl II I Kuszyk Dariusz II Litwiński Marek Sekretarz Naspiński Marek
II-56 2019-12-11 15 Przemyśl II - 15 Przemyśl I Litwiński Marek II Naspiński Marek Sekretarz Kuszyk Dariusz
II-57 2019-12-11 MKS SAN-Pajda Jarosław/Wiązownica - 15 Przemyśl I Naspiński Marek II Kuszyk Dariusz Sekretarz Litwiński Marek
II-58 2019-12-15 10:00 UKS MOSiR Jasło II - UKS MOSiR Jasło I Libucha Jacek II Paszek Kacper Sekretarz Pamuła Tomasz
II-59 2019-12-15 10:00 UKS MOSiR Jasło - MKS SAN-Pajda Jarosław/Wiązownica I Paszek Kacper II Pamuła Tomasz Sekretarz Libucha Jacek
II-60 2019-12-15 10:00 UKS MOSiR Jasło II - MKS SAN-Pajda Jarosław/Wiązownica I Pamuła Tomasz II Libucha Jacek Sekretarz Paszek Kacper
II-61 2019-12-15 Karpaty MOSiR Krosno II - UKS Dębowiec I Marcisz Katarzyna II Gałuszka Barbara Sekretarz Szarek Joanna
II-62 2019-12-15 Karpaty MOSiR Krosno - UKS Dębowiec I Gałuszka Barbara II Szarek Joanna Sekretarz Marcisz Katarzyna
II-63 2019-12-15 Karpaty MOSiR Krosno - UKS SAN Lesko I Szarek Joanna II Marcisz Katarzyna Sekretarz Gałuszka Barbara
II-64 2019-12-15 Karpaty MOSiR Krosno II - UKS SAN Lesko I Marcisz Katarzyna II Gałuszka Barbara Sekretarz Szarek Joanna
II-69 2020-01-05 9:00 Karpaty MOSiR Krosno - UKS MOSiR Jasło I Górnicki Mateusz II Pamuła Tomasz Sekretarz Libucha Jacek
II-70 2020-01-05 Karpaty MOSiR Krosno II - UKS MOSiR Jasło I Pamuła Tomasz II Libucha Jacek Sekretarz Górnicki Mateusz
II-71 2020-01-05 Karpaty MOSiR Krosno II - UKS MOSiR Jasło II I Libucha Jacek II Górnicki Mateusz Sekretarz Pamuła Tomasz
II-72 2020-01-05 Karpaty MOSiR Krosno - UKS MOSiR Jasło II I Górnicki Mateusz II Pamuła Tomasz Sekretarz Libucha Jacek
II-65 2020-01-12 10:00 UKS Dębowiec - 15 Przemyśl I Pamuła Tomasz II Setlik Katarzyna Sekretarz Libucha Jacek
II-66 2020-01-12 10:00 UKS SAN Lesko - 15 Przemyśl I Setlik Katarzyna II Libucha Jacek Sekretarz Pamuła Tomasz
II-67 2020-01-12 10:00 UKS SAN Lesko - 15 Przemyśl II I Libucha Jacek II Pamuła Tomasz Sekretarz Setlik Katarzyna
II-68 2020-01-12 10:00 UKS Dębowiec - 15 Przemyśl II I Pamuła Tomasz II Setlik Katarzyna Sekretarz Libucha Jacek