Juniorki Młodsze

Grupa 1/2 FIN

  • MKS V LO Developres Rzeszów
  • ECO AZS UNI Opole
  • ŁKS Siatkówka Żeńska Szkoła Gortata Łódź
  • #VolleyWrocław
1/2 FIN-1 2020-09-18 15:00 MKS V LO Developres Rzeszów - ŁKS Siatkówka Żeńska Szkoła Gortata Łódź I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1/2 FIN-2 2020-09-18 ECO AZS UNI Opole - #VolleyWrocław I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1/2 FIN-3 2020-09-19 15:00 ŁKS Siatkówka Żeńska Szkoła Gortata Łódź - #VolleyWrocław I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1/2 FIN-4 2020-09-19 MKS V LO Developres Rzeszów - ECO AZS UNI Opole I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1/2 FIN-5 2020-09-20 10:00 ECO AZS UNI Opole - ŁKS Siatkówka Żeńska Szkoła Gortata Łódź I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1/2 FIN-6 2020-09-20 #VolleyWrocław - MKS V LO Developres Rzeszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa A

  • UKS 15 Przemyśl
  • MKS SAN-Pajda Jarosław
  • Karpaty MOSiR Krosno
  • UKS SAN Lesko
  • Dębicka Akademia Siatkówki Kępa
  • PBS Bank Sanoczanka II
  • PBS Bank Sanoczanka
A-8 2020-10-17 MKS SAN-Pajda Jarosław - Karpaty MOSiR Krosno I Kuszyk Dariusz II Naspiński Marek Sekretarz Książek Krzysztof
A-9 2020-10-17 UKS 15 Przemyśl - Karpaty MOSiR Krosno I Naspiński Marek II Książek Krzysztof Sekretarz Kuszyk Dariusz
A-10 2020-10-17 UKS 15 Przemyśl - UKS SAN Lesko I Książek Krzysztof II Kuszyk Dariusz Sekretarz Naspiński Marek
A-11 2020-10-17 MKS SAN-Pajda Jarosław - UKS SAN Lesko I Kuszyk Dariusz II Naspiński Marek Sekretarz Książek Krzysztof
A-15 2020-10-24 13:00 UKS SAN Lesko - PBS Bank Sanoczanka I Wojnarowski Maciej II Kocur Krzysztof Sekretarz Bryndza Barbara
A-16 2020-10-24 Karpaty MOSiR Krosno - PBS Bank Sanoczanka I Kocur Krzysztof II Bryndza Barbara Sekretarz Wojnarowski Maciej
A-17 2020-10-24 Karpaty MOSiR Krosno - PBS Bank Sanoczanka II I Bryndza Barbara II Wojnarowski Maciej Sekretarz Kocur Krzysztof
A-18 2020-10-24 UKS SAN Lesko - PBS Bank Sanoczanka II I Wojnarowski Maciej II Kocur Krzysztof Sekretarz Bryndza Barbara
A-5 2020-11-04 15:00 Karpaty MOSiR Krosno - UKS SAN Lesko I Setlik Katarzyna II Książek Jacek Sekretarz Gałuszka Barbara
A-6 2020-11-04 UKS SAN Lesko - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa I Książek Jacek II Gałuszka Barbara Sekretarz Setlik Katarzyna
A-7 2020-11-04 Karpaty MOSiR Krosno - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa I Gałuszka Barbara II Setlik Katarzyna Sekretarz Książek Jacek
A-22 2020-11-11 10:30 PBS Bank Sanoczanka II - UKS 15 Przemyśl I Naspiński Marek II Kuszyk Dariusz Sekretarz Książek Krzysztof
A-23 2020-11-11 PBS Bank Sanoczanka - UKS 15 Przemyśl I Kuszyk Dariusz II Książek Krzysztof Sekretarz Naspiński Marek
A-24 2020-11-11 PBS Bank Sanoczanka - MKS SAN-Pajda Jarosław I Książek Krzysztof II Naspiński Marek Sekretarz Kuszyk Dariusz
A-25 2020-11-11 PBS Bank Sanoczanka II - MKS SAN-Pajda Jarosław I Naspiński Marek II Kuszyk Dariusz Sekretarz Książek Krzysztof
A-1 2020-11-14 10:00 UKS 15 Przemyśl - PBS Bank Sanoczanka II I Bandelak Jakub II Kielar Tomasz Sekretarz Ćwikliński Jeremi
A-2 2020-11-14 MKS SAN-Pajda Jarosław - PBS Bank Sanoczanka II I Kielar Tomasz II Ćwikliński Jeremi Sekretarz Bandelak Jakub
A-3 2020-11-14 MKS SAN-Pajda Jarosław - PBS Bank Sanoczanka I Ćwikliński Jeremi II Bandelak Jakub Sekretarz Kielar Tomasz
A-4 2020-11-14 UKS 15 Przemyśl - PBS Bank Sanoczanka I Bandelak Jakub II Kielar Tomasz Sekretarz Ćwikliński Jeremi
A-26 2020-11-14 UKS SAN Lesko - Karpaty MOSiR Krosno I Książek Krzysztof II Kuszyk Dariusz Sekretarz Wojnarowski Maciej
A-27 2020-11-14 Karpaty MOSiR Krosno - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa I Kuszyk Dariusz II Wojnarowski Maciej Sekretarz Książek Krzysztof
A-28 2020-11-14 UKS SAN Lesko - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa I Wojnarowski Maciej II Książek Krzysztof Sekretarz Kuszyk Dariusz
A-19 2020-11-17 9:00 MKS SAN-Pajda Jarosław - UKS 15 Przemyśl I Popadeńczuk Janusz II Jabłoński Rafał Sekretarz Naspiński Marek
A-20 2020-11-17 UKS 15 Przemyśl - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa I Jabłoński Rafał II Naspiński Marek Sekretarz Popadeńczuk Janusz
A-21 2020-11-17 MKS SAN-Pajda Jarosław - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa I Naspiński Marek II Popadeńczuk Janusz Sekretarz Jabłoński Rafał
A-29 2020-11-21 Karpaty MOSiR Krosno - MKS SAN-Pajda Jarosław I Barć Jakub II Wojnarowski Maciej Sekretarz Libucha Jacek
A-30 2020-11-21 UKS SAN Lesko - MKS SAN-Pajda Jarosław I Wojnarowski Maciej II Libucha Jacek Sekretarz Barć Jakub
A-31 2020-11-21 UKS SAN Lesko - UKS 15 Przemyśl I Libucha Jacek II Barć Jakub Sekretarz Wojnarowski Maciej
A-32 2020-11-21 Karpaty MOSiR Krosno - UKS 15 Przemyśl I Barć Jakub II Wojnarowski Maciej Sekretarz Libucha Jacek
A-33 2020-11-21 PBS Bank Sanoczanka - PBS Bank Sanoczanka II I Bandelak Jakub II Ćwikliński Jeremi Sekretarz Ostrowski Arkadiusz
A-34 2020-11-21 PBS Bank Sanoczanka II - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa I Ćwikliński Jeremi II Ostrowski Arkadiusz Sekretarz Bandelak Jakub
A-35 2020-11-21 PBS Bank Sanoczanka - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa I Ostrowski Arkadiusz II Bandelak Jakub Sekretarz Ćwikliński Jeremi
A-36 2020-11-28 PBS Bank Sanoczanka II - Karpaty MOSiR Krosno I Soja Aleksandra II Gadzina Mariusz Sekretarz Ziobro Łukasz
A-37 2020-11-28 PBS Bank Sanoczanka - Karpaty MOSiR Krosno I Gadzina Mariusz II Ziobro Łukasz Sekretarz Soja Aleksandra
A-38 2020-11-28 PBS Bank Sanoczanka - UKS SAN Lesko I Ziobro Łukasz II Soja Aleksandra Sekretarz Gadzina Mariusz
A-39 2020-11-28 PBS Bank Sanoczanka II - UKS SAN Lesko I Soja Aleksandra II Gadzina Mariusz Sekretarz Ziobro Łukasz
A-40 2020-11-28 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - MKS SAN-Pajda Jarosław I Moździoch Mirosław II Cetnar Mateusz Sekretarz Śpiewak Michał
A-41 2020-11-28 MKS SAN-Pajda Jarosław - UKS 15 Przemyśl I Cetnar Mateusz II Śpiewak Michał Sekretarz Moździoch Mirosław
A-42 2020-11-28 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - UKS 15 Przemyśl I Śpiewak Michał II Moździoch Mirosław Sekretarz Cetnar Mateusz
A-12 2020-11-29 15:00 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - PBS Bank Sanoczanka II I Ostrowski Arkadiusz II Róg Zuzanna Sekretarz Worosz Kamil
A-13 2020-11-29 PBS Bank Sanoczanka II - PBS Bank Sanoczanka I Róg Zuzanna II Worosz Kamil Sekretarz Ostrowski Arkadiusz
A-14 2020-11-29 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - PBS Bank Sanoczanka I Worosz Kamil II Ostrowski Arkadiusz Sekretarz Róg Zuzanna

Grupa B

  • VEGA MOSiR Stalowa Wola
  • SMS Stal Mielec
  • MKS V LO Developres Rzeszów
  • MKS V LO Developres Rzeszów II
  • AOZ Rzeszów
  • KPS Nowa Dęba
  • UKS Niwa Niwiska
B-1 2020-10-10 10:00 VEGA MOSiR Stalowa Wola - KPS Nowa Dęba I Worosz Kamil II Głowala Sebastian Sekretarz Grądzka Agnieszka
B-2 2020-10-10 SMS Stal Mielec - KPS Nowa Dęba I Głowala Sebastian II Grądzka Agnieszka Sekretarz Worosz Kamil
B-3 2020-10-10 SMS Stal Mielec - UKS Niwa Niwiska I Grądzka Agnieszka II Worosz Kamil Sekretarz Głowala Sebastian
B-4 2020-10-10 VEGA MOSiR Stalowa Wola - UKS Niwa Niwiska I Worosz Kamil II Głowala Sebastian Sekretarz Grądzka Agnieszka
B-5 2020-10-10 9:00 MKS V LO Developres Rzeszów - MKS V LO Developres Rzeszów II I Ćwikliński Jeremi II Maczuga Patrycja Sekretarz Biros Marek
B-6 2020-10-10 MKS V LO Developres Rzeszów II - AOZ Rzeszów I Maczuga Patrycja II Biros Marek Sekretarz Ćwikliński Jeremi
B-7 2020-10-10 MKS V LO Developres Rzeszów - AOZ Rzeszów I Biros Marek II Ćwikliński Jeremi Sekretarz Maczuga Patrycja
B-12 2020-10-17 9:00 AOZ Rzeszów - KPS Nowa Dęba I Ziobro Łukasz II Sobolski Piotr Sekretarz Soja Aleksandra
B-13 2020-10-17 KPS Nowa Dęba - UKS Niwa Niwiska I Sobolski Piotr II Soja Aleksandra Sekretarz Ziobro Łukasz
B-14 2020-10-17 AOZ Rzeszów - UKS Niwa Niwiska I Soja Aleksandra II Ziobro Łukasz Sekretarz Sobolski Piotr
B-19 2020-11-11 12:30 SMS Stal Mielec - VEGA MOSiR Stalowa Wola I Kuszaj Marcin II Jędrejek-Kicior Anna Sekretarz Robak Piotr
B-20 2020-11-11 VEGA MOSiR Stalowa Wola - AOZ Rzeszów I Jędrejek-Kicior Anna II Robak Piotr Sekretarz Kuszaj Marcin
B-21 2020-11-11 SMS Stal Mielec - AOZ Rzeszów I Robak Piotr II Kuszaj Marcin Sekretarz Jędrejek-Kicior Anna
B-22 2020-11-14 KPS Nowa Dęba - VEGA MOSiR Stalowa Wola I Chmiel Michał II Głowala Sebastian Sekretarz Hanejko Katarzyna
B-23 2020-11-14 UKS Niwa Niwiska - VEGA MOSiR Stalowa Wola I Głowala Sebastian II Hanejko Katarzyna Sekretarz Chmiel Michał
B-24 2020-11-14 UKS Niwa Niwiska - SMS Stal Mielec I Hanejko Katarzyna II Chmiel Michał Sekretarz Głowala Sebastian
B-25 2020-11-14 KPS Nowa Dęba - SMS Stal Mielec I Chmiel Michał II Głowala Sebastian Sekretarz Hanejko Katarzyna
B-26 2020-11-14 MKS V LO Developres Rzeszów II - MKS V LO Developres Rzeszów I Sobolski Piotr II Róg Zuzanna Sekretarz Stachnik Jerzy
B-27 2020-11-14 MKS V LO Developres Rzeszów - AOZ Rzeszów I Róg Zuzanna II Stachnik Jerzy Sekretarz Sobolski Piotr
B-28 2020-11-14 MKS V LO Developres Rzeszów II - AOZ Rzeszów I Stachnik Jerzy II Sobolski Piotr Sekretarz Róg Zuzanna
B-29 2020-11-21 MKS V LO Developres Rzeszów - SMS Stal Mielec I Tokarz Michał II Dobel Marcin Sekretarz Grądzka Agnieszka
B-30 2020-11-21 MKS V LO Developres Rzeszów II - SMS Stal Mielec I Dobel Marcin II Grądzka Agnieszka Sekretarz Tokarz Michał
B-31 2020-11-21 MKS V LO Developres Rzeszów II - VEGA MOSiR Stalowa Wola I Grądzka Agnieszka II Tokarz Michał Sekretarz Dobel Marcin
B-32 2020-11-21 MKS V LO Developres Rzeszów - VEGA MOSiR Stalowa Wola I Tokarz Michał II Dobel Marcin Sekretarz Grądzka Agnieszka
B-33 2020-11-21 UKS Niwa Niwiska - KPS Nowa Dęba I Pałka Mirosław II Róg Zuzanna Sekretarz Drabik Mateusz
B-34 2020-11-21 KPS Nowa Dęba - AOZ Rzeszów I Róg Zuzanna II Drabik Mateusz Sekretarz Pałka Mirosław
B-35 2020-11-21 UKS Niwa Niwiska - AOZ Rzeszów I Drabik Mateusz II Pałka Mirosław Sekretarz Róg Zuzanna
B-36 2020-11-28 KPS Nowa Dęba - MKS V LO Developres Rzeszów I Lic Damian II Kowalska Barbara Sekretarz Kowalska Ewa
B-37 2020-11-28 UKS Niwa Niwiska - MKS V LO Developres Rzeszów I Kowalska Barbara II Kowalska Ewa Sekretarz Lic Damian
B-38 2020-11-28 UKS Niwa Niwiska - MKS V LO Developres Rzeszów II I Kowalska Ewa II Lic Damian Sekretarz Kowalska Barbara
B-39 2020-11-28 KPS Nowa Dęba - MKS V LO Developres Rzeszów II I Lic Damian II Kowalska Barbara Sekretarz Kowalska Ewa
B-40 2020-11-28 AOZ Rzeszów - SMS Stal Mielec I Bandelak Jakub II Nobis Bernadetta Sekretarz Drabik Mateusz
B-41 2020-11-28 SMS Stal Mielec - VEGA MOSiR Stalowa Wola I Nobis Bernadetta II Drabik Mateusz Sekretarz Bandelak Jakub
B-42 2020-11-28 AOZ Rzeszów - VEGA MOSiR Stalowa Wola I Drabik Mateusz II Bandelak Jakub Sekretarz Nobis Bernadetta
B-8 2020-12-31 SMS Stal Mielec - MKS V LO Developres Rzeszów I Bieniarz Anetta II Drabik Mateusz Sekretarz Maczuga Patrycja
B-9 2020-12-31 VEGA MOSiR Stalowa Wola - MKS V LO Developres Rzeszów I Drabik Mateusz II Maczuga Patrycja Sekretarz Bieniarz Anetta
B-10 2020-12-31 VEGA MOSiR Stalowa Wola - MKS V LO Developres Rzeszów II I Maczuga Patrycja II Bieniarz Anetta Sekretarz Drabik Mateusz
B-11 2020-12-31 SMS Stal Mielec - MKS V LO Developres Rzeszów II I Bieniarz Anetta II Drabik Mateusz Sekretarz Maczuga Patrycja
B-15 2020-12-31 MKS V LO Developres Rzeszów II - UKS Niwa Niwiska I Maczuga Patrycja II Lew Marcin Sekretarz Piekiełek Jacek
B-16 2020-12-31 MKS V LO Developres Rzeszów - UKS Niwa Niwiska I Lew Marcin II Piekiełek Jacek Sekretarz Maczuga Patrycja
B-17 2020-12-31 MKS V LO Developres Rzeszów - KPS Nowa Dęba I Piekiełek Jacek II Maczuga Patrycja Sekretarz Lew Marcin
B-18 2020-12-31 MKS V LO Developres Rzeszów II - KPS Nowa Dęba I Maczuga Patrycja II Lew Marcin Sekretarz Piekiełek Jacek