Juniorki

Grupa I

  • MKS V LO DevelopRes Rzeszów II
  • UKS Dębowiec
  • TS Sanoczanka
  • MKS Łańcut
  • Karpaty MOSiR Krosno
I-2 2019-09-27 18:00 UKS Dębowiec - TS Sanoczanka I Domaradzki Maciej II Stachnik Jerzy Sekretarz Lechański Rafał
I-1 2019-09-29 MKS V LO DevelopRes Rzeszów II - Karpaty MOSiR Krosno I Lemiech Łukasz II Kazała Michał Sekretarz Kiełbasa Bartłomiej
I-3 2019-10-06 TS Sanoczanka - MKS Łańcut I Barć Jakub II Kocur Krzysztof Sekretarz Bryndza Barbara
I-4 2019-10-06 MKS V LO DevelopRes Rzeszów II - UKS Dębowiec I Jarema Karol II Dobel Marcin Sekretarz Drabik Mateusz
I-5 2019-10-13 10:00 UKS Dębowiec - Karpaty MOSiR Krosno I Marcisz Katarzyna II Janusz Grzegorz Sekretarz Szarek Joanna
I-6 2019-10-13 16:00 MKS Łańcut - MKS V LO DevelopRes Rzeszów II I Tokarz Michał II Lic Damian Sekretarz Kowalska Barbara
I-7 2019-10-20 10:00 UKS Dębowiec - MKS Łańcut I Pasterz Michał II Marcisz Katarzyna Sekretarz Gałuszka Barbara
I-8 2019-10-20 Karpaty MOSiR Krosno - TS Sanoczanka I Semeniuk Wiesław II Barć Jakub Sekretarz Bryndza Barbara
I-9 2019-10-27 10:00 TS Sanoczanka - MKS V LO DevelopRes Rzeszów II I Szarek Joanna II Madej Ryszard Sekretarz Michalska Magdalena
I-10 2019-10-27 17:00 MKS Łańcut - Karpaty MOSiR Krosno I Bembenek Bartłomiej II Ćwikliński Jeremi Sekretarz Piekiełek Jacek
I-11 2019-11-10 Karpaty MOSiR Krosno - MKS V LO DevelopRes Rzeszów II I Domaradzki Maciej II Pasterz Michał Sekretarz Michalska Magdalena
I-12 2019-11-10 10:00 TS Sanoczanka - UKS Dębowiec I Pamuła Tomasz II Paszek Kacper Sekretarz Libucha Jacek
I-13 2019-11-17 16:00 MKS Łańcut - TS Sanoczanka I Ostrowski Arkadiusz II Nobis Marcin Sekretarz Bujak Marcin
I-14 2019-11-17 10:00 UKS Dębowiec - MKS V LO DevelopRes Rzeszów II I Paszek Kacper II Libucha Jacek Sekretarz Ziobro Łukasz
I-16 2019-11-22 13:00 MKS V LO DevelopRes Rzeszów II - MKS Łańcut I Schöntag Piotr II Gadzina Mariusz Sekretarz Pazdan Lidia
I-15 2019-11-24 Karpaty MOSiR Krosno - UKS Dębowiec I Setlik Katarzyna II Marcisz Katarzyna Sekretarz Szarek Joanna
I-17 2019-12-01 16:00 MKS Łańcut - UKS Dębowiec I Kiełbasa Bartłomiej II Lic Damian Sekretarz Lic Małgorzata
I-18 2019-12-01 10:00 TS Sanoczanka - Karpaty MOSiR Krosno I Pamuła Tomasz II Ziobro Łukasz Sekretarz Wojnarowski Maciej
I-19 2019-12-08 10:00 MKS V LO DevelopRes Rzeszów II - TS Sanoczanka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
I-20 2019-12-08 Karpaty MOSiR Krosno - MKS Łańcut I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony

Grupa II

  • Stal SMS Mielec
  • MKS Łańcut II
  • KSZO Ostrowiec Św.
  • KS Marba Sędziszów Młp.
  • MKS V LO DevelopRes Rzeszów
II-2 2019-09-28 10:30 MKS Łańcut II - KSZO Ostrowiec Św. I Ludera Mirosław II Wierzbowicz Patryk Sekretarz Ostrowski Arkadiusz
II-3 2019-10-06 13:00 MKS Łańcut II - KS Marba Sędziszów Młp. I Soboń Szymon II Cetnar Mateusz Sekretarz Chmiel Michał
II-4 2019-10-06 Stal SMS Mielec - MKS V LO DevelopRes Rzeszów I Stachnik Jerzy II Lechański Rafał Sekretarz Murdza Maciej
II-5 2019-10-06 KSZO Ostrowiec Św. - MKS V LO DevelopRes Rzeszów I Murdza Maciej II Stachnik Jerzy Sekretarz Lechański Rafał
II-6 2019-10-06 KSZO Ostrowiec Św. - Stal SMS Mielec I Lechański Rafał II Murdza Maciej Sekretarz Stachnik Jerzy
II-1 2019-10-11 19:00 Stal SMS Mielec - KS Marba Sędziszów Młp. I Dynarek Marzena II Szydło Katarzyna Sekretarz Pragłowski Rafał
II-7 2019-10-13 10:00 Stal SMS Mielec - MKS Łańcut II I Dobel Marcin II Iskra Ernest Sekretarz Kapłon Leszek
II-8 2019-10-20 16:00 MKS Łańcut II - MKS V LO DevelopRes Rzeszów I Kuszyk Dariusz II Książek Krzysztof Sekretarz Kowalska Barbara
II-9 2019-10-20 10:00 KS Marba Sędziszów Młp. - KSZO Ostrowiec Św. I Witek Konrad II Lic Damian Sekretarz Kowalska Ewa
II-10 2019-10-27 10:00 MKS V LO DevelopRes Rzeszów - KS Marba Sędziszów Młp. I Worosz Kamil II Wierzbowicz Patryk Sekretarz Witek Konrad
II-11 2019-11-10 10:00 KS Marba Sędziszów Młp. - Stal SMS Mielec I Moździoch Mirosław II Sobolski Piotr Sekretarz Ćwikliński Jeremi
II-12 2019-11-17 10:00 KS Marba Sędziszów Młp. - MKS Łańcut II I Kazała Michał II Worosz Kamil Sekretarz Ludera Mirosław
II-13 2019-11-17 10:00 KSZO Ostrowiec Św. - MKS Łańcut II I Worosz Kamil II Ludera Mirosław Sekretarz Kazała Michał
II-14 2019-11-17 10:00 KSZO Ostrowiec Św. - KS Marba Sędziszów Młp. I Ludera Mirosław II Kazała Michał Sekretarz Worosz Kamil
II-15 2019-11-17 16:30 MKS V LO DevelopRes Rzeszów - Stal SMS Mielec I Cetnar Mateusz II Ćwikliński Jeremi Sekretarz Dobel Marcin
II-16 2019-11-24 10:00 MKS V LO DevelopRes Rzeszów - KSZO Ostrowiec Św. I Gąbka-Pachlińska Justyna II Zarzycki Jarosław Sekretarz Sobolski Piotr
II-17 2019-11-24 16:00 MKS Łańcut II - Stal SMS Mielec I Witek Konrad II Ćwikliński Jeremi Sekretarz Bembenek Bartłomiej
II-18 2019-12-01 10:00 MKS V LO DevelopRes Rzeszów - MKS Łańcut II I Nobis Bernadetta II Jarema Karol Sekretarz Nobis Marcin
II-19 2019-12-08 10:00 Stal SMS Mielec - KSZO Ostrowiec Św. I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
II-20 2019-12-08 10:00 KS Marba Sędziszów Młp. - MKS V LO DevelopRes Rzeszów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony