Podkarpacka 2 Liga Mężczyzn

Grupa 1

  • TKS Żagiel Radymno
  • AKS V LO Rzeszów II
  • SPS Pruchnik
  • UKS Sokół Sieniawa
  • AZS TSV Sanok
  • SST Lubcza Racławówka II
  • SST Sportur Gmina Łańcut
1 2019-10-11 19:00 TKS Żagiel Radymno - AZS TSV Sanok I Popadeńczuk Janusz II Jabłoński Kamil Sekretarz Jabłoński Rafał
3 2019-10-13 16:00 SPS Pruchnik - SST Sportur Gmina Łańcut I Soboń Szymon II Bieniarz Anetta Sekretarz Pałka Mirosław
2 2019-10-18 19:00 AKS V LO Rzeszów II - UKS Sokół Sieniawa I Worosz Kamil II Stankiewicz Maciej Sekretarz Ostrowski Arkadiusz
4 2019-10-20 UKS Sokół Sieniawa - SPS Pruchnik I Jabłoński Kamil II Jabłoński Rafał Sekretarz Popadeńczuk Janusz
5 2019-10-20 17:00 AZS TSV Sanok - AKS V LO Rzeszów II I Stankiewicz Maciej II Domaradzki Maciej Sekretarz Bryndza Barbara
6 2019-10-20 16:00 SST Lubcza Racławówka II - TKS Żagiel Radymno I Lechański Rafał II Pazdan Lidia Sekretarz Pragłowski Rafał
7 2019-10-26 12:00 AKS V LO Rzeszów II - SST Lubcza Racławówka II I Kuszyk Dariusz II Książek Krzysztof Sekretarz Nieradka Bernadetta
8 2019-10-27 16:00 SPS Pruchnik - AZS TSV Sanok I Książek Krzysztof II Popadeńczuk Janusz Sekretarz Kuszyk Dariusz
9 2019-10-27 16:00 SST Sportur Gmina Łańcut - UKS Sokół Sieniawa I Nobis Marcin II Nobis Bernadetta Sekretarz Bujak Marcin
13 2019-11-10 16:00 SPS Pruchnik - TKS Żagiel Radymno I Szarek Joanna II Tokarz Michał Sekretarz Marcisz Katarzyna Kwalifikator Litwiński Marek
12 2019-11-15 19:00 TKS Żagiel Radymno - AKS V LO Rzeszów II I Jabłoński Rafał II Jabłoński Kamil Sekretarz Popadeńczuk Janusz
10 2019-11-17 17:00 AZS TSV Sanok - SST Sportur Gmina Łańcut I Mliczek Michał II Górnicki Mateusz Sekretarz Pamuła Tomasz
11 2019-11-17 16:00 SST Lubcza Racławówka II - SPS Pruchnik I Soboń Szymon II Szarek Joanna Sekretarz Nobis Bernadetta Kwalifikator Janusz Grzegorz
15 2019-11-22 19:00 UKS Sokół Sieniawa - AZS TSV Sanok I Nobis Bernadetta II Jarema Karol Sekretarz Nobis Marcin
14 2019-11-24 16:00 SST Sportur Gmina Łańcut - SST Lubcza Racławówka II I Jabłoński Rafał II Popadeńczuk Janusz Sekretarz Litwiński Marek
17 2019-11-29 19:00 TKS Żagiel Radymno - SST Sportur Gmina Łańcut I Kida Tomasz II Kuszyk Dariusz Sekretarz Jabłoński Kamil
18 2019-11-29 19:00 AKS V LO Rzeszów II - SPS Pruchnik I Lechański Rafał II Dynarek Marzena Sekretarz Pałka Mirosław
16 2019-12-01 16:00 SST Lubcza Racławówka II - UKS Sokół Sieniawa I Gąbka-Pachlińska Justyna II Jędrejek-Kicior Anna Sekretarz Ludera Mirosław
19 2019-12-07 11:00 SST Sportur Gmina Łańcut - AKS V LO Rzeszów II I Semeniuk Wiesław II Barć Jakub Sekretarz Wojnarowski Maciej
20 2019-12-08 UKS Sokół Sieniawa - TKS Żagiel Radymno I Popadeńczuk Janusz II Jabłoński Rafał Sekretarz Litwiński Marek
21 2019-12-08 17:00 AZS TSV Sanok - SST Lubcza Racławówka II I Domaradzki Maciej II Stankiewicz Maciej Sekretarz Wojnarowski Maciej
36 2019-12-22 16:00 AZS TSV Sanok - UKS Sokół Sieniawa I Setlik Katarzyna II Szarek Joanna Sekretarz Gałuszka Barbara
23 2020-01-10 19:00 UKS Sokół Sieniawa - AKS V LO Rzeszów II I Jarema Karol II Nobis Bernadetta Sekretarz Worosz Kamil
22 2020-01-12 17:00 AZS TSV Sanok - TKS Żagiel Radymno I Stankiewicz Maciej II Domaradzki Maciej Sekretarz Wojnarowski Maciej
24 2020-01-12 16:00 SST Sportur Gmina Łańcut - SPS Pruchnik I Mliczek Michał II Ziobro Łukasz Sekretarz Bujak Marcin
25 2020-01-26 16:00 SPS Pruchnik - UKS Sokół Sieniawa I Stankiewicz Maciej II Litwiński Marek Sekretarz Popadeńczuk Janusz
27 2020-01-26 15:00 TKS Żagiel Radymno - SST Lubcza Racławówka II I Jabłoński Kamil II Jabłoński Rafał Sekretarz Koniuch Katarzyna
28 2020-02-02 16:00 SST Lubcza Racławówka II - AKS V LO Rzeszów II I Soboń Szymon II Tokarz Michał Sekretarz Nobis Bernadetta
29 2020-02-02 17:00 AZS TSV Sanok - SPS Pruchnik I Ziobro Łukasz II Mliczek Michał Sekretarz Pamuła Tomasz
30 2020-02-02 UKS Sokół Sieniawa - SST Sportur Gmina Łańcut I Kida Tomasz II Jabłoński Kamil Sekretarz Litwiński Marek
26 2020-02-06 18:30 AKS V LO Rzeszów II - AZS TSV Sanok I Gąbka-Pachlińska Justyna II Soboń Szymon Sekretarz Kaliński Janusz
31 2020-02-09 16:00 SST Sportur Gmina Łańcut - AZS TSV Sanok I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
32 2020-02-09 16:00 SPS Pruchnik - SST Lubcza Racławówka II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
33 2020-02-09 18:00 AKS V LO Rzeszów II - TKS Żagiel Radymno I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
34 2020-02-23 TKS Żagiel Radymno - SPS Pruchnik I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
35 2020-02-23 16:00 SST Lubcza Racławówka II - SST Sportur Gmina Łańcut I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
37 2020-03-01 UKS Sokół Sieniawa - SST Lubcza Racławówka II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
38 2020-03-01 16:00 SST Sportur Gmina Łańcut - TKS Żagiel Radymno I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
39 2020-03-01 16:00 SPS Pruchnik - AKS V LO Rzeszów II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
40 2020-03-08 18:00 AKS V LO Rzeszów II - SST Sportur Gmina Łańcut I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
41 2020-03-08 TKS Żagiel Radymno - UKS Sokół Sieniawa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony
42 2020-03-08 16:00 SST Lubcza Racławówka II - AZS TSV Sanok I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony