2
|
2023-10-14 |
17:00 |
AZS UR Developres II Rzeszów |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów |
I
Naspiński Marek | II Kapłon Leszek | Sekretarz Dworak Robert |
7
|
2023-10-24 |
19:00 |
MKS V LO Developres Rzeszów |
- |
SST Mark-Bud Lubcza Racławówka |
I
Kocur Krzysztof | II Barć Jakub | Sekretarz Wojnarowski Maciej |
11
|
2023-10-27 |
17:00 |
UKS MOSiR Jasło |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów |
I
Dobel Marcin | II Gadzina Mariusz | Sekretarz Gałuszka Barbara |
14
|
2023-11-04 |
16:30 |
MKS V LO Developres Rzeszów |
- |
TSV Sanok |
I
Dynarek Marzena | II Setlik Barbara | Sekretarz Dynarek Wiktoria |
20
|
2023-11-18 |
17:00 |
TS Sanoczanka Sanok |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów |
I
Ostrowski Arkadiusz | II Chmiel Michał | Sekretarz Świder Piotr |
21
|
2023-11-26 |
16:30 |
UKS 15 Przemyśl |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów |
I
Maczuga Patrycja | II Jarema Karol | Sekretarz Kuszyk Dariusz |
28
|
2023-12-02 |
17:00 |
MKS V LO Developres Rzeszów |
- |
MKS Paradiso Łańcut |
I
Naspiński Marek | II Popadeńczuk Janusz | Sekretarz Jabłoński Rafał |
30
|
2023-12-16 |
16:30 |
MKS V LO Developres Rzeszów |
- |
AZS UR Developres II Rzeszów |
I
Ziobro Łukasz | II Witek Konrad | Sekretarz Gadzina Mariusz |
35
|
2024-01-16 |
19:00 |
SST Mark-Bud Lubcza Racławówka |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów |
I
Madej Ryszard | II Witek Konrad | Sekretarz Pasterz Michał |
39
|
2024-01-20 |
15:00 |
MKS V LO Developres Rzeszów |
- |
UKS MOSiR Jasło |
I
Ludera Mirosław | II Ostrowska Katarzyna | Sekretarz Chłoń Piotr |
42
|
2024-02-03 |
19:00 |
TSV Sanok |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów |
I
Pasterz Michał | II Madej Ryszard | Sekretarz Gorgosz Laura |
48
|
2024-02-17 |
15:00 |
MKS V LO Developres Rzeszów |
- |
TS Sanoczanka Sanok |
I
Pasterz Michał | II Książek Jacek | Sekretarz Gorgosz Laura |
49
|
2024-02-24 |
16:00 |
MKS V LO Developres Rzeszów |
- |
UKS 15 Przemyśl |
I
Kazała Michał | II Ostrowska Katarzyna | Sekretarz Sobolski Piotr |
56
|
2024-03-02 |
19:00 |
MKS Paradiso Łańcut |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów |
I
Biros Marek | II Schöntag Piotr | Sekretarz Piekiełek Jacek |
FIN-1
|
2024-03-15 |
18:00 |
MKS Paradiso Łańcut |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów |
I
Jabłoński Rafał | II Popadeńczuk Janusz | Sekretarz Litwiński Marek |
FIN-3
|
2024-03-16 |
15:00 |
MKS V LO Developres Rzeszów |
- |
AZS UR Developres II Rzeszów |
I
Moździoch Mirosław | II Chmiel Michał | Sekretarz Piekiełek Jacek |
FIN-5
|
2024-03-17 |
11:00 |
SST Mark-Bud Lubcza Racławówka |
- |
MKS V LO Developres Rzeszów |
I
Barć Jakub | II Kocur Krzysztof | Sekretarz Wojnarowski Maciej |