Młodziczki Młodzicy Juniorki Młodsze Juniorzy Młodsi Juniorki Juniorzy Podkarpacka 2 Liga Mężczyzn Podkarpacka 1 Liga Kobiet Podkarpacka 1 Liga Mężczyzn

Podkarpacka 1 Liga Kobiet

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SST Lubcza Racławówka 1236361917564
2KS Marba Sędziszów Młp. 1230317923636
3UKS MOSiR Jasło 12212419884830
4KU AZS UR Rzeszów 12172122910860
5MKS Łańcut 12161822813836
6MKS Feniks Radymno 126730610870
7TKF ITS Anilana Rakszawa 120036439900
2020-10-10 MKS Łańcut - pauzuje0:0
1 2020-10-10 KS Marba Sędziszów Młp. - TKF ITS Anilana Rakszawa 3:0 (25:2, 25:16, 25:14)
2 2020-10-10 SST Lubcza Racławówka - UKS MOSiR Jasło 3:0 (25:13, 25:18, 25:13)
3 2020-10-10 KU AZS UR Rzeszów - MKS Feniks Radymno 3:0 (25:14, 25:9, 25:11)
2020-10-17 MKS Feniks Radymno - pauzuje0:0
4 2020-10-17 UKS MOSiR Jasło - KU AZS UR Rzeszów 3:2 (25:17, 25:22, 22:25, 20:25, 15:10)
5 2020-10-17 TKF ITS Anilana Rakszawa - SST Lubcza Racławówka 0:3 (3:25, 13:25, 7:25)
6 2021-01-30 MKS Łańcut - KS Marba Sędziszów Młp. 0:3 (14:25, 16:25, 16:25)
2020-10-24 KS Marba Sędziszów Młp. - pauzuje0:0
7 2020-12-05 SST Lubcza Racławówka - MKS Łańcut 3:0 (25:12, 25:14, 25:12)
8 2020-10-24 KU AZS UR Rzeszów - TKF ITS Anilana Rakszawa 3:0 (25:12, 25:10, 25:14)
9 2020-12-05 MKS Feniks Radymno - UKS MOSiR Jasło 1:3 (25:17, 9:25, 22:25, 14:25)
2020-11-07 UKS MOSiR Jasło - pauzuje0:0
10 2020-11-14 TKF ITS Anilana Rakszawa - MKS Feniks Radymno 0:3 (22:25, 20:25, 13:25)
11 2020-11-08 MKS Łańcut - KU AZS UR Rzeszów 3:1 (25:15, 16:25, 26:24, 25:21)
12 2020-11-07 KS Marba Sędziszów Młp. - SST Lubcza Racławówka 0:3 (21:25, 21:25, 22:25)
2020-11-21 SST Lubcza Racławówka - pauzuje0:0
13 2020-11-21 KU AZS UR Rzeszów - KS Marba Sędziszów Młp. 1:3 (25:21, 21:25, 15:25, 17:25)
14 2020-11-22 MKS Feniks Radymno - MKS Łańcut 0:3 (17:25, 24:26, 18:25)
15 2020-11-21 UKS MOSiR Jasło - TKF ITS Anilana Rakszawa 3:0 (25:8, 25:8, 25:3)
2020-11-28 TKF ITS Anilana Rakszawa - pauzuje0:0
16 2020-11-28 UKS MOSiR Jasło - MKS Łańcut 3:0 (25:16, 25:18, 25:12)
17 2020-11-27 KS Marba Sędziszów Młp. - MKS Feniks Radymno 3:0 (25:6, 25:6, 25:14)
18 2020-11-28 SST Lubcza Racławówka - KU AZS UR Rzeszów 3:0 (25:20, 25:16, 25:20)
2020-12-12 KU AZS UR Rzeszów - pauzuje0:0
19 2020-12-13 MKS Feniks Radymno - SST Lubcza Racławówka 0:3 (8:25, 12:25, 12:25)
20 2020-12-12 UKS MOSiR Jasło - KS Marba Sędziszów Młp. 0:3 (19:25, 14:25, 11:25)
21 2020-12-12 TKF ITS Anilana Rakszawa - MKS Łańcut 0:3 (13:25, 13:25, 14:25)
2020-12-19 MKS Łańcut - pauzuje0:0
22 2020-12-19 TKF ITS Anilana Rakszawa - KS Marba Sędziszów Młp. 0:3 (12:25, 10:25, 11:25)
23 2020-12-19 UKS MOSiR Jasło - SST Lubcza Racławówka 0:3 (20:25, 23:25, 15:25)
24 2020-12-19 MKS Feniks Radymno - KU AZS UR Rzeszów 0:3 (17:25, 15:25, 19:25)
2021-01-09 MKS Feniks Radymno - pauzuje0:0
25 2021-01-09 KU AZS UR Rzeszów - UKS MOSiR Jasło 2:3 (25:15, 25:15, 25:27, 20:25, 8:15)
26 2021-01-09 SST Lubcza Racławówka - TKF ITS Anilana Rakszawa 3:0 (25:12, 25:8, 25:7)
27 2021-01-09 KS Marba Sędziszów Młp. - MKS Łańcut 3:0 (25:21, 25:23, 25:12)
2021-01-16 KS Marba Sędziszów Młp. - pauzuje0:0
28 2021-01-16 MKS Łańcut - SST Lubcza Racławówka 0:3 (12:25, 18:25, 16:25)
29 2021-01-16 TKF ITS Anilana Rakszawa - KU AZS UR Rzeszów 0:3 (7:25, 14:25, 18:25)
30 2021-01-16 UKS MOSiR Jasło - MKS Feniks Radymno 3:0 (25:17, 25:20, 25:15)
2021-01-23 UKS MOSiR Jasło - pauzuje0:0
31 2021-01-23 MKS Feniks Radymno - TKF ITS Anilana Rakszawa 3:0 (25:19, 25:16, 25:12)
32 2021-02-06 KU AZS UR Rzeszów - MKS Łańcut 3:1 (25:20, 25:18, 10:25, 25:23)
33 2021-01-23 SST Lubcza Racławówka - KS Marba Sędziszów Młp. 3:1 (25:21, 25:23, 20:25, 25:19)
2021-02-13 SST Lubcza Racławówka - pauzuje0:0
34 2021-02-13 KS Marba Sędziszów Młp. - KU AZS UR Rzeszów 3:0 (25:18, 25:17, 25:18)
35 2021-02-13 MKS Łańcut - MKS Feniks Radymno 3:0 (25:21, 25:14, 25:17)
36 2021-02-13 TKF ITS Anilana Rakszawa - UKS MOSiR Jasło 0:3 (12:25, 14:25, 13:25)
2021-02-20 TKF ITS Anilana Rakszawa - pauzuje0:0
37 2021-02-20 MKS Łańcut - UKS MOSiR Jasło 2:3 (25:15, 23:25, 21:25, 25:11, 8:15)
38 2021-02-20 MKS Feniks Radymno - KS Marba Sędziszów Młp. 0:3 (16:25, 22:25, 9:25)
39 2021-02-20 KU AZS UR Rzeszów - SST Lubcza Racławówka 0:3 (15:25, 22:25, 14:22)
2021-02-27 KU AZS UR Rzeszów - pauzuje0:0
40 2021-02-27 SST Lubcza Racławówka - MKS Feniks Radymno 3:0 (25:11, 25:16, 25:10)
41 2021-02-26 KS Marba Sędziszów Młp. - UKS MOSiR Jasło 3:0 (25:21, 25:13, 25:17)
42 2021-02-27 MKS Łańcut - TKF ITS Anilana Rakszawa 3:0 (25:16, 25:16, 25:17)