Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

III Liga Kobiet

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS SAN-Pajda Jarosław 515151397246
2SST Lubcza Racławówka 511136424369
3MKS Łańcut 5998392336
4KU AZS UR Rzeszów 54714412448
5KS Feniks Radymno 54612307415
6UKS Zaleszany 52514326444
1 2018-10-27 MKS Łańcut - UKS Zaleszany 3:1 (25:7, 25:11, 23:25, 25:7)
2 2018-10-27 SST Lubcza Racławówka - KS Feniks Radymno 3:0 (25:14, 25:8, 25:16)
3 2018-11-03 MKS SAN-Pajda Jarosław - KU AZS UR Rzeszów 3:0 (25:11, 25:14, 25:10)
4 2018-11-17 KU AZS UR Rzeszów - MKS Łańcut 0:3 (14:25, 22:25, 24:26)
5 2018-11-16 KS Feniks Radymno - MKS SAN-Pajda Jarosław 0:3 (13:25, 14:25, 5:25)
6 2018-11-17 UKS Zaleszany - SST Lubcza Racławówka 1:3 (25:15, 12:25, 17:25, 16:25)
7 2018-11-24 MKS Łańcut - SST Lubcza Racławówka 0:3 (24:26, 18:25, 21:25)
8 2018-11-24 MKS SAN-Pajda Jarosław - UKS Zaleszany 3:0 (25:9, 25:14, 25:18)
9 2018-11-24 KU AZS UR Rzeszów - KS Feniks Radymno 3:2 (25:14, 22:25, 23:25, 25:15, 15:8)
10 2018-12-01 KS Feniks Radymno - MKS Łańcut 1:3 (23:25, 19:25, 26:24, 7:25)
11 2018-12-01 UKS Zaleszany - KU AZS UR Rzeszów 3:2 (25:21, 20:25, 23:25, 25:21, 16:14)
12 2018-12-01 SST Lubcza Racławówka - MKS SAN-Pajda Jarosław 1:3 (22:25, 16:25, 25:22, 19:25)
13 2019-01-12 MKS Łańcut - MKS SAN-Pajda Jarosław 0:0
14 2019-01-12 SST Lubcza Racławówka - KU AZS UR Rzeszów 0:0
15 2019-01-12 UKS Zaleszany - KS Feniks Radymno 0:0
16 2019-01-26 UKS Zaleszany - MKS Łańcut 0:0
17 2019-01-26 KS Feniks Radymno - SST Lubcza Racławówka 0:0
18 2019-01-26 KU AZS UR Rzeszów - MKS SAN-Pajda Jarosław 0:0
19 2019-02-02 MKS Łańcut - KU AZS UR Rzeszów 0:0
20 2019-02-02 MKS SAN-Pajda Jarosław - KS Feniks Radymno 0:0
21 2019-02-02 SST Lubcza Racławówka - UKS Zaleszany 0:0
22 2019-03-02 SST Lubcza Racławówka - MKS Łańcut 0:0
23 2019-03-02 UKS Zaleszany - MKS SAN-Pajda Jarosław 0:0
24 2019-03-02 KS Feniks Radymno - KU AZS UR Rzeszów 0:0
25 2019-03-16 MKS Łańcut - KS Feniks Radymno 0:0
26 2019-03-16 KU AZS UR Rzeszów - UKS Zaleszany 0:0
27 2019-03-16 MKS SAN-Pajda Jarosław - SST Lubcza Racławówka 0:0
28 2018-10-19 MKS SAN-Pajda Jarosław - MKS Łańcut 3:0 (25:12, 25:23, 25:21)
29 2018-10-20 KU AZS UR Rzeszów - SST Lubcza Racławówka 2:3 (21:25, 25:20, 25:16, 19:25, 11:15)
30 2018-10-20 KS Feniks Radymno - UKS Zaleszany 3:0 (25:15, 25:22, 25:19)