Młodziczki Młodzicy Juniorki Młodsze Juniorzy Młodsi Juniorki Juniorzy Podkarpacka 2 Liga Mężczyzn Podkarpacka 1 Liga Kobiet Podkarpacka 1 Liga Mężczyzn

Młodziczki

Etap 1

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany 4880200103
2SMS Stal Mielec 6868269263
3Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 4764182185
4KPS Nowa Dęba 4655205194
5MKS Łańcut 244110392
6KS Wisłoka Dębica 4418119204
7MKS Radymno 220463100
1 2021-10-10 KS Wisłoka Dębica - CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany 0:2 (17:25, 9:25, 0:0)
2 2021-10-10 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany 0:2 (15:25, 14:25, 0:0)
3 2021-10-10 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - KPS Nowa Dęba 2:1 (25:23, 9:25, 15:11)
4 2021-10-10 KS Wisłoka Dębica - KPS Nowa Dęba 0:2 (16:25, 16:25, 0:0)
5 2021-10-10 MKS Łańcut - MKS Radymno 2:0 (25:19, 25:19, 0:0)
6 2021-10-10 MKS Radymno - SMS Stal Mielec 0:2 (7:25, 18:25, 0:0)
7 2021-10-10 MKS Łańcut - SMS Stal Mielec 2:1 (25:23, 13:25, 15:6)
8 2022-05-30 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - MKS Łańcut 0:0
9 2022-05-30 KS Wisłoka Dębica - MKS Łańcut 0:0
10 2022-05-30 KS Wisłoka Dębica - MKS Radymno 0:0
11 2022-05-30 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - MKS Radymno 0:0
12 2021-10-17 SMS Stal Mielec - CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany 0:2 (10:25, 10:25, 0:0)
13 2021-10-17 CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany - KPS Nowa Dęba 2:0 (25:14, 25:14, 0:0)
14 2021-10-17 SMS Stal Mielec - KPS Nowa Dęba 1:2 (30:28, 21:25, 12:15)
15 2021-10-24 MKS Radymno - KPS Nowa Dęba 0:0
16 2021-10-24 MKS Łańcut - KPS Nowa Dęba 0:0
17 2021-10-24 MKS Łańcut - CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany 0:0
18 2021-10-24 MKS Radymno - CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany 0:0
19 2021-10-24 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - KS Wisłoka Dębica 2:1 (14:25, 25:7, 15:12)
20 2021-10-24 KS Wisłoka Dębica - SMS Stal Mielec 0:2 (10:25, 7:25, 0:0)
21 2021-10-24 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - SMS Stal Mielec 2:0 (25:21, 25:11, 0:0)
22 2021-11-14 KPS Nowa Dęba - KS Wisłoka Dębica 0:0
23 2021-11-14 CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany - KS Wisłoka Dębica 0:0
24 2021-11-14 CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:0
25 2021-11-14 KPS Nowa Dęba - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:0
26 2021-11-14 MKS Radymno - MKS Łańcut 0:0
27 2021-11-14 MKS Łańcut - SMS Stal Mielec 0:0
28 2021-11-14 MKS Radymno - SMS Stal Mielec 0:0
29 2021-11-21 MKS Łańcut - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:0
30 2021-11-21 MKS Radymno - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:0
31 2021-11-21 MKS Radymno - KS Wisłoka Dębica 0:0
32 2021-11-21 MKS Łańcut - KS Wisłoka Dębica 0:0
33 2021-11-21 KPS Nowa Dęba - CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany 0:0
34 2021-11-21 CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany - SMS Stal Mielec 0:0
35 2021-11-21 KPS Nowa Dęba - SMS Stal Mielec 0:0
36 2021-11-28 CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany - MKS Łańcut 0:0
37 2021-11-28 KPS Nowa Dęba - MKS Łańcut 0:0
38 2021-11-28 KPS Nowa Dęba - MKS Radymno 0:0
39 2021-11-28 CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany - MKS Radymno 0:0
40 2021-11-28 SMS Stal Mielec - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:0
41 2021-11-28 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - KS Wisłoka Dębica 0:0
42 2021-11-28 SMS Stal Mielec - KS Wisłoka Dębica 0:0

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Karpaty MOSiR Krosno 714140350150
2Karpaty MOSiR Krosno II713123329234
3MKS V LO Developres Rzeszów 712115351270
4UKS 15 Przemyśl 71196323254
5UKS Dębowiec 71068286282
6UKS 15 Przemyśl II79411214327
7RKS Bolesław Rzeszów 78312203326
8UKS SAN Lesko 77014137350
1 2021-10-01 UKS Dębowiec - UKS SAN Lesko 2:0 (25:12, 25:11, 0:0)
2 2021-10-02 Karpaty MOSiR Krosno - Karpaty MOSiR Krosno II 2:0 (25:7, 25:12, 0:0)
3 2021-10-24 UKS 15 Przemyśl - UKS 15 Przemyśl II 2:0 (25:5, 25:12, 0:0)
4 2021-10-03 RKS Bolesław Rzeszów - MKS V LO Developres Rzeszów 0:2 (19:25, 6:25, 0:0)
5 2021-10-10 MKS V LO Developres Rzeszów - UKS 15 Przemyśl 2:1 (25:20, 24:26, 15:11)
6 2021-10-10 RKS Bolesław Rzeszów - UKS 15 Przemyśl 0:2 (13:25, 8:25, 0:0)
7 2021-10-10 RKS Bolesław Rzeszów - UKS 15 Przemyśl II 1:2 (25:14, 14:25, 11:15)
8 2021-10-10 MKS V LO Developres Rzeszów - UKS 15 Przemyśl II 2:0 (25:9, 25:14, 0:0)
9 2021-10-10 UKS Dębowiec - Karpaty MOSiR Krosno 0:2 (12:25, 18:25, 0:0)
10 2021-10-10 UKS SAN Lesko - Karpaty MOSiR Krosno 0:2 (5:25, 4:25, 0:0)
11 2021-10-10 UKS SAN Lesko - Karpaty MOSiR Krosno II 0:2 (11:25, 8:25, 0:0)
12 2021-10-10 UKS Dębowiec - Karpaty MOSiR Krosno II 0:2 (13:25, 23:25, 0:0)
13 2021-11-21 UKS 15 Przemyśl II - UKS Dębowiec 0:0
14 2021-11-21 UKS 15 Przemyśl - UKS Dębowiec 0:0
15 2021-11-21 UKS 15 Przemyśl - UKS SAN Lesko 0:0
16 2021-11-21 UKS 15 Przemyśl II - UKS SAN Lesko 0:0
17 2021-10-17 Karpaty MOSiR Krosno II - RKS Bolesław Rzeszów 2:0 (25:7, 25:6, 0:0)
18 2021-10-17 Karpaty MOSiR Krosno - RKS Bolesław Rzeszów 2:0 (25:5, 25:7, 0:0)
19 2021-10-17 Karpaty MOSiR Krosno - MKS V LO Developres Rzeszów 2:0 (25:16, 25:18, 0:0)
20 2021-10-17 Karpaty MOSiR Krosno II - MKS V LO Developres Rzeszów 2:1 (25:21, 19:25, 15:7)
21 2021-10-24 RKS Bolesław Rzeszów - UKS Dębowiec 0:2 (16:25, 16:25, 0:0)
22 2021-10-24 MKS V LO Developres Rzeszów - UKS Dębowiec 2:0 (25:17, 25:18, 0:0)
23 2021-10-24 MKS V LO Developres Rzeszów - UKS SAN Lesko 2:0 (25:12, 25:9, 0:0)
24 2021-10-24 RKS Bolesław Rzeszów - UKS SAN Lesko 2:0 (25:8, 25:14, 0:0)
25 2021-10-24 UKS 15 Przemyśl - Karpaty MOSiR Krosno 0:2 (14:25, 12:25, 0:0)
26 2021-10-24 UKS 15 Przemyśl II - Karpaty MOSiR Krosno 0:2 (12:25, 8:25, 0:0)
27 2021-10-24 UKS 15 Przemyśl II - Karpaty MOSiR Krosno II 0:2 (13:25, 14:25, 0:0)
28 2021-10-24 UKS 15 Przemyśl - Karpaty MOSiR Krosno II 0:2 (24:26, 12:25, 0:0)
29 2021-11-07 UKS SAN Lesko - UKS Dębowiec 0:0
30 2021-11-07 Karpaty MOSiR Krosno II - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
31 2021-11-07 UKS 15 Przemyśl II - UKS 15 Przemyśl 0:0
32 2021-11-07 MKS V LO Developres Rzeszów - RKS Bolesław Rzeszów 0:0
33 2021-11-14 UKS 15 Przemyśl II - RKS Bolesław Rzeszów 0:0
34 2021-11-14 UKS 15 Przemyśl - RKS Bolesław Rzeszów 0:0
35 2021-11-14 UKS 15 Przemyśl - MKS V LO Developres Rzeszów 0:0
36 2021-11-14 UKS 15 Przemyśl II - MKS V LO Developres Rzeszów 0:0
37 2021-11-14 Karpaty MOSiR Krosno II - UKS SAN Lesko 0:0
38 2021-11-14 Karpaty MOSiR Krosno - UKS SAN Lesko 0:0
39 2021-11-14 Karpaty MOSiR Krosno - UKS Dębowiec 0:0
40 2021-11-14 Karpaty MOSiR Krosno II - UKS Dębowiec 0:0
41 2021-10-17 UKS SAN Lesko - UKS 15 Przemyśl 0:2 (12:25, 4:25, 0:0)
42 2021-10-17 UKS Dębowiec - UKS 15 Przemyśl 0:2 (27:29, 8:25, 0:0)
43 2021-10-17 UKS Dębowiec - UKS 15 Przemyśl II 2:0 (25:10, 25:13, 0:0)
44 2021-10-17 UKS SAN Lesko - UKS 15 Przemyśl II 0:2 (13:25, 14:25, 0:0)
45 2021-11-21 RKS Bolesław Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno II 0:0
46 2021-11-21 MKS V LO Developres Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno II 0:0
47 2021-11-21 MKS V LO Developres Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
48 2021-11-21 RKS Bolesław Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
49 2021-11-28 UKS SAN Lesko - MKS V LO Developres Rzeszów 0:0
50 2021-11-28 UKS Dębowiec - MKS V LO Developres Rzeszów 0:0
51 2021-11-28 UKS Dębowiec - RKS Bolesław Rzeszów 0:0
52 2021-11-28 UKS SAN Lesko - RKS Bolesław Rzeszów 0:0
53 2021-11-28 Karpaty MOSiR Krosno - UKS 15 Przemyśl 0:0
54 2021-11-28 Karpaty MOSiR Krosno II - UKS 15 Przemyśl 0:0
55 2021-11-28 Karpaty MOSiR Krosno II - UKS 15 Przemyśl II 0:0
56 2021-11-28 Karpaty MOSiR Krosno - UKS 15 Przemyśl II 0:0