Młodziczki Młodzicy Juniorki Młodsze Juniorzy Młodsi Juniorki Juniorzy Podkarpacka 2 Liga Mężczyzn Podkarpacka 1 Liga Kobiet Podkarpacka 1 Liga Mężczyzn

Młodziczki

Grupa I

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1AOZ Volley Rzeszów I 2424111397
2MKS V LO Developres Rzeszów III23132109101
3MKS V LO Developres Rzeszów IV231228893
4MUKS Sparta Rzeszów I 121205027
5AOZ Volley Rzeszów II2200481100
6MUKS Sparta Rzeszów II110022750
1 2026-10-04 AOZ Volley Rzeszów II - MKS V LO Developres Rzeszów III 0:2 (16:25, 22:25, 0:0)
2 2026-10-04 AOZ Volley Rzeszów I - MKS V LO Developres Rzeszów III 2:1 (25:22, 23:25, 15:12)
3 2026-10-04 AOZ Volley Rzeszów I - MKS V LO Developres Rzeszów IV 2:0 (25:19, 25:19, 0:0)
4 2026-10-04 AOZ Volley Rzeszów II - MKS V LO Developres Rzeszów IV 0:2 (22:25, 21:25, 0:0)
5 2026-10-04 MUKS Sparta Rzeszów II - MUKS Sparta Rzeszów I 0:2 (10:25, 17:25, 0:0)
6 2026-10-18 MKS V LO Developres Rzeszów III - MUKS Sparta Rzeszów II 0:0
7 2026-10-18 MKS V LO Developres Rzeszów IV - MUKS Sparta Rzeszów II 0:0
8 2026-10-18 MKS V LO Developres Rzeszów IV - MUKS Sparta Rzeszów I 0:0
9 2026-10-18 MKS V LO Developres Rzeszów III - MUKS Sparta Rzeszów I 0:0
10 2026-10-18 AOZ Volley Rzeszów II - AOZ Volley Rzeszów I 0:0
11 2026-10-25 MUKS Sparta Rzeszów I - AOZ Volley Rzeszów I 0:0
12 2026-10-25 MUKS Sparta Rzeszów II - AOZ Volley Rzeszów I 0:0
13 2026-10-25 MUKS Sparta Rzeszów II - AOZ Volley Rzeszów II 0:0
14 2026-10-25 MUKS Sparta Rzeszów I - AOZ Volley Rzeszów II 0:0
15 2026-10-25 MKS V LO Developres Rzeszów IV - MKS V LO Developres Rzeszów III 0:0
16 2026-11-08 MKS V LO Developres Rzeszów IV - AOZ Volley Rzeszów I 0:0
17 2026-11-08 MKS V LO Developres Rzeszów III - AOZ Volley Rzeszów I 0:0
18 2026-11-08 MKS V LO Developres Rzeszów III - AOZ Volley Rzeszów II 0:0
19 2026-11-08 MKS V LO Developres Rzeszów IV - AOZ Volley Rzeszów II 0:0
20 2026-11-08 MUKS Sparta Rzeszów I - MUKS Sparta Rzeszów II 0:0
21 2026-11-15 MUKS Sparta Rzeszów II - MKS V LO Developres Rzeszów III 0:0
22 2026-11-15 MUKS Sparta Rzeszów I - MKS V LO Developres Rzeszów III 0:0
23 2026-11-15 MUKS Sparta Rzeszów I - MKS V LO Developres Rzeszów IV 0:0
24 2026-11-15 MUKS Sparta Rzeszów II - MKS V LO Developres Rzeszów IV 0:0
25 2026-11-15 AOZ Volley Rzeszów I - AOZ Volley Rzeszów II 0:0
26 2026-11-29 AOZ Volley Rzeszów I - MUKS Sparta Rzeszów II 0:0
27 2026-11-29 AOZ Volley Rzeszów II - MUKS Sparta Rzeszów II 0:0
28 2026-11-29 AOZ Volley Rzeszów II - MUKS Sparta Rzeszów I 0:0
29 2026-11-29 AOZ Volley Rzeszów I - MUKS Sparta Rzeszów I 0:0
30 2026-11-29 MKS V LO Developres Rzeszów III - MKS V LO Developres Rzeszów IV 0:0

Grupa II

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Wisłoka Dębica I 2424010070
2KS Marba Sędziszów Małopolski 231229185
3Wisłoka Dębica II231228562
4KLIMA Błażowa 2200441100
5MKS V LO Developres Rzeszów I 0000000
6MKS V LO Developres Rzeszów II0000000
1 2026-10-04 Wisłoka Dębica II - KS Marba Sędziszów Małopolski 0:2 (13:25, 22:25, 0:0)
2 2026-10-04 Wisłoka Dębica I - KS Marba Sędziszów Małopolski 2:0 (25:18, 25:23, 0:0)
3 2026-10-04 Wisłoka Dębica I - KLIMA Błażowa 2:0 (25:13, 25:16, 0:0)
4 2026-10-04 Wisłoka Dębica II - KLIMA Błażowa 2:0 (25:5, 25:7, 0:0)
5 2026-10-25 MKS V LO Developres Rzeszów II - MKS V LO Developres Rzeszów I 0:0
6 2026-10-18 KS Marba Sędziszów Małopolski - MKS V LO Developres Rzeszów II 0:0
7 2026-10-18 KLIMA Błażowa - MKS V LO Developres Rzeszów II 0:0
8 2026-10-18 KLIMA Błażowa - MKS V LO Developres Rzeszów I 0:0
9 2026-10-18 KS Marba Sędziszów Małopolski - MKS V LO Developres Rzeszów I 0:0
10 2026-10-18 Wisłoka Dębica II - Wisłoka Dębica I 0:0
11 2026-10-25 MKS V LO Developres Rzeszów I - Wisłoka Dębica I 0:0
12 2026-10-25 MKS V LO Developres Rzeszów II - Wisłoka Dębica I 0:0
13 2026-10-25 MKS V LO Developres Rzeszów II - Wisłoka Dębica II 0:0
14 2026-10-25 MKS V LO Developres Rzeszów I - Wisłoka Dębica II 0:0
15 2026-10-25 KLIMA Błażowa - KS Marba Sędziszów Małopolski 0:0
16 2026-11-08 KLIMA Błażowa - Wisłoka Dębica I 0:0
17 2026-11-08 KS Marba Sędziszów Małopolski - Wisłoka Dębica I 0:0
18 2026-11-08 KS Marba Sędziszów Małopolski - Wisłoka Dębica II 0:0
19 2026-11-08 KLIMA Błażowa - Wisłoka Dębica II 0:0
20 2026-11-08 MKS V LO Developres Rzeszów I - MKS V LO Developres Rzeszów II 0:0
21 2026-11-15 MKS V LO Developres Rzeszów II - KS Marba Sędziszów Małopolski 0:0
22 2026-11-15 MKS V LO Developres Rzeszów I - KS Marba Sędziszów Małopolski 0:0
23 2026-11-15 MKS V LO Developres Rzeszów I - KLIMA Błażowa 0:0
24 2026-11-15 MKS V LO Developres Rzeszów II - KLIMA Błażowa 0:0
25 2026-11-15 Wisłoka Dębica I - Wisłoka Dębica II 0:0
26 2026-11-29 Wisłoka Dębica I - MKS V LO Developres Rzeszów II 0:0
27 2026-11-29 Wisłoka Dębica II - MKS V LO Developres Rzeszów II 0:0
28 2026-11-29 Wisłoka Dębica II - MKS V LO Developres Rzeszów I 0:0
29 2026-11-29 Wisłoka Dębica I - MKS V LO Developres Rzeszów I 0:0
30 2026-11-29 KS Marba Sędziszów Małopolski - KLIMA Błażowa 0:0

Grupa III

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS SAN Lesko 2424010036
2TS Sanoczanka Sanok 23133105106
3TSV Sanok I 231238597
4Karpaty MOSiR Krosno I 121205036
5TSV Sanok II2201457108
6Karpaty MOSiR Krosno II110023650
1 2026-10-04 TSV Sanok II - TS Sanoczanka Sanok 1:2 (25:18, 13:25, 6:15)
2 2026-10-04 TSV Sanok I - TS Sanoczanka Sanok 2:1 (22:25, 25:14, 15:8)
3 2026-10-04 TSV Sanok I - UKS SAN Lesko 0:2 (13:25, 10:25, 0:0)
4 2026-10-04 TSV Sanok II - UKS SAN Lesko 0:2 (6:25, 7:25, 0:0)
5 2026-10-04 Karpaty MOSiR Krosno II - Karpaty MOSiR Krosno I 0:2 (16:25, 20:25, 0:0)
6 2026-10-18 TS Sanoczanka Sanok - Karpaty MOSiR Krosno II 0:0
7 2026-10-18 UKS SAN Lesko - Karpaty MOSiR Krosno II 0:0
8 2026-10-18 UKS SAN Lesko - Karpaty MOSiR Krosno I 0:0
9 2026-10-18 TS Sanoczanka Sanok - Karpaty MOSiR Krosno I 0:0
10 2026-10-18 TSV Sanok II - TSV Sanok I 0:0
11 2026-10-25 Karpaty MOSiR Krosno I - TSV Sanok I 0:0
12 2026-10-25 Karpaty MOSiR Krosno II - TSV Sanok I 0:0
13 2026-10-25 Karpaty MOSiR Krosno II - TSV Sanok II 0:0
14 2026-10-25 Karpaty MOSiR Krosno I - TSV Sanok II 0:0
15 2026-10-25 UKS SAN Lesko - TS Sanoczanka Sanok 0:0
16 2026-11-08 UKS SAN Lesko - TSV Sanok I 0:0
17 2026-11-08 TS Sanoczanka Sanok - TSV Sanok I 0:0
18 2026-11-08 TS Sanoczanka Sanok - TSV Sanok II 0:0
19 2026-11-08 UKS SAN Lesko - TSV Sanok II 0:0
20 2026-11-08 Karpaty MOSiR Krosno I - Karpaty MOSiR Krosno II 0:0
21 2026-11-15 Karpaty MOSiR Krosno II - TS Sanoczanka Sanok 0:0
22 2026-11-15 Karpaty MOSiR Krosno I - TS Sanoczanka Sanok 0:0
23 2026-11-15 Karpaty MOSiR Krosno I - UKS SAN Lesko 0:0
24 2026-11-15 Karpaty MOSiR Krosno II - UKS SAN Lesko 0:0
25 2026-11-15 TSV Sanok I - TSV Sanok II 0:0
26 2026-11-29 TSV Sanok I - Karpaty MOSiR Krosno II 0:0
27 2026-11-29 TSV Sanok II - Karpaty MOSiR Krosno II 0:0
28 2026-11-29 TSV Sanok II - Karpaty MOSiR Krosno I 0:0
29 2026-11-29 TSV Sanok I - Karpaty MOSiR Krosno I 0:0
30 2026-11-29 TS Sanoczanka Sanok - UKS SAN Lesko 0:0

Grupa IV

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1APS IGLOOPOL Dębica I 2424111089
2UKS Dębowiec 2313210378
3UKS MOSiR Jasło 231228676
4UKS MOSiR Dukla I 121205019
5APS IGLOOPOL Dębica II 2200444100
6UKS MOSiR Dukla II110021950
1 2026-10-04 APS IGLOOPOL Dębica II - UKS Dębowiec 0:2 (9:25, 9:25, 0:0)
2 2026-10-04 APS IGLOOPOL Dębica I - UKS Dębowiec 2:1 (25:22, 20:25, 15:6)
3 2026-10-04 APS IGLOOPOL Dębica I - UKS MOSiR Jasło 2:0 (25:20, 25:16, 0:0)
4 2026-10-04 APS IGLOOPOL Dębica II - UKS MOSiR Jasło 0:2 (16:25, 10:25, 0:0)
5 2026-10-04 UKS MOSiR Dukla II - UKS MOSiR Dukla I 0:2 (7:25, 12:25, 0:0)
6 2026-10-18 UKS Dębowiec - UKS MOSiR Dukla II 0:0
7 2026-10-18 UKS MOSiR Jasło - UKS MOSiR Dukla II 0:0
8 2026-10-18 UKS MOSiR Jasło - UKS MOSiR Dukla I 0:0
9 2026-10-18 UKS Dębowiec - UKS MOSiR Dukla I 0:0
10 2026-10-18 APS IGLOOPOL Dębica II - APS IGLOOPOL Dębica I 0:0
11 2026-10-25 UKS MOSiR Dukla I - APS IGLOOPOL Dębica I 0:0
12 2026-10-25 UKS MOSiR Dukla II - APS IGLOOPOL Dębica I 0:0
13 2026-10-25 UKS MOSiR Dukla II - APS IGLOOPOL Dębica II 0:0
14 2026-10-25 UKS MOSiR Dukla I - APS IGLOOPOL Dębica II 0:0
15 2026-10-25 UKS MOSiR Jasło - UKS Dębowiec 0:0
16 2026-11-08 UKS MOSiR Jasło - APS IGLOOPOL Dębica I 0:0
17 2026-11-08 UKS Dębowiec - APS IGLOOPOL Dębica I 0:0
18 2026-11-08 UKS Dębowiec - APS IGLOOPOL Dębica II 0:0
19 2026-11-08 UKS MOSiR Jasło - APS IGLOOPOL Dębica II 0:0
20 2026-11-08 UKS MOSiR Dukla I - UKS MOSiR Dukla II 0:0
21 2026-11-15 UKS MOSiR Dukla II - UKS Dębowiec 0:0
22 2026-11-15 UKS MOSiR Dukla I - UKS Dębowiec 0:0
23 2026-11-15 UKS MOSiR Dukla I - UKS MOSiR Jasło 0:0
24 2026-11-15 UKS MOSiR Dukla II - UKS MOSiR Jasło 0:0
25 2026-11-15 APS IGLOOPOL Dębica I - APS IGLOOPOL Dębica II 0:0
26 2026-11-29 APS IGLOOPOL Dębica I - UKS MOSiR Dukla II 0:0
27 2026-11-29 APS IGLOOPOL Dębica II - UKS MOSiR Dukla II 0:0
28 2026-11-29 APS IGLOOPOL Dębica II - UKS MOSiR Dukla I 0:0
29 2026-11-29 APS IGLOOPOL Dębica I - UKS MOSiR Dukla I 0:0
30 2026-11-29 UKS Dębowiec - UKS MOSiR Jasło 0:0

Grupa V

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1PGE SMS STAL Mielec I 2424010063
2PGE SMS STAL Mielec II2424010180
3KPS Nowa Dęba 2200469101
4SSKIR Cmolas 2200474100
5VEGA SiR Stalowa Wola I 0000000
6VEGA SiR Stalowa Wola II0000000
1 2026-10-04 PGE SMS STAL Mielec II - SSKIR Cmolas 2:0 (25:20, 25:14, 0:0)
2 2026-10-04 PGE SMS STAL Mielec I - SSKIR Cmolas 2:0 (25:21, 25:19, 0:0)
3 2026-10-04 PGE SMS STAL Mielec I - KPS Nowa Dęba 2:0 (25:11, 25:12, 0:0)
4 2026-10-04 PGE SMS STAL Mielec II - KPS Nowa Dęba 2:0 (25:22, 26:24, 0:0)
5 2026-10-25 VEGA SiR Stalowa Wola II - VEGA SiR Stalowa Wola I 0:0
6 2026-10-18 SSKIR Cmolas - VEGA SiR Stalowa Wola II 0:0
7 2026-10-18 KPS Nowa Dęba - VEGA SiR Stalowa Wola II 0:0
8 2026-10-18 KPS Nowa Dęba - VEGA SiR Stalowa Wola I 0:0
9 2026-10-18 SSKIR Cmolas - VEGA SiR Stalowa Wola I 0:0
10 2026-10-18 PGE SMS STAL Mielec II - PGE SMS STAL Mielec I 0:0
11 2026-10-25 VEGA SiR Stalowa Wola I - PGE SMS STAL Mielec I 0:0
12 2026-10-25 VEGA SiR Stalowa Wola II - PGE SMS STAL Mielec I 0:0
13 2026-10-25 VEGA SiR Stalowa Wola II - PGE SMS STAL Mielec II 0:0
14 2026-10-25 VEGA SiR Stalowa Wola I - PGE SMS STAL Mielec II 0:0
15 2026-10-25 KPS Nowa Dęba - SSKIR Cmolas 0:0
16 2026-11-08 KPS Nowa Dęba - PGE SMS STAL Mielec I 0:0
17 2026-11-08 SSKIR Cmolas - PGE SMS STAL Mielec I 0:0
18 2026-11-08 SSKIR Cmolas - PGE SMS STAL Mielec II 0:0
19 2026-11-08 KPS Nowa Dęba - PGE SMS STAL Mielec II 0:0
20 2026-11-15 VEGA SiR Stalowa Wola I - VEGA SiR Stalowa Wola II 0:0
21 2026-11-15 VEGA SiR Stalowa Wola II - SSKIR Cmolas 0:0
22 2026-11-15 VEGA SiR Stalowa Wola I - SSKIR Cmolas 0:0
23 2026-11-15 VEGA SiR Stalowa Wola I - KPS Nowa Dęba 0:0
24 2026-11-15 VEGA SiR Stalowa Wola II - KPS Nowa Dęba 0:0
25 2026-11-15 PGE SMS STAL Mielec I - PGE SMS STAL Mielec II 0:0
26 2026-11-29 PGE SMS STAL Mielec I - VEGA SiR Stalowa Wola II 0:0
27 2026-11-29 PGE SMS STAL Mielec II - VEGA SiR Stalowa Wola II 0:0
28 2026-11-29 PGE SMS STAL Mielec II - VEGA SiR Stalowa Wola I 0:0
29 2026-11-29 PGE SMS STAL Mielec I - VEGA SiR Stalowa Wola I 0:0
30 2026-11-29 SSKIR Cmolas - KPS Nowa Dęba 0:0

Grupa VI

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS BRT INSTAL Niedźwiada 47363202146
2UKS 15 Przemyśl 3636015079
3LKS Łęk Ostrów 45126138189
4BISPOL MKS Łańcut I 2313210487
5BISPOL MKS Łańcut II231226892
6MKS Radymno 3300681150
1 2026-10-04 UKS 15 Przemyśl - KS BRT INSTAL Niedźwiada 2:0 (25:17, 25:21, 0:0)
2 2026-10-04 MKS Radymno - KS BRT INSTAL Niedźwiada 0:2 (7:25, 17:25, 0:0)
3 2026-10-04 MKS Radymno - LKS Łęk Ostrów 0:2 (20:25, 19:25, 0:0)
4 2026-10-04 UKS 15 Przemyśl - LKS Łęk Ostrów 2:0 (25:8, 25:15, 0:0)
5 2026-10-25 BISPOL MKS Łańcut II - BISPOL MKS Łańcut I 0:0
6 2026-10-11 KS BRT INSTAL Niedźwiada - BISPOL MKS Łańcut II 2:0 (25:8, 25:10, 0:0)
7 2026-10-11 LKS Łęk Ostrów - BISPOL MKS Łańcut II 0:2 (19:25, 23:25, 0:0)
8 2026-10-11 LKS Łęk Ostrów - BISPOL MKS Łańcut I 0:2 (17:25, 6:25, 0:0)
9 2026-10-11 KS BRT INSTAL Niedźwiada - BISPOL MKS Łańcut I 2:1 (24:26, 25:23, 15:5)
10 2026-10-04 UKS 15 Przemyśl - MKS Radymno 2:0 (25:8, 25:10, 0:0)
11 2026-10-25 BISPOL MKS Łańcut I - MKS Radymno 0:0
12 2026-10-25 BISPOL MKS Łańcut II - MKS Radymno 0:0
13 2026-10-25 BISPOL MKS Łańcut II - UKS 15 Przemyśl 0:0
14 2026-10-25 BISPOL MKS Łańcut I - UKS 15 Przemyśl 0:0
15 2026-10-25 LKS Łęk Ostrów - KS BRT INSTAL Niedźwiada 0:0
16 2026-11-08 LKS Łęk Ostrów - MKS Radymno 0:0
17 2026-11-08 KS BRT INSTAL Niedźwiada - MKS Radymno 0:0
18 2026-11-08 KS BRT INSTAL Niedźwiada - UKS 15 Przemyśl 0:0
19 2026-11-08 LKS Łęk Ostrów - UKS 15 Przemyśl 0:0
20 2026-11-15 BISPOL MKS Łańcut I - BISPOL MKS Łańcut II 0:0
21 2026-11-15 BISPOL MKS Łańcut II - KS BRT INSTAL Niedźwiada 0:0
22 2026-11-15 BISPOL MKS Łańcut I - KS BRT INSTAL Niedźwiada 0:0
23 2026-11-15 BISPOL MKS Łańcut I - LKS Łęk Ostrów 0:0
24 2026-11-15 BISPOL MKS Łańcut II - LKS Łęk Ostrów 0:0
25 2026-11-15 MKS Radymno - UKS 15 Przemyśl 0:0
26 2026-11-29 MKS Radymno - BISPOL MKS Łańcut II 0:0
27 2026-11-29 UKS 15 Przemyśl - BISPOL MKS Łańcut II 0:0
28 2026-11-29 UKS 15 Przemyśl - BISPOL MKS Łańcut I 0:0
29 2026-11-29 MKS Radymno - BISPOL MKS Łańcut I 0:0
30 2026-11-29 KS BRT INSTAL Niedźwiada - LKS Łęk Ostrów 0:0