Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Młodziczki

Etap 2

Grupa FIN

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS SAN-Pajda Jarosław 1630298843676
2MKS V LO Developres Rzeszów 16282712847740
3DAS Kępa Dębica 16262212742663
4UKS SMS Szóstka Mielec 16252016740740
5UKS MOSiR Jasło 16252117797752
6Vega MOSiR Stalowa Wola 16241921788787
7Karpaty MOSiR Krosno 16221521732774
8KPS Nowa Dęba 1618729662807
9MUKS Sparta Rzeszów 1618630620832
1 2019-01-27 Karpaty MOSiR Krosno - DAS Kępa Dębica 0:2 (20:25, 22:25, 0:0)
2 2019-01-27 DAS Kępa Dębica - UKS MOSiR Jasło 2:0 (26:24, 25:21, 0:0)
3 2019-01-27 Karpaty MOSiR Krosno - UKS MOSiR Jasło 2:1 (25:15, 24:26, 15:11)
4 2018-12-02 MKS SAN-Pajda Jarosław - MKS V LO Developres Rzeszów 0:2 (22:25, 22:25, 0:0)
5 2018-12-02 MKS V LO Developres Rzeszów - MUKS Sparta Rzeszów 2:0 (25:18, 25:21, 0:0)
6 2018-12-02 MKS SAN-Pajda Jarosław - MUKS Sparta Rzeszów 2:0 (25:15, 25:11, 0:0)
7 2018-12-02 Vega MOSiR Stalowa Wola - KPS Nowa Dęba 2:1 (12:25, 25:18, 16:14)
8 2018-12-02 KPS Nowa Dęba - UKS SMS Szóstka Mielec 2:1 (23:25, 25:23, 15:4)
9 2018-12-02 Vega MOSiR Stalowa Wola - UKS SMS Szóstka Mielec 2:0 (25:20, 25:17, 0:0)
10 2019-03-03 MKS V LO Developres Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (25:10, 25:22, 0:0)
11 2019-03-03 Karpaty MOSiR Krosno - KPS Nowa Dęba 2:0 (25:22, 25:20, 0:0)
12 2019-03-03 MKS V LO Developres Rzeszów - KPS Nowa Dęba 2:0 (25:20, 25:16, 0:0)
13 2018-12-16 MUKS Sparta Rzeszów - DAS Kępa Dębica 0:2 (16:25, 11:25, 0:0)
14 2018-12-16 DAS Kępa Dębica - UKS SMS Szóstka Mielec 0:2 (11:25, 20:25, 0:0)
15 2018-12-16 MUKS Sparta Rzeszów - UKS SMS Szóstka Mielec 0:2 (19:25, 24:26, 0:0)
16 2018-12-16 UKS MOSiR Jasło - MKS SAN-Pajda Jarosław 1:2 (25:12, 15:25, 9:15)
17 2018-12-16 MKS SAN-Pajda Jarosław - Vega MOSiR Stalowa Wola 2:0 (25:21, 25:23, 0:0)
18 2018-12-16 UKS MOSiR Jasło - Vega MOSiR Stalowa Wola 2:0 (25:17, 25:21, 0:0)
19 2019-01-06 UKS SMS Szóstka Mielec - Karpaty MOSiR Krosno 0:2 (17:25, 20:25, 0:0)
20 2019-01-06 Karpaty MOSiR Krosno - MKS SAN-Pajda Jarosław 0:2 (21:25, 14:25, 0:0)
21 2019-01-06 UKS SMS Szóstka Mielec - MKS SAN-Pajda Jarosław 2:1 (25:22, 10:25, 15:12)
22 2019-01-06 DAS Kępa Dębica - MKS V LO Developres Rzeszów 1:2 (25:8, 12:25, 13:15)
23 2019-01-06 MKS V LO Developres Rzeszów - Vega MOSiR Stalowa Wola 1:2 (22:25, 25:11, 14:16)
24 2019-01-06 DAS Kępa Dębica - Vega MOSiR Stalowa Wola 2:0 (25:23, 25:17, 0:0)
25 2019-01-06 UKS MOSiR Jasło - MUKS Sparta Rzeszów 2:0 (25:13, 25:19, 0:0)
26 2019-01-06 MUKS Sparta Rzeszów - KPS Nowa Dęba 2:1 (25:18, 15:25, 15:11)
27 2019-01-06 UKS MOSiR Jasło - KPS Nowa Dęba 2:0 (25:20, 25:20, 0:0)
28 2019-01-20 Vega MOSiR Stalowa Wola - Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (25:10, 25:11, 0:0)
29 2019-01-20 Karpaty MOSiR Krosno - MUKS Sparta Rzeszów 2:0 (25:17, 25:23, 0:0)
30 2019-01-20 Vega MOSiR Stalowa Wola - MUKS Sparta Rzeszów 2:1 (26:28, 25:6, 15:7)
31 2019-01-13 MKS SAN-Pajda Jarosław - DAS Kępa Dębica 2:0 (25:18, 25:21, 0:0)
32 2019-01-13 DAS Kępa Dębica - KPS Nowa Dęba 2:0 (25:15, 25:20, 0:0)
33 2019-01-13 MKS SAN-Pajda Jarosław - KPS Nowa Dęba 2:0 (25:16, 25:16, 0:0)
34 2019-01-20 MKS V LO Developres Rzeszów - UKS MOSiR Jasło 2:1 (25:21, 18:25, 15:11)
35 2019-01-20 UKS MOSiR Jasło - UKS SMS Szóstka Mielec 2:0 (25:16, 25:21, 0:0)
36 2019-01-20 MKS V LO Developres Rzeszów - UKS SMS Szóstka Mielec 2:0 (25:22, 25:22, 0:0)
37 2019-02-03 DAS Kępa Dębica - Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (25:23, 25:23, 0:0)
38 2019-02-03 Karpaty MOSiR Krosno - UKS MOSiR Jasło 1:2 (25:22, 19:25, 12:15)
39 2019-02-03 DAS Kępa Dębica - UKS MOSiR Jasło 2:0 (25:12, 25:20, 0:0)
40 2019-02-03 MUKS Sparta Rzeszów - MKS V LO Developres Rzeszów 0:2 (13:25, 20:25, 0:0)
41 2019-02-03 MKS V LO Developres Rzeszów - MKS SAN-Pajda Jarosław 1:2 (26:28, 25:22, 17:19)
42 2019-02-03 MUKS Sparta Rzeszów - MKS SAN-Pajda Jarosław 0:2 (16:25, 19:25, 0:0)
43 2019-02-03 KPS Nowa Dęba - Vega MOSiR Stalowa Wola 0:2 (18:25, 15:25, 0:0)
44 2019-02-03 Vega MOSiR Stalowa Wola - UKS SMS Szóstka Mielec 1:2 (25:12, 16:25, 8:15)
45 2019-02-03 KPS Nowa Dęba - UKS SMS Szóstka Mielec 2:0 (25:23, 25:14, 0:0)
46 2019-02-10 KPS Nowa Dęba - Karpaty MOSiR Krosno 0:2 (19:25, 17:25, 0:0)
47 2019-02-10 Karpaty MOSiR Krosno - MKS V LO Developres Rzeszów 1:2 (14:25, 25:22, 12:15)
48 2019-02-10 KPS Nowa Dęba - MKS V LO Developres Rzeszów 0:2 (21:25, 21:25, 0:0)
49 2019-03-03 UKS SMS Szóstka Mielec - DAS Kępa Dębica 2:0 (25:9, 25:19, 0:0)
50 2019-03-03 DAS Kępa Dębica - MUKS Sparta Rzeszów 2:0 (25:14, 25:12, 0:0)
51 2019-03-03 UKS SMS Szóstka Mielec - MUKS Sparta Rzeszów 2:0 (25:23, 25:16, 0:0)
52 2019-02-10 MKS SAN-Pajda Jarosław - UKS MOSiR Jasło 2:0 (25:22, 25:14, 0:0)
53 2019-02-10 UKS MOSiR Jasło - Vega MOSiR Stalowa Wola 2:1 (26:28, 25:22, 15:11)
54 2019-02-10 MKS SAN-Pajda Jarosław - Vega MOSiR Stalowa Wola 2:0 (25:17, 25:23, 0:0)
55 2019-03-02 Karpaty MOSiR Krosno - UKS SMS Szóstka Mielec 0:2 (19:25, 23:25, 0:0)
56 2019-03-02 UKS SMS Szóstka Mielec - MKS SAN-Pajda Jarosław 1:2 (14:25, 25:19, 4:15)
57 2019-03-02 Karpaty MOSiR Krosno - MKS SAN-Pajda Jarosław 0:2 (19:25, 18:25, 0:0)
58 2019-02-24 MKS V LO Developres Rzeszów - DAS Kępa Dębica 2:0 (25:15, 25:15, 0:0)
59 2019-02-24 DAS Kępa Dębica - Vega MOSiR Stalowa Wola 2:0 (25:14, 25:19, 0:0)
60 2019-02-24 MKS V LO Developres Rzeszów - Vega MOSiR Stalowa Wola 2:1 (20:25, 25:22, 15:6)
61 2019-02-24 KPS Nowa Dęba - MUKS Sparta Rzeszów 1:2 (25:20, 21:25, 8:15)
62 2019-02-24 MUKS Sparta Rzeszów - UKS MOSiR Jasło 0:2 (12:25, 18:25, 0:0)
63 2019-02-24 KPS Nowa Dęba - UKS MOSiR Jasło 0:2 (13:25, 17:25, 0:0)
64 2019-03-10 MUKS Sparta Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno 0:2 (22:25, 19:25, 0:0)
65 2019-03-10 Karpaty MOSiR Krosno - Vega MOSiR Stalowa Wola 1:2 (25:12, 18:25, 13:15)
66 2019-03-10 MUKS Sparta Rzeszów - Vega MOSiR Stalowa Wola 1:2 (25:17, 15:25, 13:15)
67 2019-03-10 DAS Kępa Dębica - MKS SAN-Pajda Jarosław 1:2 (26:28, 25:17, 12:15)
68 2019-03-10 MKS SAN-Pajda Jarosław - KPS Nowa Dęba 2:0 (25:14, 25:15, 0:0)
69 2019-03-10 DAS Kępa Dębica - KPS Nowa Dęba 2:0 (25:12, 25:17, 0:0)
70 2019-03-05 UKS MOSiR Jasło - MKS V LO Developres Rzeszów 2:1 (18:25, 25:22, 15:6)
71 2019-03-05 MKS V LO Developres Rzeszów - UKS SMS Szóstka Mielec 0:2 (14:25, 23:25, 0:0)
72 2019-03-05 UKS MOSiR Jasło - UKS SMS Szóstka Mielec 0:2 (18:25, 22:25, 0:0)

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1PBS Bank Sanoczanka Sanok 1223233616426
2UKS Niwa Niwiska 1223234622378
3UKS 15 Przemyśl 12181413557536
4UKS Dębowiec 12181515608575
5UKS MOSiR Jasło II12171016452576
6UKS Zaleszany 1215818481558
7RKS Bolesław Rzeszów 1212024313600
1 2019-01-20 UKS Niwa Niwiska - UKS 15 Przemyśl 2:0 (25:19, 25:9, 0:0)
2 2019-01-20 UKS Zaleszany - UKS 15 Przemyśl 0:2 (26:28, 11:25, 0:0)
3 2019-01-20 UKS Zaleszany - RKS Bolesław Rzeszów 2:0 (25:13, 25:23, 0:0)
4 2019-01-20 UKS Niwa Niwiska - RKS Bolesław Rzeszów 2:0 (25:9, 25:5, 0:0)
5 2019-01-20 UKS Dębowiec - UKS MOSiR Jasło II 2:0 (25:10, 25:14, 0:0)
6 2019-01-20 UKS MOSiR Jasło II - PBS Bank Sanoczanka Sanok 0:2 (12:25, 16:25, 0:0)
7 2019-01-20 UKS Dębowiec - PBS Bank Sanoczanka Sanok 0:2 (18:25, 16:25, 0:0)
8 2019-02-03 UKS Zaleszany - UKS Dębowiec 1:2 (27:25, 19:25, 8:15)
9 2019-02-03 UKS Niwa Niwiska - UKS Dębowiec 2:1 (25:14, 17:25, 15:11)
10 2019-02-03 UKS Niwa Niwiska - UKS MOSiR Jasło II 2:0 (25:8, 25:8, 0:0)
11 2019-02-03 UKS Zaleszany - UKS MOSiR Jasło II 2:0 (25:12, 25:9, 0:0)
12 2019-02-02 PBS Bank Sanoczanka Sanok - UKS 15 Przemyśl 2:0 (25:12, 25:22, 0:0)
13 2019-02-02 UKS 15 Przemyśl - RKS Bolesław Rzeszów 2:0 (25:17, 25:17, 0:0)
14 2019-02-02 PBS Bank Sanoczanka Sanok - RKS Bolesław Rzeszów 2:0 (25:11, 25:5, 0:0)
15 2019-03-10 UKS MOSiR Jasło II - RKS Bolesław Rzeszów 2:0 (25:11, 25:18, 0:0)
16 2019-03-10 UKS Dębowiec - RKS Bolesław Rzeszów 2:0 (25:17, 25:16, 0:0)
17 2019-03-10 UKS Dębowiec - UKS 15 Przemyśl 1:2 (23:25, 25:19, 6:15)
18 2019-03-10 UKS MOSiR Jasło II - UKS 15 Przemyśl 0:2 (17:25, 14:25, 0:0)
19 2019-03-03 UKS Zaleszany - UKS Niwa Niwiska 0:2 (15:25, 20:25, 0:0)
20 2019-03-03 UKS Niwa Niwiska - PBS Bank Sanoczanka Sanok 1:2 (25:17, 22:25, 14:16)
21 2019-03-03 UKS Zaleszany - PBS Bank Sanoczanka Sanok 0:2 (14:25, 11:25, 0:0)
22 2019-03-17 RKS Bolesław Rzeszów - UKS Niwa Niwiska 0:2 (0:25, 15:25, 0:0)
23 2019-03-17 UKS 15 Przemyśl - UKS Niwa Niwiska 0:2 (15:25, 25:27, 0:0)
24 2019-03-17 UKS 15 Przemyśl - UKS Zaleszany 2:0 (25:11, 25:23, 0:0)
25 2019-03-17 RKS Bolesław Rzeszów - UKS Zaleszany 0:2 (6:25, 11:25, 0:0)
26 2019-03-24 UKS MOSiR Jasło II - UKS Dębowiec 2:1 (17:25, 30:28, 15:11)
27 2019-03-24 UKS Dębowiec - PBS Bank Sanoczanka Sanok 0:2 (17:25, 20:25, 0:0)
28 2019-03-24 UKS MOSiR Jasło II - PBS Bank Sanoczanka Sanok 0:2 (26:28, 17:25, 0:0)
29 2019-03-31 UKS Dębowiec - UKS Zaleszany 2:1 (22:25, 25:20, 15:7)
30 2019-03-31 UKS MOSiR Jasło II - UKS Zaleszany 2:0 (25:20, 29:27, 0:0)
31 2019-03-31 UKS MOSiR Jasło II - UKS Niwa Niwiska 0:2 (15:25, 6:25, 0:0)
32 2019-03-31 UKS Dębowiec - UKS Niwa Niwiska 0:2 (7:25, 24:26, 0:0)
33 2019-03-31 RKS Bolesław Rzeszów - UKS 15 Przemyśl 0:2 (10:25, 20:25, 0:0)
34 2019-03-31 UKS 15 Przemyśl - PBS Bank Sanoczanka Sanok 0:2 (24:26, 13:25, 0:0)
35 2019-03-31 RKS Bolesław Rzeszów - PBS Bank Sanoczanka Sanok 0:2 (15:25, 14:25, 0:0)
36 2019-04-14 PBS Bank Sanoczanka Sanok - UKS Zaleszany 2:0 (25:11, 25:20, 0:0)
37 2019-04-14 UKS Zaleszany - UKS Niwa Niwiska 0:2 (10:25, 6:25, 0:0)
38 2019-04-14 PBS Bank Sanoczanka Sanok - UKS Niwa Niwiska 1:2 (25:11, 22:25, 7:15)
39 2019-04-14 UKS 15 Przemyśl - UKS Dębowiec 1:2 (25:21, 16:25, 11:15)
40 2019-04-14 RKS Bolesław Rzeszów - UKS Dębowiec 0:2 (12:25, 19:25, 0:0)
41 2019-04-14 RKS Bolesław Rzeszów - UKS MOSiR Jasło II 0:2 (16:25, 13:25, 0:0)
42 2019-04-14 UKS 15 Przemyśl - UKS MOSiR Jasło II 1:2 (25:12, 17:25, 12:15)

Etap 1

Grupa I

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Karpaty MOSiR Krosno 1020202509333
2DAS Kępa Dębica 1018166501346
3UKS MOSiR Jasło 10151410471428
4PBS Bank Sanoczanka Sanok 10151111437400
5UKS Dębowiec 1012416345440
6UKS MOSiR Jasło II1010020184500
1 2018-11-04 UKS MOSiR Jasło II - Karpaty MOSiR Krosno 0:2 (6:25, 4:25, 0:0)
2 2018-11-04 UKS MOSiR Jasło - Karpaty MOSiR Krosno 1:2 (25:15, 18:25, 12:15)
3 2018-11-04 UKS MOSiR Jasło - PBS Bank Sanoczanka Sanok 2:0 (26:24, 25:12, 0:0)
4 2018-11-04 UKS MOSiR Jasło II - PBS Bank Sanoczanka Sanok 0:2 (1:25, 13:25, 0:0)
5 2018-10-21 DAS Kępa Dębica - UKS Dębowiec 2:0 (25:16, 25:22, 0:0)
6 2018-10-07 Karpaty MOSiR Krosno - DAS Kępa Dębica 2:0 (25:23, 26:24, 0:0)
7 2018-10-07 PBS Bank Sanoczanka Sanok - DAS Kępa Dębica 0:2 (6:25, 17:25, 0:0)
8 2018-10-07 PBS Bank Sanoczanka Sanok - UKS Dębowiec 2:0 (25:14, 25:13, 0:0)
9 2018-10-07 Karpaty MOSiR Krosno - UKS Dębowiec 2:0 (25:11, 25:18, 0:0)
10 2018-10-07 UKS MOSiR Jasło - UKS MOSiR Jasło II 2:0 (25:19, 25:9, 0:0)
11 2018-10-21 UKS Dębowiec - UKS MOSiR Jasło II 2:0 (25:16, 25:8, 0:0)
12 2018-10-21 DAS Kępa Dębica - UKS MOSiR Jasło II 2:0 (25:6, 25:9, 0:0)
13 2018-10-21 DAS Kępa Dębica - UKS MOSiR Jasło 2:1 (20:25, 25:9, 15:2)
14 2018-10-21 UKS Dębowiec - UKS MOSiR Jasło 0:2 (12:25, 16:25, 0:0)
15 2018-10-19 PBS Bank Sanoczanka Sanok - Karpaty MOSiR Krosno 1:2 (25:13, 20:25, 5:15)
16 2018-10-28 PBS Bank Sanoczanka Sanok - UKS MOSiR Jasło II 2:0 (25:4, 25:6, 0:0)
17 2018-10-28 Karpaty MOSiR Krosno - UKS MOSiR Jasło II 2:0 (25:14, 25:7, 0:0)
18 2018-10-28 Karpaty MOSiR Krosno - UKS MOSiR Jasło 2:0 (25:14, 25:5, 0:0)
19 2018-10-28 PBS Bank Sanoczanka Sanok - UKS MOSiR Jasło 2:1 (22:25, 29:27, 15:12)
20 2018-11-11 UKS Dębowiec - DAS Kępa Dębica 0:2 (16:25, 17:25, 0:0)
21 2018-11-11 DAS Kępa Dębica - Karpaty MOSiR Krosno 0:2 (22:25, 21:25, 0:0)
22 2018-11-11 UKS Dębowiec - Karpaty MOSiR Krosno 0:2 (13:25, 14:25, 0:0)
23 2018-11-11 UKS Dębowiec - PBS Bank Sanoczanka Sanok 0:2 (7:25, 24:26, 0:0)
24 2018-11-11 DAS Kępa Dębica - PBS Bank Sanoczanka Sanok 2:0 (25:20, 25:9, 0:0)
25 2018-11-04 UKS MOSiR Jasło II - UKS MOSiR Jasło 0:2 (13:25, 9:25, 0:0)
26 2018-11-18 UKS MOSiR Jasło - DAS Kępa Dębica 1:2 (15:25, 25:11, 6:15)
27 2018-11-18 UKS MOSiR Jasło II - DAS Kępa Dębica 0:2 (9:25, 16:25, 0:0)
28 2018-11-18 UKS MOSiR Jasło II - UKS Dębowiec 0:2 (8:25, 7:25, 0:0)
29 2018-11-18 UKS MOSiR Jasło - UKS Dębowiec 2:0 (25:13, 25:19, 0:0)
30 2018-11-18 Karpaty MOSiR Krosno - PBS Bank Sanoczanka Sanok 2:0 (25:9, 25:23, 0:0)

Grupa II

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS SAN-Pajda Jarosław 1020203530329
2MKS V LO Developres Rzeszów 1018184494305
3MUKS Sparta Rzeszów 10161310451425
4UKS 15 Przemyśl 1014914401464
5MKS San-Pajda Jarosław Wiązownica 1011418337498
6RKS Bolesław Rzeszów 1011318303495
1 2018-09-30 MUKS Sparta Rzeszów - MKS V LO Developres Rzeszów 0:2 (8:25, 10:25, 0:0)
2 2018-09-30 UKS 15 Przemyśl - MKS V LO Developres Rzeszów 0:2 (8:25, 6:25, 0:0)
3 2018-09-30 UKS 15 Przemyśl - RKS Bolesław Rzeszów 2:0 (25:10, 25:15, 0:0)
4 2018-09-30 MUKS Sparta Rzeszów - RKS Bolesław Rzeszów 2:0 (25:10, 25:7, 0:0)
5 2018-09-28 MKS SAN-Pajda Jarosław - MKS San-Pajda Jarosław Wiązownica 2:0 (25:9, 25:16, 0:0)
6 2018-10-07 MKS V LO Developres Rzeszów - MKS SAN-Pajda Jarosław 1:2 (14:25, 25:19, 5:15)
7 2018-10-07 RKS Bolesław Rzeszów - MKS SAN-Pajda Jarosław 0:2 (14:25, 15:25, 0:0)
8 2018-10-07 RKS Bolesław Rzeszów - MKS San-Pajda Jarosław Wiązownica 0:2 (15:25, 16:25, 0:0)
9 2018-10-07 MKS V LO Developres Rzeszów - MKS San-Pajda Jarosław Wiązownica 2:0 (25:6, 25:17, 0:0)
10 2018-10-07 UKS 15 Przemyśl - MUKS Sparta Rzeszów 1:2 (25:12, 16:25, 14:16)
11 2018-10-21 MKS San-Pajda Jarosław Wiązownica - MUKS Sparta Rzeszów 0:2 (22:25, 10:25, 0:0)
12 2018-10-21 MKS SAN-Pajda Jarosław - MUKS Sparta Rzeszów 2:0 (25:12, 25:17, 0:0)
13 2018-10-21 MKS SAN-Pajda Jarosław - UKS 15 Przemyśl 2:0 (25:9, 25:16, 0:0)
14 2018-10-21 MKS San-Pajda Jarosław Wiązownica - UKS 15 Przemyśl 1:2 (25:23, 14:25, 4:15)
15 2018-10-27 RKS Bolesław Rzeszów - MKS V LO Developres Rzeszów 0:2 (8:25, 7:25, 0:0)
16 2018-10-27 RKS Bolesław Rzeszów - MUKS Sparta Rzeszów 1:2 (24:26, 25:21, 9:15)
17 2018-10-27 MKS V LO Developres Rzeszów - MUKS Sparta Rzeszów 2:0 (26:24, 25:19, 0:0)
18 2018-10-27 MKS V LO Developres Rzeszów - UKS 15 Przemyśl 2:0 (25:11, 25:20, 0:0)
19 2018-10-27 RKS Bolesław Rzeszów - UKS 15 Przemyśl 0:2 (19:25, 15:25, 0:0)
20 2018-10-28 MKS San-Pajda Jarosław Wiązownica - MKS SAN-Pajda Jarosław 0:2 (15:25, 10:25, 0:0)
21 2018-11-11 MKS SAN-Pajda Jarosław - MKS V LO Developres Rzeszów 2:1 (21:25, 25:15, 15:9)
22 2018-11-11 MKS San-Pajda Jarosław Wiązownica - MKS V LO Developres Rzeszów 0:2 (6:25, 20:25, 0:0)
23 2018-11-11 MKS San-Pajda Jarosław Wiązownica - RKS Bolesław Rzeszów 0:2 (14:25, 19:25, 0:0)
24 2018-11-11 MKS SAN-Pajda Jarosław - RKS Bolesław Rzeszów 2:0 (25:14, 25:15, 0:0)
25 2018-11-10 MUKS Sparta Rzeszów - UKS 15 Przemyśl 2:0 (25:14, 25:17, 0:0)
26 2018-11-18 UKS 15 Przemyśl - MKS SAN-Pajda Jarosław 0:2 (14:25, 14:25, 0:0)
27 2018-11-18 MUKS Sparta Rzeszów - MKS SAN-Pajda Jarosław 1:2 (9:25, 25:20, 12:15)
28 2018-11-18 MUKS Sparta Rzeszów - MKS San-Pajda Jarosław Wiązownica 2:0 (25:12, 25:9, 0:0)
29 2018-11-18 UKS 15 Przemyśl - MKS San-Pajda Jarosław Wiązownica 2:1 (14:25, 25:21, 15:13)
30 2018-11-18 MKS V LO Developres Rzeszów - RKS Bolesław Rzeszów 2:0 (25:7, 25:8, 0:0)

Grupa III

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KPS Nowa Dęba 814135398305
2Vega MOSiR Stalowa Wola 814136427364
3UKS SMS Szóstka Mielec 813116380335
4UKS Niwa Niwiska 811610331343
5UKS Zaleszany 88016214403
1 2018-09-30 KPS Nowa Dęba - UKS Niwa Niwiska 2:0 (25:11, 25:13, 0:0)
2 2018-09-30 UKS SMS Szóstka Mielec - UKS Niwa Niwiska 0:2 (19:25, 23:25, 0:0)
3 2018-09-30 UKS SMS Szóstka Mielec - UKS Zaleszany 2:0 (25:16, 25:14, 0:0)
4 2018-09-30 KPS Nowa Dęba - UKS Zaleszany 2:0 (25:14, 25:17, 0:0)
5 2018-10-07 Vega MOSiR Stalowa Wola - KPS Nowa Dęba 1:2 (25:21, 13:25, 14:16)
6 2018-10-07 KPS Nowa Dęba - UKS SMS Szóstka Mielec 2:0 (25:9, 25:19, 0:0)
7 2018-10-07 Vega MOSiR Stalowa Wola - UKS SMS Szóstka Mielec 2:1 (19:25, 25:22, 15:8)
8 2018-10-21 UKS Niwa Niwiska - UKS Zaleszany 2:0 (25:19, 25:4, 0:0)
9 2018-10-21 UKS Zaleszany - Vega MOSiR Stalowa Wola 0:2 (26:28, 9:25, 0:0)
10 2018-10-21 UKS Niwa Niwiska - Vega MOSiR Stalowa Wola 0:2 (13:25, 23:25, 0:0)
11 2018-10-28 UKS Zaleszany - KPS Nowa Dęba 0:2 (14:25, 15:25, 0:0)
12 2018-10-28 UKS Niwa Niwiska - KPS Nowa Dęba 0:2 (12:25, 16:25, 0:0)
13 2018-10-28 UKS Niwa Niwiska - UKS SMS Szóstka Mielec 0:2 (23:25, 24:26, 0:0)
14 2018-10-28 UKS Zaleszany - UKS SMS Szóstka Mielec 0:2 (7:25, 9:25, 0:0)
15 2018-11-11 UKS SMS Szóstka Mielec - KPS Nowa Dęba 2:0 (25:18, 25:15, 0:0)
16 2018-11-11 KPS Nowa Dęba - Vega MOSiR Stalowa Wola 1:2 (14:25, 25:22, 14:16)
17 2018-11-11 UKS SMS Szóstka Mielec - Vega MOSiR Stalowa Wola 2:0 (26:24, 28:26, 0:0)
18 2018-11-18 Vega MOSiR Stalowa Wola - UKS Zaleszany 2:0 (25:7, 25:16, 0:0)
19 2018-11-18 UKS Zaleszany - UKS Niwa Niwiska 0:2 (7:25, 20:25, 0:0)
20 2018-11-18 Vega MOSiR Stalowa Wola - UKS Niwa Niwiska 2:0 (25:23, 25:23, 0:0)