Młodziczki Młodzicy Juniorki Młodsze Juniorzy Młodsi Juniorki Juniorzy Podkarpacka 2 Liga Mężczyzn Podkarpacka 1 Liga Kobiet Podkarpacka 1 Liga Mężczyzn

Podkarpacka 2 Liga Mężczyzn

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AKS V LO Rzeszów II10252710874761
2SST Sportur Gmina Łańcut 10242612892782
3TKS Żagiel Radymno 10182417921877
4SST Lubcza Racławówka II10142020890856
5KU AZS Uniwersytet Rzeszowski 1091424758884
6TKF ITS Anilana Rakszawa II100230627802
1 2020-11-08 KU AZS Uniwersytet Rzeszowski - TKF ITS Anilana Rakszawa II 3:0 (25:19, 25:19, 29:27)
2 2020-10-18 SST Lubcza Racławówka II - SST Sportur Gmina Łańcut 1:3 (25:19, 13:25, 23:25, 22:25)
3 2020-11-14 AKS V LO Rzeszów II - TKS Żagiel Radymno 0:3 (21:25, 25:27, 20:25)
4 2020-10-24 TKF ITS Anilana Rakszawa II - TKS Żagiel Radymno 0:3 (22:25, 21:25, 16:25)
5 2020-11-08 SST Sportur Gmina Łańcut - AKS V LO Rzeszów II 2:3 (23:25, 25:18, 21:25, 25:19, 11:15)
6 2020-12-06 KU AZS Uniwersytet Rzeszowski - SST Lubcza Racławówka II 2:3 (12:25, 19:25, 25:22, 30:28, 12:15)
7 2020-11-15 SST Lubcza Racławówka II - TKF ITS Anilana Rakszawa II 3:0 (25:17, 25:14, 25:17)
8 2020-11-13 AKS V LO Rzeszów II - KU AZS Uniwersytet Rzeszowski 3:2 (23:25, 25:19, 18:25, 34:32, 15:8)
9 2020-11-15 TKS Żagiel Radymno - SST Sportur Gmina Łańcut 1:3 (12:25, 18:25, 25:20, 9:25)
10 2020-11-22 TKF ITS Anilana Rakszawa II - SST Sportur Gmina Łańcut 1:3 (22:25, 25:23, 20:25, 16:25)
11 2020-11-22 KU AZS Uniwersytet Rzeszowski - TKS Żagiel Radymno 0:3 (20:25, 23:25, 17:25)
12 2020-11-20 SST Lubcza Racławówka II - AKS V LO Rzeszów II 1:3 (22:25, 23:25, 25:23, 20:25)
13 2020-12-11 AKS V LO Rzeszów II - TKF ITS Anilana Rakszawa II 3:0 (25:20, 25:20, 25:16)
14 2020-12-13 TKS Żagiel Radymno - SST Lubcza Racławówka II 3:2 (25:23, 25:18, 29:31, 33:35, 15:10)
15 2020-12-13 SST Sportur Gmina Łańcut - KU AZS Uniwersytet Rzeszowski 3:1 (23:25, 25:17, 25:18, 25:16)
16 2020-12-20 TKF ITS Anilana Rakszawa II - KU AZS Uniwersytet Rzeszowski 0:3 (15:25, 24:26, 16:25)
17 2020-12-20 SST Sportur Gmina Łańcut - SST Lubcza Racławówka II 3:0 (25:19, 25:21, 29:27)
18 2021-02-07 TKS Żagiel Radymno - AKS V LO Rzeszów II 1:3 (19:25, 23:25, 25:20, 15:25)
19 2021-01-31 TKS Żagiel Radymno - TKF ITS Anilana Rakszawa II 3:1 (25:23, 26:24, 23:25, 25:20)
20 2021-01-31 AKS V LO Rzeszów II - SST Sportur Gmina Łańcut 3:0 (25:18, 25:16, 25:20)
21 2021-01-17 SST Lubcza Racławówka II - KU AZS Uniwersytet Rzeszowski 3:1 (23:25, 25:9, 25:10, 25:11)
22 2021-01-24 TKF ITS Anilana Rakszawa II - SST Lubcza Racławówka II 0:3 (18:25, 14:25, 22:25)
23 2021-01-28 KU AZS Uniwersytet Rzeszowski - AKS V LO Rzeszów II 0:3 (19:25, 19:25, 19:25)
24 2021-02-14 SST Sportur Gmina Łańcut - TKS Żagiel Radymno 3:2 (25:19, 21:25, 28:30, 25:20, 16:14)
25 2021-02-21 SST Sportur Gmina Łańcut - TKF ITS Anilana Rakszawa II 3:0 (25:17, 25:21, 25:21)
26 2021-02-21 TKS Żagiel Radymno - KU AZS Uniwersytet Rzeszowski 3:2 (22:25, 25:14, 22:25, 25:10, 15:9)
27 2021-02-21 AKS V LO Rzeszów II - SST Lubcza Racławówka II 3:1 (23:25, 25:10, 25:20, 25:20)
28 2021-02-28 TKF ITS Anilana Rakszawa II - AKS V LO Rzeszów II 0:3 (16:25, 19:25, 21:25)
29 2021-02-28 SST Lubcza Racławówka II - TKS Żagiel Radymno 3:2 (25:23, 19:25, 11:25, 25:23, 15:9)
30 2021-02-28 KU AZS Uniwersytet Rzeszowski - SST Sportur Gmina Łańcut 0:3 (21:25, 27:29, 17:25)