Młodziczki Młodzicy Juniorki Młodsze Juniorzy Młodsi Juniorki Juniorzy Podkarpacka 2 Liga Mężczyzn Podkarpacka 1 Liga Kobiet Podkarpacka 1 Liga Mężczyzn

Podkarpacka 2 Liga Mężczyzn

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SST Lubcza Racławówka 824245700600
2AKS V LO Rzeszów II 9192414862798
3SPS Pruchnik 9141818803811
4KPS Siarka Tarnobrzeg 9121819811803
5AlterEco Bystrzaki Gmina Iwierzyce 10111422780783
6TKF Anilana Rakszawa II 981322723803
7KU AZS UR 851122678759
1 2022-10-21 KPS Siarka Tarnobrzeg - SPS Pruchnik 1:3 (20:25, 18:25, 25:20, 23:25)
2 2022-10-23 SST Lubcza Racławówka - TKF Anilana Rakszawa II 3:1 (25:18, 25:23, 21:25, 25:23)
3 2022-10-23 AlterEco Bystrzaki Gmina Iwierzyce - AKS V LO Rzeszów II 2:3 (25:21, 21:25, 25:19, 23:25, 11:15)
4 2022-11-06 TKF Anilana Rakszawa II - AlterEco Bystrzaki Gmina Iwierzyce 3:0 (25:15, 25:21, 25:22)
5 2022-11-06 SPS Pruchnik - SST Lubcza Racławówka 0:3 (23:25, 13:25, 23:25)
6 2022-11-04 KU AZS UR - KPS Siarka Tarnobrzeg 2:3 (19:25, 25:23, 18:25, 25:22, 12:15)
7 2022-11-20 SST Lubcza Racławówka - KU AZS UR 3:1 (24:26, 25:19, 25:17, 25:19)
8 2022-11-20 AlterEco Bystrzaki Gmina Iwierzyce - SPS Pruchnik 3:0 (25:19, 25:20, 25:16)
9 2022-11-18 AKS V LO Rzeszów II - TKF Anilana Rakszawa II 3:2 (24:26, 25:21, 23:25, 25:16, 15:13)
10 2022-11-27 SPS Pruchnik - AKS V LO Rzeszów II 2:3 (25:22, 26:24, 25:27, 27:29, 11:15)
11 2022-11-27 KU AZS UR - AlterEco Bystrzaki Gmina Iwierzyce 0:3 (16:25, 18:25, 17:25)
12 2022-11-25 KPS Siarka Tarnobrzeg - SST Lubcza Racławówka 1:3 (20:25, 23:25, 25:13, 23:25)
13 2022-12-04 AlterEco Bystrzaki Gmina Iwierzyce - KPS Siarka Tarnobrzeg 1:3 (17:25, 25:21, 25:27, 17:25)
14 2022-12-02 AKS V LO Rzeszów II - KU AZS UR 3:1 (25:22, 21:25, 25:19, 25:17)
15 2022-12-04 TKF Anilana Rakszawa II - SPS Pruchnik 3:1 (25:19, 25:27, 25:22, 25:21)
16 2022-12-11 KU AZS UR - TKF Anilana Rakszawa II 3:2 (25:18, 25:21, 26:28, 18:25, 15:8)
17 2022-12-09 KPS Siarka Tarnobrzeg - AKS V LO Rzeszów II 1:3 (16:25, 25:11, 20:25, 20:25)
18 2022-12-11 SST Lubcza Racławówka - AlterEco Bystrzaki Gmina Iwierzyce 3:0 (25:23, 25:22, 25:19)
19 2022-12-17 AKS V LO Rzeszów II - SST Lubcza Racławówka 1:3 (25:27, 25:18, 21:25, 19:25)
20 2022-12-18 TKF Anilana Rakszawa II - KPS Siarka Tarnobrzeg 1:3 (22:25, 21:25, 25:16, 21:25)
21 2022-12-18 SPS Pruchnik - KU AZS UR 3:1 (25:21, 25:27, 25:23, 27:25)
22 2023-01-08 SPS Pruchnik - KPS Siarka Tarnobrzeg 3:2 (25:17, 22:25, 22:25, 25:21, 15:7)
23 2023-01-08 TKF Anilana Rakszawa II - SST Lubcza Racławówka 0:3 (16:25, 12:25, 14:25)
24 2023-01-13 AKS V LO Rzeszów II - AlterEco Bystrzaki Gmina Iwierzyce 3:0 (25:18, 25:22, 25:18)
25 2023-01-15 AlterEco Bystrzaki Gmina Iwierzyce - TKF Anilana Rakszawa II 3:1 (25:18, 23:25, 25:16, 25:12)
26 2023-02-12 SST Lubcza Racławówka - SPS Pruchnik 0:0
27 2023-01-15 KPS Siarka Tarnobrzeg - KU AZS UR 3:0 (25:23, 25:14, 25:19)
28 2023-02-08 KU AZS UR - SST Lubcza Racławówka 0:0
29 2023-01-29 SPS Pruchnik - AlterEco Bystrzaki Gmina Iwierzyce 3:0 (25:21, 25:18, 25:22)
30 2023-01-29 TKF Anilana Rakszawa II - AKS V LO Rzeszów II 0:3 (20:25, 17:25, 19:25)
31 2023-02-03 AKS V LO Rzeszów II - SPS Pruchnik 2:3 (25:21, 22:25, 22:25, 25:19, 12:15)
32 2023-02-05 AlterEco Bystrzaki Gmina Iwierzyce - KU AZS UR 2:3 (17:25, 23:25, 25:18, 25:20, 12:15)
33 2023-02-05 SST Lubcza Racławówka - KPS Siarka Tarnobrzeg 3:1 (22:25, 25:20, 25:19, 25:20)
34 2023-02-12 KPS Siarka Tarnobrzeg - AlterEco Bystrzaki Gmina Iwierzyce 0:0
35 2023-02-10 KU AZS UR - AKS V LO Rzeszów II 0:0
36 2023-02-19 SPS Pruchnik - TKF Anilana Rakszawa II 0:0
37 2023-02-26 TKF Anilana Rakszawa II - KU AZS UR 0:0
38 2023-02-26 AKS V LO Rzeszów II - KPS Siarka Tarnobrzeg 0:0
39 2023-02-26 AlterEco Bystrzaki Gmina Iwierzyce - SST Lubcza Racławówka 0:0
40 2023-03-05 SST Lubcza Racławówka - AKS V LO Rzeszów II 0:0
41 2023-03-05 KPS Siarka Tarnobrzeg - TKF Anilana Rakszawa II 0:0
42 2023-03-05 KU AZS UR - SPS Pruchnik 0:0