Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

IV Liga Mężczyzn

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ProSport Marmax Czudec 1851531115601254
2UKS Kępa MOSiR Dębica 1842461914961363
3SST Lubcza Racławówka II1835412715441423
4KU AZS UR Rzeszów 1835412915821506
5TKS Żagiel Radymno 1830363014871429
6AKS V LO Rzeszów II1823333615121549
7KS Grom Rozbórz Długi 1820284114731564
8SST Sportur Gmina Łańcut 1819274114571534
9UKS Sokół Sieniawa 1814234514041552
10MKS Wierzbna 18155411221463
1 2018-10-14 SST Sportur Gmina Łańcut - KS Grom Rozbórz Długi 3:2 (25:27, 25:22, 30:32, 28:26, 17:15)
2 2018-10-14 TKS Żagiel Radymno - KU AZS UR Rzeszów 3:1 (19:25, 25:20, 25:18, 25:16)
3 2018-10-12 AKS V LO Rzeszów II - SST Lubcza Racławówka II 2:3 (25:17, 25:19, 22:25, 20:25, 10:15)
4 2018-10-14 ProSport Marmax Czudec - UKS Kępa MOSiR Dębica 3:2 (25:18, 23:25, 23:25, 25:18, 15:10)
5 2018-10-14 UKS Sokół Sieniawa - MKS Wierzbna 3:2 (23:25, 20:25, 25:18, 25:16, 15:12)
6 2018-11-23 KS Grom Rozbórz Długi - MKS Wierzbna 3:1 (25:23, 26:24, 22:25, 25:13)
7 2018-10-20 UKS Kępa MOSiR Dębica - UKS Sokół Sieniawa 3:0 (25:20, 25:19, 25:21)
8 2018-10-19 SST Lubcza Racławówka II - ProSport Marmax Czudec 0:3 (21:25, 20:25, 24:26)
9 2018-10-19 KU AZS UR Rzeszów - AKS V LO Rzeszów II 3:1 (21:25, 25:18, 25:18, 25:17)
10 2018-10-21 SST Sportur Gmina Łańcut - TKS Żagiel Radymno 3:0 (25:22, 25:13, 25:19)
11 2018-10-28 TKS Żagiel Radymno - KS Grom Rozbórz Długi 3:0 (25:13, 25:19, 26:24)
12 2018-10-26 AKS V LO Rzeszów II - SST Sportur Gmina Łańcut 3:2 (17:25, 26:28, 25:21, 25:19, 15:8)
13 2018-10-26 ProSport Marmax Czudec - KU AZS UR Rzeszów 3:0 (25:16, 25:22, 28:26)
14 2018-10-28 UKS Sokół Sieniawa - SST Lubcza Racławówka II 0:3 (20:25, 21:25, 21:25)
15 2018-10-28 MKS Wierzbna - UKS Kępa MOSiR Dębica 0:3 (18:25, 13:25, 21:25)
16 2018-11-09 KS Grom Rozbórz Długi - UKS Kępa MOSiR Dębica 0:3 (20:25, 24:26, 28:30)
17 2018-11-03 SST Lubcza Racławówka II - MKS Wierzbna 3:0 (25:15, 25:21, 25:23)
18 2018-11-09 KU AZS UR Rzeszów - UKS Sokół Sieniawa 3:0 (25:15, 25:18, 26:24)
19 2018-11-11 SST Sportur Gmina Łańcut - ProSport Marmax Czudec 0:3 (22:25, 13:25, 23:25)
20 2018-11-09 TKS Żagiel Radymno - AKS V LO Rzeszów II 3:1 (25:22, 21:25, 25:13, 25:17)
21 2018-11-16 AKS V LO Rzeszów II - KS Grom Rozbórz Długi 3:0 (26:24, 25:19, 25:21)
22 2018-11-16 ProSport Marmax Czudec - TKS Żagiel Radymno 3:1 (19:25, 25:17, 25:14, 25:23)
23 2018-11-18 UKS Sokół Sieniawa - SST Sportur Gmina Łańcut 3:0 (25:21, 25:21, 25:16)
24 2018-11-18 MKS Wierzbna - KU AZS UR Rzeszów 0:3 (19:25, 23:25, 17:25)
25 2018-11-18 UKS Kępa MOSiR Dębica - SST Lubcza Racławówka II 3:1 (25:22, 19:25, 25:22, 25:19)
26 2018-11-25 KS Grom Rozbórz Długi - SST Lubcza Racławówka II 1:3 (22:25, 23:25, 25:23, 16:25)
27 2018-11-25 KU AZS UR Rzeszów - UKS Kępa MOSiR Dębica 0:3 (17:25, 27:29, 21:25)
28 2018-11-25 SST Sportur Gmina Łańcut - MKS Wierzbna 3:0 (25:17, 25:21, 25:15)
29 2018-11-25 TKS Żagiel Radymno - UKS Sokół Sieniawa 3:1 (25:19, 19:25, 25:20, 25:15)
30 2018-11-23 AKS V LO Rzeszów II - ProSport Marmax Czudec 1:3 (25:23, 21:25, 14:25, 19:25)
31 2018-11-30 ProSport Marmax Czudec - KS Grom Rozbórz Długi 3:1 (22:25, 26:24, 25:12, 25:14)
32 2018-11-30 UKS Sokół Sieniawa - AKS V LO Rzeszów II 3:2 (17:25, 25:23, 23:25, 25:22, 15:13)
33 2018-12-02 MKS Wierzbna - TKS Żagiel Radymno 0:3 (27:29, 24:26, 24:26)
34 2018-12-02 UKS Kępa MOSiR Dębica - SST Sportur Gmina Łańcut 3:0 (25:13, 25:23, 25:16)
35 2018-12-02 SST Lubcza Racławówka II - KU AZS UR Rzeszów 2:3 (25:22, 14:25, 25:20, 17:25, 7:15)
36 2018-12-09 KS Grom Rozbórz Długi - KU AZS UR Rzeszów 3:2 (25:18, 20:25, 25:16, 19:25, 15:10)
37 2018-12-09 SST Sportur Gmina Łańcut - SST Lubcza Racławówka II 2:3 (27:25, 17:25, 19:25, 25:22, 17:19)
38 2018-12-07 TKS Żagiel Radymno - UKS Kępa MOSiR Dębica 3:2 (19:25, 25:19, 18:25, 25:15, 15:12)
39 2018-12-07 AKS V LO Rzeszów II - MKS Wierzbna 3:0 (25:14, 25:14, 25:22)
40 2018-12-07 ProSport Marmax Czudec - UKS Sokół Sieniawa 3:0 (25:18, 25:23, 25:9)
41 2018-12-16 UKS Sokół Sieniawa - KS Grom Rozbórz Długi 3:2 (17:25, 24:26, 25:19, 25:23, 15:8)
42 2018-12-16 MKS Wierzbna - ProSport Marmax Czudec 0:3 (17:25, 26:28, 22:25)
43 2018-12-16 UKS Kępa MOSiR Dębica - AKS V LO Rzeszów II 3:0 (25:22, 25:22, 25:18)
44 2018-12-15 SST Lubcza Racławówka II - TKS Żagiel Radymno 3:1 (16:25, 25:22, 27:25, 25:17)
45 2018-12-16 KU AZS UR Rzeszów - SST Sportur Gmina Łańcut 3:1 (18:25, 25:19, 25:21, 25:23)
46 2019-01-13 KS Grom Rozbórz Długi - SST Sportur Gmina Łańcut 3:2 (19:25, 25:20, 21:25, 25:20, 15:11)
47 2019-01-13 KU AZS UR Rzeszów - TKS Żagiel Radymno 3:0 (25:21, 25:20, 25:22)
48 2019-01-11 SST Lubcza Racławówka II - AKS V LO Rzeszów II 3:0 (25:14, 25:15, 25:23)
49 2019-01-13 UKS Kępa MOSiR Dębica - ProSport Marmax Czudec 1:3 (14:25, 25:19, 16:25, 23:25)
50 2019-01-13 MKS Wierzbna - UKS Sokół Sieniawa 1:3 (16:25, 25:21, 23:25, 14:25)
51 2019-01-20 MKS Wierzbna - KS Grom Rozbórz Długi 0:3 (15:25, 13:25, 17:25)
52 2019-01-20 UKS Sokół Sieniawa - UKS Kępa MOSiR Dębica 0:3 (21:25, 28:30, 23:25)
53 2019-01-18 ProSport Marmax Czudec - SST Lubcza Racławówka II 3:0 (25:20, 25:23, 25:22)
54 2019-01-18 AKS V LO Rzeszów II - KU AZS UR Rzeszów 3:0 (25:23, 25:19, 25:21)
55 2019-01-20 TKS Żagiel Radymno - SST Sportur Gmina Łańcut 3:0 (25:15, 25:22, 25:20)
56 2019-01-27 KS Grom Rozbórz Długi - TKS Żagiel Radymno 3:2 (25:23, 25:23, 22:25, 19:25, 15:10)
57 2019-01-27 SST Sportur Gmina Łańcut - AKS V LO Rzeszów II 3:2 (35:33, 21:25, 25:15, 23:25, 15:13)
58 2019-01-27 KU AZS UR Rzeszów - ProSport Marmax Czudec 3:2 (26:24, 22:25, 27:29, 25:21, 18:16)
59 2019-01-27 SST Lubcza Racławówka II - UKS Sokół Sieniawa 2:3 (23:25, 25:12, 21:25, 25:19, 11:15)
60 2019-01-27 UKS Kępa MOSiR Dębica - MKS Wierzbna 3:0 (25:17, 25:7, 25:15)
61 2019-02-03 UKS Kępa MOSiR Dębica - KS Grom Rozbórz Długi 3:0 (25:20, 25:18, 25:15)
62 2019-02-03 MKS Wierzbna - SST Lubcza Racławówka II 1:3 (18:25, 21:25, 25:23, 18:25)
63 2019-02-03 UKS Sokół Sieniawa - KU AZS UR Rzeszów 1:3 (25:20, 21:25, 19:25, 23:25)
64 2019-02-08 ProSport Marmax Czudec - SST Sportur Gmina Łańcut 3:0 (25:20, 25:17, 25:14)
65 2019-02-01 AKS V LO Rzeszów II - TKS Żagiel Radymno 3:1 (24:26, 25:22, 25:21, 25:23)
66 2019-02-08 KS Grom Rozbórz Długi - AKS V LO Rzeszów II 3:1 (25:17, 25:21, 18:25, 25:23)
67 2019-02-10 TKS Żagiel Radymno - ProSport Marmax Czudec 0:3 (13:25, 17:25, 22:25)
68 2019-02-10 SST Sportur Gmina Łańcut - UKS Sokół Sieniawa 3:1 (14:25, 25:13, 25:20, 25:19)
69 2019-02-08 KU AZS UR Rzeszów - MKS Wierzbna 3:0 (25:18, 25:17, 25:19)
70 2019-02-10 SST Lubcza Racławówka II - UKS Kępa MOSiR Dębica 3:0 (25:23, 25:15, 25:18)
71 2019-02-24 SST Lubcza Racławówka II - KS Grom Rozbórz Długi 3:0 (25:18, 25:9, 25:19)
72 2019-02-24 UKS Kępa MOSiR Dębica - KU AZS UR Rzeszów 2:3 (25:17, 18:25, 25:22, 21:25, 9:15)
73 2019-02-24 MKS Wierzbna - SST Sportur Gmina Łańcut 0:3 (15:25, 17:25, 22:25)
74 2019-02-24 UKS Sokół Sieniawa - TKS Żagiel Radymno 1:3 (19:25, 20:25, 27:25, 10:25)
75 2019-02-28 ProSport Marmax Czudec - AKS V LO Rzeszów II 3:1 (25:18, 25:19, 21:25, 25:18)
76 2019-03-03 KS Grom Rozbórz Długi - ProSport Marmax Czudec 0:3 (17:25, 12:25, 22:25)
77 2019-03-01 AKS V LO Rzeszów II - UKS Sokół Sieniawa 3:0 (25:18, 25:15, 25:20)
78 2019-03-03 TKS Żagiel Radymno - MKS Wierzbna 3:0 (25:22, 25:19, 25:16)
79 2019-03-03 SST Sportur Gmina Łańcut - UKS Kępa MOSiR Dębica 1:3 (23:25, 25:19, 19:25, 21:25)
80 2019-03-08 KU AZS UR Rzeszów - SST Lubcza Racławówka II 2:3 (25:22, 21:25, 22:25, 26:24, 13:15)
81 2019-03-10 KU AZS UR Rzeszów - KS Grom Rozbórz Długi 3:1 (24:26, 25:20, 25:23, 25:22)
82 2019-03-10 SST Lubcza Racławówka II - SST Sportur Gmina Łańcut 3:0 (25:17, 25:14, 25:23)
83 2019-03-10 UKS Kępa MOSiR Dębica - TKS Żagiel Radymno 3:1 (25:18, 19:25, 25:20, 25:21)
84 2019-03-13 MKS Wierzbna - AKS V LO Rzeszów II 0:3 (25:27, 22:25, 25:27)
85 2019-03-07 UKS Sokół Sieniawa - ProSport Marmax Czudec 1:3 (25:22, 12:25, 21:25, 23:25)
86 2019-03-17 KS Grom Rozbórz Długi - UKS Sokół Sieniawa 3:0 (25:19, 25:21, 25:23)
87 2019-03-15 ProSport Marmax Czudec - MKS Wierzbna 3:0 (25:16, 25:10, 25:21)
88 2019-03-15 AKS V LO Rzeszów II - UKS Kępa MOSiR Dębica 1:3 (27:25, 21:25, 19:25, 23:25)
89 2019-03-17 TKS Żagiel Radymno - SST Lubcza Racławówka II 3:0 (25:23, 25:20, 25:23)
90 2019-03-17 SST Sportur Gmina Łańcut - KU AZS UR Rzeszów 1:3 (25:22, 23:25, 19:25, 19:25)