Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Kadeci

Etap 2

Grupa FIN

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AKS V LO Rzeszów 1019295826626
2Karpaty MOSiR Krosno 1018259801637
3TSV Sanok 10172311794666
4MKS MOSiR Jasło 10141418677709
5UKS Dwójka Stalowa Wola 1011427505749
6AKS V LO Rzeszów II1011328545761
1 2019-01-12 TSV Sanok - UKS Dwójka Stalowa Wola 3:0 (25:10, 25:10, 25:18)
2 2019-01-12 AKS V LO Rzeszów II - Karpaty MOSiR Krosno 0:3 (15:25, 15:25, 19:25)
3 2019-01-12 MKS MOSiR Jasło - AKS V LO Rzeszów 1:3 (15:25, 25:20, 17:25, 24:26)
4 2019-01-19 TSV Sanok - AKS V LO Rzeszów 3:2 (25:21, 26:28, 24:26, 25:21, 15:9)
5 2019-01-19 MKS MOSiR Jasło - AKS V LO Rzeszów II 3:0 (25:18, 25:20, 25:16)
6 2019-01-19 Karpaty MOSiR Krosno - UKS Dwójka Stalowa Wola 3:0 (25:7, 25:14, 25:17)
7 2019-01-26 AKS V LO Rzeszów II - TSV Sanok 0:3 (19:25, 15:25, 23:25)
8 2019-01-26 UKS Dwójka Stalowa Wola - MKS MOSiR Jasło 0:3 (26:28, 22:25, 16:25)
9 2019-01-26 Karpaty MOSiR Krosno - AKS V LO Rzeszów 1:3 (23:25, 14:25, 26:24, 17:25)
10 2019-02-02 UKS Dwójka Stalowa Wola - TSV Sanok 0:3 (12:25, 8:25, 9:25)
11 2019-02-02 Karpaty MOSiR Krosno - AKS V LO Rzeszów II 3:0 (25:18, 25:13, 25:11)
12 2019-02-03 AKS V LO Rzeszów - MKS MOSiR Jasło 3:0 (25:13, 25:14, 25:15)
13 2019-02-09 AKS V LO Rzeszów - TSV Sanok 3:0 (25:19, 25:23, 25:16)
14 2019-02-09 AKS V LO Rzeszów II - MKS MOSiR Jasło 0:3 (23:25, 19:25, 12:25)
15 2019-02-09 UKS Dwójka Stalowa Wola - Karpaty MOSiR Krosno 0:3 (14:25, 7:25, 10:25)
16 2019-02-05 TSV Sanok - AKS V LO Rzeszów II 3:0 (25:13, 25:17, 25:21)
17 2019-02-23 MKS MOSiR Jasło - UKS Dwójka Stalowa Wola 3:0 (25:14, 25:7, 25:17)
18 2019-02-10 AKS V LO Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno 3:0 (25:16, 25:23, 25:12)

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Wisłok Strzyżów 06121310235
2MUKS Olimp Czudec 06510270321
3DAS Kępa Dębica 06410262286
1 2019-01-18 DAS Kępa Dębica - MUKS Olimp Czudec 1:2 (23:25, 25:18, 11:15)
2 2019-01-18 MUKS Olimp Czudec - MKS Wisłok Strzyżów 0:2 (19:25, 19:25, 0:0)
3 2019-01-18 DAS Kępa Dębica - MKS Wisłok Strzyżów 0:2 (22:25, 19:25, 0:0)
4 2019-02-02 MUKS Olimp Czudec - MKS Wisłok Strzyżów 0:2 (11:25, 23:25, 0:0)
5 2019-02-02 MKS Wisłok Strzyżów - DAS Kępa Dębica 2:0 (25:13, 25:17, 0:0)
6 2019-02-02 MUKS Olimp Czudec - DAS Kępa Dębica 2:1 (23:25, 25:16, 15:11)
7 2019-03-01 MKS Wisłok Strzyżów - DAS Kępa Dębica 2:0 (25:13, 25:17, 0:0)
8 2019-03-01 DAS Kępa Dębica - MUKS Olimp Czudec 2:0 (25:15, 25:0, 0:0)
9 2019-03-01 MKS Wisłok Strzyżów - MUKS Olimp Czudec 2:1 (19:25, 25:23, 16:14)

Etap 1

Grupa I

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AKS V LO Rzeszów 612180451283
2UKS Dwójka Stalowa Wola 69109417406
3AKS V LO Rzeszów II69911410437
4DAS Kępa Dębica 66118320472
1 2018-10-06 AKS V LO Rzeszów II - UKS Dwójka Stalowa Wola 3:1 (25:14, 25:20, 19:25, 29:27)
2018-10-06 DAS Kępa Dębica - pauzuje0:0
2018-10-13pauzuje- AKS V LO Rzeszów 0:0
2 2018-10-13 AKS V LO Rzeszów II - DAS Kępa Dębica 3:0 (25:16, 25:14, 25:17)
3 2018-10-20 DAS Kępa Dębica - UKS Dwójka Stalowa Wola 0:3 (18:25, 19:25, 20:25)
4 2018-10-19 AKS V LO Rzeszów - AKS V LO Rzeszów II 3:0 (25:14, 25:13, 25:14)
5 2018-10-27 DAS Kępa Dębica - AKS V LO Rzeszów 0:3 (12:25, 11:25, 13:25)
2018-10-27 UKS Dwójka Stalowa Wola - pauzuje0:0
2018-11-10pauzuje- AKS V LO Rzeszów II 0:0
6 2018-11-10 AKS V LO Rzeszów - UKS Dwójka Stalowa Wola 3:0 (25:14, 25:13, 25:19)
7 2018-12-08 UKS Dwójka Stalowa Wola - AKS V LO Rzeszów II 3:0 (25:19, 25:16, 25:12)
2018-11-17pauzuje- DAS Kępa Dębica 0:0
2018-11-24 AKS V LO Rzeszów - pauzuje0:0
8 2018-11-24 DAS Kępa Dębica - AKS V LO Rzeszów II 1:3 (17:25, 25:22, 16:25, 21:25)
9 2018-12-01 UKS Dwójka Stalowa Wola - DAS Kępa Dębica 3:0 (25:22, 25:21, 25:10)
10 2018-12-01 AKS V LO Rzeszów II - AKS V LO Rzeszów 0:3 (19:25, 16:25, 17:25)
11 2018-12-08 AKS V LO Rzeszów - DAS Kępa Dębica 3:0 (25:15, 25:13, 25:20)
2018-12-08pauzuje- UKS Dwójka Stalowa Wola 0:0
2018-12-15 AKS V LO Rzeszów II - pauzuje0:0
12 2018-12-15 UKS Dwójka Stalowa Wola - AKS V LO Rzeszów 0:3 (24:26, 15:25, 21:25)

Grupa II

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1Karpaty MOSiR Krosno 816243670497
2TSV Sanok 814206621452
3MKS MOSiR Jasło 8111117591633
4MKS Wisłok Strzyżów 8111016540562
5MUKS Olimp Czudec 88124347625
1 2018-10-06 MUKS Olimp Czudec - TSV Sanok 0:3 (12:25, 6:25, 18:25)
2 2018-10-06 Karpaty MOSiR Krosno - MKS Wisłok Strzyżów 3:0 (25:18, 25:19, 25:18)
3 2018-10-13 MKS Wisłok Strzyżów - MKS MOSiR Jasło 3:1 (25:20, 25:21, 22:25, 25:13)
4 2018-10-13 MUKS Olimp Czudec - Karpaty MOSiR Krosno 0:3 (14:25, 14:25, 17:25)
5 2018-10-20 Karpaty MOSiR Krosno - TSV Sanok 3:1 (25:19, 22:25, 25:22, 25:19)
6 2018-10-20 MKS MOSiR Jasło - MUKS Olimp Czudec 3:0 (25:17, 25:12, 25:12)
7 2018-10-27 Karpaty MOSiR Krosno - MKS MOSiR Jasło 3:0 (25:22, 25:10, 25:14)
8 2018-10-26 TSV Sanok - MKS Wisłok Strzyżów 3:0 (25:16, 25:11, 25:13)
9 2018-11-09 MKS Wisłok Strzyżów - MUKS Olimp Czudec 3:0 (25:10, 25:18, 25:13)
10 2018-11-10 MKS MOSiR Jasło - TSV Sanok 0:3 (21:25, 17:25, 22:25)
11 2018-11-17 TSV Sanok - MUKS Olimp Czudec 3:0 (25:7, 25:3, 25:6)
12 2018-11-17 MKS Wisłok Strzyżów - Karpaty MOSiR Krosno 0:3 (17:25, 19:25, 21:25)
13 2018-11-24 MKS MOSiR Jasło - MKS Wisłok Strzyżów 3:1 (25:21, 25:22, 17:25, 25:18)
14 2018-11-24 Karpaty MOSiR Krosno - MUKS Olimp Czudec 3:0 (25:13, 25:9, 25:15)
15 2018-12-02 TSV Sanok - Karpaty MOSiR Krosno 1:3 (25:21, 21:25, 18:25, 21:25)
16 2018-12-01 MUKS Olimp Czudec - MKS MOSiR Jasło 1:3 (21:25, 25:19, 15:25, 20:25)
17 2018-12-08 MKS MOSiR Jasło - Karpaty MOSiR Krosno 1:3 (21:25, 29:27, 19:25, 18:25)
18 2018-12-08 MKS Wisłok Strzyżów - TSV Sanok 0:3 (15:25, 20:25, 14:25)
19 2018-12-14 MUKS Olimp Czudec - MKS Wisłok Strzyżów 0:3 (13:25, 29:31, 8:25)
20 2018-12-15 TSV Sanok - MKS MOSiR Jasło 3:0 (25:21, 25:13, 26:24)