Młodziczki Młodzicy Juniorki Młodsze Juniorzy Młodsi Juniorki Juniorzy Podkarpacka 2 Liga Mężczyzn Podkarpacka 1 Liga Kobiet Podkarpacka 1 Liga Mężczyzn

Juniorzy Młodsi

Grupa I

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1AKS V LO Rzeszów I 2426015066
2KS Błękitni Ropczyce 24261168133
3LTS Feniks Leżajsk 23145171192
4AOZ Volley Rzeszów II23134150143
5TKS Żagiel Ostrów 22026136167
6AVIA Sędziszów Małopolski 2201697171
1 2026-10-03 LTS Feniks Leżajsk - TKS Żagiel Ostrów 3:2 (25:19, 17:25, 9:25, 25:16, 16:14)
2 2026-10-03 KS Błękitni Ropczyce - AOZ Volley Rzeszów II 3:0 (25:17, 25:21, 25:16)
3 2026-10-03 AKS V LO Rzeszów I - AVIA Sędziszów Małopolski 3:0 (25:7, 25:10, 25:12)
4 2026-10-10 LTS Feniks Leżajsk - KS Błękitni Ropczyce 1:3 (25:18, 15:25, 19:25, 20:25)
5 2026-10-10 TKS Żagiel Ostrów - AKS V LO Rzeszów I 0:3 (9:25, 16:25, 12:25)
6 2026-10-10 AOZ Volley Rzeszów II - AVIA Sędziszów Małopolski 3:1 (25:14, 21:25, 25:16, 25:13)
7 2026-10-17 AOZ Volley Rzeszów II - AKS V LO Rzeszów I 0:0
8 2026-10-17 KS Błękitni Ropczyce - TKS Żagiel Ostrów 0:0
9 2026-10-17 AVIA Sędziszów Małopolski - LTS Feniks Leżajsk 0:0
10 2026-10-24 AKS V LO Rzeszów I - KS Błękitni Ropczyce 0:0
11 2026-10-24 LTS Feniks Leżajsk - AOZ Volley Rzeszów II 0:0
12 2026-10-24 AVIA Sędziszów Małopolski - TKS Żagiel Ostrów 0:0
13 2026-11-07 TKS Żagiel Ostrów - AOZ Volley Rzeszów II 0:0
14 2026-11-07 AKS V LO Rzeszów I - LTS Feniks Leżajsk 0:0
15 2026-11-07 KS Błękitni Ropczyce - AVIA Sędziszów Małopolski 0:0
16 2026-11-14 TKS Żagiel Ostrów - LTS Feniks Leżajsk 0:0
17 2026-11-14 AOZ Volley Rzeszów II - KS Błękitni Ropczyce 0:0
18 2026-11-14 AVIA Sędziszów Małopolski - AKS V LO Rzeszów I 0:0
19 2026-11-21 KS Błękitni Ropczyce - LTS Feniks Leżajsk 0:0
20 2026-11-21 AKS V LO Rzeszów I - TKS Żagiel Ostrów 0:0
21 2026-11-21 AVIA Sędziszów Małopolski - AOZ Volley Rzeszów II 0:0
22 2026-12-05 AKS V LO Rzeszów I - AOZ Volley Rzeszów II 0:0
23 2026-12-05 TKS Żagiel Ostrów - KS Błękitni Ropczyce 0:0
24 2026-12-05 LTS Feniks Leżajsk - AVIA Sędziszów Małopolski 0:0
25 2026-12-12 KS Błękitni Ropczyce - AKS V LO Rzeszów I 0:0
26 2026-12-12 AOZ Volley Rzeszów II - LTS Feniks Leżajsk 0:0
27 2026-12-12 TKS Żagiel Ostrów - AVIA Sędziszów Małopolski 0:0
28 2026-12-19 AOZ Volley Rzeszów II - TKS Żagiel Ostrów 0:0
29 2026-12-19 LTS Feniks Leżajsk - AKS V LO Rzeszów I 0:0
30 2026-12-19 AVIA Sędziszów Małopolski - KS Błękitni Ropczyce 0:0

Grupa II

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1AKS V LO Rzeszów II24261169129
2Karpaty MOSiR Krosno 23143150148
3AOZ Volley Rzeszów I 23133129113
4TSV Sanok 23133134142
5Wisłoka Dębica 23133142124
6MKS PRDM Jasło 2200682150
1 2026-10-03 Wisłoka Dębica - MKS PRDM Jasło 3:0 (25:13, 25:14, 25:17)
2 2026-10-03 AOZ Volley Rzeszów I - AKS V LO Rzeszów II 0:3 (16:25, 18:25, 20:25)
3 2026-10-03 TSV Sanok - Karpaty MOSiR Krosno 0:3 (21:25, 17:25, 16:25)
4 2026-10-10 MKS PRDM Jasło - AOZ Volley Rzeszów I 0:3 (16:25, 11:25, 11:25)
5 2026-10-10 Wisłoka Dębica - TSV Sanok 0:3 (26:28, 16:25, 25:27)
6 2026-10-10 AKS V LO Rzeszów II - Karpaty MOSiR Krosno 3:1 (19:25, 25:15, 25:18, 25:17)
7 2026-10-17 AKS V LO Rzeszów II - TSV Sanok 0:0
8 2026-10-17 AOZ Volley Rzeszów I - Wisłoka Dębica 0:0
9 2026-10-17 Karpaty MOSiR Krosno - MKS PRDM Jasło 0:0
10 2026-10-24 TSV Sanok - AOZ Volley Rzeszów I 0:0
11 2026-10-24 MKS PRDM Jasło - AKS V LO Rzeszów II 0:0
12 2026-10-24 Karpaty MOSiR Krosno - Wisłoka Dębica 0:0
13 2026-11-07 Wisłoka Dębica - AKS V LO Rzeszów II 0:0
14 2026-11-07 TSV Sanok - MKS PRDM Jasło 0:0
15 2026-11-07 AOZ Volley Rzeszów I - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
16 2026-11-14 MKS PRDM Jasło - Wisłoka Dębica 0:0
17 2026-11-14 AKS V LO Rzeszów II - AOZ Volley Rzeszów I 0:0
18 2026-11-14 Karpaty MOSiR Krosno - TSV Sanok 0:0
19 2026-11-21 AOZ Volley Rzeszów I - MKS PRDM Jasło 0:0
20 2026-11-21 TSV Sanok - Wisłoka Dębica 0:0
21 2026-11-21 Karpaty MOSiR Krosno - AKS V LO Rzeszów II 0:0
22 2026-12-05 TSV Sanok - AKS V LO Rzeszów II 0:0
23 2026-12-05 Wisłoka Dębica - AOZ Volley Rzeszów I 0:0
24 2026-12-05 MKS PRDM Jasło - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
25 2026-12-12 AOZ Volley Rzeszów I - TSV Sanok 0:0
26 2026-12-12 AKS V LO Rzeszów II - MKS PRDM Jasło 0:0
27 2026-12-12 Wisłoka Dębica - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
28 2026-12-19 AKS V LO Rzeszów II - Wisłoka Dębica 0:0
29 2026-12-19 MKS PRDM Jasło - TSV Sanok 0:0
30 2026-12-19 Karpaty MOSiR Krosno - AOZ Volley Rzeszów I 0:0