Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Juniorzy

Etap 4

Grupa m. 7-8

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -

Grupa m. 5-6

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -

Grupa PÓŁFINAŁ

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -

Grupa o 3 m.

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -

Grupa FINAŁ

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -

Etap 3

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -

Etap 1

Grupa

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AKS V LO Rzeszów 1223356992787
2KS Błękitni Ropczyce 12212712895798
3TSV Sanok 12202714983865
4Karpaty MOSiR Krosno 12182220936925
5TKF ITS Anilana Rakszawa 121616319231083
6MOS - "Aktywni od zaraz" Rzeszów 121513319081026
7MKS MOSiR Jasło 1213733794947
1 2018-10-07 MOS - "Aktywni od zaraz" Rzeszów - MKS MOSiR Jasło 3:0 (25:13, 25:23, 26:24)
2 2018-10-07 Karpaty MOSiR Krosno - TSV Sanok 3:1 (25:14, 32:34, 25:14, 27:25)
3 2018-10-07 TKF ITS Anilana Rakszawa - KS Błękitni Ropczyce 0:3 (17:25, 21:25, 16:25)
4 2018-10-14 TSV Sanok - TKF ITS Anilana Rakszawa 3:1 (25:20, 23:25, 25:13, 25:13)
5 2018-10-14 MKS MOSiR Jasło - Karpaty MOSiR Krosno 0:3 (15:25, 23:25, 19:25)
6 2018-10-14 AKS V LO Rzeszów - MOS - "Aktywni od zaraz" Rzeszów 3:0 (25:19, 26:24, 25:17)
7 2018-10-21 Karpaty MOSiR Krosno - AKS V LO Rzeszów 1:3 (14:25, 21:25, 25:17, 18:25)
8 2018-10-20 MKS MOSiR Jasło - TKF ITS Anilana Rakszawa 2:3 (25:18, 23:25, 25:18, 21:25, 7:15)
9 2018-10-19 TSV Sanok - KS Błękitni Ropczyce 2:3 (25:13, 25:22, 21:25, 23:25, 15:17)
10 2018-10-28 MKS MOSiR Jasło - KS Błękitni Ropczyce 0:3 (13:25, 19:25, 17:25)
11 2018-10-28 AKS V LO Rzeszów - TKF ITS Anilana Rakszawa 3:1 (22:25, 25:13, 25:17, 25:19)
12 2018-10-28 MOS - "Aktywni od zaraz" Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno 3:2 (22:25, 26:24, 28:26, 20:25, 15:12)
13 2018-11-11 TKF ITS Anilana Rakszawa - MOS - "Aktywni od zaraz" Rzeszów 3:2 (22:25, 21:25, 25:20, 25:21, 15:11)
14 2018-11-11 KS Błękitni Ropczyce - AKS V LO Rzeszów 0:3 (20:25, 25:27, 21:25)
15 2018-11-11 TSV Sanok - MKS MOSiR Jasło 3:0 (25:22, 25:19, 31:29)
16 2018-11-18 AKS V LO Rzeszów - TSV Sanok 3:0 (25:17, 25:23, 25:23)
17 2018-11-18 MOS - "Aktywni od zaraz" Rzeszów - KS Błękitni Ropczyce 0:3 (17:25, 21:25, 20:25)
18 2018-11-18 Karpaty MOSiR Krosno - TKF ITS Anilana Rakszawa 3:1 (25:22, 25:20, 24:26, 25:19)
19 2018-11-25 KS Błękitni Ropczyce - Karpaty MOSiR Krosno 3:0 (26:24, 25:12, 25:23)
20 2018-11-25 TSV Sanok - MOS - "Aktywni od zaraz" Rzeszów 3:0 (29:27, 25:19, 25:22)
21 2018-11-25 MKS MOSiR Jasło - AKS V LO Rzeszów 0:3 (22:25, 19:25, 18:25)
22 2018-12-02 MKS MOSiR Jasło - MOS - "Aktywni od zaraz" Rzeszów 3:0 (25:20, 25:18, 25:19)
23 2019-01-05 TSV Sanok - Karpaty MOSiR Krosno 3:0 (25:14, 26:24, 25:10)
24 2018-12-02 KS Błękitni Ropczyce - TKF ITS Anilana Rakszawa 3:0 (25:22, 25:15, 25:16)
25 2018-12-09 TKF ITS Anilana Rakszawa - TSV Sanok 0:3 (18:25, 14:25, 10:25)
26 2018-12-09 Karpaty MOSiR Krosno - MKS MOSiR Jasło 3:0 (25:22, 25:19, 25:21)
27 2018-12-08 MOS - "Aktywni od zaraz" Rzeszów - AKS V LO Rzeszów 3:2 (17:25, 25:18, 14:25, 25:18, 15:12)
28 2018-12-16 AKS V LO Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno 3:0 (25:11, 28:26, 25:15)
29 2018-12-16 TKF ITS Anilana Rakszawa - MKS MOSiR Jasło 3:2 (25:21, 23:25, 25:22, 19:25, 15:8)
30 2018-12-22 KS Błękitni Ropczyce - TSV Sanok 0:3 (17:25, 27:29, 21:25)
31 2019-01-30 KS Błękitni Ropczyce - MKS MOSiR Jasło 3:0 (25:15, 25:20, 25:17)
32 2019-01-13 TKF ITS Anilana Rakszawa - AKS V LO Rzeszów 1:3 (17:25, 25:22, 15:25, 19:25)
33 2019-01-13 Karpaty MOSiR Krosno - MOS - "Aktywni od zaraz" Rzeszów 3:0 (25:23, 25:18, 25:18)
34 2019-01-20 MOS - "Aktywni od zaraz" Rzeszów - TKF ITS Anilana Rakszawa 1:3 (24:26, 19:25, 25:22, 20:25)
35 2019-01-20 AKS V LO Rzeszów - KS Błękitni Ropczyce 3:0 (25:13, 25:22, 25:13)
36 2019-01-20 MKS MOSiR Jasło - TSV Sanok 0:3 (21:25, 20:25, 18:25)
37 2019-01-27 TSV Sanok - AKS V LO Rzeszów 0:3 (25:27, 22:25, 19:25)
38 2019-01-26 KS Błękitni Ropczyce - MOS - "Aktywni od zaraz" Rzeszów 3:0 (25:19, 25:15, 25:20)
39 2019-01-27 TKF ITS Anilana Rakszawa - Karpaty MOSiR Krosno 0:3 (15:25, 14:25, 23:25)
40 2019-02-03 Karpaty MOSiR Krosno - KS Błękitni Ropczyce 1:3 (25:13, 18:25, 16:25, 20:25)
41 2019-02-03 MOS - "Aktywni od zaraz" Rzeszów - TSV Sanok 1:3 (16:25, 17:25, 25:20, 21:25)
42 2019-02-03 AKS V LO Rzeszów - MKS MOSiR Jasło 3:0 (25:21, 25:14, 25:14)