Młodziczki Młodzicy Juniorki Młodsze Juniorzy Młodsi Juniorki Juniorzy Podkarpacka 2 Liga Mężczyzn Podkarpacka 1 Liga Kobiet Podkarpacka 1 Liga Mężczyzn

Juniorzy

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Karpaty MOSiR Krosno 35274255229
2UKS Dębowiec 35274255240
3KS Błękitni Ropczyce 35264232203
4AKS V LO Rzeszów 2426015079
5TSV Sanok 24261173149
6Wisłoka Dębica 34156240254
7AOZ Volley Rzeszów 33009155225
8KPS STAL Mielec 33009146227
1 2026-09-27 UKS Dębowiec - Karpaty MOSiR Krosno 1:3 (23:25, 25:23, 18:25, 17:25)
2 2026-09-27 KS Błękitni Ropczyce - KPS STAL Mielec 3:0 (25:14, 25:17, 25:15)
3 2026-10-07 Wisłoka Dębica - TSV Sanok 1:3 (22:25, 25:23, 17:25, 19:25)
4 2026-09-25 AKS V LO Rzeszów - AOZ Volley Rzeszów 3:0 (25:9, 25:17, 25:12)
5 2026-10-04 Karpaty MOSiR Krosno - AOZ Volley Rzeszów 3:0 (25:17, 25:14, 25:20)
6 2026-10-04 AKS V LO Rzeszów - TSV Sanok 0:0
7 2026-10-04 KPS STAL Mielec - Wisłoka Dębica 0:3 (20:25, 25:27, 14:25)
8 2026-10-04 UKS Dębowiec - KS Błękitni Ropczyce 3:0 (25:19, 25:21, 25:22)
9 2026-10-11 KS Błękitni Ropczyce - Karpaty MOSiR Krosno 3:1 (25:11, 25:23, 20:25, 25:23)
10 2026-10-11 Wisłoka Dębica - UKS Dębowiec 1:3 (14:25, 20:25, 25:22, 21:25)
11 2026-10-11 AKS V LO Rzeszów - KPS STAL Mielec 3:0 (25:10, 25:14, 25:17)
12 2026-10-11 AOZ Volley Rzeszów - TSV Sanok 0:3 (22:25, 22:25, 22:25)
13 2026-10-18 Karpaty MOSiR Krosno - TSV Sanok 0:0
14 2026-10-18 KPS STAL Mielec - AOZ Volley Rzeszów 0:0
15 2026-10-18 UKS Dębowiec - AKS V LO Rzeszów 0:0
16 2026-10-18 KS Błękitni Ropczyce - Wisłoka Dębica 0:0
17 2026-10-25 Wisłoka Dębica - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
18 2026-10-25 AKS V LO Rzeszów - KS Błękitni Ropczyce 0:0
19 2026-10-25 AOZ Volley Rzeszów - UKS Dębowiec 0:0
20 2026-10-25 TSV Sanok - KPS STAL Mielec 0:0
21 2026-11-08 Karpaty MOSiR Krosno - KPS STAL Mielec 0:0
22 2026-11-08 UKS Dębowiec - TSV Sanok 0:0
23 2026-11-08 KS Błękitni Ropczyce - AOZ Volley Rzeszów 0:0
24 2026-11-08 Wisłoka Dębica - AKS V LO Rzeszów 0:0
25 2026-11-15 AKS V LO Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
26 2026-11-15 AOZ Volley Rzeszów - Wisłoka Dębica 0:0
27 2026-11-15 TSV Sanok - KS Błękitni Ropczyce 0:0
28 2026-11-15 KPS STAL Mielec - UKS Dębowiec 0:0
29 2026-11-22 Karpaty MOSiR Krosno - UKS Dębowiec 0:0
30 2026-11-22 KPS STAL Mielec - KS Błękitni Ropczyce 0:0
31 2026-11-22 TSV Sanok - Wisłoka Dębica 0:0
32 2026-11-22 AOZ Volley Rzeszów - AKS V LO Rzeszów 0:0
33 2026-11-29 AOZ Volley Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
34 2026-11-29 TSV Sanok - AKS V LO Rzeszów 0:0
35 2026-11-29 Wisłoka Dębica - KPS STAL Mielec 0:0
36 2026-11-29 KS Błękitni Ropczyce - UKS Dębowiec 0:0
37 2026-12-06 Karpaty MOSiR Krosno - KS Błękitni Ropczyce 0:0
38 2026-12-06 UKS Dębowiec - Wisłoka Dębica 0:0
39 2026-12-06 KPS STAL Mielec - AKS V LO Rzeszów 0:0
40 2026-12-06 TSV Sanok - AOZ Volley Rzeszów 0:0
41 2026-12-13 TSV Sanok - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
42 2026-12-13 AOZ Volley Rzeszów - KPS STAL Mielec 0:0
43 2026-12-13 AKS V LO Rzeszów - UKS Dębowiec 0:0
44 2026-12-13 Wisłoka Dębica - KS Błękitni Ropczyce 0:0
45 2026-12-20 Karpaty MOSiR Krosno - Wisłoka Dębica 0:0
46 2026-12-20 KS Błękitni Ropczyce - AKS V LO Rzeszów 0:0
47 2026-12-20 UKS Dębowiec - AOZ Volley Rzeszów 0:0
48 2026-12-20 KPS STAL Mielec - TSV Sanok 0:0
49 2027-01-10 KPS STAL Mielec - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
50 2027-01-10 TSV Sanok - UKS Dębowiec 0:0
51 2027-01-10 AOZ Volley Rzeszów - KS Błękitni Ropczyce 0:0
52 2027-01-10 AKS V LO Rzeszów - Wisłoka Dębica 0:0
53 2027-01-17 Karpaty MOSiR Krosno - AKS V LO Rzeszów 0:0
54 2027-01-17 Wisłoka Dębica - AOZ Volley Rzeszów 0:0
55 2027-01-17 KS Błękitni Ropczyce - TSV Sanok 0:0
56 2027-01-17 UKS Dębowiec - KPS STAL Mielec 0:0