Młodziczki Młodzicy Juniorki Młodsze Juniorzy Młodsi Juniorki Juniorzy Podkarpacka 2 Liga Mężczyzn Podkarpacka 1 Liga Kobiet Podkarpacka 1 Liga Mężczyzn

Podkarpacka 1 Liga Mężczyzn

Etap 2

Grupa FIN

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Wisłok Strzyżów 3795322304
2SST Lubcza Racławówka 3758285302
3KLIMA Błażowa 3585292280
4AKS V LO Rzeszów 3559304317
1 2024-03-22 SST Lubcza Racławówka - KLIMA Błażowa 0:3 (19:25, 20:25, 22:25)
2 2024-03-22 AKS V LO Rzeszów - MKS Wisłok Strzyżów 1:3 (25:18, 20:25, 20:25, 22:25)
3 2024-03-23 KLIMA Błażowa - MKS Wisłok Strzyżów 2:3 (20:25, 29:27, 25:20, 22:25, 10:15)
4 2024-03-23 SST Lubcza Racławówka - AKS V LO Rzeszów 3:2 (27:29, 25:23, 21:25, 25:21, 15:12)
5 2024-03-24 AKS V LO Rzeszów - KLIMA Błażowa 2:3 (23:25, 25:19, 20:25, 29:27, 10:15)
6 2024-03-24 MKS Wisłok Strzyżów - SST Lubcza Racławówka 3:2 (25:23, 28:30, 25:19, 24:26, 15:13)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SST Lubcza Racławówka 1845501615301293
2AKS V LO Rzeszów 1844481815371347
3MKS Wisłok Strzyżów 1843461915231292
4KLIMA Błażowa 1837422215121306
5ProSport Marmax Czudec 1832383114921529
6Renga SST Sportur Gmina Łańcut 1828343515251550
7TKF Anilana Rakszawa 1819293915001507
8TSV Sanok 1812184612821493
9TKS Żagiel Radymno 187125011921465
10SPS Pruchnik 183115212341545
1 2023-10-07 AKS V LO Rzeszów - TSV Sanok 3:0 (25:9, 25:16, 25:20)
2 2023-10-06 ProSport Marmax Czudec - SST Lubcza Racławówka 2:3 (25:18, 12:25, 25:21, 28:30, 13:15)
3 2023-10-07 TKF Anilana Rakszawa - KLIMA Błażowa 1:3 (22:25, 25:18, 13:25, 18:25)
4 2023-10-07 MKS Wisłok Strzyżów - TKS Żagiel Radymno 3:0 (25:17, 25:19, 25:11)
5 2023-10-06 SPS Pruchnik - Renga SST Sportur Gmina Łańcut 1:3 (26:24, 22:25, 22:25, 23:25)
6 2023-10-14 TSV Sanok - Renga SST Sportur Gmina Łańcut 2:3 (16:25, 25:21, 27:25, 14:25, 16:18)
7 2023-10-14 TKS Żagiel Radymno - SPS Pruchnik 3:1 (22:25, 25:12, 25:16, 25:15)
8 2023-10-14 KLIMA Błażowa - MKS Wisłok Strzyżów 3:0 (25:15, 31:29, 25:19)
9 2023-10-12 SST Lubcza Racławówka - TKF Anilana Rakszawa 3:1 (25:20, 21:25, 25:19, 25:20)
10 2023-11-10 AKS V LO Rzeszów - ProSport Marmax Czudec 3:0 (25:20, 25:19, 25:18)
11 2023-10-20 ProSport Marmax Czudec - TSV Sanok 3:0 (26:24, 25:23, 25:18)
12 2023-10-21 TKF Anilana Rakszawa - AKS V LO Rzeszów 1:3 (22:25, 25:17, 19:25, 20:25)
13 2023-10-21 MKS Wisłok Strzyżów - SST Lubcza Racławówka 2:3 (20:25, 23:25, 25:18, 25:15, 13:15)
14 2023-10-21 SPS Pruchnik - KLIMA Błażowa 0:3 (15:25, 13:25, 20:25)
15 2023-10-21 Renga SST Sportur Gmina Łańcut - TKS Żagiel Radymno 3:0 (25:19, 25:17, 25:15)
16 2023-10-28 TSV Sanok - TKS Żagiel Radymno 3:0 (25:9, 25:21, 25:19)
17 2023-10-28 KLIMA Błażowa - Renga SST Sportur Gmina Łańcut 3:0 (25:15, 25:16, 25:20)
18 2023-10-28 SST Lubcza Racławówka - SPS Pruchnik 3:0 (25:19, 25:22, 25:13)
19 2023-10-28 AKS V LO Rzeszów - MKS Wisłok Strzyżów 3:0 (25:21, 25:19, 25:15)
20 2023-12-07 ProSport Marmax Czudec - TKF Anilana Rakszawa 3:1 (25:20, 25:19, 20:25, 25:17)
21 2023-11-04 TKF Anilana Rakszawa - TSV Sanok 3:0 (25:21, 25:18, 25:15)
22 2023-11-04 MKS Wisłok Strzyżów - ProSport Marmax Czudec 3:1 (25:19, 22:25, 25:19, 29:27)
23 2023-11-04 SPS Pruchnik - AKS V LO Rzeszów 1:3 (26:28, 9:25, 25:17, 25:27)
24 2023-11-04 Renga SST Sportur Gmina Łańcut - SST Lubcza Racławówka 2:3 (21:25, 25:22, 19:25, 25:16, 5:15)
25 2023-11-04 TKS Żagiel Radymno - KLIMA Błażowa 0:3 (16:25, 9:25, 16:25)
26 2023-11-14 KLIMA Błażowa - TSV Sanok 3:0 (25:15, 25:22, 25:20)
27 2023-11-18 SST Lubcza Racławówka - TKS Żagiel Radymno 3:0 (25:14, 25:20, 25:22)
28 2023-11-18 AKS V LO Rzeszów - Renga SST Sportur Gmina Łańcut 3:0 (25:21, 25:18, 25:20)
29 2023-11-17 ProSport Marmax Czudec - SPS Pruchnik 3:0 (25:21, 25:21, 27:25)
30 2023-11-18 TKF Anilana Rakszawa - MKS Wisłok Strzyżów 0:3 (17:25, 18:25, 19:25)
31 2023-11-25 MKS Wisłok Strzyżów - TSV Sanok 3:2 (25:22, 25:18, 30:32, 23:25, 15:7)
32 2023-11-25 SPS Pruchnik - TKF Anilana Rakszawa 1:3 (14:25, 19:25, 25:21, 16:25)
33 2023-11-23 Renga SST Sportur Gmina Łańcut - ProSport Marmax Czudec 1:3 (25:21, 19:25, 20:25, 21:25)
34 2023-11-25 TKS Żagiel Radymno - AKS V LO Rzeszów 0:3 (14:25, 9:25, 16:25)
35 2023-11-25 SST Lubcza Racławówka - KLIMA Błażowa 3:0 (25:17, 25:23, 25:22)
36 2023-12-02 TSV Sanok - SST Lubcza Racławówka 0:3 (15:25, 8:25, 14:25)
37 2023-12-02 AKS V LO Rzeszów - KLIMA Błażowa 3:0 (25:19, 25:23, 25:21)
38 2023-12-01 ProSport Marmax Czudec - TKS Żagiel Radymno 2:3 (25:23, 20:25, 25:22, 18:25, 13:15)
39 2023-12-02 TKF Anilana Rakszawa - Renga SST Sportur Gmina Łańcut 1:3 (25:27, 22:25, 25:19, 24:26)
40 2023-12-02 MKS Wisłok Strzyżów - SPS Pruchnik 3:0 (25:20, 25:14, 25:17)
41 2023-12-09 SPS Pruchnik - TSV Sanok 0:3 (23:25, 14:25, 22:25)
42 2023-12-09 Renga SST Sportur Gmina Łańcut - MKS Wisłok Strzyżów 1:3 (25:23, 18:25, 15:25, 20:25)
43 2023-12-09 TKS Żagiel Radymno - TKF Anilana Rakszawa 1:3 (27:29, 12:25, 25:21, 20:25)
44 2023-12-09 KLIMA Błażowa - ProSport Marmax Czudec 3:0 (25:13, 25:13, 25:16)
45 2023-12-09 SST Lubcza Racławówka - AKS V LO Rzeszów 3:0 (25:17, 25:16, 25:23)
46 2023-12-16 TSV Sanok - AKS V LO Rzeszów 0:3 (23:25, 16:25, 22:25)
47 2023-12-16 SST Lubcza Racławówka - ProSport Marmax Czudec 3:0 (25:14, 25:15, 25:18)
48 2023-12-16 KLIMA Błażowa - TKF Anilana Rakszawa 3:1 (25:20, 25:18, 26:28, 25:17)
49 2023-12-16 TKS Żagiel Radymno - MKS Wisłok Strzyżów 0:3 (15:25, 19:25, 16:25)
50 2023-12-16 Renga SST Sportur Gmina Łańcut - SPS Pruchnik 3:1 (25:15, 25:21, 22:25, 25:18)
51 2024-01-13 Renga SST Sportur Gmina Łańcut - TSV Sanok 3:1 (25:23, 25:20, 19:25, 25:21)
52 2024-01-13 SPS Pruchnik - TKS Żagiel Radymno 3:1 (31:29, 20:25, 27:25, 25:18)
53 2024-01-13 MKS Wisłok Strzyżów - KLIMA Błażowa 3:1 (25:19, 25:20, 21:25, 25:23)
54 2024-01-13 TKF Anilana Rakszawa - SST Lubcza Racławówka 1:3 (22:25, 25:21, 18:25, 18:25)
55 2024-01-12 ProSport Marmax Czudec - AKS V LO Rzeszów 3:2 (23:25, 25:15, 25:22, 21:25, 15:13)
56 2024-01-19 TSV Sanok - ProSport Marmax Czudec 1:3 (25:27, 21:25, 25:23, 18:25)
57 2024-01-20 AKS V LO Rzeszów - TKF Anilana Rakszawa 3:1 (27:29, 25:23, 25:20, 25:19)
58 2024-01-20 SST Lubcza Racławówka - MKS Wisłok Strzyżów 3:2 (25:17, 24:26, 25:17, 17:25, 15:9)
59 2024-01-20 KLIMA Błażowa - SPS Pruchnik 3:0 (25:10, 25:21, 25:19)
60 2024-01-20 TKS Żagiel Radymno - Renga SST Sportur Gmina Łańcut 0:3 (24:26, 20:25, 19:25)
61 2024-02-22 TKS Żagiel Radymno - TSV Sanok 3:2 (25:22, 21:25, 22:25, 25:21, 15:5)
62 2024-01-27 Renga SST Sportur Gmina Łańcut - KLIMA Błażowa 3:1 (28:26, 23:25, 25:18, 27:25)
63 2024-01-27 SPS Pruchnik - SST Lubcza Racławówka 0:3 (23:25, 19:25, 21:25)
64 2024-02-15 MKS Wisłok Strzyżów - AKS V LO Rzeszów 3:1 (20:25, 25:16, 25:18, 25:15)
65 2024-02-29 TKF Anilana Rakszawa - ProSport Marmax Czudec 2:3 (25:9, 22:25, 19:25, 25:22, 13:15)
66 2024-02-18 TSV Sanok - TKF Anilana Rakszawa 1:3 (24:26, 25:20, 23:25, 13:25)
67 2024-02-10 ProSport Marmax Czudec - MKS Wisłok Strzyżów 0:3 (13:25, 20:25, 13:25)
68 2024-01-18 AKS V LO Rzeszów - SPS Pruchnik 3:1 (23:25, 25:17, 25:12, 25:22)
69 2024-02-10 SST Lubcza Racławówka - Renga SST Sportur Gmina Łańcut 3:0 (25:22, 25:22, 25:18)
70 2024-02-10 KLIMA Błażowa - TKS Żagiel Radymno 3:0 (25:9, 25:17, 25:19)
71 2024-02-17 TSV Sanok - KLIMA Błażowa 0:3 (23:25, 24:26, 18:25)
72 2024-02-17 TKS Żagiel Radymno - SST Lubcza Racławówka 0:3 (22:25, 19:25, 14:25)
73 2024-02-17 Renga SST Sportur Gmina Łańcut - AKS V LO Rzeszów 2:3 (30:28, 15:25, 23:25, 25:19, 14:16)
74 2024-02-17 SPS Pruchnik - ProSport Marmax Czudec 0:3 (19:25, 24:26, 22:25)
75 2024-02-17 MKS Wisłok Strzyżów - TKF Anilana Rakszawa 3:0 (25:18, 25:19, 29:27)
76 2024-02-24 TSV Sanok - MKS Wisłok Strzyżów 0:3 (14:25, 14:25, 15:25)
77 2024-02-24 TKF Anilana Rakszawa - SPS Pruchnik 3:0 (25:9, 25:18, 25:7)
78 2024-02-23 ProSport Marmax Czudec - Renga SST Sportur Gmina Łańcut 3:1 (25:19, 23:25, 25:18, 25:19)
79 2024-03-07 AKS V LO Rzeszów - TKS Żagiel Radymno 3:1 (25:18, 25:18, 19:25, 25:19)
80 2024-02-24 KLIMA Błażowa - SST Lubcza Racławówka 3:2 (25:23, 22:25, 19:25, 29:27, 17:15)
81 2024-03-02 SST Lubcza Racławówka - TSV Sanok 3:0 (25:18, 25:14, 25:17)
82 2024-03-02 KLIMA Błażowa - AKS V LO Rzeszów 2:3 (19:25, 22:25, 25:20, 28:26, 13:15)
83 2024-03-02 TKS Żagiel Radymno - ProSport Marmax Czudec 0:3 (20:25, 19:25, 22:25)
84 2024-03-07 Renga SST Sportur Gmina Łańcut - TKF Anilana Rakszawa 3:1 (25:17, 20:25, 25:18, 25:19)
85 2024-03-02 SPS Pruchnik - MKS Wisłok Strzyżów 1:3 (23:25, 21:25, 25:18, 18:25)
86 2024-03-09 TSV Sanok - SPS Pruchnik 3:1 (25:19, 18:25, 25:18, 25:16)
87 2024-03-09 MKS Wisłok Strzyżów - Renga SST Sportur Gmina Łańcut 3:0 (25:21, 25:16, 25:20)
88 2024-03-09 TKF Anilana Rakszawa - TKS Żagiel Radymno 3:0 (25:20, 25:16, 25:23)
89 2024-03-08 ProSport Marmax Czudec - KLIMA Błażowa 3:2 (25:23, 21:25, 25:23, 20:25, 17:15)
90 2024-03-09 AKS V LO Rzeszów - SST Lubcza Racławówka 3:0 (25:17, 25:19, 25:21)

Grupa BARAZ

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AlterEco Maj-Bud Bystrzaki Gmina Iwierzyce 2660150103
2SPS Pruchnik 2006103150
1 2024-03-17 SPS Pruchnik - AlterEco Maj-Bud Bystrzaki Gmina Iwierzyce 0:3 (16:25, 18:25, 19:25)
2 2024-03-24 AlterEco Maj-Bud Bystrzaki Gmina Iwierzyce - SPS Pruchnik 3:0 (25:15, 25:16, 25:19)