Młodziczki Młodzicy Juniorki Młodsze Juniorzy Młodsi Juniorki Juniorzy Podkarpacka 2 Liga Mężczyzn Podkarpacka 1 Liga Kobiet Podkarpacka 1 Liga Mężczyzn

Podkarpacka 1 Liga Mężczyzn

Etap 3

Grupa FIN

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SKS ISKRA Warszawa 000000
2SST Lubcza Racławówka 000000
3Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne 000000
4UKS Tygrysy Strzelin 000000
1 2022-04-22 SST Lubcza Racławówka - SKS ISKRA Warszawa 0:0
2 2022-04-22 UKS Tygrysy Strzelin - Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne 0:0
3 2022-04-23 SKS ISKRA Warszawa - Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne 0:0
4 2022-04-23 SST Lubcza Racławówka - UKS Tygrysy Strzelin 0:0
5 2022-04-24 UKS Tygrysy Strzelin - SKS ISKRA Warszawa 0:0
6 2022-04-24 Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne - SST Lubcza Racławówka 0:0

Etap 2

Grupa FIN

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SST Lubcza Racławówka 3992276243
2ProSport Marmax Czudec 3674268226
3TKF Anilana Rakszawa 3346223220
4MKS Wisłok Strzyżów 3019170248
1 2022-03-18 ProSport Marmax Czudec - TKF Anilana Rakszawa 3:0 (25:20, 25:18, 25:19)
2 2022-03-18 SST Lubcza Racławówka - MKS Wisłok Strzyżów 3:0 (25:20, 25:14, 25:23)
3 2022-03-19 TKF Anilana Rakszawa - MKS Wisłok Strzyżów 3:0 (25:9, 25:15, 25:20)
4 2022-03-19 ProSport Marmax Czudec - SST Lubcza Racławówka 1:3 (25:21, 23:25, 27:29, 20:25)
5 2022-03-20 SST Lubcza Racławówka - TKF Anilana Rakszawa 3:1 (20:25, 25:19, 31:29, 25:18)
6 2022-03-20 MKS Wisłok Strzyżów - ProSport Marmax Czudec 1:3 (9:25, 25:23, 17:25, 18:25)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ProSport Marmax Czudec 2049531816921460
2SST Lubcza Racławówka 2048542318041580
3MKS Wisłok Strzyżów 2042462416201519
4TKF Anilana Rakszawa 2038463217381666
5KLIMA Błażowa 2030393717271710
6LKS Głogovia Głogów Młp. 2027363716341630
7AKS V LO Rzeszów II2025324416731702
8TSV Sanok 2024294215471643
9TKS Żagiel Radymno 2023344617141806
10Renga SST Sportur Gmina Łańcut 2022304415871664
11KPS Siarka Tarnobrzeg 20286012981654
1 2021-09-23 AKS V LO Rzeszów II - Renga SST Sportur Gmina Łańcut 2:3 (21:25, 18:25, 25:19, 25:14, 14:16)
2021-09-25 TKF Anilana Rakszawa - pauzuje0:0
2 2021-09-25 SST Lubcza Racławówka - TKS Żagiel Radymno 3:0 (25:20, 25:19, 25:18)
3 2021-09-28 ProSport Marmax Czudec - LKS Głogovia Głogów Młp. 3:0 (25:15, 25:19, 25:19)
4 2021-09-25 KLIMA Błażowa - KPS Siarka Tarnobrzeg 3:0 (25:18, 25:19, 28:26)
5 2021-09-25 TSV Sanok - MKS Wisłok Strzyżów 0:3 (24:26, 25:27, 15:25)
2021-10-02pauzuje- MKS Wisłok Strzyżów 0:0
6 2021-10-02 KPS Siarka Tarnobrzeg - TSV Sanok 0:3 (14:25, 20:25, 22:25)
7 2021-10-07 LKS Głogovia Głogów Młp. - KLIMA Błażowa 3:1 (23:25, 25:18, 26:24, 25:20)
8 2021-10-01 TKS Żagiel Radymno - ProSport Marmax Czudec 0:3 (14:25, 21:25, 16:25)
9 2021-10-02 Renga SST Sportur Gmina Łańcut - SST Lubcza Racławówka 1:3 (16:25, 23:25, 32:30, 18:25)
10 2021-09-30 TKF Anilana Rakszawa - AKS V LO Rzeszów II 1:3 (23:25, 23:25, 27:25, 14:25)
2021-10-09 AKS V LO Rzeszów II - pauzuje0:0
11 2021-10-09 SST Lubcza Racławówka - TKF Anilana Rakszawa 3:2 (21:25, 25:15, 25:15, 20:25, 15:10)
12 2021-10-08 ProSport Marmax Czudec - Renga SST Sportur Gmina Łańcut 3:2 (25:22, 20:25, 18:25, 25:23, 15:11)
13 2021-10-09 KLIMA Błażowa - TKS Żagiel Radymno 2:3 (31:29, 19:25, 27:25, 27:29, 14:16)
14 2021-10-09 TSV Sanok - LKS Głogovia Głogów Młp. 2:3 (25:22, 22:25, 25:21, 20:25, 12:15)
15 2021-10-09 MKS Wisłok Strzyżów - KPS Siarka Tarnobrzeg 3:0 (25:9, 25:21, 26:24)
2021-10-16pauzuje- KPS Siarka Tarnobrzeg 0:0
16 2021-10-16 LKS Głogovia Głogów Młp. - MKS Wisłok Strzyżów 1:3 (23:25, 22:25, 26:24, 24:26)
17 2021-10-16 TKS Żagiel Radymno - TSV Sanok 1:3 (25:17, 24:26, 25:27, 22:25)
18 2021-10-16 Renga SST Sportur Gmina Łańcut - KLIMA Błażowa 0:3 (23:25, 18:25, 17:25)
19 2021-10-16 TKF Anilana Rakszawa - ProSport Marmax Czudec 3:1 (25:23, 24:26, 26:24, 25:20)
20 2021-10-16 AKS V LO Rzeszów II - SST Lubcza Racławówka 3:2 (16:25, 20:25, 30:28, 25:17, 15:6)
2021-10-23 SST Lubcza Racławówka - pauzuje0:0
21 2021-10-22 ProSport Marmax Czudec - AKS V LO Rzeszów II 3:0 (25:16, 25:20, 25:21)
22 2021-11-24 KLIMA Błażowa - TKF Anilana Rakszawa 3:1 (25:15, 21:25, 25:21, 25:17)
23 2021-10-23 TSV Sanok - Renga SST Sportur Gmina Łańcut 0:3 (22:25, 22:25, 22:25)
24 2021-10-23 MKS Wisłok Strzyżów - TKS Żagiel Radymno 3:0 (25:22, 25:18, 25:21)
25 2021-10-23 KPS Siarka Tarnobrzeg - LKS Głogovia Głogów Młp. 0:3 (24:26, 15:25, 20:25)
2021-10-30pauzuje- LKS Głogovia Głogów Młp. 0:0
26 2021-10-30 TKS Żagiel Radymno - KPS Siarka Tarnobrzeg 3:1 (22:25, 25:19, 25:21, 25:22)
27 2021-10-30 MKS Wisłok Strzyżów - Renga SST Sportur Gmina Łańcut 3:0 (25:17, 25:20, 25:19)
28 2021-10-30 TKF Anilana Rakszawa - TSV Sanok 1:3 (25:20, 18:25, 26:28, 15:25)
29 2021-11-19 AKS V LO Rzeszów II - KLIMA Błażowa 3:1 (28:30, 25:19, 25:20, 26:24)
30 2021-10-30 SST Lubcza Racławówka - ProSport Marmax Czudec 3:0 (25:15, 25:21, 25:17)
2021-11-05 ProSport Marmax Czudec - pauzuje0:0
31 2021-11-06 KLIMA Błażowa - SST Lubcza Racławówka 3:2 (20:25, 21:25, 25:15, 25:23, 15:13)
32 2021-11-06 TSV Sanok - AKS V LO Rzeszów II 3:0 (25:21, 25:20, 25:19)
33 2021-11-06 MKS Wisłok Strzyżów - TKF Anilana Rakszawa 3:1 (25:19, 31:29, 19:25, 25:16)
34 2021-11-06 KPS Siarka Tarnobrzeg - Renga SST Sportur Gmina Łańcut 1:3 (18:25, 25:19, 18:25, 21:25)
35 2021-11-06 LKS Głogovia Głogów Młp. - TKS Żagiel Radymno 3:1 (28:26, 25:20, 21:25, 25:16)
2021-11-13pauzuje- TKS Żagiel Radymno 0:0
36 2021-11-13 Renga SST Sportur Gmina Łańcut - LKS Głogovia Głogów Młp. 0:3 (18:25, 24:26, 23:25)
37 2021-11-13 TKF Anilana Rakszawa - KPS Siarka Tarnobrzeg 3:1 (25:22, 25:19, 18:25, 25:9)
38 2021-11-13 AKS V LO Rzeszów II - MKS Wisłok Strzyżów 0:3 (14:25, 23:25, 21:25)
39 2021-11-18 SST Lubcza Racławówka - TSV Sanok 3:0 (25:13, 25:18, 25:11)
40 2021-11-12 ProSport Marmax Czudec - KLIMA Błażowa 1:3 (22:25, 25:21, 22:25, 19:25)
2021-11-20 KLIMA Błażowa - pauzuje0:0
41 2021-11-20 TSV Sanok - ProSport Marmax Czudec 0:3 (22:25, 17:25, 18:25)
42 2021-11-20 MKS Wisłok Strzyżów - SST Lubcza Racławówka 0:3 (23:25, 8:25, 23:25)
43 2021-11-20 KPS Siarka Tarnobrzeg - AKS V LO Rzeszów II 2:3 (21:25, 25:22, 21:25, 25:23, 11:15)
44 2021-11-20 LKS Głogovia Głogów Młp. - TKF Anilana Rakszawa 1:3 (25:19, 16:25, 20:25, 20:25)
45 2021-11-20 TKS Żagiel Radymno - Renga SST Sportur Gmina Łańcut 3:2 (25:21, 25:22, 25:27, 22:25, 15:13)
2021-11-27pauzuje- Renga SST Sportur Gmina Łańcut 0:0
46 2021-11-27 TKF Anilana Rakszawa - TKS Żagiel Radymno 3:1 (25:22, 16:25, 25:20, 25:17)
47 2021-11-26 AKS V LO Rzeszów II - LKS Głogovia Głogów Młp. 3:1 (23:25, 25:20, 25:23, 27:25)
48 2021-11-27 SST Lubcza Racławówka - KPS Siarka Tarnobrzeg 3:0 (25:22, 25:16, 25:20)
49 2021-11-26 ProSport Marmax Czudec - MKS Wisłok Strzyżów 3:2 (25:15, 22:25, 25:27, 25:23, 18:16)
50 2022-02-19 KLIMA Błażowa - TSV Sanok 2:3 (25:23, 22:25, 19:25, 25:23, 14:16)
2021-12-04 TSV Sanok - pauzuje0:0
51 2021-12-04 KLIMA Błażowa - MKS Wisłok Strzyżów 0:3 (20:25, 23:25, 15:25)
52 2021-12-01 KPS Siarka Tarnobrzeg - ProSport Marmax Czudec 0:3 (20:25, 18:25, 20:25)
53 2021-12-04 LKS Głogovia Głogów Młp. - SST Lubcza Racławówka 1:3 (22:25, 25:17, 23:25, 21:25)
54 2021-12-04 TKS Żagiel Radymno - AKS V LO Rzeszów II 3:1 (25:19, 25:21, 18:25, 25:23)
55 2021-12-04 Renga SST Sportur Gmina Łańcut - TKF Anilana Rakszawa 2:3 (20:25, 31:29, 25:20, 27:29, 9:15)
2021-12-11pauzuje- TKF Anilana Rakszawa 0:0
56 2021-12-11 Renga SST Sportur Gmina Łańcut - AKS V LO Rzeszów II 3:0 (25:22, 25:21, 25:20)
57 2021-12-11 TKS Żagiel Radymno - SST Lubcza Racławówka 1:3 (23:25, 28:26, 12:25, 13:25)
58 2021-12-11 LKS Głogovia Głogów Młp. - ProSport Marmax Czudec 1:3 (25:23, 21:25, 17:25, 22:25)
59 2021-12-11 KPS Siarka Tarnobrzeg - KLIMA Błażowa 0:3 (20:25, 23:25, 19:25)
60 2021-12-11 MKS Wisłok Strzyżów - TSV Sanok 3:1 (25:23, 25:27, 25:19, 27:25)
2021-12-18 MKS Wisłok Strzyżów - pauzuje0:0
61 2021-12-18 TSV Sanok - KPS Siarka Tarnobrzeg 3:0 (25:18, 25:17, 25:14)
62 2021-12-18 KLIMA Błażowa - LKS Głogovia Głogów Młp. 3:2 (25:19, 25:15, 20:25, 16:25, 17:15)
63 2021-12-17 ProSport Marmax Czudec - TKS Żagiel Radymno 3:1 (25:15, 30:32, 25:20, 25:19)
64 2021-12-18 SST Lubcza Racławówka - Renga SST Sportur Gmina Łańcut 3:1 (25:16, 27:25, 20:25, 25:15)
65 2021-12-18 AKS V LO Rzeszów II - TKF Anilana Rakszawa 3:2 (25:16, 25:14, 17:25, 22:25, 17:15)
2022-01-08pauzuje- AKS V LO Rzeszów II 0:0
66 2022-01-08 TKF Anilana Rakszawa - SST Lubcza Racławówka 2:3 (26:24, 26:24, 19:25, 21:25, 13:15)
67 2022-01-08 Renga SST Sportur Gmina Łańcut - ProSport Marmax Czudec 0:3 (19:25, 14:25, 12:25)
68 2022-01-08 TKS Żagiel Radymno - KLIMA Błażowa 3:1 (25:17, 22:25, 25:21, 25:18)
69 2022-01-08 LKS Głogovia Głogów Młp. - TSV Sanok 3:0 (25:16, 25:19, 25:15)
70 2022-01-08 KPS Siarka Tarnobrzeg - MKS Wisłok Strzyżów 0:3 (17:25, 24:26, 18:25)
2022-01-15 KPS Siarka Tarnobrzeg - pauzuje0:0
71 2022-01-15 MKS Wisłok Strzyżów - LKS Głogovia Głogów Młp. 3:0 (25:14, 25:19, 25:18)
72 2022-01-15 TSV Sanok - TKS Żagiel Radymno 1:3 (17:25, 20:25, 25:23, 21:25)
73 2022-01-15 KLIMA Błażowa - Renga SST Sportur Gmina Łańcut 3:0 (25:20, 27:25, 25:19)
74 2022-01-12 ProSport Marmax Czudec - TKF Anilana Rakszawa 3:0 (25:14, 25:18, 25:15)
75 2022-01-15 SST Lubcza Racławówka - AKS V LO Rzeszów II 1:3 (25:22, 20:25, 22:25, 20:25)
2022-01-22pauzuje- SST Lubcza Racławówka 0:0
76 2022-01-21 AKS V LO Rzeszów II - ProSport Marmax Czudec 1:3 (20:25, 19:25, 25:18, 21:25)
77 2022-01-22 TKF Anilana Rakszawa - KLIMA Błażowa 3:0 (25:17, 26:24, 25:22)
78 2022-01-22 Renga SST Sportur Gmina Łańcut - TSV Sanok 3:0 (25:21, 26:24, 25:14)
79 2022-01-21 TKS Żagiel Radymno - MKS Wisłok Strzyżów 2:3 (19:25, 25:18, 25:20, 17:25, 10:15)
80 2022-01-22 LKS Głogovia Głogów Młp. - KPS Siarka Tarnobrzeg 3:0 (25:20, 25:16, 26:24)
2022-01-29 LKS Głogovia Głogów Młp. - pauzuje0:0
81 2022-02-11 KPS Siarka Tarnobrzeg - TKS Żagiel Radymno 2:3 (25:19, 25:22, 22:25, 14:25, 9:15)
82 2022-01-29 Renga SST Sportur Gmina Łańcut - MKS Wisłok Strzyżów 1:3 (25:18, 25:27, 15:25, 21:25)
83 2022-01-29 TSV Sanok - TKF Anilana Rakszawa 0:3 (22:25, 12:25, 19:25)
84 2022-01-29 KLIMA Błażowa - AKS V LO Rzeszów II 3:0 (25:13, 28:26, 25:12)
85 2022-01-28 ProSport Marmax Czudec - SST Lubcza Racławówka 3:1 (25:20, 23:25, 25:20, 25:21)
2022-02-05pauzuje- ProSport Marmax Czudec 0:0
86 2022-02-05 SST Lubcza Racławówka - KLIMA Błażowa 3:0 (25:20, 25:17, 25:22)
87 2022-02-05 AKS V LO Rzeszów II - TSV Sanok 1:3 (23:25, 19:25, 25:19, 25:27)
88 2022-02-03 TKF Anilana Rakszawa - MKS Wisłok Strzyżów 3:1 (23:25, 25:16, 25:21, 25:14)
89 2022-02-05 Renga SST Sportur Gmina Łańcut - KPS Siarka Tarnobrzeg 3:0 (25:15, 25:21, 25:11)
90 2022-02-05 TKS Żagiel Radymno - LKS Głogovia Głogów Młp. 3:0 (25:19, 25:18, 25:18)
2022-02-12 TKS Żagiel Radymno - pauzuje0:0
91 2022-02-12 LKS Głogovia Głogów Młp. - Renga SST Sportur Gmina Łańcut 3:0 (25:20, 25:20, 25:18)
92 2022-02-24 KPS Siarka Tarnobrzeg - TKF Anilana Rakszawa 0:3 (13:25, 14:25, 16:25)
93 2022-02-12 MKS Wisłok Strzyżów - AKS V LO Rzeszów II 3:0 (25:21, 26:24, 25:19)
94 2022-02-12 TSV Sanok - SST Lubcza Racławówka 1:3 (17:25, 21:25, 25:23, 21:25)
95 2022-02-12 KLIMA Błażowa - ProSport Marmax Czudec 1:3 (22:25, 21:25, 25:19, 25:27)
2022-02-19pauzuje- KLIMA Błażowa 0:0
96 2022-02-22 ProSport Marmax Czudec - TSV Sanok 3:0 (25:23, 25:23, 25:20)
97 2022-02-19 SST Lubcza Racławówka - MKS Wisłok Strzyżów 3:0 (26:24, 25:23, 25:16)
98 2022-03-02 AKS V LO Rzeszów II - KPS Siarka Tarnobrzeg 3:0 (25:14, 25:22, 25:13)
99 2022-02-19 TKF Anilana Rakszawa - LKS Głogovia Głogów Młp. 3:1 (25:20, 17:25, 25:20, 25:18)
100 2022-02-19 Renga SST Sportur Gmina Łańcut - TKS Żagiel Radymno 3:2 (25:15, 19:25, 21:25, 25:14, 15:6)
2022-02-26 Renga SST Sportur Gmina Łańcut - pauzuje0:0
101 2022-02-26 TKS Żagiel Radymno - TKF Anilana Rakszawa 0:3 (17:25, 20:25, 12:25)
102 2022-02-26 LKS Głogovia Głogów Młp. - AKS V LO Rzeszów II 3:0 (25:18, 25:23, 25:21)
103 2022-02-26 KPS Siarka Tarnobrzeg - SST Lubcza Racławówka 1:3 (25:22, 22:25, 14:25, 21:25)
104 2022-02-26 MKS Wisłok Strzyżów - ProSport Marmax Czudec 0:3 (23:25, 13:25, 15:25)
105 2022-02-26 TSV Sanok - KLIMA Błażowa 3:1 (30:28, 25:20, 19:25, 25:18)
2022-03-05pauzuje- TSV Sanok 0:0
106 2022-03-05 MKS Wisłok Strzyżów - KLIMA Błażowa 1:3 (25:20, 22:25, 22:25, 20:25)
107 2022-03-04 ProSport Marmax Czudec - KPS Siarka Tarnobrzeg 3:0 (25:19, 25:18, 25:20)
108 2022-03-05 SST Lubcza Racławówka - LKS Głogovia Głogów Młp. 3:1 (25:20, 18:25, 26:24, 25:20)
109 2022-03-05 AKS V LO Rzeszów II - TKS Żagiel Radymno 3:1 (17:25, 25:23, 25:22, 25:14)
110 2022-03-05 TKF Anilana Rakszawa - Renga SST Sportur Gmina Łańcut 3:0 (26:24, 25:21, 25:15)