Młodziczki Młodzicy Juniorki Młodsze Juniorzy Młodsi Juniorki Juniorzy Podkarpacka 2 Liga Mężczyzn Podkarpacka 1 Liga Kobiet Podkarpacka 1 Liga Mężczyzn

Podkarpacka 1 Liga Mężczyzn

Etap 2

Grupa BARAŻ

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1LKS Głogovia Głogów Młp. 2562176159
2TKS Żagiel Radymno 2126159176
1 2021-03-27 TKS Żagiel Radymno - LKS Głogovia Głogów Młp. 0:3 (16:25, 21:25, 22:25)
2 2021-03-28 LKS Głogovia Głogów Młp. - TKS Żagiel Radymno 3:2 (14:25, 25:22, 22:25, 25:18, 15:10)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1TKF ITS Anilana Rakszawa 2048552618891649
2UKS Kępa MOSiR Dębica 2045532618481599
3SST Lubcza Racławówka 2044502617631643
4ProSport Marmax Czudec 2040483118201641
5AZS UP TSV Sanok 2035453216891701
6Klima Błażowa 2029363816421666
7MKS Wisłok Strzyżów 2024364818171853
8KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 2021334816961822
9LKS Głogovia Głogów Młp. 2021294715861740
10AKS V LO Rzeszów 2014295617451932
11SPS Pruchnik 209195515061755
2020-10-03 ProSport Marmax Czudec - pauzuje0:0
1 2020-10-12 AKS V LO Rzeszów - MKS Wisłok Strzyżów 1:3 (22:25, 25:20, 16:25, 19:25)
2 2020-10-03 TKF ITS Anilana Rakszawa - SPS Pruchnik 3:1 (22:25, 25:14, 25:18, 25:18)
3 2020-10-03 UKS Kępa MOSiR Dębica - AZS UP TSV Sanok 3:0 (25:15, 25:21, 25:13)
4 2020-10-03 SST Lubcza Racławówka - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 3:1 (25:16, 25:20, 22:25, 25:20)
5 2020-10-15 Klima Błażowa - LKS Głogovia Głogów Młp. 3:0 (25:16, 27:25, 25:22)
2020-10-10 LKS Głogovia Głogów Młp. - pauzuje0:0
6 2020-10-25 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - Klima Błażowa 3:0 (25:23, 25:18, 26:24)
7 2020-10-10 AZS UP TSV Sanok - SST Lubcza Racławówka 3:0 (26:24, 25:16, 25:23)
8 2020-10-10 SPS Pruchnik - UKS Kępa MOSiR Dębica 0:3 (16:25, 22:25, 16:25)
9 2020-10-09 MKS Wisłok Strzyżów - TKF ITS Anilana Rakszawa 0:3 (18:25, 16:25, 22:25)
10 2020-10-14 ProSport Marmax Czudec - AKS V LO Rzeszów 3:1 (20:25, 25:22, 25:16, 25:14)
2020-10-17 AKS V LO Rzeszów - pauzuje0:0
11 2020-10-17 TKF ITS Anilana Rakszawa - ProSport Marmax Czudec 3:2 (24:26, 25:22, 25:22, 18:25, 15:12)
12 2020-10-17 UKS Kępa MOSiR Dębica - MKS Wisłok Strzyżów 3:2 (25:22, 16:25, 28:30, 25:18, 15:5)
13 2020-10-17 SST Lubcza Racławówka - SPS Pruchnik 3:1 (25:19, 19:25, 28:26, 25:13)
14 2020-10-17 Klima Błażowa - AZS UP TSV Sanok 0:3 (20:25, 18:25, 23:25)
15 2020-10-17 LKS Głogovia Głogów Młp. - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 3:2 (21:25, 27:25, 27:25, 12:25, 17:15)
2020-10-24 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - pauzuje0:0
16 2020-10-24 AZS UP TSV Sanok - LKS Głogovia Głogów Młp. 3:0 (25:14, 28:26, 25:14)
17 2020-12-17 SPS Pruchnik - Klima Błażowa 0:3 (19:25, 15:25, 12:25)
18 2020-10-24 MKS Wisłok Strzyżów - SST Lubcza Racławówka 2:3 (29:27, 37:35, 28:30, 21:25, 9:15)
19 2020-10-23 ProSport Marmax Czudec - UKS Kępa MOSiR Dębica 2:3 (22:25, 25:23, 25:20, 25:27, 13:15)
20 2020-11-05 AKS V LO Rzeszów - TKF ITS Anilana Rakszawa 2:3 (26:24, 16:25, 16:25, 28:26, 13:15)
2020-11-07 TKF ITS Anilana Rakszawa - pauzuje0:0
21 2020-11-07 UKS Kępa MOSiR Dębica - AKS V LO Rzeszów 3:1 (25:18, 21:25, 25:19, 25:17)
22 2020-11-07 SST Lubcza Racławówka - ProSport Marmax Czudec 0:3 (17:25, 16:25, 21:25)
23 2020-11-07 Klima Błażowa - MKS Wisłok Strzyżów 3:1 (25:21, 25:20, 22:25, 25:19)
24 2020-11-07 LKS Głogovia Głogów Młp. - SPS Pruchnik 1:3 (25:19, 19:25, 17:25, 16:25)
25 2020-11-07 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - AZS UP TSV Sanok 0:3 (23:25, 22:25, 22:25)
2020-11-14 AZS UP TSV Sanok - pauzuje0:0
26 2020-11-14 SPS Pruchnik - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 3:1 (25:23, 25:11, 21:25, 25:19)
27 2020-11-14 MKS Wisłok Strzyżów - LKS Głogovia Głogów Młp. 3:0 (25:21, 25:20, 25:22)
28 2020-11-13 ProSport Marmax Czudec - Klima Błażowa 3:1 (25:14, 25:27, 25:20, 25:20)
29 2020-11-14 AKS V LO Rzeszów - SST Lubcza Racławówka 1:3 (15:25, 25:23, 24:26, 22:25)
30 2020-11-14 TKF ITS Anilana Rakszawa - UKS Kępa MOSiR Dębica 3:0 (26:24, 25:14, 25:19)
2020-11-21 UKS Kępa MOSiR Dębica - pauzuje0:0
31 2020-11-21 SST Lubcza Racławówka - TKF ITS Anilana Rakszawa 3:2 (25:18, 21:25, 20:25, 25:21, 15:7)
32 2020-11-21 Klima Błażowa - AKS V LO Rzeszów 3:0 (25:15, 28:26, 25:23)
33 2020-11-21 LKS Głogovia Głogów Młp. - ProSport Marmax Czudec 2:3 (18:25, 25:23, 25:15, 15:25, 4:15)
34 2020-11-21 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - MKS Wisłok Strzyżów 3:2 (15:25, 25:18, 25:22, 25:27, 15:11)
35 2020-11-21 AZS UP TSV Sanok - SPS Pruchnik 3:0 (25:19, 25:19, 25:12)
2020-11-28 SPS Pruchnik - pauzuje0:0
36 2020-11-28 MKS Wisłok Strzyżów - AZS UP TSV Sanok 3:2 (24:26, 25:16, 25:17, 23:25, 15:11)
37 2020-11-27 ProSport Marmax Czudec - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 3:0 (25:23, 25:18, 25:19)
38 2020-11-28 AKS V LO Rzeszów - LKS Głogovia Głogów Młp. 1:3 (25:20, 22:25, 19:25, 19:25)
39 2020-11-28 TKF ITS Anilana Rakszawa - Klima Błażowa 3:1 (26:24, 25:17, 26:28, 25:19)
40 2020-11-28 UKS Kępa MOSiR Dębica - SST Lubcza Racławówka 3:1 (22:25, 25:17, 27:25, 25:14)
2020-12-05 SST Lubcza Racławówka - pauzuje0:0
41 2020-12-05 Klima Błażowa - UKS Kępa MOSiR Dębica 0:3 (27:29, 18:25, 13:25)
42 2020-12-05 LKS Głogovia Głogów Młp. - TKF ITS Anilana Rakszawa 3:1 (25:23, 25:23, 19:25, 26:24)
43 2020-12-05 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - AKS V LO Rzeszów 2:3 (25:18, 15:25, 20:25, 25:19, 13:15)
44 2020-12-05 AZS UP TSV Sanok - ProSport Marmax Czudec 1:3 (17:25, 24:26, 25:23, 16:25)
45 2020-12-05 SPS Pruchnik - MKS Wisłok Strzyżów 1:3 (18:25, 25:20, 23:25, 22:25)
2020-12-12 MKS Wisłok Strzyżów - pauzuje0:0
46 2020-12-11 ProSport Marmax Czudec - SPS Pruchnik 3:0 (26:24, 25:13, 25:15)
47 2020-12-16 AZS UP TSV Sanok - AKS V LO Rzeszów 3:1 (22:25, 25:15, 25:19, 25:23)
48 2020-12-12 TKF ITS Anilana Rakszawa - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 3:1 (25:20, 25:16, 22:25, 25:17)
49 2020-12-12 UKS Kępa MOSiR Dębica - LKS Głogovia Głogów Młp. 3:1 (25:22, 22:25, 25:15, 25:17)
50 2020-12-12 SST Lubcza Racławówka - Klima Błażowa 3:0 (25:22, 25:18, 25:21)
2020-12-19 Klima Błażowa - pauzuje0:0
51 2020-12-19 LKS Głogovia Głogów Młp. - SST Lubcza Racławówka 1:3 (25:22, 19:25, 16:25, 17:25)
52 2020-12-19 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - UKS Kępa MOSiR Dębica 3:2 (25:22, 26:24, 14:25, 19:25, 15:11)
53 2020-12-19 AZS UP TSV Sanok - TKF ITS Anilana Rakszawa 3:2 (26:24, 25:27, 18:25, 25:17, 15:13)
54 2020-12-19 SPS Pruchnik - AKS V LO Rzeszów 3:2 (22:25, 25:20, 25:18, 20:25, 15:9)
55 2021-01-09 MKS Wisłok Strzyżów - ProSport Marmax Czudec 2:3 (26:28, 25:17, 25:22, 23:25, 11:15)
2021-01-09 ProSport Marmax Czudec - pauzuje0:0
56 2021-01-21 MKS Wisłok Strzyżów - AKS V LO Rzeszów 3:0 (25:22, 25:18, 25:22)
57 2021-01-09 SPS Pruchnik - TKF ITS Anilana Rakszawa 1:3 (14:25, 27:25, 12:25, 21:25)
58 2021-01-09 AZS UP TSV Sanok - UKS Kępa MOSiR Dębica 1:3 (25:23, 13:25, 19:25, 26:28)
59 2021-01-09 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - SST Lubcza Racławówka 0:3 (14:25, 18:25, 21:25)
60 2021-01-09 LKS Głogovia Głogów Młp. - Klima Błażowa 3:1 (25:16, 22:25, 30:28, 25:10)
2021-01-16 LKS Głogovia Głogów Młp. - pauzuje0:0
61 2021-01-16 Klima Błażowa - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 3:1 (25:16, 25:18, 22:25, 25:23)
62 2021-01-16 SST Lubcza Racławówka - AZS UP TSV Sanok 3:1 (25:20, 25:22, 22:25, 25:20)
63 2021-01-16 UKS Kępa MOSiR Dębica - SPS Pruchnik 3:0 (25:21, 26:24, 25:15)
64 2021-01-16 TKF ITS Anilana Rakszawa - MKS Wisłok Strzyżów 3:0 (25:17, 25:16, 25:12)
65 2021-01-28 AKS V LO Rzeszów - ProSport Marmax Czudec 2:3 (16:25, 25:21, 25:22, 19:25, 7:15)
2021-01-23 AKS V LO Rzeszów - pauzuje0:0
66 2021-01-22 ProSport Marmax Czudec - TKF ITS Anilana Rakszawa 1:3 (24:26, 25:17, 23:25, 23:25)
67 2021-01-23 MKS Wisłok Strzyżów - UKS Kępa MOSiR Dębica 2:3 (21:25, 25:23, 21:25, 25:23, 15:17)
68 2021-01-23 SPS Pruchnik - SST Lubcza Racławówka 1:3 (25:21, 28:30, 22:25, 15:25)
69 2021-01-23 AZS UP TSV Sanok - Klima Błażowa 1:3 (25:22, 23:25, 19:25, 17:25)
70 2021-01-23 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - LKS Głogovia Głogów Młp. 3:2 (25:20, 20:25, 25:22, 16:25, 15:13)
2021-01-30 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - pauzuje0:0
71 2021-01-30 LKS Głogovia Głogów Młp. - AZS UP TSV Sanok 0:3 (22:25, 23:25, 20:25)
72 2021-01-30 Klima Błażowa - SPS Pruchnik 3:0 (30:28, 25:16, 25:14)
73 2021-01-30 SST Lubcza Racławówka - MKS Wisłok Strzyżów 3:0 (26:24, 25:18, 25:23)
74 2021-01-30 UKS Kępa MOSiR Dębica - ProSport Marmax Czudec 3:0 (25:17, 25:20, 25:18)
75 2021-01-30 TKF ITS Anilana Rakszawa - AKS V LO Rzeszów 3:0 (25:23, 25:19, 25:23)
2021-02-06 TKF ITS Anilana Rakszawa - pauzuje0:0
76 2021-02-06 AKS V LO Rzeszów - UKS Kępa MOSiR Dębica 2:3 (25:23, 27:29, 25:23, 17:25, 10:15)
77 2021-02-05 ProSport Marmax Czudec - SST Lubcza Racławówka 0:3 (23:25, 23:25, 24:26)
78 2021-02-06 MKS Wisłok Strzyżów - Klima Błażowa 2:3 (21:25, 25:13, 16:25, 25:16, 11:15)
79 2021-02-06 SPS Pruchnik - LKS Głogovia Głogów Młp. 0:3 (15:25, 22:25, 20:25)
80 2021-02-06 AZS UP TSV Sanok - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 3:0 (25:19, 25:19, 25:22)
2021-02-13 AZS UP TSV Sanok - pauzuje0:0
81 2021-02-13 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - SPS Pruchnik 3:0 (25:14, 25:22, 25:22)
82 2021-02-25 LKS Głogovia Głogów Młp. - MKS Wisłok Strzyżów 3:1 (25:20, 15:25, 25:21, 25:21)
83 2021-02-13 Klima Błażowa - ProSport Marmax Czudec 3:1 (25:21, 25:17, 16:25, 27:25)
84 2021-02-13 SST Lubcza Racławówka - AKS V LO Rzeszów 3:0 (25:17, 25:23, 25:11)
85 2021-02-21 UKS Kępa MOSiR Dębica - TKF ITS Anilana Rakszawa 3:2 (25:14, 25:21, 23:25, 20:25, 16:14)
2021-02-20 UKS Kępa MOSiR Dębica - pauzuje0:0
86 2021-02-20 TKF ITS Anilana Rakszawa - SST Lubcza Racławówka 3:1 (27:25, 25:20, 15:25, 25:15)
87 2021-02-20 AKS V LO Rzeszów - Klima Błażowa 2:3 (24:26, 25:22, 25:19, 29:31, 11:15)
88 2021-02-19 ProSport Marmax Czudec - LKS Głogovia Głogów Młp. 3:0 (25:20, 25:23, 25:22)
89 2021-02-20 MKS Wisłok Strzyżów - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 2:3 (25:21, 25:20, 19:25, 23:25, 13:15)
90 2021-02-20 SPS Pruchnik - AZS UP TSV Sanok 1:3 (22:25, 25:22, 24:26, 24:26)
2021-02-27 SPS Pruchnik - pauzuje0:0
91 2021-02-27 AZS UP TSV Sanok - MKS Wisłok Strzyżów 3:2 (25:21, 21:25, 17:25, 25:20, 15:11)
92 2021-02-26 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - ProSport Marmax Czudec 2:3 (25:22, 18:25, 24:26, 25:22, 15:17)
93 2021-02-27 LKS Głogovia Głogów Młp. - AKS V LO Rzeszów 3:2 (16:25, 21:25, 25:23, 25:15, 15:8)
94 2021-02-27 Klima Błażowa - TKF ITS Anilana Rakszawa 1:3 (20:25, 21:25, 27:25, 16:25)
95 2021-02-27 SST Lubcza Racławówka - UKS Kępa MOSiR Dębica 3:2 (22:25, 28:26, 12:25, 25:22, 15:12)
2021-03-06 SST Lubcza Racławówka - pauzuje0:0
96 2021-03-06 UKS Kępa MOSiR Dębica - Klima Błażowa 3:0 (25:16, 25:20, 25:14)
97 2021-03-06 TKF ITS Anilana Rakszawa - LKS Głogovia Głogów Młp. 3:1 (25:27, 29:27, 25:15, 25:12)
98 2021-03-05 AKS V LO Rzeszów - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 3:2 (26:24, 25:19, 23:25, 15:25, 15:10)
99 2021-03-11 ProSport Marmax Czudec - AZS UP TSV Sanok 3:1 (25:16, 23:25, 25:15, 25:20)
100 2021-03-06 MKS Wisłok Strzyżów - SPS Pruchnik 3:2 (26:28, 25:21, 25:20, 22:25, 15:12)
2021-03-13 MKS Wisłok Strzyżów - pauzuje0:0
101 2021-03-13 SPS Pruchnik - ProSport Marmax Czudec 1:3 (23:25, 20:25, 25:22, 11:25)
102 2021-03-13 AKS V LO Rzeszów - AZS UP TSV Sanok 2:3 (25:21, 22:25, 25:21, 23:25, 12:15)
103 2021-03-13 KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg - TKF ITS Anilana Rakszawa 0:3 (19:25, 16:25, 17:25)
104 2021-03-13 LKS Głogovia Głogów Młp. - UKS Kępa MOSiR Dębica 0:3 (16:25, 16:25, 22:25)
105 2021-03-13 Klima Błażowa - SST Lubcza Racławówka 2:3 (25:17, 30:32, 21:25, 25:11, 13:15)
2021-03-20 Klima Błażowa - pauzuje0:0
106 2021-03-20 SST Lubcza Racławówka - LKS Głogovia Głogów Młp. 3:0 (25:18, 25:17, 25:18)
107 2021-03-20 UKS Kępa MOSiR Dębica - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 1:3 (20:25, 25:21, 27:29, 23:25)
108 2021-03-20 TKF ITS Anilana Rakszawa - AZS UP TSV Sanok 3:2 (22:25, 25:10, 23:25, 25:21, 15:8)
109 2021-03-17 AKS V LO Rzeszów - SPS Pruchnik 3:1 (21:25, 25:15, 25:20, 26:24)
110 2021-03-19 ProSport Marmax Czudec - MKS Wisłok Strzyżów 3:0 (25:22, 25:23, 25:20)