Młodziczki Młodzicy Juniorki Młodsze Juniorzy Młodsi Juniorki Juniorzy Podkarpacka 2 Liga Mężczyzn Podkarpacka 1 Liga Kobiet Podkarpacka 1 Liga Mężczyzn

Podkarpacka 1 Liga Mężczyzn

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1ProSport Marmax Czudec 13393951093926
2SST Lubcza Racławówka 1430372013091167
3MKS Wisłok Strzyżów 1326312212081082
4TKF Anilana Rakszawa 1325312011621078
5KLIMA Błażowa 1317212710441101
6Renga SST Sportur Gmina Łańcut 1417212810571110
7TSV Sanok 1415213211411218
8AKS V LO Rzeszów I 1414213311351270
9LKS Głogovia 1411193512231267
10TKS Żagiel Radymno 1410173610921245
1 2022-10-07 SST Lubcza Racławówka - AKS V LO Rzeszów I 3:2 (25:15, 25:27, 24:26, 25:14, 15:5)
2 2022-10-08 TKS Żagiel Radymno - TKF Anilana Rakszawa 0:3 (19:25, 24:26, 23:25)
3 2022-10-08 MKS Wisłok Strzyżów - ProSport Marmax Czudec 1:3 (25:22, 23:25, 19:25, 14:25)
4 2022-10-08 Renga SST Sportur Gmina Łańcut - LKS Głogovia 3:0 (25:22, 25:19, 25:23)
5 2022-10-08 KLIMA Błażowa - TSV Sanok 2:3 (25:21, 25:22, 16:25, 20:25, 8:15)
6 2022-10-14 AKS V LO Rzeszów I - TSV Sanok 3:0 (27:25, 25:22, 25:22)
7 2022-10-15 LKS Głogovia - KLIMA Błażowa 1:3 (22:25, 23:25, 30:28, 20:25)
8 2022-10-11 ProSport Marmax Czudec - Renga SST Sportur Gmina Łańcut 3:0 (25:20, 25:19, 25:22)
9 2022-10-15 TKF Anilana Rakszawa - MKS Wisłok Strzyżów 3:0 (25:19, 25:20, 25:22)
10 2022-10-14 TKS Żagiel Radymno - SST Lubcza Racławówka 0:3 (20:25, 11:25, 14:25)
11 2022-10-22 TKS Żagiel Radymno - AKS V LO Rzeszów I 1:3 (18:25, 25:16, 18:25, 23:25)
12 2022-10-22 MKS Wisłok Strzyżów - SST Lubcza Racławówka 3:1 (19:25, 25:18, 25:19, 25:22)
13 2022-10-22 Renga SST Sportur Gmina Łańcut - TKF Anilana Rakszawa 3:1 (24:26, 25:21, 25:23, 25:18)
14 2022-10-22 KLIMA Błażowa - ProSport Marmax Czudec 0:3 (19:25, 20:25, 20:25)
15 2022-10-22 TSV Sanok - LKS Głogovia 3:1 (21:25, 25:18, 25:15, 25:23)
16 2022-10-28 AKS V LO Rzeszów I - LKS Głogovia 3:1 (29:27, 22:25, 25:23, 28:26)
17 2022-10-27 ProSport Marmax Czudec - TSV Sanok 3:1 (25:17, 25:16, 20:25, 25:18)
18 2022-10-29 TKF Anilana Rakszawa - KLIMA Błażowa 3:0 (25:19, 25:10, 25:21)
19 2022-10-29 SST Lubcza Racławówka - Renga SST Sportur Gmina Łańcut 3:0 (25:19, 25:17, 25:21)
20 2022-10-29 TKS Żagiel Radymno - MKS Wisłok Strzyżów 3:2 (23:25, 18:25, 25:22, 26:24, 15:12)
21 2022-11-12 MKS Wisłok Strzyżów - AKS V LO Rzeszów I 3:1 (25:15, 25:14, 20:25, 25:13)
22 2022-11-12 TKS Żagiel Radymno - Renga SST Sportur Gmina Łańcut 3:0 (25:22, 25:21, 25:20)
23 2022-11-12 KLIMA Błażowa - SST Lubcza Racławówka 0:3 (22:25, 17:25, 22:25)
24 2022-11-12 TSV Sanok - TKF Anilana Rakszawa 0:3 (20:25, 21:25, 21:25)
25 2022-11-05 LKS Głogovia - ProSport Marmax Czudec 1:3 (25:23, 25:27, 13:25, 20:25)
26 2022-11-18 AKS V LO Rzeszów I - ProSport Marmax Czudec 0:3 (19:25, 26:28, 19:25)
27 2022-11-19 TKF Anilana Rakszawa - LKS Głogovia 3:2 (25:19, 22:25, 20:25, 25:23, 15:9)
28 2022-11-19 SST Lubcza Racławówka - TSV Sanok 3:1 (25:15, 31:33, 25:19, 25:19)
29 2022-11-18 TKS Żagiel Radymno - KLIMA Błażowa 1:3 (22:25, 25:18, 18:25, 22:25)
30 2022-11-19 MKS Wisłok Strzyżów - Renga SST Sportur Gmina Łańcut 3:1 (20:25, 25:17, 25:17, 25:19)
31 2022-11-26 Renga SST Sportur Gmina Łańcut - AKS V LO Rzeszów I 3:0 (29:27, 25:17, 25:20)
32 2022-11-26 KLIMA Błażowa - MKS Wisłok Strzyżów 2:3 (23:25, 25:22, 23:25, 26:24, 13:15)
33 2022-11-26 TSV Sanok - TKS Żagiel Radymno 3:1 (25:20, 18:25, 27:25, 26:24)
34 2022-11-26 LKS Głogovia - SST Lubcza Racławówka 2:3 (25:27, 22:25, 25:18, 27:25, 13:15)
35 2022-11-25 ProSport Marmax Czudec - TKF Anilana Rakszawa 3:0 (29:27, 27:25, 25:20)
36 2022-12-03 AKS V LO Rzeszów I - TKF Anilana Rakszawa 1:3 (21:25, 15:25, 25:23, 17:25)
37 2022-12-03 SST Lubcza Racławówka - ProSport Marmax Czudec 1:3 (25:15, 20:25, 19:25, 23:25)
38 2022-12-03 TKS Żagiel Radymno - LKS Głogovia 3:1 (25:21, 18:25, 28:26, 25:22)
39 2022-12-03 MKS Wisłok Strzyżów - TSV Sanok 3:0 (25:14, 25:18, 25:13)
40 2022-12-03 Renga SST Sportur Gmina Łańcut - KLIMA Błażowa 1:3 (25:15, 22:25, 21:25, 21:25)
41 2022-12-10 KLIMA Błażowa - AKS V LO Rzeszów I 3:0 (25:14, 25:17, 25:18)
42 2022-12-10 TSV Sanok - Renga SST Sportur Gmina Łańcut 1:3 (25:19, 21:25, 20:25, 23:25)
43 2022-12-10 LKS Głogovia - MKS Wisłok Strzyżów 0:3 (20:25, 13:25, 25:27)
44 2022-12-09 ProSport Marmax Czudec - TKS Żagiel Radymno 3:0 (25:22, 25:22, 25:22)
45 2022-12-10 TKF Anilana Rakszawa - SST Lubcza Racławówka 2:3 (25:16, 25:23, 22:25, 18:25, 10:15)
46 2023-01-07 AKS V LO Rzeszów I - SST Lubcza Racławówka 1:3 (26:28, 18:25, 25:20, 20:25)
47 2023-01-07 TKF Anilana Rakszawa - TKS Żagiel Radymno 3:2 (23:25, 25:13, 25:11, 20:25, 15:12)
48 2023-02-10 ProSport Marmax Czudec - MKS Wisłok Strzyżów 0:0
49 2023-01-07 LKS Głogovia - Renga SST Sportur Gmina Łańcut 3:0 (25:12, 25:17, 25:19)
50 2023-01-07 TSV Sanok - KLIMA Błażowa 3:1 (25:15, 25:23, 22:25, 25:19)
51 2023-01-14 TSV Sanok - AKS V LO Rzeszów I 3:0 (25:22, 25:21, 25:23)
52 2023-01-14 KLIMA Błażowa - LKS Głogovia 3:0 (25:22, 25:22, 25:23)
53 2023-01-14 Renga SST Sportur Gmina Łańcut - ProSport Marmax Czudec 0:3 (17:25, 21:25, 23:25)
54 2023-01-14 MKS Wisłok Strzyżów - TKF Anilana Rakszawa 3:1 (25:21, 25:23, 28:30, 25:18)
55 2023-01-14 SST Lubcza Racławówka - TKS Żagiel Radymno 3:0 (25:19, 25:19, 25:22)
56 2023-01-20 AKS V LO Rzeszów I - TKS Żagiel Radymno 3:2 (28:26, 22:25, 23:25, 25:20, 15:10)
57 2023-01-21 SST Lubcza Racławówka - MKS Wisłok Strzyżów 3:2 (20:25, 25:22, 18:25, 29:27, 15:10)
58 2023-01-21 TKF Anilana Rakszawa - Renga SST Sportur Gmina Łańcut 3:1 (25:22, 16:25, 25:17, 25:22)
59 2023-01-20 ProSport Marmax Czudec - KLIMA Błażowa 3:0 (25:23, 25:22, 25:22)
60 2023-01-21 LKS Głogovia - TSV Sanok 3:1 (25:19, 25:20, 24:25, 25:19)
61 2023-01-28 LKS Głogovia - AKS V LO Rzeszów I 3:1 (25:16, 23:25, 29:27, 25:23)
62 2023-01-28 TSV Sanok - ProSport Marmax Czudec 0:3 (23:25, 20:25, 15:25)
63 2023-02-16 KLIMA Błażowa - TKF Anilana Rakszawa 0:0
64 2023-01-30 Renga SST Sportur Gmina Łańcut - SST Lubcza Racławówka 3:2 (25:17, 16:25, 11:25, 25:23, 15:11)
65 2023-01-28 MKS Wisłok Strzyżów - TKS Żagiel Radymno 3:1 (25:10, 25:13, 28:30, 25:14)
66 2023-02-04 AKS V LO Rzeszów I - MKS Wisłok Strzyżów 3:2 (25:16, 25:17, 15:25, 15:25, 15:13)
67 2023-02-04 Renga SST Sportur Gmina Łańcut - TKS Żagiel Radymno 3:0 (25:16, 25:16, 25:21)
68 2023-02-04 SST Lubcza Racławówka - KLIMA Błażowa 3:1 (23:25, 25:21, 25:21, 25:18)
69 2023-02-04 TKF Anilana Rakszawa - TSV Sanok 3:2 (25:23, 16:25, 25:22, 24:26, 15:5)
70 2023-02-03 ProSport Marmax Czudec - LKS Głogovia 3:1 (27:29, 25:23, 25:21, 25:18)
71 2023-02-18 ProSport Marmax Czudec - AKS V LO Rzeszów I 0:0
72 2023-02-18 LKS Głogovia - TKF Anilana Rakszawa 0:0
73 2023-02-18 TSV Sanok - SST Lubcza Racławówka 0:0
74 2023-02-18 KLIMA Błażowa - TKS Żagiel Radymno 0:0
75 2023-02-18 Renga SST Sportur Gmina Łańcut - MKS Wisłok Strzyżów 0:0
76 2023-02-25 AKS V LO Rzeszów I - Renga SST Sportur Gmina Łańcut 0:0
77 2023-02-25 MKS Wisłok Strzyżów - KLIMA Błażowa 0:0
78 2023-02-25 TKS Żagiel Radymno - TSV Sanok 0:0
79 2023-02-25 SST Lubcza Racławówka - LKS Głogovia 0:0
80 2023-02-25 TKF Anilana Rakszawa - ProSport Marmax Czudec 0:0
81 2023-03-04 TKF Anilana Rakszawa - AKS V LO Rzeszów I 0:0
82 2023-03-04 ProSport Marmax Czudec - SST Lubcza Racławówka 0:0
83 2023-03-04 LKS Głogovia - TKS Żagiel Radymno 0:0
84 2023-03-04 TSV Sanok - MKS Wisłok Strzyżów 0:0
85 2023-03-04 KLIMA Błażowa - Renga SST Sportur Gmina Łańcut 0:0
86 2023-03-11 AKS V LO Rzeszów I - KLIMA Błażowa 0:0
87 2023-03-11 Renga SST Sportur Gmina Łańcut - TSV Sanok 0:0
88 2023-03-11 MKS Wisłok Strzyżów - LKS Głogovia 0:0
89 2023-03-11 TKS Żagiel Radymno - ProSport Marmax Czudec 0:0
90 2023-03-11 SST Lubcza Racławówka - TKF Anilana Rakszawa 0:0