Młodziczki Młodzicy Juniorki Młodsze Juniorzy Młodsi Juniorki Juniorzy Podkarpacka 2 Liga Mężczyzn Podkarpacka 1 Liga Kobiet Podkarpacka 1 Liga Mężczyzn

Juniorki

Etap 1

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS SAN-Pajda Jarosław/V LO Rzeszów 48120301172
2UKS Dębowiec 3436150199
3Karpaty MOSiR Krosno 2333124113
4Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 2335161175
5TS Sanoczanka Sanok 3329177254
1 2021-10-03 MKS SAN-Pajda Jarosław/V LO Rzeszów - UKS Dębowiec 3:0 (25:14, 25:15, 25:9)
2 2021-10-03 TS Sanoczanka Sanok - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 2:3 (25:18, 25:21, 21:25, 19:25, 10:15)
3 2021-10-10 MKS SAN-Pajda Jarosław/V LO Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno 3:0 (25:12, 26:24, 25:13)
4 2021-10-10 UKS Dębowiec - TS Sanoczanka Sanok 3:0 (25:12, 25:18, 25:19)
5 2021-10-18 Karpaty MOSiR Krosno - UKS Dębowiec 3:0 (25:12, 25:8, 25:17)
6 2021-10-17 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - MKS SAN-Pajda Jarosław/V LO Rzeszów 0:3 (23:25, 23:25, 11:25)
7 2021-10-24 Karpaty MOSiR Krosno - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:0
8 2021-10-24 MKS SAN-Pajda Jarosław/V LO Rzeszów - TS Sanoczanka Sanok 3:0 (25:7, 25:11, 25:10)
9 2021-10-30 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - UKS Dębowiec 0:0
10 2021-10-30 TS Sanoczanka Sanok - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
11 2021-11-07 UKS Dębowiec - MKS SAN-Pajda Jarosław/V LO Rzeszów 0:0
12 2021-11-07 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - TS Sanoczanka Sanok 0:0
13 2021-11-14 Karpaty MOSiR Krosno - MKS SAN-Pajda Jarosław/V LO Rzeszów 0:0
14 2021-11-14 TS Sanoczanka Sanok - UKS Dębowiec 0:0
15 2021-11-21 UKS Dębowiec - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
16 2021-11-21 MKS SAN-Pajda Jarosław/V LO Rzeszów - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:0
17 2021-11-28 Dębicka Akademia Siatkówki Kępa - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
18 2021-11-28 TS Sanoczanka Sanok - MKS SAN-Pajda Jarosław/V LO Rzeszów 0:0
19 2021-12-05 UKS Dębowiec - Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 0:0
20 2021-12-05 Karpaty MOSiR Krosno - TS Sanoczanka Sanok 0:0

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS Stal Mielec 3690225101
2MKS Łańcut 3691249159
3KPS Nowa Dęba 3436149186
4AOZ Rzeszów 44012145300
5MKS V LO Developres Rzeszów 2333125129
6UKS NIWA Niwiska 11138199
1 2021-10-03 MKS Łańcut - UKS NIWA Niwiska 3:1 (26:24, 23:25, 25:16, 25:16)
2 2021-10-03 KPS Nowa Dęba - SMS Stal Mielec 0:3 (15:25, 10:25, 7:25)
3 2021-10-03 MKS V LO Developres Rzeszów - AOZ Rzeszów 3:0 (25:15, 25:22, 25:17)
4 2021-10-10 SMS Stal Mielec - AOZ Rzeszów 3:0 (25:7, 25:5, 25:7)
5 2021-10-10 MKS Łańcut - KPS Nowa Dęba 3:0 (25:10, 25:12, 25:20)
6 2022-05-31 UKS NIWA Niwiska - MKS V LO Developres Rzeszów 0:0
7 2022-05-31 KPS Nowa Dęba - UKS NIWA Niwiska 0:0
8 2021-10-17 AOZ Rzeszów - MKS Łańcut 0:3 (12:25, 8:25, 16:25)
9 2021-10-17 MKS V LO Developres Rzeszów - SMS Stal Mielec 0:3 (17:25, 15:25, 18:25)
10 2021-10-24 KPS Nowa Dęba - AOZ Rzeszów 3:0 (25:6, 25:11, 25:19)
11 2022-05-31 UKS NIWA Niwiska - SMS Stal Mielec 0:0
12 2021-10-24 MKS Łańcut - MKS V LO Developres Rzeszów 0:0
13 2021-10-30 SMS Stal Mielec - MKS Łańcut 0:0
14 2021-10-30 AOZ Rzeszów - UKS NIWA Niwiska 0:0
15 2021-10-30 MKS V LO Developres Rzeszów - KPS Nowa Dęba 0:0
16 2021-11-07 UKS NIWA Niwiska - MKS Łańcut 0:0
17 2021-11-07 SMS Stal Mielec - KPS Nowa Dęba 0:0
18 2021-11-07 AOZ Rzeszów - MKS V LO Developres Rzeszów 0:0
19 2021-11-14 AOZ Rzeszów - SMS Stal Mielec 0:0
20 2021-11-14 KPS Nowa Dęba - MKS Łańcut 0:0
21 2021-11-14 MKS V LO Developres Rzeszów - UKS NIWA Niwiska 0:0
22 2021-11-21 UKS NIWA Niwiska - KPS Nowa Dęba 0:0
23 2021-11-21 MKS Łańcut - AOZ Rzeszów 0:0
24 2021-11-21 SMS Stal Mielec - MKS V LO Developres Rzeszów 0:0
25 2021-11-28 AOZ Rzeszów - KPS Nowa Dęba 0:0
26 2021-11-28 SMS Stal Mielec - UKS NIWA Niwiska 0:0
27 2021-11-28 MKS V LO Developres Rzeszów - MKS Łańcut 0:0
28 2021-12-05 MKS Łańcut - SMS Stal Mielec 0:0
29 2021-12-05 UKS NIWA Niwiska - AOZ Rzeszów 0:0
30 2021-12-05 KPS Nowa Dęba - MKS V LO Developres Rzeszów 0:0