Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Juniorki

Etap 2

Grupa FIN

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS SMS Szóstka Mielec 1020306845677
2MKS SAN-Pajda Jarosław 1018249773568
3MKS Łańcut 10162215785726
4MKS V LO Developres Rzeszów 9121422706781
5MKS Łańcut II89821530666
6PBS Bank Sanoczanka Sanok 99227501722
1 2018-12-02 MKS V LO Developres Rzeszów - UKS SMS Szóstka Mielec 2:3 (25:22, 23:25, 16:25, 25:17, 14:16)
2 2018-12-02 PBS Bank Sanoczanka Sanok - MKS SAN-Pajda Jarosław 0:3 (18:25, 9:25, 12:25)
3 2018-11-30 MKS Łańcut - MKS Łańcut II 3:0 (25:14, 25:11, 25:13)
4 2018-12-09 MKS SAN-Pajda Jarosław - UKS SMS Szóstka Mielec 0:3 (20:25, 19:25, 22:25)
5 2018-12-09 MKS V LO Developres Rzeszów - MKS Łańcut 1:3 (11:25, 13:25, 25:22, 22:25)
6 2018-12-09 MKS Łańcut II - PBS Bank Sanoczanka Sanok 3:0 (27:25, 25:23, 25:17)
7 2018-12-14 UKS SMS Szóstka Mielec - PBS Bank Sanoczanka Sanok 3:0 (25:16, 25:14, 25:19)
8 2018-12-14 MKS SAN-Pajda Jarosław - MKS Łańcut 3:0 (25:10, 25:12, 25:11)
9 2018-12-16 MKS Łańcut II - MKS V LO Developres Rzeszów 2:3 (25:20, 16:25, 22:25, 25:17, 13:15)
10 2019-01-13 MKS Łańcut II - UKS SMS Szóstka Mielec 0:3 (21:25, 19:25, 13:25)
11 2019-01-13 PBS Bank Sanoczanka Sanok - MKS Łańcut 0:3 (18:25, 20:25, 17:25)
12 2019-01-13 MKS V LO Developres Rzeszów - MKS SAN-Pajda Jarosław 0:3 (23:25, 9:25, 13:25)
13 2019-01-18 UKS SMS Szóstka Mielec - MKS V LO Developres Rzeszów 3:0 (25:21, 25:18, 25:14)
14 2019-01-20 MKS SAN-Pajda Jarosław - PBS Bank Sanoczanka Sanok 3:0 (25:9, 25:12, 25:11)
15 2019-01-18 MKS Łańcut II - MKS Łańcut 0:3 (13:25, 19:25, 8:25)
16 2019-01-27 MKS Łańcut II - MKS SAN-Pajda Jarosław 0:3 (23:25, 16:25, 15:25)
17 2019-01-27 MKS V LO Developres Rzeszów - PBS Bank Sanoczanka Sanok 3:0 (25:14, 25:9, 25:18)
18 2019-01-27 UKS SMS Szóstka Mielec - MKS Łańcut 3:2 (25:22, 24:26, 22:25, 25:20, 15:11)
19 2019-02-01 PBS Bank Sanoczanka Sanok - UKS SMS Szóstka Mielec 0:3 (14:25, 24:26, 10:25)
20 2019-02-01 MKS Łańcut - MKS SAN-Pajda Jarosław 2:3 (23:25, 25:22, 25:22, 16:25, 6:15)
21 2019-02-03 MKS V LO Developres Rzeszów - MKS Łańcut II 0:0
22 2019-02-10 MKS Łańcut - UKS SMS Szóstka Mielec 0:3 (22:25, 22:25, 12:25)
23 2019-02-06 MKS SAN-Pajda Jarosław - MKS V LO Developres Rzeszów 3:0 (25:17, 25:13, 25:16)
24 2019-02-10 PBS Bank Sanoczanka Sanok - MKS Łańcut II 0:0

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -

Etap 1

Grupa I

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS SMS Szóstka Mielec 48122328261
2MKS SAN-Pajda Jarosław 4794303222
3MKS Łańcut II4696317272
4MKS V LO Developres Rzeszów II45310225316
5KS Marba Sędziszów Małopolski 44112219321
6KSZO SMS Ostrowiec Św. 000000
1 2018-10-07 MKS SAN-Pajda Jarosław - KSZO SMS Ostrowiec Św. 3:0 (25:12, 25:19, 25:16)
2 2018-10-07 UKS SMS Szóstka Mielec - MKS Łańcut II 3:2 (23:25, 15:25, 25:20, 25:14, 15:9)
3 2018-10-07 KS Marba Sędziszów Małopolski - MKS V LO Developres Rzeszów II 1:3 (22:25, 24:26, 25:20, 20:25)
4 2018-10-14 MKS Łańcut II - MKS V LO Developres Rzeszów II 3:0 (25:12, 25:18, 25:12)
5 2018-10-14 UKS SMS Szóstka Mielec - KSZO SMS Ostrowiec Św. 3:1 (25:16, 15:25, 25:23, 27:25)
6 2018-10-14 MKS SAN-Pajda Jarosław - KS Marba Sędziszów Małopolski 3:0 (25:11, 25:14, 25:10)
7 2018-10-28 UKS SMS Szóstka Mielec - MKS SAN-Pajda Jarosław 3:0 (25:23, 25:14, 25:20)
8 2018-10-28 MKS V LO Developres Rzeszów II - KSZO SMS Ostrowiec Św. 0:3 (22:25, 15:25, 21:25)
9 2018-10-28 MKS Łańcut II - KS Marba Sędziszów Małopolski 3:0 (25:7, 25:13, 25:11)
10 2018-11-10 MKS V LO Developres Rzeszów II - UKS SMS Szóstka Mielec 0:3 (18:25, 12:25, 19:25)
11 2018-11-11 MKS SAN-Pajda Jarosław - MKS Łańcut II 3:1 (25:15, 25:17, 21:25, 25:17)
12 2018-11-11 KS Marba Sędziszów Małopolski - KSZO SMS Ostrowiec Św. 0:3 (20:25, 21:25, 6:25)
13 2018-11-18 MKS Łańcut II - KSZO SMS Ostrowiec Św. 3:2 (21:25, 24:26, 25:20, 25:23, 15:8)
14 2018-11-18 MKS V LO Developres Rzeszów II - MKS SAN-Pajda Jarosław 0:3 (12:25, 17:25, 9:25)
15 2018-11-18 KS Marba Sędziszów Małopolski - UKS SMS Szóstka Mielec 0:3 (21:25, 23:25, 18:25)

Grupa II

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Łańcut 510152400268
2MKS V LO Developres Rzeszów 59145436307
3PBS Bank Sanoczanka Sanok 58118429382
4Karpaty MOSiR Krosno 57810362358
5UKS 15 Przemyśl 56412282351
6UKS San Lesko 55015132375
1 2018-10-07 UKS San Lesko - MKS V LO Developres Rzeszów 0:3 (9:25, 3:25, 1:25)
2 2018-10-07 MKS Łańcut - UKS 15 Przemyśl 3:0 (25:18, 25:9, 25:12)
3 2018-10-07 Karpaty MOSiR Krosno - PBS Bank Sanoczanka Sanok 2:3 (25:23, 11:25, 14:25, 25:19, 13:15)
4 2018-10-14 UKS 15 Przemyśl - PBS Bank Sanoczanka Sanok 0:3 (17:25, 15:25, 20:25)
5 2018-10-14 UKS San Lesko - MKS Łańcut 0:3 (4:25, 9:25, 12:25)
6 2018-10-14 MKS V LO Developres Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno 3:0 (25:11, 25:18, 25:20)
7 2018-10-28 MKS Łańcut - MKS V LO Developres Rzeszów 3:2 (25:19, 25:16, 14:25, 20:25, 15:8)
8 2018-10-28 PBS Bank Sanoczanka Sanok - UKS San Lesko 3:0 (25:12, 25:16, 25:20)
9 2018-10-28 Karpaty MOSiR Krosno - UKS 15 Przemyśl 3:1 (25:20, 25:15, 23:25, 25:23)
10 2018-11-11 MKS Łańcut - PBS Bank Sanoczanka Sanok 3:0 (26:24, 25:14, 25:21)
11 2018-11-10 MKS V LO Developres Rzeszów - UKS 15 Przemyśl 3:0 (25:13, 25:14, 25:6)
12 2018-11-11 UKS San Lesko - Karpaty MOSiR Krosno 0:3 (6:25, 6:25, 6:25)
13 2018-11-12 UKS 15 Przemyśl - UKS San Lesko 3:0 (25:11, 25:7, 25:10)
14 2018-11-14 PBS Bank Sanoczanka Sanok - MKS V LO Developres Rzeszów 2:3 (20:25, 26:28, 26:24, 25:23, 16:18)
15 2018-11-18 Karpaty MOSiR Krosno - MKS Łańcut 0:3 (17:25, 16:25, 19:25)