Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Młodzicy

Etap 3

Grupa 1/4 MP

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1LKS Bobowa 12216656
2ULKS Chobrzany 11125666
1 2019-03-23 ULKS Chobrzany - LKS Bobowa 1:2 (28:26, 21:25, 7:15)

Grupa 1/4 MP

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Wifama Łódź 3542142132
2LTS Feniks Leżajsk 3553161167
3Sparta AGH Kraków 3543151151
4AKS V LO Rzeszów 3316151155
1 2019-03-23 Sparta AGH Kraków - KS Wifama Łódź 0:2 (16:25, 23:25, 0:0)
2 2019-03-23 AKS V LO Rzeszów - LTS Feniks Leżajsk 1:2 (25:27, 25:13, 13:15)
3 2019-03-24 AKS V LO Rzeszów - KS Wifama Łódź 0:2 (23:25, 20:25, 0:0)
4 2019-03-24 Sparta AGH Kraków - LTS Feniks Leżajsk 2:1 (25:21, 22:25, 15:10)

Etap 2

Grupa 1/4 MP

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1LTS Feniks Leżajsk 244010076
2Sparta AGH Kraków 244010485
3AKS V LO Rzeszów 23229786
4KS Wifama Łódź 23229284
5ULKS Chobrzany 220476106
6LKS Bobowa 220468100
1 2019-03-22 ULKS Chobrzany - AKS V LO Rzeszów 0:2 (11:25, 25:27, 0:0)
2 2019-03-22 KS Wifama Łódź - LKS Bobowa 2:0 (25:18, 25:16, 0:0)
3 2019-03-22 Sparta AGH Kraków - AKS V LO Rzeszów 2:0 (25:22, 25:23, 0:0)
4 2019-03-22 LTS Feniks Leżajsk - LKS Bobowa 2:0 (25:12, 25:22, 0:0)
5 2019-03-23 Sparta AGH Kraków - ULKS Chobrzany 2:0 (25:13, 29:27, 0:0)
6 2019-03-23 LTS Feniks Leżajsk - KS Wifama Łódź 2:0 (25:19, 25:23, 0:0)

Etap 1

Grupa

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AKS V LO Rzeszów 1836360907518
2LTS Feniks Leżajsk 1833307870552
3Karpaty MOSiR Krosno 1833308881698
4TSV Sanok 18292418869795
5KS Błękitni Ropczyce 18272120785805
6DAS Kępa Dębica 18261724752862
7AKS V LO Rzeszów II18241527764893
8MKS MOSiR Jasło 18221130710920
9MOS - "Aktywni od zaraz" Rzeszów 18211132753958
10MUKS Sparta Rzeszów 1819534621911
1 2018-10-14 DAS Kępa Dębica - MOS - "Aktywni od zaraz" Rzeszów 2:1 (25:11, 22:25, 15:9)
2 2018-10-14 MKS MOSiR Jasło - MOS - "Aktywni od zaraz" Rzeszów 2:0 (27:25, 25:21, 0:0)
3 2018-10-14 MKS MOSiR Jasło - MUKS Sparta Rzeszów 2:0 (25:23, 25:16, 0:0)
4 2018-10-14 DAS Kępa Dębica - MUKS Sparta Rzeszów 2:1 (25:21, 11:25, 15:6)
5 2018-10-14 AKS V LO Rzeszów - KS Błękitni Ropczyce 2:0 (25:4, 25:10, 0:0)
6 2018-10-14 AKS V LO Rzeszów II - KS Błękitni Ropczyce 0:2 (21:25, 7:25, 0:0)
7 2018-10-14 AKS V LO Rzeszów II - LTS Feniks Leżajsk 0:2 (8:25, 16:25, 0:0)
8 2018-10-14 AKS V LO Rzeszów - LTS Feniks Leżajsk 2:0 (25:10, 28:26, 0:0)
9 2018-10-14 Karpaty MOSiR Krosno - TSV Sanok 2:0 (25:19, 27:25, 0:0)
10 2018-10-28 TSV Sanok - MOS - "Aktywni od zaraz" Rzeszów 2:0 (25:13, 25:22, 0:0)
11 2018-10-28 Karpaty MOSiR Krosno - MOS - "Aktywni od zaraz" Rzeszów 2:0 (25:10, 25:13, 0:0)
12 2018-10-28 Karpaty MOSiR Krosno - MUKS Sparta Rzeszów 2:0 (25:13, 25:21, 0:0)
13 2018-10-28 TSV Sanok - MUKS Sparta Rzeszów 2:0 (25:13, 25:18, 0:0)
14 2018-10-28 MKS MOSiR Jasło - KS Błękitni Ropczyce 0:2 (17:25, 16:25, 0:0)
15 2018-10-28 DAS Kępa Dębica - KS Błękitni Ropczyce 1:2 (14:25, 26:24, 8:15)
16 2018-10-28 DAS Kępa Dębica - LTS Feniks Leżajsk 0:2 (15:25, 8:25, 0:0)
17 2018-10-28 MKS MOSiR Jasło - LTS Feniks Leżajsk 0:2 (8:25, 9:25, 0:0)
18 2018-10-27 AKS V LO Rzeszów - AKS V LO Rzeszów II 2:0 (25:14, 25:10, 0:0)
19 2018-12-16 AKS V LO Rzeszów II - TSV Sanok 0:2 (17:25, 10:25, 0:0)
20 2018-12-16 AKS V LO Rzeszów - TSV Sanok 2:0 (25:23, 25:14, 0:0)
21 2018-12-16 AKS V LO Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (25:15, 25:22, 0:0)
22 2018-12-16 AKS V LO Rzeszów II - Karpaty MOSiR Krosno 0:2 (14:25, 18:25, 0:0)
23 2018-11-10 MUKS Sparta Rzeszów - KS Błękitni Ropczyce 0:2 (17:25, 9:25, 0:0)
24 2018-11-10 MOS - "Aktywni od zaraz" Rzeszów - KS Błękitni Ropczyce 0:2 (13:25, 19:25, 0:0)
25 2018-11-10 MOS - "Aktywni od zaraz" Rzeszów - LTS Feniks Leżajsk 0:2 (9:25, 17:25, 0:0)
26 2018-11-10 MUKS Sparta Rzeszów - LTS Feniks Leżajsk 0:2 (7:25, 8:25, 0:0)
27 2018-11-11 DAS Kępa Dębica - MKS MOSiR Jasło 2:1 (25:19, 10:25, 15:12)
28 2018-11-25 LTS Feniks Leżajsk - TSV Sanok 2:0 (25:9, 25:19, 0:0)
29 2018-11-25 KS Błękitni Ropczyce - TSV Sanok 1:2 (25:23, 11:25, 12:15)
30 2018-11-25 KS Błękitni Ropczyce - Karpaty MOSiR Krosno 0:2 (14:25, 19:25, 0:0)
31 2018-11-25 LTS Feniks Leżajsk - Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (25:13, 25:10, 0:0)
32 2018-11-25 AKS V LO Rzeszów - DAS Kępa Dębica 2:0 (25:9, 25:11, 0:0)
33 2018-11-25 AKS V LO Rzeszów II - DAS Kępa Dębica 0:2 (19:25, 17:25, 0:0)
34 2018-11-25 AKS V LO Rzeszów II - MKS MOSiR Jasło 2:0 (27:25, 25:21, 0:0)
35 2018-11-25 AKS V LO Rzeszów - MKS MOSiR Jasło 2:0 (25:9, 25:8, 0:0)
36 2018-11-25 MUKS Sparta Rzeszów - MOS - "Aktywni od zaraz" Rzeszów 2:0 (25:22, 25:14, 0:0)
37 2018-12-09 MOS - "Aktywni od zaraz" Rzeszów - AKS V LO Rzeszów 0:2 (9:25, 17:25, 0:0)
38 2018-12-09 MUKS Sparta Rzeszów - AKS V LO Rzeszów 0:2 (13:25, 11:25, 0:0)
39 2018-12-09 MUKS Sparta Rzeszów - AKS V LO Rzeszów II 1:2 (16:25, 25:23, 8:15)
40 2018-12-09 MOS - "Aktywni od zaraz" Rzeszów - AKS V LO Rzeszów II 1:2 (25:16, 11:25, 9:15)
41 2018-12-09 Karpaty MOSiR Krosno - MKS MOSiR Jasło 2:0 (25:16, 25:20, 0:0)
42 2018-12-09 TSV Sanok - MKS MOSiR Jasło 2:0 (25:13, 25:12, 0:0)
43 2018-12-09 TSV Sanok - DAS Kępa Dębica 0:2 (8:25, 20:25, 0:0)
44 2018-12-09 Karpaty MOSiR Krosno - DAS Kępa Dębica 2:0 (25:10, 25:18, 0:0)
45 2018-12-07 LTS Feniks Leżajsk - KS Błękitni Ropczyce 2:0 (25:7, 25:19, 0:0)
46 2019-01-13 MUKS Sparta Rzeszów - DAS Kępa Dębica 0:2 (21:25, 14:25, 0:0)
47 2019-01-13 MOS - "Aktywni od zaraz" Rzeszów - DAS Kępa Dębica 0:2 (21:25, 24:26, 0:0)
48 2019-01-13 MOS - "Aktywni od zaraz" Rzeszów - MKS MOSiR Jasło 2:1 (25:27, 26:24, 15:11)
49 2019-01-13 MUKS Sparta Rzeszów - MKS MOSiR Jasło 1:2 (16:25, 25:20, 14:16)
50 2019-01-13 KS Błękitni Ropczyce - AKS V LO Rzeszów 0:2 (14:25, 13:25, 0:0)
51 2019-01-13 LTS Feniks Leżajsk - AKS V LO Rzeszów 0:2 (15:25, 21:25, 0:0)
52 2019-01-13 LTS Feniks Leżajsk - AKS V LO Rzeszów II 2:0 (25:18, 25:19, 0:0)
53 2019-01-13 KS Błękitni Ropczyce - AKS V LO Rzeszów II 1:2 (16:25, 25:22, 9:15)
54 2019-01-13 TSV Sanok - Karpaty MOSiR Krosno 1:2 (25:22, 23:25, 12:15)
55 2019-01-27 MOS - "Aktywni od zaraz" Rzeszów - TSV Sanok 1:2 (25:20, 23:25, 2:15)
56 2019-01-27 MUKS Sparta Rzeszów - TSV Sanok 0:2 (8:25, 16:25, 0:0)
57 2019-01-27 MUKS Sparta Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno 0:2 (9:25, 12:25, 0:0)
58 2019-01-27 MOS - "Aktywni od zaraz" Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno 1:2 (25:22, 20:25, 11:15)
59 2019-01-27 KS Błękitni Ropczyce - DAS Kępa Dębica 2:0 (25:14, 25:19, 0:0)
60 2019-01-27 LTS Feniks Leżajsk - DAS Kępa Dębica 2:0 (25:15, 25:17, 0:0)
61 2019-01-27 LTS Feniks Leżajsk - MKS MOSiR Jasło 2:0 (25:10, 25:13, 0:0)
62 2019-01-27 KS Błękitni Ropczyce - MKS MOSiR Jasło 2:0 (25:8, 25:13, 0:0)
63 2019-01-26 AKS V LO Rzeszów II - AKS V LO Rzeszów 0:2 (20:25, 16:25, 0:0)
64 2019-02-03 TSV Sanok - AKS V LO Rzeszów 0:2 (15:25, 18:25, 0:0)
65 2019-02-03 Karpaty MOSiR Krosno - AKS V LO Rzeszów 0:2 (27:29, 18:25, 0:0)
66 2019-02-03 Karpaty MOSiR Krosno - AKS V LO Rzeszów II 2:0 (25:16, 25:15, 0:0)
67 2019-02-03 TSV Sanok - AKS V LO Rzeszów II 2:1 (16:25, 25:14, 15:12)
68 2019-02-10 LTS Feniks Leżajsk - MUKS Sparta Rzeszów 2:0 (25:13, 25:12, 0:0)
69 2019-02-10 KS Błękitni Ropczyce - MUKS Sparta Rzeszów 2:0 (25:23, 25:21, 0:0)
70 2019-02-10 KS Błękitni Ropczyce - MOS - "Aktywni od zaraz" Rzeszów 2:1 (25:17, 20:25, 15:12)
71 2019-02-10 LTS Feniks Leżajsk - MOS - "Aktywni od zaraz" Rzeszów 2:0 (25:13, 25:11, 0:0)
72 2019-02-10 MKS MOSiR Jasło - DAS Kępa Dębica 1:2 (18:25, 25:22, 8:15)
73 2019-02-24 Karpaty MOSiR Krosno - KS Błękitni Ropczyce 2:0 (25:14, 25:18, 0:0)
74 2019-02-24 TSV Sanok - KS Błękitni Ropczyce 2:1 (25:20, 21:25, 15:9)
75 2019-02-24 TSV Sanok - LTS Feniks Leżajsk 1:2 (25:16, 18:25, 6:15)
76 2019-02-24 Karpaty MOSiR Krosno - LTS Feniks Leżajsk 2:0 (25:20, 25:22, 0:0)
77 2019-02-24 MKS MOSiR Jasło - AKS V LO Rzeszów II 2:1 (20:25, 25:16, 15:9)
78 2019-02-24 DAS Kępa Dębica - AKS V LO Rzeszów II 0:2 (18:25, 17:25, 0:0)
79 2019-02-24 DAS Kępa Dębica - AKS V LO Rzeszów 0:2 (19:25, 13:25, 0:0)
80 2019-02-24 MKS MOSiR Jasło - AKS V LO Rzeszów 0:2 (15:25, 8:25, 0:0)
81 2019-02-24 MOS - "Aktywni od zaraz" Rzeszów - MUKS Sparta Rzeszów 2:0 (25:23, 25:15, 0:0)
82 2019-03-03 AKS V LO Rzeszów II - MOS - "Aktywni od zaraz" Rzeszów 1:2 (25:23, 21:25, 9:15)
83 2019-03-03 AKS V LO Rzeszów - MOS - "Aktywni od zaraz" Rzeszów 2:0 (25:11, 25:20, 0:0)
84 2019-03-03 AKS V LO Rzeszów - MUKS Sparta Rzeszów 2:0 (25:10, 25:10, 0:0)
85 2019-03-03 AKS V LO Rzeszów II - MUKS Sparta Rzeszów 2:0 (25:21, 25:18, 0:0)
86 2019-03-03 DAS Kępa Dębica - TSV Sanok 0:2 (21:25, 23:25, 0:0)
87 2019-03-03 MKS MOSiR Jasło - TSV Sanok 0:2 (18:25, 18:25, 0:0)
88 2019-03-03 MKS MOSiR Jasło - Karpaty MOSiR Krosno 0:2 (23:25, 18:25, 0:0)
89 2019-03-03 DAS Kępa Dębica - Karpaty MOSiR Krosno 0:2 (16:25, 15:25, 0:0)
90 2019-01-27 KS Błękitni Ropczyce - LTS Feniks Leżajsk 0:2 (13:25, 14:25, 0:0)

Grupa FIN

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1LTS Feniks Leżajsk 244110796
2Karpaty MOSiR Krosno 23228895
3AKS V LO Rzeszów 2214103107
1 2019-03-09 AKS V LO Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno 0:2 (23:25, 22:25, 0:0)
2 2019-03-09 Karpaty MOSiR Krosno - LTS Feniks Leżajsk 0:2 (17:25, 21:25, 0:0)
3 2019-03-09 AKS V LO Rzeszów - LTS Feniks Leżajsk 1:2 (25:17, 22:25, 11:15)