Młodziczki Młodzicy Juniorki Młodsze Juniorzy Młodsi Juniorki Juniorzy Podkarpacka 2 Liga Mężczyzn Podkarpacka 1 Liga Kobiet Podkarpacka 1 Liga Mężczyzn

Młodzicy

Etap 3

Grupa 1/8 FIN

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AKS V LO Rzeszów 366015199
2SKPS Dunajec Nowy Sącz 3542137115
3UKS Serbinów Biała Podlaska 3425133147
4MKS Czarni Połaniec 331699159
1 2023-03-18 AKS V LO Rzeszów - UKS Serbinów Biała Podlaska 2:0 (26:24, 25:11, 0:0)
2 2023-03-18 SKPS Dunajec Nowy Sącz - MKS Czarni Połaniec 2:0 (25:11, 25:15, 0:0)
3 2023-03-19 UKS Serbinów Biała Podlaska - MKS Czarni Połaniec 2:1 (19:25, 25:14, 15:7)
4 2023-03-19 AKS V LO Rzeszów - SKPS Dunajec Nowy Sącz 2:0 (25:18, 25:19, 0:0)
5 2023-03-19 SKPS Dunajec Nowy Sącz - UKS Serbinów Biała Podlaska 2:0 (25:17, 25:22, 0:0)
6 2023-03-19 MKS Czarni Połaniec - AKS V LO Rzeszów 0:2 (11:25, 16:25, 0:0)

Etap 2

Grupa FIN

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AKS V LO Rzeszów 244010058
2Karpaty MOSiR Krosno 23229181
3LTS Feniks Leżajsk 23228191
4TSV Sanok 220458100
1 2023-03-04 AKS V LO Rzeszów - TSV Sanok 2:0 (25:10, 25:17, 0:0)
2 2023-03-04 Karpaty MOSiR Krosno - LTS Feniks Leżajsk 0:2 (22:25, 19:25, 0:0)
3 2023-03-04 TSV Sanok - Karpaty MOSiR Krosno 0:2 (10:25, 21:25, 0:0)
4 2023-03-04 AKS V LO Rzeszów - LTS Feniks Leżajsk 2:0 (25:18, 25:13, 0:0)

Etap 1

Grupa

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1AKS V LO Rzeszów 1428281706354
2Karpaty MOSiR Krosno 1425247698485
3LTS Feniks Leżajsk 1425238686507
4TSV Sanok 14221613597613
5MKS Wisłok Strzyżów 14201319556652
6UKS Dębowiec 1417823563698
7AKS V LO Rzeszów II1416525489706
8AOZ Rzeszów 1415526446726
1 2022-10-28 UKS Dębowiec - MKS Wisłok Strzyżów 1:2 (25:18, 17:25, 11:15)
2 2022-10-23 Karpaty MOSiR Krosno - TSV Sanok 2:0 (25:10, 25:17, 0:0)
3 2022-10-23 AKS V LO Rzeszów II - AKS V LO Rzeszów 0:2 (13:25, 10:25, 0:0)
4 2022-10-23 AOZ Rzeszów - LTS Feniks Leżajsk 0:2 (6:25, 19:25, 0:0)
5 2022-11-13 LTS Feniks Leżajsk - AKS V LO Rzeszów II 2:0 (25:9, 25:7, 0:0)
6 2022-11-13 AOZ Rzeszów - AKS V LO Rzeszów II 2:0 (25:23, 25:17, 0:0)
7 2022-11-13 AOZ Rzeszów - AKS V LO Rzeszów 0:2 (3:25, 12:25, 0:0)
8 2022-11-13 LTS Feniks Leżajsk - AKS V LO Rzeszów 0:2 (20:25, 15:25, 0:0)
9 2022-11-13 UKS Dębowiec - Karpaty MOSiR Krosno 0:2 (11:25, 8:25, 0:0)
10 2022-11-13 MKS Wisłok Strzyżów - Karpaty MOSiR Krosno 0:2 (5:25, 13:25, 0:0)
11 2022-11-13 MKS Wisłok Strzyżów - TSV Sanok 0:2 (21:25, 15:25, 0:0)
12 2022-11-13 UKS Dębowiec - TSV Sanok 0:2 (23:25, 19:25, 0:0)
13 2022-11-27 AKS V LO Rzeszów - UKS Dębowiec 2:0 (25:7, 25:9, 0:0)
14 2022-11-27 AKS V LO Rzeszów II - UKS Dębowiec 0:2 (23:25, 21:25, 0:0)
15 2022-11-27 AKS V LO Rzeszów II - MKS Wisłok Strzyżów 0:2 (25:27, 24:26, 0:0)
16 2022-11-27 AKS V LO Rzeszów - MKS Wisłok Strzyżów 2:0 (25:9, 25:8, 0:0)
17 2022-11-27 TSV Sanok - AOZ Rzeszów 2:0 (25:17, 25:23, 0:0)
18 2022-11-27 Karpaty MOSiR Krosno - AOZ Rzeszów 2:0 (25:13, 25:7, 0:0)
19 2022-11-27 Karpaty MOSiR Krosno - LTS Feniks Leżajsk 2:1 (19:25, 25:18, 15:4)
20 2022-11-27 TSV Sanok - LTS Feniks Leżajsk 0:2 (18:25, 24:26, 0:0)
21 2022-12-11 LTS Feniks Leżajsk - UKS Dębowiec 2:0 (25:13, 25:6, 0:0)
22 2022-12-11 AOZ Rzeszów - UKS Dębowiec 0:2 (20:25, 23:25, 0:0)
23 2022-12-11 AOZ Rzeszów - MKS Wisłok Strzyżów 1:2 (25:23, 8:25, 6:15)
24 2022-12-11 LTS Feniks Leżajsk - MKS Wisłok Strzyżów 2:1 (25:12, 19:25, 15:5)
25 2022-12-11 AKS V LO Rzeszów II - Karpaty MOSiR Krosno 0:2 (12:25, 12:25, 0:0)
26 2022-12-11 AKS V LO Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno 2:1 (25:16, 16:25, 15:12)
27 2022-12-11 AKS V LO Rzeszów - TSV Sanok 2:0 (25:8, 25:13, 0:0)
28 2022-12-11 AKS V LO Rzeszów II - TSV Sanok 1:2 (16:25, 25:22, 11:15)
29 2023-01-08 MKS Wisłok Strzyżów - UKS Dębowiec 2:0 (25:16, 25:18, 0:0)
30 2023-01-15 TSV Sanok - Karpaty MOSiR Krosno 0:2 (17:25, 20:25, 0:0)
31 2023-01-07 AKS V LO Rzeszów - AKS V LO Rzeszów II 2:0 (25:11, 25:8, 0:0)
32 2023-01-08 LTS Feniks Leżajsk - AOZ Rzeszów 2:0 (25:10, 25:12, 0:0)
33 2023-01-29 AKS V LO Rzeszów II - AOZ Rzeszów 2:0 (25:9, 25:19, 0:0)
34 2023-01-29 AKS V LO Rzeszów - AOZ Rzeszów 2:0 (25:5, 25:11, 0:0)
35 2023-01-29 AKS V LO Rzeszów - LTS Feniks Leżajsk 2:0 (25:21, 25:11, 0:0)
36 2023-01-29 AKS V LO Rzeszów II - LTS Feniks Leżajsk 0:2 (12:25, 21:25, 0:0)
37 2023-01-29 TSV Sanok - MKS Wisłok Strzyżów 2:0 (25:22, 25:10, 0:0)
38 2023-01-29 Karpaty MOSiR Krosno - MKS Wisłok Strzyżów 2:0 (25:20, 25:17, 0:0)
39 2023-01-29 Karpaty MOSiR Krosno - UKS Dębowiec 2:0 (25:20, 25:16, 0:0)
40 2023-01-29 TSV Sanok - UKS Dębowiec 2:0 (25:19, 27:25, 0:0)
41 2023-02-12 MKS Wisłok Strzyżów - AKS V LO Rzeszów II 2:0 (25:13, 25:14, 0:0)
42 2023-02-12 UKS Dębowiec - AKS V LO Rzeszów II 1:2 (25:13, 25:27, 13:15)
43 2023-02-12 UKS Dębowiec - AKS V LO Rzeszów 0:2 (11:25, 17:25, 0:0)
44 2023-02-12 MKS Wisłok Strzyżów - AKS V LO Rzeszów 0:2 (7:25, 9:25, 0:0)
45 2023-02-12 AOZ Rzeszów - TSV Sanok 0:2 (13:25, 17:25, 0:0)
46 2023-02-12 LTS Feniks Leżajsk - TSV Sanok 2:0 (25:11, 25:15, 0:0)
47 2023-02-12 LTS Feniks Leżajsk - Karpaty MOSiR Krosno 2:1 (25:17, 22:25, 15:11)
48 2023-02-12 AOZ Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno 0:2 (11:25, 20:25, 0:0)
49 2023-02-26 MKS Wisłok Strzyżów - LTS Feniks Leżajsk 0:2 (14:25, 11:25, 0:0)
50 2023-02-26 UKS Dębowiec - LTS Feniks Leżajsk 0:2 (23:25, 22:25, 0:0)
51 2023-02-26 UKS Dębowiec - AOZ Rzeszów 2:1 (25:13, 24:26, 15:7)
52 2023-02-26 MKS Wisłok Strzyżów - AOZ Rzeszów 2:1 (25:9, 19:25, 15:7)
53 2023-02-18 Karpaty MOSiR Krosno - AKS V LO Rzeszów II 2:0 (25:11, 25:10, 0:0)
54 2023-02-18 TSV Sanok - AKS V LO Rzeszów II 2:0 (25:17, 25:19, 0:0)
55 2023-02-18 TSV Sanok - AKS V LO Rzeszów 0:2 (14:25, 16:25, 0:0)
56 2023-02-18 Karpaty MOSiR Krosno - AKS V LO Rzeszów 0:2 (17:25, 16:25, 0:0)