Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy IV Liga Mężczyzn III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Kadetki

Etap 2

Grupa FIN

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS V LO Developres Rzeszów 510152417310
2UKS SMS Szóstka Mielec 59123367279
3MKS Łańcut 58106356315
4UKS Dębowiec 57711348394
5Karpaty MOSiR Krosno 56313325389
6Vega MOSiR Stalowa Wola 55315306432
1 2018-11-17 MKS Łańcut - Karpaty MOSiR Krosno 3:0 (28:26, 25:8, 25:22)
2 2018-11-17 MKS V LO Developres Rzeszów - Vega MOSiR Stalowa Wola 3:0 (25:14, 25:22, 25:11)
3 2018-11-17 UKS SMS Szóstka Mielec - UKS Dębowiec 3:0 (25:20, 25:23, 25:14)
4 2018-11-25 Karpaty MOSiR Krosno - UKS Dębowiec 0:3 (17:25, 22:25, 19:25)
5 2018-11-24 Vega MOSiR Stalowa Wola - UKS SMS Szóstka Mielec 0:3 (12:25, 17:25, 11:25)
6 2018-11-24 MKS Łańcut - MKS V LO Developres Rzeszów 1:3 (16:25, 18:25, 26:24, 19:25)
7 2018-12-01 MKS V LO Developres Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno 3:0 (25:15, 25:18, 25:23)
8 2018-12-01 UKS SMS Szóstka Mielec - MKS Łańcut 3:0 (25:16, 25:19, 25:14)
9 2018-12-01 UKS Dębowiec - Vega MOSiR Stalowa Wola 3:2 (25:23, 25:10, 22:25, 23:25, 15:10)
10 2018-12-08 Karpaty MOSiR Krosno - Vega MOSiR Stalowa Wola 3:1 (22:25, 25:22, 25:20, 25:13)
11 2018-12-08 MKS Łańcut - UKS Dębowiec 3:0 (25:20, 25:10, 25:9)
12 2018-12-08 MKS V LO Developres Rzeszów - UKS SMS Szóstka Mielec 3:0 (25:18, 25:22, 25:21)
13 2018-12-15 UKS SMS Szóstka Mielec - Karpaty MOSiR Krosno 3:0 (25:14, 25:15, 31:29)
14 2018-12-15 UKS Dębowiec - MKS V LO Developres Rzeszów 1:3 (15:25, 25:18, 15:25, 12:25)
15 2018-12-15 Vega MOSiR Stalowa Wola - MKS Łańcut 0:3 (15:25, 19:25, 12:25)
16 2019-01-12 Karpaty MOSiR Krosno - MKS Łańcut 0:0
17 2019-01-12 Vega MOSiR Stalowa Wola - MKS V LO Developres Rzeszów 0:0
18 2019-01-12 UKS Dębowiec - UKS SMS Szóstka Mielec 0:0
19 2019-01-19 UKS Dębowiec - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
20 2019-01-19 UKS SMS Szóstka Mielec - Vega MOSiR Stalowa Wola 0:0
21 2019-01-19 MKS V LO Developres Rzeszów - MKS Łańcut 0:0
22 2019-01-26 Karpaty MOSiR Krosno - MKS V LO Developres Rzeszów 0:0
23 2019-01-26 MKS Łańcut - UKS SMS Szóstka Mielec 0:0
24 2019-01-26 Vega MOSiR Stalowa Wola - UKS Dębowiec 0:0
25 2019-02-02 Vega MOSiR Stalowa Wola - Karpaty MOSiR Krosno 0:0
26 2019-02-02 UKS Dębowiec - MKS Łańcut 0:0
27 2019-02-02 UKS SMS Szóstka Mielec - MKS V LO Developres Rzeszów 0:0
28 2019-02-09 Karpaty MOSiR Krosno - UKS SMS Szóstka Mielec 0:0
29 2019-02-09 MKS V LO Developres Rzeszów - UKS Dębowiec 0:0
30 2019-02-09 MKS Łańcut - Vega MOSiR Stalowa Wola 0:0

Etap 1

Grupa I

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS V LO Developres Rzeszów 010200502317
2UKS Dębowiec 010167521421
3Karpaty MOSiR Krosno 0101212496493
4UKS MOSiR Jasło 0101015484519
5MKS Wisłok Strzyżów 010813417448
6IMPULS Zespół Szkół Błażowa 010120294516
1 2018-11-02 UKS MOSiR Jasło - Karpaty MOSiR Krosno 1:2 (16:25, 25:20, 10:15)
2 2018-11-02 UKS Dębowiec - Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (25:19, 26:24, 0:0)
3 2018-11-02 UKS Dębowiec - MKS Wisłok Strzyżów 2:0 (25:7, 25:21, 0:0)
4 2018-11-02 UKS MOSiR Jasło - MKS Wisłok Strzyżów 2:0 (25:17, 25:19, 0:0)
5 2018-09-29 IMPULS Zespół Szkół Błażowa - MKS V LO Developres Rzeszów 0:2 (9:25, 15:25, 0:0)
6 2018-10-06 Karpaty MOSiR Krosno - IMPULS Zespół Szkół Błażowa 2:0 (25:13, 25:18, 0:0)
7 2018-10-06 MKS Wisłok Strzyżów - IMPULS Zespół Szkół Błażowa 2:0 (25:14, 25:12, 0:0)
8 2018-10-06 MKS Wisłok Strzyżów - MKS V LO Developres Rzeszów 0:2 (16:25, 17:25, 0:0)
9 2018-10-06 Karpaty MOSiR Krosno - MKS V LO Developres Rzeszów 0:2 (13:25, 17:25, 0:0)
10 2018-10-06 UKS Dębowiec - UKS MOSiR Jasło 2:1 (23:25, 25:19, 15:8)
11 2018-10-13 MKS V LO Developres Rzeszów - UKS MOSiR Jasło 2:0 (25:15, 25:15, 0:0)
12 2018-10-13 IMPULS Zespół Szkół Błażowa - UKS MOSiR Jasło 0:2 (16:25, 16:25, 0:0)
13 2018-10-13 IMPULS Zespół Szkół Błażowa - UKS Dębowiec 0:2 (17:25, 6:25, 0:0)
14 2018-10-13 MKS V LO Developres Rzeszów - UKS Dębowiec 2:0 (25:13, 27:25, 0:0)
15 2018-10-13 MKS Wisłok Strzyżów - Karpaty MOSiR Krosno 2:1 (25:23, 24:26, 15:13)
16 2018-10-20 MKS Wisłok Strzyżów - UKS MOSiR Jasło 2:0 (25:12, 25:19, 0:0)
17 2018-10-20 Karpaty MOSiR Krosno - UKS MOSiR Jasło 2:1 (21:25, 25:22, 15:12)
18 2018-10-20 Karpaty MOSiR Krosno - UKS Dębowiec 1:2 (23:25, 25:21, 9:15)
19 2018-10-20 MKS Wisłok Strzyżów - UKS Dębowiec 0:2 (13:25, 18:25, 0:0)
20 2018-10-19 MKS V LO Developres Rzeszów - IMPULS Zespół Szkół Błażowa 2:0 (25:5, 25:8, 0:0)
21 2018-10-27 IMPULS Zespół Szkół Błażowa - Karpaty MOSiR Krosno 0:2 (18:25, 15:25, 0:0)
22 2018-10-27 MKS V LO Developres Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno 2:0 (25:12, 25:21, 0:0)
23 2018-10-27 MKS V LO Developres Rzeszów - MKS Wisłok Strzyżów 2:0 (25:13, 25:19, 0:0)
24 2018-10-27 IMPULS Zespół Szkół Błażowa - MKS Wisłok Strzyżów 0:2 (16:25, 13:25, 0:0)
25 2018-10-27 UKS MOSiR Jasło - UKS Dębowiec 1:2 (25:27, 25:21, 6:15)
26 2018-11-10 UKS Dębowiec - IMPULS Zespół Szkół Błażowa 2:0 (25:18, 25:11, 0:0)
27 2018-11-10 UKS MOSiR Jasło - IMPULS Zespół Szkół Błażowa 2:1 (25:14, 26:28, 15:12)
28 2018-11-10 UKS MOSiR Jasło - MKS V LO Developres Rzeszów 0:2 (18:25, 21:25, 0:0)
29 2018-11-10 UKS Dębowiec - MKS V LO Developres Rzeszów 0:2 (23:25, 22:25, 0:0)
30 2018-11-10 Karpaty MOSiR Krosno - MKS Wisłok Strzyżów 2:0 (25:21, 25:22, 0:0)

Grupa II

Lp. Zespół Mecze Pkt Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Łańcut 1020201509302
2UKS SMS Szóstka Mielec 1018175493337
3Vega MOSiR Stalowa Wola 1016128428359
4UKS Zaleszany 1014813369449
5MKS SAN-Pajda Jarosław 1012517388498
6DAS Kępa Dębica 1010220288530
1 2018-09-29 MKS Łańcut - UKS SMS Szóstka Mielec 2:1 (25:10, 19:25, 15:11)
2 2018-09-29 MKS SAN-Pajda Jarosław - UKS SMS Szóstka Mielec 0:2 (14:25, 15:25, 0:0)
3 2018-09-29 MKS SAN-Pajda Jarosław - DAS Kępa Dębica 2:1 (27:29, 25:15, 15:13)
4 2018-09-29 MKS Łańcut - DAS Kępa Dębica 2:0 (25:2, 25:10, 0:0)
5 2018-09-29 Vega MOSiR Stalowa Wola - UKS Zaleszany 2:0 (25:14, 25:16, 0:0)
6 2018-10-06 UKS SMS Szóstka Mielec - Vega MOSiR Stalowa Wola 2:0 (25:18, 25:8, 0:0)
7 2018-10-06 DAS Kępa Dębica - Vega MOSiR Stalowa Wola 0:2 (9:25, 9:25, 0:0)
8 2018-10-06 DAS Kępa Dębica - UKS Zaleszany 0:2 (12:25, 8:25, 0:0)
9 2018-10-06 UKS SMS Szóstka Mielec - UKS Zaleszany 2:0 (25:9, 25:10, 0:0)
10 2018-10-05 MKS SAN-Pajda Jarosław - MKS Łańcut 0:2 (18:25, 13:25, 0:0)
11 2018-10-13 UKS Zaleszany - MKS Łańcut 0:2 (9:25, 8:25, 0:0)
12 2018-10-13 Vega MOSiR Stalowa Wola - MKS Łańcut 0:2 (13:25, 19:25, 0:0)
13 2018-10-13 Vega MOSiR Stalowa Wola - MKS SAN-Pajda Jarosław 2:0 (25:12, 25:9, 0:0)
14 2018-10-13 UKS Zaleszany - MKS SAN-Pajda Jarosław 2:0 (25:20, 25:21, 0:0)
15 2018-10-06 DAS Kępa Dębica - UKS SMS Szóstka Mielec 0:2 (6:25, 10:25, 0:0)
16 2018-10-20 DAS Kępa Dębica - MKS Łańcut 0:2 (10:25, 7:25, 0:0)
17 2018-10-20 UKS SMS Szóstka Mielec - MKS Łańcut 0:2 (20:25, 22:25, 0:0)
18 2018-10-20 UKS SMS Szóstka Mielec - MKS SAN-Pajda Jarosław 2:1 (25:14, 15:25, 15:11)
19 2018-10-20 DAS Kępa Dębica - MKS SAN-Pajda Jarosław 0:2 (20:25, 16:25, 0:0)
20 2018-10-20 UKS Zaleszany - Vega MOSiR Stalowa Wola 0:2 (11:25, 13:25, 0:0)
21 2018-10-27 Vega MOSiR Stalowa Wola - UKS SMS Szóstka Mielec 0:2 (17:25, 20:25, 0:0)
22 2018-10-27 UKS Zaleszany - UKS SMS Szóstka Mielec 0:2 (15:25, 12:25, 0:0)
23 2018-10-27 UKS Zaleszany - DAS Kępa Dębica 2:1 (25:18, 23:25, 15:8)
24 2018-10-27 Vega MOSiR Stalowa Wola - DAS Kępa Dębica 2:0 (25:23, 25:14, 0:0)
25 2018-10-27 MKS Łańcut - MKS SAN-Pajda Jarosław 2:0 (25:18, 25:15, 0:0)
26 2018-11-10 MKS SAN-Pajda Jarosław - Vega MOSiR Stalowa Wola 0:2 (20:25, 9:25, 0:0)
27 2018-11-10 MKS Łańcut - Vega MOSiR Stalowa Wola 2:0 (25:17, 25:16, 0:0)
28 2018-11-10 MKS Łańcut - UKS Zaleszany 2:0 (25:20, 25:19, 0:0)
29 2018-11-10 MKS SAN-Pajda Jarosław - UKS Zaleszany 0:2 (14:25, 23:25, 0:0)
30 2018-10-20 UKS SMS Szóstka Mielec - DAS Kępa Dębica 2:0 (25:10, 25:14, 0:0)